Forum
Hojla sem Hanna in bom napisala zgodbico Call me maybe:3.Napisala se res velikoo zgodbic,ampak nihče jih ni bral.Probala bom pisati čim bolj slovnično.Res vas prosim,da berete to zgodbico.Dobila sem veliko zamisli in te zamisli bom napisala sem.Zgodba se bo šla o dekleti Jenny in njeni Bff,ki še nikoli nista imeli fanta ali ga poljubili.Glavna oseba Jenny ima velike probleme z njeno starejšo sestro Jesmin,ki jo žali.Medtem,ko ima njena Bff Katty probleme s svojim starejšim bratom Beniom.Na koncu se bo nekaj zgodilo z Jenny,Jesmin,Katty in Beniom.Katty je zasvojena z fotografiranjem a ji hoče njena sestra zamučiti življenje.Seveda boš to izvedel/a samo ce bos bral/a...
Glavne osebe:
Jenny.Love,16 let:

Jamin.Love,18 let:

Katty.Depp,16 let:

Beni.Depp,18 let:

Lubeki moji na nextam?:*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. december 2012
nextt
13. december 2012
u111192
u111192
neeeext
13. december 2012
Drinn,drinn me je zbudila butasta budilka.Kliknila sem na njo ter se malo polezavala.Po par minutah sem skočila iz postelje in šla dol na zajtrk.Videla sem Jesmin kako leži na svoji postelji in se dela,da je bolana samo,da ne bi pisala nemščine.Stopim v njeno sobo in ji rečem kako dolgo se bo delala,da je bolana.Reče mi,da se ne dela in se mi zlobno nasmehne ter reče,da grdobe nimajo ustopa u njeno sobo.Stopim iz njene sobe ter se grem spreoblečit.Čeprav mi Jesmin govri,da sem debela in grda se useeno lepo olačim in mažem.Moja sestra misli,da je nekaj več samo zato ker fanti kar hodijo za njo in ker je najbolj popolarna na šoli.No saj je nekaj več za razliko od mene,ki šse nikoli res nikoli nisem poljubila fanta.Moja simpatija je 18,letni Timy od Jesmin fant.Vem,da nikoli ne bo moj samo useeno je moja skrita simpatija.To vema samo jaz in moja Bff Katty.Tudi ona ima enake probleme kot jaz samo,da ima ona starejsega brata.
ko sem pojedla me je uzunaj že čakala Katty.Stekla mi je v objem s solzami v očeh.Katty kaj je narobe sem ji rekla? Povedala mi je na poti v šolo,da ne more več zržati s svojim bratom objela sem ji in ji rekla,da lahko pr men prespi.Vete ona ni imela družine no ne,da je ni imela samo nikoli jih ni bilo doma in sama je morala biti s svojim bratom...
Slikce:
Tako sem spala:

Tako sem bila oblečena:

Nekstam?*
13. december 2012
next
13. december 2012
u111192
u111192
neext
13. december 2012
u125536