Forum
Odloču sm se da bom še jst eno zgodbo začeu pisat. Nadaljevanje bo ko dobim 4 nexte.

Zgodaj zjutraj sem se zbudil ter se odpravil proti tušu. Iz omare sem vzel brisačo, gate ter majico in hlače ki jih bom oblekel za v šolo. Odprl sm vodo, ter se začel umivati. Čeprav je bila voda ledeno mrzla sem se stuširal do konca ter odšel v sobo. Posušil sem si lase ter si v torbo nametal zvezek. ˝Ah drek. Ponedeljek je.˝ Sem si rekel nekoliko naglas ter se z torbo odpravil v spodnji štuk. Očeta in mame ni bilo doma. Kot zgleda spet delata ali pa sta na kakšnem medenem potovanju. Svoje življenje sem večinoma živel sam z služkinjo Rito, ki pa mi je vedno stala ob strani. Bila je dobra gospa, lahko bi rekel da je moja druga mama. Vzel sem 2 toasta ter se odpravil do avtobusne postaje. Tam me je že čakala Klara. V to punco sem bil zatreskan. Dobesedno njena lepota je sijala do Lune in nazaj. Včasih se vprašam ali ona osvetljuje Zemljo ko je noč. Nevem zakaj se pelje v šolo z avtobusom, če pa ima svoj hipi kombi. Čeprav misli da je čudaška in grda ni. Moja najboljša prijateljica je. Ob enem pa tudi moja ljubezen. Ko sem se ji približal mi je skočila v objem. To se zgodi vsak ponedeljek. Lahko pa bi se dogajalo vsak dan. Pobral naju je avtobus. Nevem kako sva se lahko odločila da bova obiskovala isto fakulteto.....

Klara pri avtobusni postaji

njen hipi kombi

Luka (jaz)
11. oktober 2014
Next
11. oktober 2014
u83800
u83800
next
12. oktober 2014
next
12. oktober 2014
next
12. oktober 2014
Avtobus je ustavil. Izkrcala sva se, ter se odpravila proti šoli. Še eden beden ponedeljkov dan. Prvo uro smo imeli športo vzgojo, zato začetek ni bil tako mučen. Vsi fantje smo se stlačili v garderobo ter se preoblekli. Učiteljica je spet zamujala. Leoba. Nas pa muči s tekom in temi stvarmi. Končno je primigala, ravno takrat pa sta se Žana in Rok začela mečkati sredi telovadnice. Profesorica jih je nadrla potem pa se z vsem veseljem odpravila do avtomata po kavo.˝Prosta ura!˝ se je zadrla. Vsi so skočili v zrak ter stekli v garderobo. Sploh se niso preoblekli, saj je bilo zunaj že kar vroče. Iz telovadnice sva zadnja odšla jaz in Klara. Vedno je tako. Ampak tokrat je bilo malo drugače. Kar naenkrat je bila potisnjena ob steno. Zrla sva si v oči. Glas v glavi mi je govoril naj jo poljubim. Spet drugi pa da naj odneham. Poljubil sem jo. Nisem vedel kako bo odreagirala ampak nekako se mi je zdelo da želi nadaljevati. Tako sva na oskem hodniku naredila prvi korak. Poljuv. To lahko spremeni celoto življenje. Pripravljen sem bil tvegati. Prijela me je za roko. Nekaj časa sva se še poljubljala potem pa odpravila v bližnji kavič na kavo. Pripravljen sem bil. Vprašal jo bom ter se spoprijel z odgvorom.....

Nadaljevanje čez 4 nexte
12. oktober 2014
u180897
u180897
neeeeeeext
12. oktober 2014
Neeeeext
12. oktober 2014
u180897
u180897
neeeeeeeeext
12. oktober 2014
next
12. oktober 2014
next
12. oktober 2014
next
12. oktober 2014
Ko sva prišla do bara sva naročila kavo ter se odpravila ven. Kafič je bil visoko nad mestom, zato sva se odločila da bova uživala v razgledu. Ko sva sedla sva čakala na kavo medtem pa se samo opazovala. Bolj na skrivaj kot pa iz oči v oči. Njene oči so sijale na sončni svetlobi. Ko je prinesel kavo je prva naredila požirek.˝Torej...˝ Sem potiho rekel samo pogledala me je ter me prijela za roko. V njenih očeh sem videl olajšanje. Bila je vesela. Čisto sem pozabil da me je prijela za roko. Močno sem jo stisnil, saj sem bil z živci že na koncu. Tako pa sem na hitro bleknil. ˝Ali sva zdaj.... Saj ve-eš par?˝ Rekel sem hitro in blisovito. Mogoče se mi je kakšna beseda zatakinla drugače pa je šlo vredu. Vsaj upam. ˝Ja. Sva. Veš Luka že dolgo čakam da se bo to zgodilo.˝ Nagnila se je naprej ter me poljubila. Vrnil sem ji poljub. Bil je čas da sva šla. Če bova zamudila k kemiji naju bo profesor tako nahrulil da bodo vse šipe popokale.

*Po šoli*

Končno sem bil doma. Vrgel sem se na posteljo ter premišljeval o današnjem dnevu. Zakaj tega nisem storil že prej. Poljub ob steno je pa itak najbolj romantičen. Zasmejal sem se. Ubistvu sem se smejal dobrih 1o mintut potem pa me je prišla pogledat Rita če je z menoj vse vredu. Nenadoma sem v trebuhu začutil metuljčke. Tole se mi pa že dolgo ni zgodilo. Ker se je že večerilo sem se odpravil pod tuš. Slekel sem se nato pa skočil noter. Sredi tuširanja me je poklicala Klara. ˝Živjo. Jutri te pridem jaz iskat˝ Odložila je. Ali pride z svojim avtom?? ......
12. oktober 2014
Bo naslednič mal več
12. oktober 2014
u149901
u149901
neext
12. oktober 2014
u180897
u180897
Neeeeeeeeext
12. oktober 2014
Neeeeeext
Wow kak dobro pises
12. oktober 2014
next
12. oktober 2014
Neeeext top pisess..
13. oktober 2014
Neeeeeext fuul dobro
13. oktober 2014
awww next <3!!
13. oktober 2014
Nadaljevanje bo objavljeno v torek, da bo malce daljše in bolj zanimivo
13. oktober 2014
a komaj jutri
13. oktober 2014
ja bi objavil že danes ampak potem se konča ravno na delu ki postane zanimiv tako da jutri
13. oktober 2014
grrrrr zadavla te bom sej ne hecam se kr pol bi brez zgodbice ostala
13. oktober 2014
hehe
13. oktober 2014
okej pol pa uživaj
13. oktober 2014
Zbudil sem se. Počutil sem se zelo nenavadno saj pome pride Klara. Ko sem bil pod tušom sem mislil nanjo. Njen obraz, njeno telo, roke. Roke. Vedno so bile mrzle, zato jih bom sedaj pogrel. Nase sem vrgel plašč nato pa Klaro čakal pred hišo. Tam je bila. Pripeljala se je s svojim hippie kombijem, ki oa je bil malce drugačne barve. Sedel sem v avto ter jo poljubil. Močen, strasten in dolg poljub. Prijel sem jo za roko ter ji šepnil. "Od zdaj naprej boš vedno topla." Nasmehnila se mi je ter rekla "Bova videla". Nisem ravno vedel kaj je s tem mislila ampak se nisem obremenjeval. Prižgala je motor ter z vso brzino speljala proti šoli. Kar naenkrat pa je zavila s poti."Danes ne greva v šolo Luka" debelo sem jo pogledal saj je rada hodila v šolo. "Zakaj pa ne?" Bila je tiho. Samo pogledala me je in njen pogled je bil iskren. Vedela je kaj počne. "okej. Pojdiva kamor naju nese pot." Tako sem med dolgo vožnjo zaspal.
Ko sem se zbudil je bil avto parkiran na obali. Klare ni bilo tu zato sem odprl vrata ter stopil na tla. Bil sem bos. Pesek mi je spolzel skozi prste na nogah. Neverjeten občutek. Kar narnkrat pa sem začel iz sebe metati oblačila. Naprej majico nato hlače. Potem so iz mene skoraj padle še gate. Stekel sem proti vodi ter skočil vanjo. Zaobjel me je mrzel val vode. Koža se mi je naježila. Ko sem prišel na površje je poleg mene plavala Klara. "Topla voda?" Nasmehnila se mi je nato pa me poljubila. "Greva vn?" Začel sem plavati proti obali. Klara je zaostala za mano. Kar naenkrat pa me je dohitela. Dejansko je prišla na obalo pred menoj. Zleknila se je na tla ter me čakal. Ko sem končno stal na pesku sem se spotaknil ob svojo nerodno nogo ter padel na Klaro. Da nebi izpadel koz neroda, sem jo poljubil. "Od kdaj pa tako dobro plavaš?" Prijela me je za glavo in me poljubila. "Že od nekdaj dobro plavam." Nasmehnila se mi je ter me objela okoli pasu. Potisnila me je k sebi. "Nekaj ti moram povedati" mi je šepnila na uho in me poljublala na vrat. 
Kar naenkrat pa me je dohitela. Dejansko je prišla na obalo pred menoj. Zleknila se je na tla ter me čakal. Ko sem končno stal na pesku sem se spotaknil ob svojo nerodno nogo ter padel na Klaro. Da nebi izpadel koz neroda, sem jo poljubil. "Od kdaj pa tako dobro plavaš?" Prijela me je za glavo in me poljubila. "Že od nekdaj dobro plavam." Nasmehnila se mi je ter me objela okoli pasu. Potisnila me je k sebi. "Nekaj ti moram povedati" mi je šepnila na uho in me poljublala na vrat. "Mislim da lahko počaka." Sem ji odvrnil. "Luka poslušaj. Vampir sem." Nasmehnil sem se ji. "Jaz sem pa superman pa kaj potem." še kar sem jo poljubljal. Nehala sva. S hrbti sva ležala na pesku ter zrla v nebo. "Veš tudi če bi bila vampir bi ševedno hodil s tabo." Poljubil sem jo na lice. "Kaj pa če sem res?" Vstala se je. Njene oči so začele spreminjati barvo. Odprla je usta in kar naenkrat zasikala. Iz ust sta ji stopila dva majhna čekana. "Torej. Koliko dolgo si že taka?" "Od rojstva. Taka sem se rodila" Vstal sem se ter jo prijel za roko.
14. oktober 2014
u180597
u180597
Next
14. oktober 2014
Uuu next
14. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg