Forum
нᴇנʟᴀ! z ❆☯Alεאιѕ W๏lŦ☯❆ sνᴀ sᴇ σᴅʟσčıʟı ᴅᴀ вσνᴀ ɴᴀρısᴀʟı ɴσνσ zɢσᴅвıcσ σ σɴᴇ ᴅıʀᴇcтıσɴ. υρᴀνᴀ, ᴅᴀ νᴀм вσ νšᴇč!

☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮
01. april 2013
u70306
u70306
Hello.. moje ime je Roses in stara sem 17. Živim na mrzli Aljaski natančneje v mestecu Wasilla, hodim na zdravstveno šolo. Imam pa tudi najboljšo prijateljico in sestro na svetu in sicer Lucy. Obe sva nori na One Direction. Sicer obe si jih želimo spoznati. Moj najljubši član je Zayn Malik, Lucyin pa Harry. Ker si delimo eno sobo imava vse stene poleplene z njihovimi posterji. Jaz imam blazino z Zaynovo glavo. Lucy pa z Harryevo. Torej neko jutro v začetku poletnih počitnic sem se prebudila in odšla v kopalnico. Vsako jutro je seveda sredi mojega umivanja priskočil zraven še brat Ray. Vedno se začneva špricati po kopalnici, dokler ne pride Lucy in naju dobesedno ustavi le z njenim pogledom. Ko smo se umili smo odhiteli na palačinke. "Mami, a potem ste se že kaj zmenili za v London?" Sem vprašala z polnimi usti. "Torej ja, z očkom sva se odločila da boste šle v London.." Obe sva se že tako veselile ko.. "Ampak..! Gre Ray z vama." Ko sem to slišala sem prvo pomislila na kažin potem pa rekla. "Okey, ni problema." Lucy me je samo pogledala ko se je skoraj zadavila z palačinko. Drugi dan zvečer sem se umila prav tako Lucy in Ray. Spakirali smo kovčke in se zvečer malce pogovarjali. Ray je kakor vedno poleg tega pil steklenico pive, torej vedno sem malce pokusila zraven. Lucy pa je bolj taka da ni ravno za take reči. Odpravili smo se spati. Zjutraj pa na vse zgodaj na letališče. Leteli smo kar dolgo časa. Ko pa smo prispeli pa je bilo veselje zelo veliko. Prišli smo do hotela. Tam pa smo ravno natrefili na apartmaj z 3 posteljami. Že prvič ko smo prispeli je bilo vznemerljivo. Komaj pa sem čakala da bom spoznala kakšnega znanega pevca ali igralca...

Neext?

Jaz:

Lucy:

Ray:

01. april 2013
next
01. april 2013
next next next next next next next next next next next next next next next next next
pa hit
01. april 2013
u86741
u86741
Neeext !!
02. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
kk je ray sexy
02. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. april 2013
neeeeeeeeeeext
02. april 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/willow-road-(ft-1d)/53065/1 Bi lahko kdo prosiiim prebral mojo prvo zgodbico? Hvala
02. april 2013
neeeeeeeeeeeeext
02. april 2013
Neeext
02. april 2013
u124282
u124282
next
02. april 2013
Aloha! Moje ime je Lucy in stara sem 18 let. Moje življenje dopolnjujeta sestra Roses in brat Ray. Ne bom omenjala One Direction, ker bom začela kričati!! Sploh pa zato, ker grema z Lucy v London!! Čeprav mora Ray z nama. V glavnem... Končno smo prispeli v London in našli popolno sobo za nas tri. Skočila sem na posteljo in začela skakati, ko sem na hodniku zaslišala:˝Kdo pa potrebuje takšnega oblikovalca kot si ti! Pojdi se solit!˝ Z Roses sva odšli odpret vrata in pred vrati je stal Francisco Randez. Najljubši igralec od Roses. Oči so ji skoraj padle na tla. Pravkar sem dobila idejo. Roses se je ukvarjala z oblačili. Stopila sem do Francisca in rekla:˝Dober dan! Imam prijateljico, ki je lahko vaša nova oblikovalka.˝ začudeno me je pogledal, nato pa rekel:˝Hm.. Prav. Ob šestih naj bo v sobi 116.˝ Odšel je po hodniku in kmalu izginil. ˝AAAA!!!˝je zakričala Roses, ko sem ji to povedala. Ker nama Ray spet ni verjel, bova morali dobiti dokaze. Ko je ura odbila šest, se je Roses odpravila v sobo 116. Midva z Rayem sva jo odšla pospremit, da sva Rayu dokazali. Odprl je vrata in Ray je skoraj padel v nezavest. Pozdravila sva ga in odhitela nazaj v najino sobo. Hitro sem zaprla vrata in zakričala:˝Ha! Told you! In your face!!˝

Francesco Randez:

Next?
02. april 2013
neeeeeeeeeeexttttttttttt
02. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. april 2013
u70306
u70306
Neeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttt!!!
02. april 2013
Next
02. april 2013
next
02. april 2013
neeeeeeeeeeeext
02. april 2013
čistoova zgodbica,prosim sej poglejte,če že neboste brali,ampak jo tudi prosim berite
sorry za oglaševanje
http://www.igre123.com/forum/tema/d-z-s-m-n-n-c-n-z-bff-33/52948/
02. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. april 2013
u120372
u120372
Neeexxxxxxtttttt!!!
02. april 2013
na novo odprta zgodbica,prosim berite,ali pa vsaj poglejte.
http://www.igre123.com/forum/tema/prijateljici-za-zmeraj-potovanje-okoli-sveta/53116/
sorry,ker oglašujem
02. april 2013
u70306
u70306
OMG! Ne morem verjeti da sem videla Fransicsota! In mogoče bom celo delala zanj! Ura se je silovito pomikala 6h zvečer, zato sem se počasi napotila z Lucy in Rayem kateri ne verjame da je to res. Ko je zagledal da je to res je kmalu padel po tleh. Vstopila sem v sobo, na okoli je bilo vsaj 5 različnih kitar. "Torej, ne glej malce je razmetano." Je rekel in vrgel prazno pločevinko piva v smeti. "Ne boj se, prvo se predstavi." Mi reče ko vidi da sem čisto otrpnila. "Torej, am..moje ime je Roses in stara sem 17, imam brata in sestro, drugače pa sem iz Aljaske." Mu povem ko si med tem manem roke. "Aha, zanimivo, torej Roses, tvoja sestra po mojem je rekla da znaš odlično z oblačili in tem." Ko sem to slišala sem le pokimala in rekla "Ja, zelo rada imam modo pa tudi že 3 obleke sem sešila, torej eno za mojo sestrično ko se je poročila eno za njenega ženina in eno zase." Francisco je z navdušenjem pokimal in se naslonil na steno. "Torej, zelo me je navdušilo, poleg tega si mlada postavna, po mojem boš dobra za to delo." Vsa navdušena sem seveda gledala malce v tla saj me je bilo vseeno malce sram. Prišel je do mene in položil roko na ramo. "Torej, ker sem svojega stilista nagnal malo prej, boš že lahko začela delati pri meni, prvo boš bila samo malce na izkušnjah prav?" Pokimala sem in dala roke k ustom. "Samo ne se me bat." Je še dodal, tako sva se oba zasmejala. Za tem sem dobila še podpis in sliko nato pa sem odšla nazaj v sobo. V sobi sem padla na posteljo in dobesedno sanjala. Kmalu je Ray poklical na večerjo. Ko sem jo pojedla sem šla gledati svoj najljubši film v katerem igra prav Francisco, prevrtela sem na tisti njegov najdalši trenutek v filmu. Nažirala sem se z kokicami in bulila v TV, ko v sobo pride Ray, mi ukrade kokice in prekine TV. "Kaj pa počneš!" Sem zarjovela nad njim. "Torej, ura je 8 zvečer, lepo v cunje in spat." Je rekel ter se zibal na stolu in gledal svoj film. Pokazala sem mu jezik in odšla ven ter močno zaloputnila z vrati sobe. Odšla sem skozi kuhinjo in dnevno v red ter odšla ven. Lucy me je seveda spet samo debelo gledala. Odšla sem mimo in socer hodila sem po veh mogočih hodnikuh. Takrat sem se odločila da grem v nadstropje višje. Iz sobe 116 sem slišala prijetno glasbo. Prišla sem bljiže in poslušala, sicer je pel Francsico, kdo pa ne bi prepznal tega angelskega glasu. Seveda pa ne mislite da mi od 1D niso ker so kakor da bi prepevalo na 1000 angelov. Naslonila sem se na vrata in posušala kako je pel. Na enkrat je glasba utihila s tem pa tudi jaz. Hitro sem odšla proč in ko so se varta že odprla sem švignila v sobo kjer imajo čistilke svojo opremo. Francisco je zaklenil vrata in odšel mimo na stopnišče. Pa če prav gre v filmih ponavadi vedno na dvigalo. Stopila sem iz sobe in odšla pač dol. Ko sem prišla na spodnji hodnik sem gledala kako se Lucy in Francisco pogovarjata. Slišala sem pogovor med njima "Am, veš kje je Roses?" Je rekel Francisco. "Torej malo prej je odšla iz apartmaja in ni zgledala ravno najboljše volje." Je rekla Lucy in se nekaj afnala pred njim. "Aha, torej, sporoči ji da sem jo rabil ko jo boš videla." Je še rekel in počasi odšel. Jaz pa sem ta čas odšla ven iz tega hotela. Odšla sem dol na ulico kjer sem se vsedla na klopico in si prepevala pesem, ker mi je še vedno v glavi vrelo tisto da mi je Ray ugasnil TV. Od daleč sem zaslišala da me nekdo kliče "Roses, tukaj si.." Sem zaslišala ko se je na posled le pokazal obraz. Bil je Ray. "Kaj je?" Še vedno pod mulo rečem nazaj. "Torej, Francisco te rabi." Kakor da me ne zanima sem rekla "Vem." Ray se je vsedel poleg mene in rekel "Torej, zakaj vseeno ne greš tja? ALi si še vedno jezna name?" Me vpraša in me malce stisne k sebi ko sedi ob meni. "Eh, bo že potrpel in jaa še sm jezna nate." Mu rečem ter ga sestrsko malce dregnem v ramo. "Ahhaa, dej pejva nazaj." Mi reče in tako sva oba vstala in odšla namesto v apartmaj na eno pivo v gostilno nekje blizu. Pač malce preveč sva naročila in tako sva v hotel ves čas pela in nekaj plesala. "Šla sva skozi hodnik ko zagledam Franciscota da se nekaj pogovarja z nekim moškim. "Lej no leej..!" Zakričim kakor me je bola še moč. Obrnisl se je in me pogledal. "Oh, joja pa ne da si se napila." Je rekel in začudeno pogledal. "Ejj...tut jest sm see..!" Je dodal Ray in me dregnil da sem skoraj padla v Francisa. (tko ga po novem kličm) Francis je samo pogledal in se prijel za glavo ter naju prijel vsakega z eno roko pod ramo in naju odvedel k Lucy. Ona naju je potem pomojem že spravila v postelje...

Neext?

03. april 2013
u124282
u124282
next
03. april 2013
neeeeeeeeeeeext
03. april 2013
next
03. april 2013
aloha! Sory ker objavljam, ampak bi mogoče katera brala? Čisto nova je in hvala vam če boste!
http://www.igre123.com/forum/tema/sreca-v-nesreci-ft.-one-direction/53151/
03. april 2013
neeeeeext
04. april 2013
neeeeeeeeeeeeeext
04. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg