Forum
Doma imam welškega ponija. Ime mu je Vic. Odšla sem jahat z njim. Doma sem imela še 1 žrebico connemare, ki ji je bilo ime Melly. Pogledati sem šla v hlev. Nikjer je ni bilo! Kje sta? Oba sta kar izginila. Pogledati sem odšla če sta na pašniku. Ni ju bilo. Začela sem jokati kajti mami je bila jasna, spomini so se mi vračali. Bila je zelo jasna ''Če se tvoje ocene poslabšajo konja gresta!''.

Ne! Sem kričala po glavi. Niso me zanimali fantje, nihče! Mami se je pravkar pripeljala z konjama. Hotela sem ju objeti a me je mami odrinila stran. ''Poglej vedno same 1 in 2 ponavljaš lahko razred tudi če bi bile 3 bi lahko vsaj objela konja!'' je rekla. ''Po kaj si potem prišla?'' sem jo vprašala v joku. ''Da se posloviš od njiju izvoli in oprosti mi'' je rekla. ''Oprosti pred čim? vseeno si nesramna!'' Sem rekla ''Dobila boš enega pravega konja!'' se je zadrla ko sem tekla po klancu.

Čez nekaj mesecev

Res sem dobila konja. Mustaga. Odšla sem z njim na ježo, z BFF Niko. ''Si prepričana da ti bo uspelo po blatnem hribu, ko jahaš njega prvič? Lahko ga jaz nikoli nisem padla iz konja.'' je rekla nika. ''Ne'' sem bila odločna...
Jezdile sva po hribu, ko se je zgodilo to, da je konju spodrsnilo in padla sva v prepad na levi strani. Slišala sem le še zadnje glasove ''Neeeeeeeeee! Laura!'' in jok Nike...
01. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeext
01. oktober 2014
dober začetek
01. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg