Forum
"Ljubim te, Constanze!", sem med poslavljanjem še enkrat rekel moji punci. ", "Jason, tako romantičen si. Obljubim ti, da bom mojim staršem povedala, da sva midva v razmerju.", "Tudi, če ne. Važno je, da se ljubiva.", sem ji povedal. Zahihitala se je in me še enkrat z lahkotno roko pobožala po licih. S konicami prstov sem prijel njene mehke lase in se ji nasmehnil. Poljubila sva si in že je odšla. Dokler ni izginila za vratami avtobusa, sem gledal in ji mahal. Nato se je odpeljala in ostal sem sam. Počasi sem hodil proti domu in medtem razmišljal, kako popolno punco imam. N bi mogel biti bolj srečen, sem si mislil. Ko sem prišel domov, je moja sestra firbčno pritekla in se mi vrgla na hrbet na štuporamo. "Povej, vse!"; je vpila dokler je nisem odnesel v mojo sobo n ji na veliko in široko začel razlagati vsako podrobnost, ki se je danes zgodila in, ki sem jo opazil na moji Constanze. "... Na zadnje sva se poljubila in si mahala, ko je odhajala.", "Jason je zaljubljen!!!", je začela navihano kričati. Verjetno se vam bo zdelo čudno, da je moja starejša sestra. "Vanessa, nehaj!", sem ves rdeč v obraz odgovoril. Še vedno se mi je posmehovala ampak jaz sem bil z mislijo pri moji Constanze.

Jason:

Constanze:

Vanessa:

18. november 2012
neext
18. november 2012
u90832
u90832
neeeeeeeeeeext!!
18. november 2012
Next i beggggg!
18. november 2012
u91591
u91591
NEXT
18. november 2012
"Bi lahko vsaj enkrat rekla, da si vesela zame?", sem jo vprašal. Odkimala je in se mi nagajivo nasmehnila. "Misliš resno z njo?", me je nato vprašala, "Zakaj pa misliš, da ne? zame je res popolna!", "Zakaj misliš, da se to razmerje lahko obdrži? Saj sta še v osnovni šoli!", "Prava ljubezen ne čaka.", "Kakor hočeš. Ampak mislim, da ji je popolnoma vseeno zate!", "Zakaj pa misliš tako?", "Vajino razmerje skriva pred svojo družino!", "In? Njen oče je zelo zaščitniški in se boji, da naju bo ločil.", "Pa saj ni noseča, da bi se ga mogla bati! No... Saj ni noseča, ne?", "Devica je! In jaz sem tudi nedolžen.", "In kako veš, da je devica? Ker ti je povedala?", "Ja.", "IN ji kar verjameš?", "Tako močno, kot jo ljubim. Torej neskončno močno!". Zavila je z očmi in me pustila samega v sobi. Vrgel sem se na posteljo in gledal na steno, kjer sem imel polepljene najine slike (Jason & Constanze). Sploh ne vem, kdaj sem zaspal. Vem le to, da sem zaspal ob pogledu na njeno lepoto. Zjutraj sem preslišal budilko.
18. november 2012
neext
19. november 2012
še 1 next
20. november 2012
u31817
u31817
next
20. november 2012
Zbudil sem se šele okrog 10h. Zbudila me je Vanessa. Z mene je potegnila odejo in na glas zavpila: "CONSTANZE TE ČAKA!!!". Odprl sem oči, kot bi mignil in se zvalil s postelje na tla. Hitro sem se začel ozirati po sobi in videl sem le Vanesso, ki je umirala od smeha. "Mater, si nor nanjo!", je nato rekla in šla ven. Jaz sem počasi prišel k sebi in hitro oddivjal v šolo. Opravičil sem se, ker sem zaspal. Razredničarka me je zapisala in dobil sem že 5. neupravičeno uro. Usedel sem se za mizo zraven Constanze, kot vedno. Pogledala me je z njenimi očmi in mi s pogledom sporočila: 'Tako sem vesela, da te vidim.'. Čisto sem se topil ob tem njenem pogledu. Pod mizo sem jo prijel za roko in potiho se je zahihitala. Nasmeh se mi je razlezel čez obraz in, ko je bilo ure končno konec, sva že švignila v eno od straniščnih kabin in se začela poljubljati.
20. november 2012
neeeext
20. november 2012
še 1 next
20. november 2012
u108028
u108028
next!!!!!!!!!!!
21. november 2012
u90832
u90832
neeeeeeeext
21. november 2012
Cel odmor sva se poljubljala tam in, ko je bilo konec odmora, sva skočila ven iz kabine in šla v učilnico. Spet sva zamudila 2 minuti. "Jason in Constanze! Kot vedno! Zakaj me ne čudi, da danes nista zamudila? Klicati bom morala vajine starše. To je že 6. zamuda v tem tednu in je šele torek!". Rekla je naj sedeva in pridno, kot kužka sva sedla. Constanze je izgledala zelo napeto. Po koncu pouka, sem jo pospremil do doma. "Kaj je narobe?", sem rekel in ji pritisnil poljubček na lice, "Moj oče bo izvedel za naju.", "In?", "Saj sem ti povedala, da je zaščitniški.", "Mogoče pa bo učiteljica rekla samo, da imaš veliko zamud.", "In kaj naj rečem?", "Ne vem... Da si bila na stranišču...", "In kako naj bo to logično?!", "Rečeš, da imaš ženske težave. Saj veš...", "No, bom poskusila. Te res ne moti, da mu nočem povedati?", "Vseeno mi je.", "Saj vem, da ti ni!", "Res! Vseeno mi je!", "Nočem, da misliš, da se te sramujem.", "Nikoli niti pomislil ne bi na to. Saj pri pouku sediš zraven mene!", "Hahaha!!! Jason! Tako si zabaven! Grem! Adijo!". Odvihrala je proti njeni ulici. in jaz sem šel proti svoji.
21. november 2012
u90832
u90832
neeeeeeeeeext.!!!!!!
I love this story <3
21. november 2012
še 1 next
21. november 2012
neext
21. november 2012
Doma so me starši gledali po strani. Nisem razumel, kaj jih je tako motilo. "6. zamuda ta teden.", je rekla mami z grobim glasom. Oči je vstal in me grdo premeril. Šel je v drugo sobo in mene pustil samo z mami. Kmalu je prišla Vanessa, ki me je vsaj malo branila. "Zakaj zamujaš?", je začela moja mami, "Težave z mehurjem.", "Vsak odmor?", "Ja.", "Potem bova šla jutri k zdravniku.", "Ni treba. Saj veš... To pride in gre.", "Ja in tudi laži so pri meni take. Zdaj pa povj resnico!", "Veliko se zadržujem na stranišču.", "Zakaj?", "Zaradi punce. Saj sem vama povedal, da imam punco.", "Saj to ni res!", je rekla mami in šla h očetu. Za danes sem bil rešen tečnarjenja. Starši me niso imeli tako radi, kot Vanesso, čeprav sem mlajši. Ampak briga me. Samo, da imam mojo Constanze. Samo to je pomembno. V sobi nisem zdržal brez njenega glasu in ji poslal SMS, da se dobiva zunaj pred šolo. Čez 5 minut sva se dobila tam. Poljubljala sva se in objemala. Nato sva objeta šla na sprehod in se pogovarjala. Nič drugega ni pomembno, le moja Constanze.
21. november 2012
neext
21. november 2012
š 2 nexta
21. november 2012
u111038
u111038
next!!!!!!!
se plz prjavte še 2 do 4 jih manjka
http://www.igre123.com/forum/tema/my-word-my-fashion/44092/2
22. november 2012
še 1 next
22. november 2012
u108028
u108028
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. november 2012
u90832
u90832
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3
23. november 2012
Naredila sva krog okoli mesta in pred šolo jo je čakal oče. Constanze je dobila infarkt, ko ga je zagledala. Ne dobesedno, le prebledela je in začela hitro dihati. Pogledal sem jo in ji rekel: "Constanze? Kaj je narobe?". Prijel sem jo za lice in takoj je udarila po moji roki, da sem jo umaknila. "Constanze?!", "Moj oče je tam!", "Kaj?", "Pojdi hitro stran od mene! Nočem, da te vidi!!", "Res se me sramuješ, ne?", "Ne! Mogoče postane celo nasilen!", "Pa kaj! Vseeno mi je! rad te imam!", "Če me imaš rad, odidi! Zdaj!!", "Ne bom nasedel! Constanze, čas je že, da ga spoznam!", "Ne ni! Čas bo takrat, ko bom živela sama in to še ni zdaj! Pojdi!".
23. november 2012
u90832
u90832
omg next!
23. november 2012
neext
23. november 2012
še 1 next
23. november 2012
u109575
u109575
next