u209605
u209605
Hej!
Spet jaz. Odločila sem se, da začnem pisat še en fanfic. Nisem si sama izmislila zgodbe, ampak mi je idejo dala Nιĸα_Toмlιɴѕon. Njena super tema: http://www.igre123.com/forum/tema/ideje-za-1d-fanfictione/145461/
Full ti hvala.

Osebe:
Chole Graze Moretz as Clarie Meredith Stewart
Liam Payne as himself
Haile Steinfeld as Sophia Porter
Niall Horan as himself
Louis Tomulson as himself
Harry Styles as himself
Jamie Blackey as Tom Glean
Lilly Collins as Mia Lungar
Chloe Hardwood as Calie Hall

No, zgodba se bo šla o 21 letnemu dekletu Clarie Meredith Stewart. V osnovno šoli sta bila z Liamom par, a ko ga je prepričala da ponovno poizkusi na x-factorju jo zapusti. Liam in Clarie se spet srečata v kampu glasbe, katera glavna organizatorka je Clarie.....

Za začetek 4-5 nextov.
09. april 2016
Next*-*
09. april 2016
Next
09. april 2016
Next
09. april 2016
u143259
u143259
Next
09. april 2016
Next
09. april 2016
u209605
u209605
Proloug:
Sem Clarie in hodim na gimnazijo. Na njej so bili večinoma piflarji, nekaj vročih tipov, pa tudi kakšna navadna dekleta se najdejo. Pozabila sem omeniti popularnih kur in njihovih zasledovalnih kurah. Sama sebe nisem uvrščam v skupino piflarjem, ne v skupino navadnih deklet in ne v skupino popularnih kur. Bila sem popularna odličnjakinja nisem bila samovšečna. Bila sem popolnoma navadna odličnjakinja in zaradi neznanega razloga so me vsi imeli radi. V glavnem na naši šoli je bil tudi zdaj slavni Liam Payne. Bil je piflar, a jaz sem v njem videla nekaj posebnega, zato sva že v osnovni šoli zadnje leto začela hoditi. Tudi na gimnaziji sva bila par, dokler ga nisem prepričala, da gre še enkrat poizkusiti na x-factor saj sem sama menila, da ima talent. Ko je odšel tja in dobil skupino mi je samo napisal pismo, da mu je žal, da noče da bi bila zaradi tega prizadeta in da me ima rad. Pa kaj še….
09. april 2016
u209605
u209605
Proloug sem pozabla
09. april 2016
Next
09. april 2016
u143259
u143259
Neeeeeeext
09. april 2016
Next
09. april 2016
neeeeeeeext
09. april 2016
u209605
u209605
Hej!
No prvi Next je tukaj...
Posvečen je ======
=====>Nιĸα_Toмlιɴѕon
Ker mi je dala idejo za to zgodbo<33
Oprostite za napake na telefonu pišem..
Prosim ne napišite samo Next, ampak tudi mnenja, kaj naj popravim v zgodbi da bi bila še boljša... Zelo bom vesela vaših kritik
I hope you like it
-----------------------
1.del
»Prosimo, da pridejo v zbornico nasljedni učenki: Clarie Meredith Stewart in Franky Bannet. Zraven njiju pa naj pride še učiteljica Mia Lungar.« se je oglasil zvočnik in vstala sem z stola. Bilo mi je žal, saj je bila moja najljubša ura; ura petja, in še zadnji dan pouka je bil. »Oprostite, moram iti,« sem rekla učiteljici in samozavestno stopila skozi vrata ven na hodnik. Počasi sem odšla do zbornice, saj sem vedela zakaj so nas poklicali. Bila sem že pred zbornico, ko sem zaslišala Frankyino kričanje mojega imena. Prihajala je po hodniku in delala sem se da je ne slišim ter vstopila. V zbornici sta me že čakale ravnateljica in učiteljica Mia Lungar. Sedla sem na stol nasproti njiju in v učilnico je že vstopila Franky. Sedla je na stol zraven mene in ravnateljica je začela govoriti: »No, kot že veste, se bo jutri začel naš kamp za osnovnošolce. Ker ste ve glavne organizatorke, vam bom dodelila par nalog. Franky ti boš skrbela za 8. in 9. razred, Mia ti boš skrbela za 4. in 5., ti Clarie pa imaš posebno nalogo. Si naša najbolj obetavna študentka, zato boš ti prevzela skrb oziroma vodenje One direction in 6. in 7. Fante sem razporedila po urah v razredih. Aja, pozabila sem omeniti, da bom sama prevzela 1.,2. in 3. razred.« Zavzdihnila sem, saj si letos res nisem želela prevzeti vloge glavne 'gostiteljice'. Ravnateljica je povedala še par podrobnosti in lahko smo odšle na avtobus. »Aja, Clarie?« je rekla ravnateljica in obrnila sem se in rekla: »Ja gospa.« »Jutri ne pozabi vzeti tvojih godal prav?« mi reče ter hitro pokimam. V ušesa si namestim slušalke in začnem predvajati glasbo. Namesto da bi šla z avtobusom, se odločim da grem peš. Glasba mi prijetno odzvanja v ušesih in na srečo srečno pridem do doma. Zaslišim dretje in takoj vem, da sta moja starša. Začnem godornjati in odidem na kraj prerekanja; v kuhinjo. Starša se dereta brez pare in hitro se postavim med njiju in zavpijem: »Halo! Nehajta prosim!« Mama me pogleda z pogledom, ki bi lahko ubijal, oče pa z mize vzame kozarec in ga vrže v moj obraz. Imela sem srečo da sem ravnokar zaprla oči in mi kakšen drobec stekla ni priletel v oči. Po licu sem začutila topel curek moje krvi in tedaj sem imela zadosti. »Budala. Mar ne veš kaj bi lahko naredil! Lahko bi izgubila oko!« sem zavpila na očeta in se pognala po stopnicah, hitro spakirala stvari v kovček, vzela inštrumente in odšla do veže. »Adio!« sem zavpila očetu odšla do njega in ga z vso silo klofnila. Očeta je od sile udarca odneslo nazaj, a se nisem zmenila zato. Samo obrnila sem se k vratom in z stvarmi odkorakala skozi. Hmm, kam naj grem, sem se spraševala. Lahko bi šla k Franky ali pa k učiteljici Mii. In odšla sem k slednji. Ker me je profesorica velikokrat inštruktovala pri njej doma sem natančno vedela kam iti. Čutila sem poglede mimoidočih ko so gledali moj obraz. Saj bi se ustavila in si zašila rano, a kaj ko sem imela vse stvari pod posteljo. »Končno,« si zamrmram ko zagledam profesoričino hišo. Stečem do nje in potrkam. Zaslišim korake in upam da profesorice ne motim pri kakšnem delu. Profesorica je odprla vrata in ko se je zastrmela vame je iz njenega obraza zrlo začudenje. »P-potrebujem pomoč,« sem zašepetala, profesorica pa je samo pokimala me z eno roko objela in me bolj ali manj potegnila v hišo. Po nekaj požirkih kave in očiščenju rane sem profesorici povedala celo zgodbo. »O moj bog, saj to je grozno,« je rekla profesorica. »Prijaviti ga moraš policiji,« je rekla profesorica in odkimala sem. »Ne. Če ga prijavim bo nasljednič prišel z pištolo. Ali pa z banano če jo bo zamešal,« sem rekla profesorici in zasmejala se je. »Pri meni si vedno dobrodošla,« je rekla profesorica in me objela. Zahvalila sem se ji in pospremila me je v eno izmed sob za goste. Bila je lepe turkizne barve in tam je bila tudi zakonska postelja. Bila je tako zelo lepa. Bila pa sem tudi tako zelo utrujena, da sem se samo preoblekla v pižamo in se zvrnila v posteljo. Zaprla sem oči in v trenutku zaspala.
09. april 2016
u208800
u208800
Next
09. april 2016
Neext
res ful popouno
tnx za posvečen Next
aja pa js si res nism predstavljala da bo Clarie imela težave v družini. Res ful dobra ideja
09. april 2016
Next
09. april 2016
u143259
u143259
Tale njen oci je zmesan kr kozarc ji je u glavo vrgu
Neeeeext
10. april 2016
Next Next Next
10. april 2016
Next
10. april 2016
Next pa fotr js bi zihr isto naredla hahahh
10. april 2016
u195898
u195898
OMG!
Full dobr.
Pa ta njen foter je res zmešan. Kdo pod totalno zavestjo pa vrže kozarc v glavo svoji hčeri..
Neext
10. april 2016
u174662
u174662
Next<3 bom pol do konca
10. april 2016
u209605
u209605
Next bo jutri *-*
10. april 2016
u209605
u209605
Ali bi vas motilo če bi tudi kdo drug pripovedoval??
Npr. Niall, Harry, Liam.....
10. april 2016
u209605
u209605
Hej!!
Mene zanima če bi vas motilo
da bi še kdo drug pripovedoval npr. Liam, Niall, Harry....
----------------------
Chapter 2☆|Coming|Clarie Meredith Stewart
»Meredith, zbudi se,« mi nekdo zašepeta na uho. Zdrznem se in odprem oči. Zraven mene je profesorica Mia in takoj se spomnim vseh včerajšnjih dogodkov. »Pohiti danes je kamp. Glasbila sem že pospravila v avto,« mi je rekla in odšla iz sobe. Hitro sem se oblekla in vzela kovček ter odšla dol na zajtrk. Profesorica mi je pripravila umešana jajca in res hitro sem jih pojedla. Odšle sva v avto in profesorica je speljala. »Povej mi Meredith, se tvoja starša pogosto kregata?« me je vprašala. »Hmm, pogosto ni ravno prava beseda. Vedno se kregata. Po navadi še sama staknem kakšno modrico ali dve. Tokrat se je prvič zgodilo, da sem bila huje poškodovana,« sem ji rekla in kar naenkrat sem začutila tako utrujenost, da mi je glava kar sama mahnila na sedež. Sanjala sem o maminem morilskem pogledu in očetovi roki, ki je segla po kozarcu. Odprla sem oči in začela hitro dihati. »Si v redu?« ne vpraša profesorica. Pokimam in jo vprašam: »Koliko časa še?« »Približno 5 minut,« mi je odgovorila in vključila radio. Pogledala sem skozi okno in zagledala prečudovit prizor. V bližini je bila vas in gozd. Prav slišala sem ptičje petje. Kar nekaj časa sem sedela tam in gledala skozi okno in avto se je vstavil. »No, tukaj sva,« je rekla profesorica in se mi nasmehnila. »Najlepša vam hvala. Za vse,« sem rekla in se trudila da se ne bi profesorici preveč zasmilila. »Ni zakaj. Pri meni lahko ostaneš kolikor dolgo želiš,« mi je rekla in izstopili sva iz avta. Skoraj takoj je k nama priletela Franky. Ko me je zagledala me je takoj vprašala, kaj se mi je zgodilo. »Spotaknila sem se in se udarila v luč,« sem ji rekla in pokimala je. Iz prtljažnika sem vzela moje čelo in violino, ter ju nesla v šotor za glasbila. Bila sem presenečena ko sem videla koliko glasbil je tam. Seveda sem znala zaigrati na večino glasbil razen na enega ne-na kitaro. »Clarie, One direction prihajajo!« je zavpila Franky in počasi sem prilezla iz šotora. »Prišli so!!« je zavpila Franky in kmalu sem prišla do nje. Ravnateljica in profesorica sta bile že tam, in One direction so že bili tam. Zavzdihnila sem in ravnateljica je začela: »Pozdravljeni. Zelo smo veseli da ste prišli.« »Jaz že ne, » sem zamrmrala in odmaknila pogled s tal. Pred mano je stal blondi Nial, levo od njega Louis, levo od Louisa Harry, levo od Harrya pa Liam. Srce mi je zatrepetalo, saj je bil še lepši kot se ga spominjam. Umiri se, sem si rekla in si nadela jeklen pogled. »Vaša gostiteljica bo ljublo dekle na moji desni Clarie Meredith Stewart,« je rekla ravnateljica in me pogledal. Malo jezno sem jo pogledala saj mi je rekla da sem ljubko dekle. »Dobrodošli,« sem narejeno veselo rekla in vsem ponudila roko. Pri Liamu je bilo še posebej težko, zato sem se ko sem se rokovala z njemu zazrla v njihov avto. »No, naj vam pokažem kje boste spali,« sem rekla in jim pomignila naj mi slediji. Ko smo hodili so do mene prišli vsi fantje razen Liama in Louis me je takoj vprašal: »No, in kaj študiraš da si dobila tako 'čast' da si lahko naša gostiteljica? »Ah, kaj pa ti veš o meni da mi praviš da mi je čast biti vaša gostiteljica. Študiram glasbo na Juliardu, se pravi na tej akademiji ki organizira ta kamp. Naj bi bila njihova najboljša učenka zato so me podtavili v vlogo gostiteljice,« sem rekla in Harry je nekaj zašepetal Louisu na uho da se je zasmejal. »No, tukaj smo,« sem rekla in jim pokazala na njihovo sobo. Jutri dopoldne bomo začeli z poučevanjem. Tukaj imate urnike,« sem rekla in potisnila urnike Niallu v roke. »Če me boste potrebovali bom v sobi 7B,« sem rekla in odšla do sobe z glasbili. Takoj sem zagledala svoje čelo in hitro sem stekla do njega. Vsedla sem se na stol in začela sem igrati melodijo, ki sem si jo izmislila v glavi. Zaprla sem oči in igrala. Glasba ni bila tako zelo zapletena ampak moji profesorici za inštrument se je zdelo. »Zdaj vem, zakaj pravijo, da si njihova najboljša učenka,« sem zaslušala glas za sabo in zagledala Louisa. »Hvala, ampak po mojem mnenju tole ni bilo ne zapleteno ne preveč dobro zaigrano. Lahko bi bilo bolje,« sem pripomnila in vstala. »Meni se je zdelo zapleteno. Igrala si kot da bi bila z glasbilom eno,« je rekel. Še enkrat sem se mu zahvalila in čelo položila tam kjer je prej bilo. V roke sem vzela violino in rekla: »Oprosti, preveriti moram uglašenost in malo povaditi,« sem opravičujoče rekla, čeprav mi ni bilo prav nič žal.
Neext??
Mnenja??
11. april 2016
u208710
u208710
Next
11. april 2016
u208800
u208800
Nextt
11. april 2016
u143259