Forum
next
21. november 2012
neext
21. november 2012
next next next
21. november 2012
u84822
u84822
neext!
22. november 2012
nnneexxxxtttttttt plissss
23. november 2012
next
23. november 2012
Hvala,bom nextala zdj res nism mogla smo meli pouno testov,Zgodovino,Slovenščino,Matematiko..;c
"No,kaj gremo delat?" rečem in se vsem nasmejim
"Jz...emm danes nimam časa!" reče Harry in že ga ni več.
"Kaj pa če bi se bolje spoznali?" reče Avril
"Dobra ideja,kaj pa predlagaš?" reče Zayn
"Kaj če bi se šli steklenico resnice?" vpraša Niall
"Ja!" zakričimo vsi in že sedimo v hiši na preprogi. Niall vrti in pride na Zayna.
"Izziv!" reče
"Pojdi v sobo in poglej kaj je z Harryjo narobe in nam sporoči!" in Zayna že ni več,mi pa se gremo naprej.In vrtimo..

<Harry>

Odkar sem jo poljubil me ne pogleda več mislim,da je jezna name zato sem rekel,da imam opravke in šel v sobo.
"HARRY!" se je slišalo izza vrat
"Pridi Zayn!" sem zakričal in Zayn je že stal poleg mene ter poslušal.
"Veš,odkar sem jo poljubil me ne pogleda več,mislim,da je jezna." rečem in dobim mrki obraz
"Nemore biti jezna Harry!" "Mislim,da te še vedno ljubi,samo strah jo je saj veš kakšne so ženske!"
"Ampak vse so me hotele podreti,ona pa ne,drugačna je in rad imam tako,ne želim je izgubiti,ker mi veliko pomeni in……..ljubim jo!« rečem Zaynu ta pa se mi le nasmehne in potraplja po rami češ vse bo še dobro.
In že izgine.

<Emily>

Zayn se je vrnil in skomignil z rameni,jaja pa še kaj stoprocentno mu je povedal ampak je Zayn dobra duša in tega nebi storil,vsi smo tako mislili.
No vrteli smo naprej in Niall,ki je ves umazan od ketchupa saj se mu jaz,dala izziv,da se mora z njim namazati po obrazu,zdaj vrti. Steklenica se obrača na Zayna,Louisa,Niall in nazadnje name.
»Resnica.« rečem neodločno
»A bi bila z Harry-ju če bi te vprašal in, a ti je ful ušeč oceni njegov videz in karakter od 1-10« reče Niall in se nesramno nasmeje
»Emm…ja bila bi z njim,ja malo mi je paže ušeč; videz 10 karakter 9,5!« rečem in postanem rdeča v glavo
»Harry,nemoreš vrjeti kaj se je ravnokar zgodilo!« Zakriči Louis
Počasi preko stopnic prikopica se postava z kravžlji.
»Kaj a so nas napadli marsovci in ti si našel zavetje kjer bomo prežive in potem živeli srečno do konca dni!« reče Harry in vprašljivo pogleda
»Ne,Emily je priznala,da si ji ušeč.« je rekel in se začel smejati
Harry čudno gleda potem se še on začne smejati in tudi Avril pa Zayn na koncu se vsi valjamo po tleh.
»Mislim,da bi moral biti čas za spanje« rečem
Odpravimo se spat.V sobi hitro zaspim.

<Harry>

Ko je Louis rekel,da je Emily rekla,da sem ji ušeč sm bil nepopisno vesel in zato sem zvečer lahko zaspal drugače tako ali tako nebi mogel.

next?
23. november 2012
neext
23. november 2012
nekštttttt
23. november 2012
u108194
u108194
nova sm *-*
next
23. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekšt!!!!!!!!!!!
23. november 2012
u113637
u113637
neeext talent :$ <3
23. november 2012
next
23. november 2012
haha nore ste.. ;p
23. november 2012
zakai?
23. november 2012
za hec,hvala vam res haha.. . :$
*pač fulj sm vesela da vam je moja zgodbica ušeč,kr je pač moja prva in sm zlo ponosna na sebe haha :*
23. november 2012
haha...če je dobra
23. november 2012
zaj bom pa za vas nextala c;
23. november 2012
neksti + nowa bralka in fulllll dobro pišeš
23. november 2012
tale next posvečam vsem novim bralkam....rada vas mam :* < 3
<Harry>

Ko je Louis rekel,da je Emily rekla,da sem ji ušeč sm bil nepopisno vesel in zato sem zvečer lahko zaspal drugače tako ali tako nebi mogel.
<Emily>

Verjetno se sprašujete zakaj z Avril nisma prejšni večer odšle nazaj v hotel. Zvečer je Avril poklicala receptorja in vrnili so nama denar,midva pa bova spali vsaka v svoji sobi pri 1D.
*kakorkoli zjutraj me je zbudil ropot nekdo je panično trkal po vratah moje sobe.
Odprla sem jih in videla Harry ter Nialla kako se kregata.
»Kaj misliš,da te nisem videl kako si zardel ko je prišla Avril?« je rekel Harry
»Kaj pa ti ko si poljubil Emm?Pa še priznala je da si ji ušeč?Sploh pa nimaš več kaj skrivat Styles,vprašaj jo če bi hodla,saj veš da bo rekla ja!« je rekel Niall ter odkorakal po stopnicah
Ves prizor sem opazovala z oprtimi očmi potem pa je Harry obrnil in me opazil. Obrnila sem se in odšla nazaj v sobo,ampak košata glava me je ustavila.
»Hej..kako dolgo si prisluškovala?« me je vprašala
»Dovolj dolgo da vem v čem se gre!« s tem zaključim pogovor in se oblečem
<Harry>

Vrata mi je pred nosom zaprla,sploh ve kdo je in kaj se gre..sploh ve kdo sem jaz sploh ve da sem jaz Harry,Harry Styles sanjski moški vsake najstnice ona pa mi zapre vrata pred nosom,bo že še videla hudiča,da gre tako prisluškovati,sicer nimam nič proti če bi mi ta pogovor olajšal delo. Dans smo nameravali na piknik v naravo,kjer bi naj iskali zaklad v dvojicah,zanalašč bom zraven nje in ja vprašal jo bom ja moja bo samo moja.
<Avril>

Zjutraj sem pripravljala zajterk ko je po stopnicah prišel jezen Niall,čez nekaj trenutko pa še Harry.
»Kaj pa vama je,da se tako kumrasto držita!« sem rekla z potencialom ki ga onadva sigurno nista imela,ta trenutek bi jima prav prišel kakšen prijateljski objemček ampak,Nialla si neupam objeti preveč mi je ušeč…Ali pač??
»Eh slabo sem spal.« je rekel Niall in s svojega kislega obraza spravil en nasmešek.
Harry pa se je le usedel za TV in prekljapljal kanale.
»Zajtrk družba!!« sem zakričala in čez neki časa smo bili že vsi zbrani okoli mize kakor velika srečna familija.
»No,danes gremo na piknik na bližnjo jaso!« reče Louis in se nasmeji z vse optimizmom in potencialom ki ga premore,tako da se Zayn popači in počasi spije svoj kozarček limonade,ki sem jo naredila ob 2h zvečer,ker nisem mogla spat,no sploh pa vas ne zanima kdo mi je pomagal.
»Dobra limonada« reče Emily in mi pomoli kozarec pred nos.
»Hvala,ampak pohvali tudi Nialla,saj mi je pri vsem tem zelo pomagal!« rečem Emily mi pa pomežikne.
»Ti je on pomagal,me prav zanima kaj sta delala sredi noči?« reče Louis in vsi planemo v smeh.
next?
Kaj mislite,a sta Niall in Avril res delala limonado ali sta šla ponjo v trgovino onadva pa sta se vso noč stiskala?
*haha vsak odgovor je dobrodošel.
23. november 2012
nekšttttttt
uhhh ka pa vem
23. november 2012
haHAHAHAHA nevem sam cimprej nextaj
sta jo nardila za drugo pa ne pa upam da ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! love u
23. november 2012
haha,moje zavzete bralke
*Biber's Girl < 3 čist si not padla

res hvala vsem..ja bom nextala,zdj se mi nelubi ene strani na wordu pisat mogoč čez pol ure alpa 1 uto : * love u too < 33
23. november 2012
u84822
u84822
Neeeeeeeeeeeeeext!!!! Hahahahaha nevem
24. november 2012
neext
24. november 2012
hvala pa vem
24. november 2012
next
mislm da sta jo sama nrdila
24. november 2012
tale next posvečam Biber's Girl <3
»Ti je on pomagal,me prav zanima kaj sta delala sredi noči?« reče Louis in vsi planemo v smeh.
<Emily>

Opoldne sem preživela v svoji sobi in opazovala skozi okno,dokler se nismo odpravili na piknik.
»Pridite vsi piknik time!« sta Niall in Avril zakričala iz spodnjega nadstropja.
Počasi smo bili vsi skupaj pred vrati pripravljeni za na piknik. Vsi smo se zgužvali v en avto,jaz sem sedela poleg Harryja,zanalašč so me posadili tja.
Pot je potekala mirno,razen to da so vsaki 2 minuti vrteli njihove pesmi po Angleškem radiu. Ko smo prispeli smo pogrnili z rjuho in se vrgli vsi po tleh,Niall ni videl Zayna in se mu je vrgel direkt na nogo tako,da je Zayn znorel.
»A nemoreš paziti,bumbar jedni,toliko poješ,da težek si pozna se ti pa niti malo ne!Zdaj se pa spoki dol z moje noge,pa pazi kot hodiš!!« je zakričal in vsi smo se začeli smejati
»No,to ni samo piknik ampak tu se bomo tudi igrali lov na zaklad,Harry je kot glavni voditelj določil kdo bo s komu v paru.« je Liam ponosno povedal.
»Avril in Niall..jz in Emm, Louis Zayn in Liam pa boste po trije«
Slišalo se je vzdihovanje,in mrmranje predsvem je prihajalo in Niallovih ust saj je postal neznansko lačen in morali smo odpreti torbo v kateri so bili priboljški.

<Harry>

Ko sem naznanil skupine,se Emm niti malo ni pritoževala. Še dobro tako ali tako bo z mano.
»Tri dva ena…igra se začne!!!« je zakričal Louis in razkropili smo se vsaka skupina z svojemu zemljevidu.
»Kam zdaj??« me je vprašala Emm
»Pridi že vem kam!« sem rekel in jo vlekel za sabo,pomoje ni imela pojma kam bova prišla,ker ubistvu zaklada ni nikjer ampak sem hotel biti malo sam z Emm.
Peljal sm jo na jaso,kjer je bila trava visoka in vrgel sem se v travo.
»Harry!!« je zakričala.

<Emily>

»Harry!!« sem zakričala,ko se je vrgel v travo.
»Mislila sem da me boš pripeljal do zaklada!« sem rekla užaljeno
Harry se je pobral na noge in me začel žgečkati. Tudi jaz sem njega,na koncu sma vsa utrujena od žgečkanja pristala v travi in od smeha sta naju bolela trebuha. Še vedno sma se smejala. Potem pa se je Harry umiril in se prevrnil tako,da je bil na meni. Jaz pa nisem imela nič proti. Vonjala sem njegov vonj po brivski vodici,tudi njegovo dihanje se je bližalo vedno bolj sem ga slišala,dokler ni Harry spregovoril.
»Emm,a sem ti všeč?« je vprašal in se nasmejal
»Še veš ne kako zelo« sem izdahnila
Potem sta se najina diha spremenila v eno samo veliko srce,ki je bilo. Ja Harry me je poljubil,bilo je božansko,kot bi poslušal angelsko petje,ampak to je bil poljub strasten poljub.
Ki ga je na žalost moralo nekaj prekiniti. Zarjovelo je kot,kot bi bil medved.
»Harry teci!!« sem zakričala in podala sma se v tek,ampak medved je bil vedno bližje in bližje. Na tleh je bilo veliko vej tekala sem in tekala,dokler se nisem spotaknila in padla,ter bolelo me je,v nogi me je nekaj pikalo. Zakričala sem Harryju naj se ne obrača ampak on je prišel pome,čutila sem medvedovo sapo,bilo je ogabno smrdelo je po ribah. Če preživim vsaj en teden nebom jedla rib. Ampak Harry me je še pravi čas,pobral in vzel v naročje z mano vred je splezal na najvišjo drevo na kateri sma počakala,da bo zrak čist. Gledala sem ga kot majhna deklica ki najde izgubljenega kužka,začela sva se poljubljati sploh nisva opazila da medveda ni bilo več na spregled in zrak je bil čist tako da sma splezala dol. Plezala sem malo težje saj me je noga zelo bolela. pot do piknika me je nesel Harry čeprav sem ga pregovarjala,da mi ni nič in lahko sama,sem tudi jaz po prvih 10 metrih omagala in moral me je nositi. Prišla sva do Piknika kjer smo hitro pospravili in odšli,z Harryju jim nisva še povedala za poljubljanje. Saj bo še čas,zdaj je glavno da sem njegova in da me ima rad z vsem srcem,ljubim te Styles!
Od vedno sovražim medvede..,vem da je malo čuden next ampak gremo na rojstno dnevno zabavo in morala sem pohiteti če sem hotela danes nadaljevati :*
24. november 2012
nekšttttt
24. november 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
24. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg