Forum
Napisala bom zgodbo. Ubistvu jo bova napisali jaz in Little-mix. Zgodba govori o naju, najini bivši prijateljici in članih skupine BVB.

Jaz sem njihova velika oboževalka, za Little-mix pa nebi mogla tega reči, saj jih ne posluša prav dosti ampak mi bo vseeno pomagala pisati, ker je dobra pisateljica.

Naj napiševa zgodbo????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. junij 2013
neeeeeeext
05. junij 2013
bom jutri, ker smo napisale v nek zvezek in ga ma Little-mix, ker piše in jutri ga bo prnesla meni in bom napisala.
05. junij 2013
ok
05. junij 2013
05. junij 2013
jeiii
05. junij 2013
OK
06. junij 2013
Pripravljali sva se na veliko potovanje v Los Angeles v Kaliforniji. Obiskat sva šli člane skupine Black veil brides. Zadeli sva prvo nagrado 1 teden z BVB-jevci."Joj moja šminka," je zakričala Jane, ko se ji je šminka razmazala po obrazu."Kje je moj najlubši poster od bvb," sem razmišljala na glas. Ko sva vse spakirali, naju je že čakala limuzina, ki naju je odpeljala na letališče v Rim, kjer so naju po nastopu čakali bvb-jevci. Žalostni sva bili, ker sva zamudili koncert, ampak morali sva se odpraviti. Potolažia naju je misel, da sv bili na že skoraj vseh njihovih koncertih. Ogledali smo si Rim in odšli na zasebno letalo. S fanti sva se še bolje spoznali. Z Andyjem sva si bila takoj všeč. Jane pa se je morala sprijazniti z ostankom, saj sem ji zagrozila, naj se Andyja ne dotika.
06. junij 2013
Odšla sem na wc, nato sem zaališala ropot in zakričala. Andy je pritekel k meni in me vprašal "Kaj je, kaj ti je voda odtekla?" "Shout the fuck up" sem se razburila. "Kaj je?" so me vsi začudeno pogledali."Nekaj je zaropotalo!" sem vzkliknila!
06. junij 2013
sorry so kratki nexti ku moram it
06. junij 2013
Andy je odprl omaro in vsi smo se zagledali v mojo bivšo BFF Clarie. Njen izgovor je bil "sem se izgubila, ko sem iskala nakit, ki sem ga lani pozabila na letalu". Noben ji ni verjel. Sama sem mislila da je vzela prevelik odmerek ekstazija ali pa, da je samo pijana. Na mojo in Janenino željo je pilot ustavil še v Londonu, kjer smo si ogledali Big Ben. Ko sva bila z Andyjem sama, sem počutila kot v nebesih. Tako je bil lep. Dolgi črni lasje so mu plapolali v vetru. Sprehodila sva se po Londonskih ulicah. Bile so mirne in tihe. Zavila sva v eno ulico. Na koncu je bila restavracija. Usedla sva se in naročila. Andy je naročil jagodni sladoled prelit z črnim vinom, jaz pa sem naročila vanilijo prelito z belim vinom. Kot pijačo pa sva naročila steklenico šampanjca v ledu.
06. junij 2013
u104509
u104509
nnneeeexxxtttt
06. junij 2013
neeext
06. junij 2013
V visokih kozarci so mehurčki ob stiku z ustnicami počili. Po kratkem pogovoru in končani sladici, sva se odpravila v hotel. Prijatelji so pozabili na naju in naročili tri sobe po dve postelji. Vsi so se že odpravili v sobe, le midva nisva vedela, kje bova spala. Naposled sva naročila zakonsko posteljo. Ko sem prišla v sobo, sem se šla okopat. Oblekla sem moj mehek roza plašč.
07. junij 2013
neeeeeeeeeext!
07. junij 2013
neeext
07. junij 2013
u136816
u136816
N E X T !
08. junij 2013
ϟɴᴜᴛᴇʟʟᴀ·•●
09. junij 2013 13:50 želiš da bi lahko brisali teme, ki jih več ne obiskuješ in brisali svoje komentarje!!
-nika nikicaa
-crazy_love
-Ellena Brave
- twity smile
-Minny_Winny
-ღвєαυтιƒσℓ_gяℓღ
-Paty12
-Nika Fekonja
-●●ωιℓ∂_gιяℓ●●
-ɢıяαғғε ▲
-urska1D
-lolipop_rock
-Nail-woman
-**Jade**
-lovely dogs
-love hip hop <3
-Luka Melinc
-♛σηє ∂ιяєтιση♛
<3somrak<3
MR twist&pulse
-J-S-Girl
-Mellissa
-Mmaajjaa Maja
-ϟɴᴜᴛᴇʟʟᴀ·•●-
-BVB-lover
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Če zmanka črtic jih pripiši. To pošlji najmanj na 5 forum tem, da bomo zbrali podpise
09. junij 2013
u139181
u139181
ve ker se tema zaklene
23. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg