Forum
u46133
u46133
Hojla!Ja vem..ful velik zgodbic sm že napisala in jih še nisem končala sam mi je full DC pa sm se odločla,da napišem še eno.Sej še ena ne bo škodovala
**********************************************************************************************************************
"Harry!Poglej me....ti loviš!"sem zavpila Stylesu.
"Le počakaj ti!Haha..tebe pa je res lahko uloviti.Kaj boš pa zdaj?"mi je odgovoril smeje.

Naj se vam predstavim.Sem Elle Smith,16 letnica.Omenjala sem že Harryja Stylesa.On je moj zelo dober prijatelj.Že od otroštva sva skupaj.Seveda kot prijatelja.Je član skupine One direction.Z njimi se zelo dobro razumem.Vedno mi priskočijo na pomoč.

"Zdaj me lahko spustiš,Harry...Harry!!Spusti me."
"Aja..upsa.Oprosti Elle...preveč dobro je v tvojem objemu."
"Joj,Harry."

Next??
28. april 2013
u85301
u85301
http://www.igre123.com/forum/tema/v-objemu-vampirja-spoznanje/53763/ to zgodbico piše moja bff prosim berite! je o vampirjih
zelo zanimiva je in lepa!
28. april 2013
u115268
u115268
next
28. april 2013
u122991
u122991
Neext
28. april 2013
u46133
u46133
Po tem"igračkanju"pri meni doma sva odšla opazovat sončni zahod.V daljavi sva zagledala njegove prijatelje iz One direction.Louis,Zayn,Niall in Liam.To so oni.Prepevali so si pesem What makes you beatiful.Bilo me je malce sram,ker so začeli prepevati meni.Nato se jim je še pridružil Harry in vse je bilo popolno.Ko so nehali peti sem samo strmela.

"Ti je všeč naše petje,Elle?"so vprašali.
"Ja!!Popolno je!"sem zavpila.
"Še ti kaj zapoj."se je oglasil Zayn.
"Am..ne,ne.Ne vem,če znam peti."sem jecljala.
"Seveda znaš!"me je spodbudil Harry.
"Ne,raje ne.Prosim sram me je."sem jim žalostno rekla.
"Oh,day no!"so zavpili.
"Ne!"sem glasno rekla in odšla do palube pri morju.

Fantje so me samo žalostno gledali.Harry je fantom rekel naj odidejo,on pa je prišel k meni.

"Elle,te je strah?"me je mirno vprašal.
"Ne...samo nevem,če znam dobro peti."sem mu odgovorila.

Potegnil me je za roko in odšla sva čisto do morja.Vsedla sva se na plažo.Vse je bilo čisto tiho in zunaj je bila tema.Svetle zvezde so se kmalu prikazale na nebu.

"Zdaj pa zapri oči in si nekaj zaželi."mi je rekel in še sam zaprl oči.
"Kaj pa si naj?"sem ga vprašala.
"Kar si želiš."mi je odgovoril.

Zaprla sem oči in se zamislila.Le kaj naj si zaželim?Sem se spraševala.Potlej pa sem si le nekaj zaželela...

V naslednjem nextu povem kaj

28. april 2013
neeext+nova bralka

hm,da bi se Harry zaljubil v njo?
ali
Da bi znala pet?
28. april 2013
u46133
u46133
Ja blizu si
28. april 2013
u122991
u122991
neext
28. april 2013
hahah,jej!vsaj blizu sem ;P
28. april 2013
u46133
u46133
Kdaj napišem next?Tk,da bo vam ustrezalo.
28. april 2013
u115268
u115268
next
28. april 2013
u122991
u122991
Torej, ℓα∂у.вιтcнαcσѕ se je odločila, da bo napisala nov fan fic, ki ga pa bo ZAGOTOVO dokončala. Hvaležna bi bila, če si ga ogledate: http://www.igre123.com/forum/tema/you-got-a-battle-not-the-war-ft.-one-direction/54319/
28. april 2013
u46133
u46133
Zaželela sem si,da bi bila slavna.Saj veste,kot Harry in njegovi fantje.Čez 1 mesec imamo v šoli šolski ples.Ampak s kom naj plešem?Naslednji dan sem odšla k Harryju,da ga vprašam,če bi plesal z mano.

"Harry!Zdravo..am nekaj bi te vprašala."sem začela.
"Hej!Kar vprašaj."je odgovoril.
"Bi plesal na šolskem plesu z mano?"
"Elle,jaz že plešem z drugo.Oprosti."
"A..ok bom pač z drugemu plesala."

Obrnila sem se in odšla domov.S kom naj plešem?Sem si žalostno rekla.Nato pa me je nekdo poklical.Bil je Zayn.Čudila sem se,da me prav on kliče.Oglasila sem se.

JAZ:Halo?
ZAYN:Elle?Sem tebe dobil?
JAZ:Ja.Kaj pa je?
ZAYNi plesala z mano na šolskem plesu?
JAZ:Jaz,da bi plesala?
ZAYN:Ja.
JAZrav.Se vidiva še kaj.

In tako se je končalo moje iskanje soplesalca.Odšla sem v hišo.Pred vrati sta me čakali mačeha in sestra.Naj vam povem,kako sem dobila sestro in mačeho:
Vse se je začelo z mojim rojstvom.Mama in oče sta bila vesela,da sta me dobila.Ko sem bila stara 5 let,je mama hudo zbolela in 1 mesec po tem umrla.Umrla je na moj rojstni dan,23.8.Nisem še točno vedela kaj je smrt.Ko mame dan za dnem ni bilo sem začela spraševati očeta,kje je mama.Vedno mi je govoril,da je na varnem in,da se bo kmalu vrnila.Čez 1 leto je oče našel drugo žensko,mojo mačeho.Bila je zlobna in zagrenjena.Ko se je preselila k nama z očetom,je s sabo vzela svojo hčerko Aliso.Tudi Alisa me ni marala.Obe sta zelo zlobni.Čez 2 leti je moj oče umrl.Takrat sem doumela,kaj je to smrt.Še danes žalujem za mamo in očetom.A kaj moreš!Življenje gre naprej.Vsako jutro moram zgodaj vstati,da jima skuham čaj in pripravim zajtrk.Potem pa sem cel dan prosta.Moj delovni dan je odvisen od mačehinega razpoloženja.Če je mačeha dobro razpoložena,mi zjutraj ni potrebno delati,če pa je slabo potem delam skoraj cel dan.Popoldne veliko pometam.Alisi ni potrebno delati..

Next???
28. april 2013
u125064
u125064
next
28. april 2013
u125064
u125064
nnnnneeeeeeexxxxxxtttttttt
28. april 2013
u115268
u115268
next
28. april 2013
neeext
28. april 2013
u46133
u46133
In prišel je tisti dan plesa..

Odšla sem v sobo in se usedla na okensko polico.Opazovala sem drevesa,kako se migajo ob mirnem vetru.

"Elle!Me slišiš??"je zakričala Alisa.
"O,Alisa.Oprosti.Kaj pa je?"sem ji zasanjano odgovorila.
"si mi že sešila obleko za ples?"
"Ja,seveda.Kar vzemi jo."
"Hvalaaa.!!Saj še velja,da boš pela namesto mene,kajne?"
"Ja."

Odšla se je preobleč,jaz pa sem iz vrečke potegnila mamino obleko.Mama je želela,da jo nosim.

in čevlje

Zunaj sem slišala Zayn-ov avto.Hitro sem zaprla vrata in vstopila v avto.Odpeljala sva se na ples.Najprej sem nekaj spila in potem sva začela plesati.Gledala sem okoli in zagledala Harryja in........Aliso!!S Harryjem sta plesala čisto blizu naju.Gledala sem ga in on je mene.Kmalu sem se zelo otrudila in se vsedla na stol.Zayn pa je še naprej plesal.Harry je prišel k meni.

"Greš plesat?"me je vprašal
"Ne,malo mi je slabo.Ti kar pleši."
"Če bo kaj narobe me pokliči in te bom odpeljal domov."
"Prav,hvala."

Harry je odšel nazaj na plesišče,jaz pa sem morala peti.Odšla sem v zakulisje in se pripravila.Začela sem peti,Alisa pa odpirati usta in se pačiti.Moja najboljša prijateljica me je videla,da pojem namesto Alise.Porinila me je na oder.Ko me je Alisa videla,je nehala peti.Vsi so začudeno gledali.Niso vedeli,kaj se dogaja.Harry je prišel na oder in me gledal.Oba sva se smejala.Alisa je od sramote odšla z odra...

Next???
28. april 2013
neext
28. april 2013
neeext
28. april 2013
neeeeext
28. april 2013
neeeeeeeeeext ;3
28. april 2013
u46133
u46133
Odpela sem do konca in hitro odšla ven.Harry je prišel za mano.Na stopnici sem izgubila čevelj.

"Elle,je to bil tvoj glas?"me je osuplo vprašal Harry.
"Ja,očitno res."
"Ti bi lahko bila zelo slavna!"
"Res tako misliš?"
"Seveda!"
"No..nevem.Mogoče pa res.No!Pojdi za Aliso!"
"Zakaj si takšna?"
"Kakšna?"
"Zakaj hočeš,da grem?Si slučajno.."
"Sem slučajno kaj?"
"Si slučajno ljubosumna?"
"Ljubosumna?Kaj ti pa je?"
"Mogoče zato,ker sem bil z Aliso."
"In zakaj bi morala biti ljubosumna?Najbolš,da grem."

Obrnila sem se in hotela oditi.Harry pa me je prijel za roko in me poljubil.

"Harry!Kaj je bilo to?"
"Samo ne reci,da..."
"Ja!Jezna sem!Midva sva samo prijatelja.Moram iti."

Hitro sem stekla domov.Prijela sem za kljuko in hotela odpreti vrata,a so bila zaklenjena.Trkala sem in nihče ni odprl.Začela sem se dreti."Odprita!Prosim!!!"tudi takrat ni nobena odprla.Kaj pa zdaj?Sem si rekla.Za mano je prišel Harry,ko me je slišal.

"Kaj bi rad?"
"Ne moreš v hišo?"
"Ne."
"Pridi k meni."
"Kar misli si!Da me še posiliš?"
"Ne!Ti si moja prijateljica.Tega ne bi naredil.Pridi,če želiš."
"Ne bom si premislila!Ne!Harry!Spusti me!Takoj!"

Harry me je nesel k sebi domov.Položil me je na kavč in se šel umit.Ko se je umil,se je vsedel poleg mene.

"Harry,zakaj to počneš?"
"Nočem,da bi zmrzovala zunaj."
"Bi že kam šla."
"Zakaj pa k meni ne?"
"Harry?Zakaj se tako trudiš?Saj veš,da sva še prijatelja."
"Vem ja,samo..."
"Čutiš kaj drugega?"
"Ja."

Next????
28. april 2013
u125064
u125064
next!
28. april 2013
neeeeext
28. april 2013
neeet
29. april 2013
ups...

neext*
29. april 2013
neeeeeeext
29. april 2013
u115268
u115268
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. april 2013
u46133
u46133
"Jaz pa nisem povsem prepričana.Lahko malo počakaš,da razmislim?"
"Seveda,ni problema."
"Moram iti spat.Kje boš ti spal?"
"V svoji postelji...no..lahko spiš z mano če želiš."(angelski nasmešek)
"Ne..bom raje na kavču."
"Prav..lahko noč."
"Nočko!"

Zjutraj sem zgodaj vstala.Razmišljala sem o Harryju."Kaj naj naredim?Kaj?Oh,bog daj mi kakšno znamenje.Prosim!"sem si potiho govorila.Harry pa je stal pred svojimi vrati in me poslušal.

"Harry!Oprosti,nisem te videla."
"Saj je dobro."
"Veš,malo prej me je poklical Zayn."
"Kaj pa je rekel?"
"Če imava midva danes kaj časa,da bi se pomenili."
"Aha.Midva?"
"Ja,midva.."
"Pa pojdiva zdaj."

Hitro sva se oblekla in odšla v Zaynovo vilo.Tam so naju čakali še ostali fantje.Liam,Louis in Niall.

"Kaj pa je?"je vprašal Harry.
"Ti točno veš kaj je."je odgovoril Zayn.
"Gremo ob morje,da se pogovorimo."je predlagal Niall.

Odšli smo proti morju..

"Kaj je že,no?!"je nestrpno vprašal Harry.
"Kaj je bilo z Aliso?"je odvrnil Zayn.
"Nič..kaj naj bi bilo?"
"Plesal si z njo in si raje šel za Elle,kot za Aliso.Priznam,da je Elle zelo privlačna,ampak vseeno je Alisa bila tvoja spremljevalka.Potem si pa kar izginil z Elle!!"
"Ja,oprosti no!!"
"Nič oprosti in ne boš se drl name!!"

Zayn je od jeze porinil Harryja v morje.Dolgo ga ni bilo ven.Vse nas je začelo skrbeti.Odšla sem proti pomolu in začela kričati.

"Harry!Kje si??"
"Kje pa je,madonca?"se je umešal Zayn.
"Nič kje je!Pojdi ga iskat!Takoj!!!"
"Ne bom!Pa pojdi ti!"
"Takole se pusti svojega prijatelja,ha?!Prav,ni ga treba rešiti,a zapomni si,da ti zamerim!Odidi zdaj!!!!"

Zayn je odšel nazaj in fantje tudi.Jaz pa sem skočila v morje,da bi rešila Harryja.Zagledala sem ga skoraj na dnu.Hitro sem plavala in ga ujela.Ko sem ga potegnila na kopno ni dihal.

"Harry!Zbudi se!Harry!"se je slišalo iz mojih ust."Prosim,zbudi se!Potrebujem te!Harry!"
Nekaj sem morala ukreniti."Vem,da je to samo v filmih,a moram tvegati!"sem rekla in ga poljubila.Nič ni bilo.Od žalosti sem padla v nezavest,objeta ob Harryju.
***********************************************************************************************************
Kaj se je zgodilo potem?
Bo Harry preživel?
Je Zaynovo dejanje bilo pravično?
Next???
29. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg