Forum
u24588
u24588
hey jest sem Ash(Ashley in stara sem 16) imam brata Luka(drugače Luke, 17 let) in sestro Vaneso(Vanessa, 22 let). naša mami je američanka in hoče da imamo takšna imena če se bomo slučajno kdaj preselili v drugo državo--->KR NEKI! moja bff Lana ima fanta Žiga v katerega sem zaljubljena že 2 leti a ne morem povedati ne njemu ne Lani ker bi me ubilaa! ( hodim v 1. letnik neke srednje šole za tvojim hrbtom in imam tako "srečo" da na isto šolo hodijo tudi Luka, Žiga, Lana in moja sestrična Katarina(Katy-->SOVRAŽIM JO)!!! skoraj nihče me ne mara tudi Žiga ne, Luka pa se me v šoli sramuje sovražim to šolo, sovražim sebe in svoje življenje! a potem......
jest:

Lana:

Vanesa:

Katy:

nextaaam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. avgust 2011
u57836
u57836
next
28. avgust 2011
u24588
u24588
rabm še 4 nexte!
29. avgust 2011
u57330
u57330
next
29. avgust 2011
u46345
u46345
next.. pa a bi me obvestila ko boš nextala.?
29. avgust 2011
u24588
u24588
jaa itaq
29. avgust 2011
naxt pa mene dei tud obvestit kdai bo next pliss okj'?
29. avgust 2011
u24588
u24588
okkki
30. avgust 2011
u51860
u51860
next
01. september 2011
u59805
u59805
next
17. september 2011
neext!!
16. oktober 2011
u24588
u24588
20.4.2011 Ponedeljek

No ja, zbudila sem se v butast deževen aprilski dan....ura je bila malo čez 9 zjutraj. danes sem imela šolo popoldan in sem lahko še malo zaspala. ampak ker sem u internatu s Katy&Lano je bilo to nemogoče. že celotno jutro razpravljata o nohtih. no mogoče je lana res moja bff ampak ima pa šibko točko-->nohti. vse kar se tiče njih jo zanima in to je edina tema, ki jo katy sploh pozna, zato se o tem pogovarjata vedno ko sta skupaj. nad tem nisem ravno naudušena saj se bojim da me bo Lana zamenjala s Katy...a vedno ko ji to omenim bobesni in govori kako lahko pomislim na kaj takega. no uglavnem odločila sem se da se grem stuširat. sovražim ženske stvari: nohtki, meni&pedi, make-up, čupca itd... skoraj nikoli nase ne nanesem več kot gloss in maskaro. grem pod tuš in tam srečam še 2 punce in paralelke. ubistvu sta čisto cool če bi malo spremenile svoj style. še hujše sta kot jaz. nikoli se ne naličita in nosita obleke starejših bratov. FUJ! pridem nazaj u sobo v že znan prizor: na jedilniku je meni&pedi. o tem bo sedaj govora naslednjo uro. FAJN! ko nekdo potrka....stecem do vrat ker očitno Lana&Katy tega med svojim govorjenjem nista opazile. in potem "presenečenje" pred vrati stoji Žiga. skoraj me je pobralo saj nisem navajena moških obiskov in sem se zato v kopalni srajci počutila kot bedak--a k tem je pripomogel tudi Žiga. bil je takooo lep in njegove oči so sijale na 100 kilometrov. predstavljala sem si mene in njega, ko me je zbudil kašelj. Žiga je zrl vame in me uprašal če je z mano vse uredu:
(J-jaz, Ž-Žiga, K-Katy, L-Lana)
j-dobro jutro tudi tebi!
ž-am ja ja, a je lana tukej??
j-amm ja je pogovarja se s Katy in dvomim da te bo slišala, sej veš ko se....
prekinil me je velik krik, ki me je tako prestrašil da sem skočila Žigu v objem
bila je Lana, ki je bila popolnoma naudušena nad obiskom svojega fanta. a ta naudušenost je v hipu minila ko je videla mene v njegovem objemu ali bolje rečeno njega v mojem objemu
l-kaj pa delata?
ž-nwm tvoja frendica Ashleyinda me je napadla
j-sorrysorry ustrašla sm se tvoja krika in btw. moje ime je Ashley!
ž-ja ja whatever, pršu sem ker bi rad govoril z Lano
j-izvoli...
ž-na samem
j-aja oki sorry
odstranila sem se iz vidnega prostora in se zaprla v kopalnico. bilo me je sram ZELO sram nisem želela videti ne njega, ne lane še najmanj pa Katy in njene hinavščine! začela sem si sušiti lase ko sem slišala glasen pok. stekla sem ven in zagledala,......
˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘
next@@@m???
20. oktober 2011
neeeeeeeeext!!
20. oktober 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxttttttttt!!!!!!!!!
21. oktober 2011
u24588
u24588
rabm še več nextov;D
05. maj 2012
next
25. julij 2012
next
29. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg