Forum
Pač pripevedovala vam bo oseba Emma,sam ni glavna oseba.Glavna oseba je Brooke.

Pač moje ime je Emma in nič novega se ne bo zgodilo v mojem življeji , spet se selimo -.-
Ne morem verjeti,da je lahko mama tak blesava,iz New Yorka v Kanado,mislim res!!!!
No in bile je prvi šolski dan yaay ( NOT ).Ko sem se zbudila me je že mama čakala da me slika in ker se ji nisem pustila sem hitro letela ven ampak je prišla za mano in mi rekla pogrešala te bom, pogledla sm jo kot da je iz marsa mislim 6 ur me neo doma pa ži dela paniko.No hitro sem ujela avtobus in ko sem prišla se ni noben hotel umaknit superr.Ko sem prišla v šolo sem videla punco ki je imela rjave kostanjeve lase,ki so bili zelo dolgi videla sm kako se je ena skupina ljudi norčevala z nje.Videla sm eno blond čist na rozo oblečeno punco ki ji je rekla da ima lepo jopco in Brooke ( potem sem zvedla kako ji je ime ) se ji je zahvallila,jaz nism vedla če je ta punca Brooke tako slepa da ne vidi da se norčujejo z nje in tudi naprej se je samo smehljala.Kr nisem našla nobenga prjatla je do mene prišla Brooke in me vpršala če boma prjatlce.Rekla sm ji okej.Skupaj sva se usedli pri malici in sm jo vprašala zakaj se ne brani ko jo kdo žali,rekla je da življenje prekratko da bi se ubadala z takimi ljudmi, nisem je čisto zastopla kaj je misla povedat s tem ampak okej.

next
21. februar 2011
Emma

Brooke

Kayla

21. februar 2011
mama od Emme ( Alicia )

21. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg