Forum
Ime mi je Shima živim v plemenu Star Hunters.
Naj se opišem.
Imam dlako črne barve in na prsih imam belo zvezdo. Imam oči nebeške barve ki se svetlikajo celo v temi. Imam brata ki je slep. Vsi so ga nekoč odrivali ga brcali, pretepali...
Odkar sem se mu postavila v bran ima mir. Imava le en drugega saj se v plemenu ne poznamo toliko niti nismo povezani.
Moj brat je zame vse na svetu.
Kot sem že povedala. Vsi so ga odrivali iz svoje družbe dokler niso vsi dobili brazgotin zaradi mojih krempljev.
Včasih je domov hodil z ranami in modricami, umazanim kožuhom... Če ga še kdaj vidim takega priti domov bo nastradala cela vas.
Moj brat je črn z prameni svetlo rjave barve.
Eno oko ima povsem sivo v drugem pa se še vedno vidi njegova miroljubna zelena barva ki nebi pokončala mravlje.
Moj brat me rabi vsepovsod s seboj saj ne vidi kje je. Orientera se po vonju in sluhu.
Še vedno se zgodi da pade v jarek in ne more priti ven.
-----------------------------------------------------------------
Toliko za danes hvala vsem ki berete
22. februar 2016
u204208
u204208
Next
25. februar 2016
Next
25. februar 2016
Next
09. marec 2016
Next
09. marec 2016
u208800
u208800
Next
11. marec 2016
WoW hvala za ves odziv se opravičujem ker nisem pisala šola. Zdaj pa imam čas da pišem naprej in kot sem že prej rekla res hvala za vse nexte UžIvAjTe v zgodbi .
Bil je isti večer kot vedno.Mame in očeta ni bilo spet sta bila v nekem zboru vaščanov?
Saj nevem vem le to da me je ta večer moje srce bolj vleklo v gozd kot kadarkoli.
Šla bi če me brat nebi potreboval,s seboj pa ga nebi vlekla saj je že res utrujen.
Ko je zaspal pa si nisem mogla pomagati stekla sem iz našega brloga in v gozd.
Nevem kam sem tekla nisem vedela smeri,ure ali kraja kam grem.
Ustavila sem se pri veliki skali. Ta skala je bila meja med delom gozda ki ga ima naša vas in črni del. Nikoli ni nihče govoril o črnem delu rekli so samo naj ne hodimo tja.V temi je nekaj zašuštelo pogledala sem v smer zvoka in....
06. avgust 2016
Omg Next res vsa čast da si se polikem času spravila pisat! Zo ne uspe vsem
06. avgust 2016
po tolikem*
06. avgust 2016
hvala za Next in pohvalo nexto bom napisala jutri ker imam danes ZARES RD in nimam časa jutri pa bom
09. avgust 2016
Next*
09. avgust 2016
Pol pa vse naj naj♡
09. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg