Forum
heey!
Sem Katy in sem zelo NEpriljubljena v šoli in imam zaradi tega tudi ogromno težav. Na šoli imam samo 3 prijatelice ubistvu najboljše prijatelice Emmo,Angel in pa Jennifer. Izven šole pa sploh nimam prijateljev.Vedno sem tarča posmeha. ZAKAJ?? No imela sem prijatelico Jessico in bile smo zelo dobre prijatelice ampak samo v 7 razredu. No takrat sem imela več prijateljev kot jih imam zdaj. V glavnem bile smo BFF enkrat sem se ji zlagala d nikoli prej nisem imela najboljše prijatelice (čeprov sm jo mela). Bila je na drugi šoli tko d me ni bilo treba skrbet. No in zvedela sem d se je prešolala IN TO NA NAŠO ŠOLO. NEEEEEE!!!!!!!!!!!!!! Ker smo skregane me bo zajebavala tko d........... Enkrat smo šle z Jessico skupaj na kosilo in ona me pokliče: o lej jo mojo bivšo BFF in z jessico smo se dosmrtno skregale. In ker sem se Jessici zlagala je ona vsem na šoli rekla d si želim d bi me Steve poljubil (največi piflar na šoli) in od takrat sem tarča posmeha!
Zdej pa nextejte

jst:

Emma:

Angel:

Jennifer:

Jessica:

Steve:

20. avgust 2012
pliiis berte k bo zlu dora zgodba
21. avgust 2012
*dobra
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
tenxi za prvi next

ajde še dva nexta!!
21. avgust 2012
neext
21. avgust 2012
ajde še en!!!
21. avgust 2012
Next
21. avgust 2012
ok next dobite čez par minutk
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
Sem deveti razred in sem najstarejša v razredu. čeprov so skori vsi drugi na šoli mlajši od mene, razn Angel je starejša sm vedno tarča posmeha govorijo mi: piflarka, piflarska budala, včasih celo pičkica in take. Seveda mi Emma, Angel in Jennifer vedno stojijo ob strani samo Angel včasih ne.

Dns se je pa zgodilo neki zlo čudnga, ko sem odhajala domov iz šole sem videla angel se pogovarjati z jessico... samo grdo sem pogledala rekla nisem nič ker drugače bi me vsi zmerjali Vključno z Angel. Hitro sem odhitelav avto in se z mamo odpeljala domov. Takoj ko sem stopila v hišo sem stekla v svojo sobo se ulegla in premišljevala, zakaj mi je Angel to naredila po par minutah premišljevanja sem se odločila d morm poklicat Jennifer in Emmo. Prišle so meni domov insem jima povedala vse kar se je zgodilo z Angel.

E-emma J-jennifer jz-jst pač

E-neki ma za bregom

J- ja hoče d bi nas cela šola zasovražla

Jz- mislte d je res tuk nesramna?????

E in J -JAAAAAAAAAAA!

Jz- ne bo ns cela šola zasovražla

E- kaku veš????!!!!

Jz- cajt je d spremenimo svoje življenje

J- nmorš ga sorry

Jz- lahku ga ampak mormo nardit tistu kar je jessica storila men! pol si mormo še stil spremenit in me briga kaj reče moja mama, in še obnašat se mormo kot ene navadne mrhe!!!!!!

J- in kako bomo dosegle to??????!!!!!!!!! mene prov briga jz gre domov!
(odide iz sobe in zaloutne z vrati)

Jz- OKJ SMO PAČ SKREGANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E- ostala sm ti samu še jst ampak jst te nbom zapustila in najin načrt bomo izpolnile pa PIKA.

takoj smo šle v shoping v qlandio in svda najpri v Jennifer tam smo vidle... pliis 4 nexte
21. avgust 2012
aja pa še eno vprašanje delam manjše nexte al delam take ku je biu tale
21. avgust 2012
takšne k je biu tale. neeeeeeeeeeeeext
21. avgust 2012
tak k je bil tale
NEXT
21. avgust 2012
ok še dva nexta
21. avgust 2012
u45603
u45603
next
21. avgust 2012
ajde še en next!!!!!
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
doma dobite next kr zdele sm za enim prenosnikom v big bangu.
21. avgust 2012
aja pa hvala za tuk bralcev k jih mam ubistvu k sm jih dobila v enem dnevu!!!!! res hvala vsem!!!
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
okj next bom napisala zvečer k grem zdele v kino
21. avgust 2012
next!!
21. avgust 2012
ok next

takoj smo šle v shoping v qlandio in svda najpri v Jennifer tam smo vidle široko majico z kratkimi rokavi. () bila je zelo lepa, sem si jo že predstavljala na seb! hodila sem proti garderobi z majico medtem me je pa ena prodajalka vprašala: ali je to res tvoj stil piflarka ji je ušlo hitro si je prekrila usta in šla do ene druge punce. Nisem se zmenila zanjo.
majica:

videle sem tudi ene kavbojke ki sem si jih tud kupila:

potem smo z emo odšle še v druge trgovine in si kupile ogromno oblačil. ko sem prišla domov sem si preuredila garderobo in sobo. mama čudežno ni imela nič proti. potem smo odšle z emo še frizerju, frizerka mi je naredila super frizuro.

bila sem taka:

celo noč potem nisem mogla spati zaradi velikih pričakovanj spala sem le 5 ur. ker sem imela podočnjake sem si nanesla puder ki sem ga včeraj kupila nato sem odšla vsa vesela v šolo.

v šolo sm šla tku oblečena:

vsi so me gledali en tip je celu pršu do mene in mi reku če bi.......... 6 nextu
22. avgust 2012
ne sorry 5 nextu
22. avgust 2012
next
22. avgust 2012
u103087
u103087
next
22. avgust 2012
aja pa zdej od 3. septembra naprej k se bo začela šola () bom nardila do en next na dan k se bom mogla učit kr grem zdej v gimnazijo
22. avgust 2012
u103373
u103373
next
22. avgust 2012
next
22. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg