Forum
Hojla sem Hanna in bom napisala zgodbico Call me maybe:3.Napisala se res velikoo zgodbic,ampak nihce jih ni bral.Probala bom pisati cim bolj slovnično.Res vas prosim,da berete to zgodbico.Dobila sem veliko zamisli in te zamisli bom napisala sem.Zgodba se bo šla v dekleti Jenny in njeni Bff,ki se nikoli nista imeli fanta ali ga poljubili.Glavna oseba Jenny ima velike probleme z njeno sestro starejso Jesmin,ki jo žali.Medtem,ko ima njena Bff Katty probleme s svojim starejsim bratom Beniom.Na koncu se bo nekaj zgodilo z Jenny,Jesmin,Katty in Beniom.Katty je zasvojena z fotografiranjem a ji hoce njena sestra zamuciti življenje.Seveda boš to izvedel/a samo ce bos bral/a...
Glavne osebe:
Katty.Love,16 let:

Jesmin,Love,18 let:

Katty,Olsen,16 let:

Beni,Olsen,18 let:

Falla ce nexate;*
11. avgust 2012
u70159
u70159
neeeeext
11. avgust 2012
next

ps.a ni una ta 3 jenny
11. avgust 2012
Drinn,drinn me je zbudila butasta budilka.Kliknila sem na njo ter se malo polezavala.Po par minutah sem skočila iz postelje in šsla dol na zajtrk.Videla sem Jesmin kako leži na svoji postelji in se dela,da je bolana samo,da ne bi pisala nemščine.Stopim v njeno sobo in ji rečem kako dolgo se bo delala,da je bolana.Reče mi,da se ne dela in se mi zlobno nasmehne ter reče,da grdobe nimajo ustopa u njeno sobo.Stopim iz njene sobe ter se grem spreoblečit.Čeprav mi Jesmin govri,da sem debela in grda se useeno lepo olačim in mažem.Moja sestra misli,da je nekaj več samo zato ker fanti kar hodijo za njo in ker je najbolj popolarna na šoli.No saj je nekaj več za razliko od mene,ki šse nikoli res nikoli nisem poljubila fanta.Moja simpatija je 18,letni Timy od Jesmin fant.Vem,da nikoli ne bo moj samo useeno je moja skrita simpatija.To vema samo jaz in moja Bff Katty.Tudi ona ima enake probleme kot jaz samo,da ima ona starejsega brata.
ko sem pojedla me je uzunaj že čakala Katty.Stekla mi je v objem s solzami v očeh.Katty kaj je narobe sem ji rekla? Povedala mi je na poti v šolo,da ne more več zržati s svojim bratom objela sem ji in ji rekla,da lahko pr men prespi.Vete ona ni imela družine no ne,da je ni imela samo nikoli jih ni bilo doma in sama je morala biti s svojim bratom...
Slikce:
Tako sem spala:

Tako sem bila oblečena:

Tako sem tolažila Katty:

P.Se opravičujem za pomote;*

Lov ja*.*
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012
u90832
u90832
next
11. avgust 2012
Po končanem pouko sma sle na igrisce,da poklicem mojo mamico in jo uprasam ce je lahko Katty za nekaj casa pri meni.Mami je seveda rekla ja in,da lahko zi kar zdajle spakira in pride na kosilo.Katty je bila zelo vesela,šle sma k njej domov in spakirala kaj bo pač rabla.
Njenega brata ni bilo doma saj je šsol na neko zabavo pit,mi je rekla Katty.Ko sma končale sma ses kolesi odpeljale proti meni domov.Prispeli sma in moja mami jo je lepo pozdravlje ne tako kot Jesmin,ki je rekla če je šse ena grdoba prišla.Mami ji je za kazen naročila,da mora iti jutri v šoli in jezna je šla v svojo sobo.Po kosilo sma šsle v mojo sobo use razpakirati.Na srečco sem imela dve postelji,če bi kira prijateljica pri meni prispala.Malo sma bili na fb-ju,poslušali musko...Dokler ni moja mami rekla,če i šsle v kino in z veseljem sma se lepo oblekle ter našminkala.Ko sma bile že oblecene je Jesmin rekla zaka sma se tako grdo oblekle.Jaz sem jo samo grdo pogledala in Katty prjela za roko ter odšsle v kino.Gledali sma The lucky one.Ohh meni so pritekle solze.Ko se je film končal sta bila zunaj omgg Timy in Jure najna seksi bogova!
Šla sma mimo njih,da naju ne bi vidla.Ampak nisma imeli srečo.Jure je Katty prijel za roko in mene Tim kako sem zardela.Jure je reko kaj delama in rekla sma,da sma gledala film.Potem sta naju povabila na sok in meni je dal Timy majhen Šopek in Katty Jure!
Potem mi je dal na licek poljub! Ohh kako sem zacutila metulcke v terbuho.Po tem sma šle skupaj še malo v park in potem domov.Na koncu sma si rekle:To je bil najlepši dan v najinem življenju.P.S:kak bo Jesmin ljubusumna sem si mislila!
Ko sma ži bila pred vrati sem uzela kluč in.....omg!

Slikce:
Jaz in Katty:

Kaksni kjut sopki*
tim:

jure:

12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
u90832
u90832
next
12. avgust 2012
u87258
u87258
Next takojjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. avgust 2012
Omg vidla sem kako se Jesmin poljublja z Timom.Solza mi je pritekla.Katty mi je rekla,da mi tega i treba gledati me prijela za roko in nezno povlekla gor po stopnicah.Bila sem zeloo zalostna ampak useeno moram pomagati Katty z Juretom.Ozela sem svoj telefon in poklicala Jureta saj je bil moj skoraj najbolsi prijatelj.Najin pogovor:
P.S:Katty je takrat na wc-ju!
J-js-ju-jure:
j:Hej jure:*
ju:Hej pejkica alo neki ti moram povedat!đ
j:ja povej;*
ju:ves ful mi je usec tista katty in..
jmg ka res una je tut zi ful dovg i tebe;**
ju:kuul ka bi nama lahka ti jutri na skrivaj zrihtala vecerjo?
j:jajajaja seveda dio muc:*
In ze sem prikinila...
Moj telefon:

Kako se je poljubljala z timom

4 nexte:*
13. avgust 2012
u87258
u87258
nextiii now!!!!!!!!!!!!!!! Nexti takoj!!!!!!!!!!
13. avgust 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/zakaj-js/38008/1
Pliss berte za moje srce:*
Ker je najbolse zgodbica ever*.*
13. avgust 2012
u87258
u87258
iiiooii kako plijazno! Ti si pa se bl moia!!
13. avgust 2012
u87258
u87258
Next no!!!
13. avgust 2012
u87258
u87258
Res najjača zgodba!! Ti bom oglaševala!
13. avgust 2012
u95154
u95154
next nujno+nova bralka+I'm free mi je povedala zanjo oz.poslala link