Forum
u126812
u126812
нᴇᴇı! ɴᴀρısᴀʟᴀ вσм zɢσᴅвσ σ 1D,čᴇ κσɢᴀ zᴀɴıмᴀ.

1.DEL
>>jeeess!!počitnice!!in to poletne!!<<sem vpila in skakala po sobi po zadnjem dnevu v ''mučilnici''.
končno so bile počitnice in počitnice bom preživela na hawaiih,komaj čakam,asaj odidemo že jutri.>>Sar!!!Pojdi pakirat ,ker zmeraj pakiraš zadnjih 5 minut pred odhodom,no zdaj neboš!<<je vpila mami iz spodnjega nadstropja.>>Ja,ja že grem no!!<< ji zavpijem.Zvečer se vsa izmučena vržem v posteljo in zaspim.Zjutraj me zbudi mlajša sestrice,ki skače po moji postelji in vpije: Na molje glemo!!wwwiii!!tako je še skakala kakšno minuto,dokler je ne naženem vn in se uredim.Končno pridem iz sobe,da lahko gremo.Seveda sem morala vse stvari nesti do avta.Počasi sem čisto natovorjena stopila na prvo stopnico,nato na drugo,na tretji so stvari postale težke zato so mi,kar poletele iz rok in se skotalile po stopnicah>>super to.no saj nosit mi jih ni treba<<si mislim.Do avta sem jih brcala ker so bile pretežke...ko smo končno prišli do letališča smo bili tam skoraj celo uro zaradi teh pregledov pa to-.- >>končno gremo<<rečem in grem na letalo,tam so bili sedeži po 4 skupaj seveda sem sedela pri oknu in moja tečna sestrica zroven>>super celo pot bom zroven tečnobe<< si rečem.Raje sem si vtaknila slušalke v ušesi in si predvajala moje najpesmi in malo igrala ipad.čez 5 ur sem zaslišala glas pilota,ki je govoril tole: Dragi potniki!Prosim pripnite si pasove,ker bomo pristali!Hvala!.Ko smo iztopili iz letala smo najprej šli pogledat kje bomo ta 2 meseca na počitnicah.Ko smo prišli sem ostala odprtih ust hiša je bila POPOLNA.ko smo vstopili...

Sem Sassha Wayne,kličejo me Sar in sploh nevem zakaj.
me:

Imam mlajšo sestrico Mayo Wayne(js jo kličem tečnoba)
Maya:

NEXT??
28. marec 2013
next
jej prva bralka pa duper začetek
28. marec 2013
opa super sm hotla napisat ***
28. marec 2013
u124456
u124456
next
28. marec 2013
u126812
u126812
нεנ﹗
яαвıš пσν пεנм,ıмε,ρяσғıʟκσ,ρяσғıʟ﹖cʟıcκ﹗
http://www.igre123.com/forum/tema/b-s-nov-n-jm-p-of-k-p-of-s-k-in-gt-c-ck./52934/1
02. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg