Forum
u68138
u68138
Odločila sem se da napišem tud eno zgodbo na igre123, res sem napisala že veliko zgodb, nekatere so objavljene v ljubezenskih zgodbah in podobnih revijah,...
________________________________________________________________________________

Moje ime je Nina stara sem 19 let zaposlena sem kot natakarica v lokalu v Rogaški Slatini,..
************************************************************************************************************************
Blaž se je sprehajal po Rogaški Slatini. Večer je bil temačen in meglen. Ni še mu bilo za iti domov in si privoščiti še enega dolgočasnega večera pred televizijo. Doma ga namreč ni nihče čakal,...
Blaž se je ustavil pred enim od Rogaških lokalov in si naročil vročo čokolado s smetano,... za pultom se je smejala temnolasa lepotica, ki vsekakor ni imela Rogaških potez, veselo je pristopila in ga vprašala:" Vam prinesem še kaj gospod?" " Ne, hvala za prijaznost," je odgovoril in iz žepa vzel nekaj bankovcev,....

a je zgodba v redu? a nextam???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. maj 2012
u68138
u68138
jaz:

06. maj 2012
u68138
u68138
upsiii ni mi prijelo,...
06. maj 2012
u68138
u68138

06. maj 2012
neeeeeeext !!!
06. maj 2012
u68138
u68138
še vsaj 1 next pa nadaljujem,...
kr-ena tnx
06. maj 2012
NEXT
06. maj 2012
u68138
u68138
ok nentam pa hvala za next-e
06. maj 2012
u68138
u68138
koliko sem vam dolžem?" to bo 1,50 evra," je rekla in dvignila prazno skodelico ter jo postavila na pladenj. Blaž ji je na pladenj postavil bankovec za 5 evrov in ji dejal razliko obdržite. Dekle se je lepo zahvalilo in odhitelo do druge mize, kjer je pisana druščina že glasno kramljala in pridno praznijo steklenice piva z zeleno etiketo,... leno se je napotil proti vratom izstopil iz lokala in stopil v gosto sivo meglo, "Ah," je zagodrnjal in z roko dvignil ovratnik usnjene jakne. Zeblo ga je. Že se je skoraj odločil, da se bo vendarle odpravil domov, ko je v ozki ulici zagledal novo trgovino. Nad vhodom je visela tabla z napisom : "Starinarnica:" z zanimanjem je zavil v temačno ulico in se znasel pred trgovino, ki sta jo krasili dve prekrasni izložbi,.. Prvo izložbo je krasil krasen model srednjeveške ladje,.. v drugi izložbi pa so bile starinske knjige,.. zanimivo si je mislil in vstopil v Starinarnico. " Dober večer," ga je pozdravil prijazen gospod sivih las in globokih temnih oči! "Dober večer," je odgovoril Blaž in si z zanimanjem ogledal prelepo trgovinico. " S čim vam lahko postrežem?" je prijazno vprašal trgovec. " Ah nič,... Opazil sem vašo novo trgovino in samo predvsem iz radovednosti," je povedal Blaž. "No. kar izvolite, pa pokličite, če bi me radi kaj vprašali," je odgovoril trgovec in se odpravil k starim knjigam in jih začel pospravljati.
06. maj 2012
u68138
u68138
VSAJ 3 NEXTI PA BOM NADALJEVALA
06. maj 2012
u56764
u56764
Next!
06. maj 2012
u68138
u68138
ŠE SLIKCE:
starinarnica:

06. maj 2012
u68138
u68138
Lokal v katerem delam:

06. maj 2012
u68138
u68138
še 2 Next-a
06. maj 2012
u68138
u68138
še 1 next
06. maj 2012
pa daj no nextiii , ker niam cajta,da bi čakala,ker samo gledam...
kaj je tota že nextala?
tkoda...

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
..
.
NEXT!
06. maj 2012
nexty!!!"!!
06. maj 2012
u68138
u68138
ok Next-am
********************************************************************************************************

Blaž se je zagledal v prelep modelček srednjeveške ladje. Pod modelom je bil košček papirja na katerem je bila letnica izdelave, ni mogel verjeti da je model lahko tako dobro ohranjen saj je bil iz leta 1849,... radovedno se je ozrl na v steno na kateri je bilo polno prelepih slik. Nekaterih so krasili baročni okvirji, druge pa enostavni leseni. Vzdihnil je in pomislil, kako zasoljene morejo biti slike, katere so bile narejene v 18 stoletju. Kmalu pa je Blažev pogled padel v čisto enostavno košarico, v njej so bile raznobarvne vrečkice,.. spominjale so ga na čajne. Na vsaki je bil Napis in datum,.. v roke je vzel rdečo na kateri je pisalo 1980,... potem je vzel modro na kateri je pisalo 1300,... Radovedno se je obrnil proti prodajalcu: "Gospod, kaj pa je to? Čemu služijo te vrečkice?" "To so vrečkice za potovanje v čas, ki je označen na njej," je resno odgovoril prodajalec. Blaž je razprl in se nasmehnil: "Dajte no prosim vas saj vendar to ni mogoče! Ne verjamem tem stvarem,... nikoli ne bom verjel,..." je skoraj surovo odvrnil Blaž. "No eno vrečko vam podarim in poskusite, videli boste, da deluje," je radodarno dejal starček. " Ah dajte no,... Kako pa naj bi delovale?" "Čisto enostavno,... vrečko boste odprli in še tisti trenutek se boste znašli v drugem kraju. Potovali boste skozi čas in dimenzije." "Ja koliko ljudi pa je že nabavilo to vrečkico?" "Nihče še,.. ker sem jih komaj danes dobil,... sam sem prej poskusil eno in povem vam da je bilo res fantastično."
A res?
No kje ste bili?
je že skoraj provuciral Blaž.
bil sem,...
06. maj 2012
u68138
u68138
vsaj 3 next-i pa bom next-ala
06. maj 2012
u68138
u68138
prodajalec v starinarnici:

06. maj 2012
neeeexty!!
07. maj 2012
u68138
u68138
vsaj še 1 next pa nadaljujem
07. maj 2012
N
NE
NEX
NEXT
NEXT
NEX
NE
N
N
NE
NEX
NEXT
NEXT
NEX
NE
N
07. maj 2012
u68138
u68138
Ok next-am,.. pa hvala za nent-e
************************************************************************************************************
Bil sem, v Ameriki, v času, ko je bila še srečna zemlja, takrat ko še ni bilo evropejcev, je smrtno resno odgovoril možakar.
Aha,... in koliko časa je trajal ta vaš izlet? Saj piše na vrečkici poglejte,...
Izlet v čas traja približno eno uro,...
Vendar morate paziti, da ne ostanete ujeti v času,...
Točno ob uri morate vzeti vrečko v roke in jo popolnoma raztrgati.
ne smete pozabiti, vrečka more biti vedno v dosegu.
Brez nje ste popolnoma izgubljeni v času kamor ste odpotovali.
Blažu je šlo krepko na smeh, a se je vendarle zadržal.
Vljudno je pogledal gospoda in nadaljeval,... "Koliko pa stane 1 vrečka?
"10 evrov je odvrniil starček,... Tako malo za pot v čas?
Ah to se pa seveda splača,..
"Da, je tiho odgovoril prodajalec. No, pa dajte mi še dve",... je rekel Blaž in segel v žep.
Izberite gospod, pa ne pozabite, da vam eno podarjam jaz,
je veselo rekel starček in se urno obrnil proti blagajni.
Blaž je nezaupljivo pobrskal po košarici in izbral tri vrečkice.
Izbiranju ni posvetil veliko pozornosti.
"Saj je bil povsem prepričan, da kupuje brezvezno šaro,"
Vzel je vrečko z letnico 1952, ker je bila takrat rojena njegova mama,
potem letnico 1348,.. ker mu je ravno ta letnica prišla pod roke,...
in zadnjo vrečkico z okroglo številko 1000.
Z denarnico v desnici in z vrečkicami v levici se je napotil proti blagajni
in skoraj sam sebi rekel:
"Res ne morem verjeti, da bom vrgel vstran dvajset evrov,"
No bo pa vsaj prodajalec danes malce bolše volje.
Čeprav je ta dva stavka rekel čisto tiho, da se še sam sebe ni slišal,
je na njegovo presenečenje starček rekel,..
"Ah gospod, jaz sem vedno dobre volje. Dvajset evrov mi res ne spremeni dneva,..."
Vesel sem, ker vem, da se boste vrnili,...
Obenem pa vas ponovno opozarjam, da ne jemljite tega vsega preveč z lahkoto,...
To je resna in lahko je tudi zelo nevarna stvar.
Bodite pazljivi in vedite, kar boste videli, kar boste občutili in spoznali,
vam bo pokazalo pot, do vaše neizogibne usode,....
07. maj 2012
u68138
u68138
vsaj 3 next-e rabim za nadeljevanje,...
07. maj 2012
u56764
u56764
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
07. maj 2012
u68138
u68138
še vsaj 2 nexta
07. maj 2012
u68138
u68138
ok cutie nextam sm zate,.. pa huala ker bereš
zaupajte mojim besedam, in ne bo vam žal," ga je pomiril starček.
Prav gospod držal se bom vaših navodil, čeprav ne verjamem v to,
kar ste mi ravnokar povedali,...
Ampak, kakor je vedno govorila moja babica,... nikoli se ne ve.
Pot do doma mu je hitro minila,...
saj je razmišljal o usodi,...
Njegova ni bla nič kaj prijazna.
Že kot majhen deček je namreč izgubil očeta,...
z mamo in bratom so se težko prebijali skozi vsakodnevne probleme.
A vseeno mu je uspelo!
Dokončal je šolanje in se kot pek zaposlil v znani pekarni,...
Imel je zelo lepo plačo, saj je bil med najbolšimi.
A denar mu ni pomagal pri ljubezni,...
čeprav je bil izredno postaven in zabaven fant,..
pravrga dekleta nikakor ni mogel dobiti.

mal krajši next je ker z kolegico piševe še 1 zgodbo,...
07. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg