Forum
u214799
u214799
Komurkoli se zdi nizi butasta je tu dobrodošl. Hoče dokazati nemogoče, kar ji porabi čas, zato je ne bomo kmalu videti.
23. avgust 2017
Dej nehi ze!!!! Glej ti tko povem! Kolikor poznam. Nizi je super oseba! In nehi no! Ker ti si samo neka butasta punca, k misl da so njene zgodbe full dobre, pa da je populsrna, zato s enehi spravlat na druge in se brigi za svoje zivljenje!! Ok

S tabo ne spregovorim vec besede, sam hocem tole povedat. Nimam jz cajta da bi ga zabijala z podpovprecnico kt si ti!

Adios chica Insoportable
23. avgust 2017
u214799
u214799
Lej, ti si podpovprečnica. Kaj ti veš o meni? Ne veš kdo sem, ne veš kako pišem, saj več kod očitno ne znaš brati. Ne vem kam ti gledaš, ko zaupaš nizi, ko pa sta obe na trdnih tleh, kamor mene ne bosta spravili
23. avgust 2017
Sorry, ampak to. Morem pa res napisat ker sem se res zacela smejat
Folk posluste jz sem podpovprecnica, k je odlicnjakinja pa vse in je clo ines rekla da pisem dobro zgodbo omg hahahhahahahaha

#InesEsLaChicaInsoportable

Adios Chica Insoportable
23. avgust 2017
u214799
u214799
Lej, jz znam špansko in me prow briga. Sm tud js odličnakinja, pa še bloggerka in ti ne zamirm de si ljubosumna veš?
23. avgust 2017
OK ZDEJ PA TI KURBA KURČEVA ZAPRI SVOJ GROMOZANSKI KRAVJI GOBEC!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIZI JE ODLIČNA OSEBA 1000000000000000000000000000000x BOLJŠA OD TEBE!!!! JE NAJPRIJAZNEJŠA OSEBA K JO LAHKO NAJDEŠ SAM TOK DA VEŠ! ČE BI TO SVOJO GLAVO POTEGNILA IZ TEGA SRANJA K JO TIŠČIŠ ŽE SVOJ CEU LAJF! SPLOH NE VEM KAKO TE JE LAHKO TVOJA MAMI OBDRŽALA, ČE SI TKO GRDA (JA TELESNO IN DUŠEVNO.) PA KOGA BRIGA, ČE SI ODLIČNJAKINJA, JS SM TUT ŽE 10 LET DOBIVAM SAME 5 IN NIČ DRUGEGA, ŠE ENE 4 NISEM IMELA (TI NAJBRŠ SPLOH NISI ODLIČNJAKINJA.... SAM LAŽEŠ SE, DA BI IMELA NEKI, DA NAPADAŠ DRUGE LJUDI PA DA SE POČUTŠ "BOLJŠO".)
VAU BLOGERKA SI! OMG KOK PODPOVPREČNO! NA SVETU JE VEČ MILIJONOV BLOGOV IN NAJBRŠ NOBEN NI BOLJ DOLGOČASN OD TVOJGA! O ČEM SPLOH PIŠEŠ?
"KAKO POJESTI KRAVJI DREK! NAJBOLJŠI VODIČ TUKAJ OKOLI!"
"KAKO IZGLEDATI KOT, DA VAS JE PRAŠIČ POŽL IN IZPLUNIL!"

O JA ŠE TOLE, ZA COOL PIŠEŠ? VAU! KOK.....BEDNO. OD MENE SO OBJAVL ŽE VSAJ 6 AL PA 7 STVARI. O PA ŠE TO....ROMAN SI NAPISALA?!?!?! JS PA KNJIGO IN SE BO IZDALA! MAM ZAGOTOVLJEN, DA SE BO PRODAL OKOLI 1200 IZVODOV TAKOJ! TVOJE NAJBRŠ ŠE TVOJA FAMILIJA NE BI PREBRALA K JE POLNA TVOJGA DREKA.

#NIMAŠ.POJMA
#PRIDI.VEN.IZ.KRAVJEGA.DREKA
24. avgust 2017
SE STRINJAM Z I LoveMoonlight.
JS MAM TUT POVPREČJE OODLIČNO AMPAK SEM MELA ŽE KJE KAKO 4. PA NOBENEGA NE ZANIMA DA TI PIŠEŠ BLOG PA ROMAN. NAŠA ŠOLA JE IZDALA ČEZ 5.000 KNJIG PRI KATERIH SEM SODELOVALA. PATI nizi NE SEŽEŠ NITI DO GLEŽNJEV KER JE RES FULLL PRIJAZNA MAJKE MI ZNAŠ ŠPANSKO. A RES. JS TEKOČE GOVORIM 8 JEZIKOV. PA SEM V ŠESTEM RAZREDU.
24. avgust 2017
ups
KONČALA SEM ŠESTI RAZRED
24. avgust 2017
se vam pa da ukvarjat z njo... js sm tud proti Ines ker nizi je super oseba, ce si pa ti tok samousecna pa oh in sploh nevem kaj bo to teb prneslo sramje u lajf ne nam pa nizi... js se nebom vec ukvarjala s tabo ker se vidi da si psihicno prizadeta. me prou (ne) briga a si odlicnjakinja al nisi, a si slavna a nisi, a si popularna, pa vse te kurceve fore, ne briga me a zdj pisem nepravilno slovensko pa te to mot, uglavnem NIZI JE SUPER, KOT TUDI VELIK DRUGIH UPORABNIC TUKI GOR (I LoveMoonlight, Aaleyah (Kat), ipd.) K TUDI PISE SUPER ZGODBE IN VSE. TI PA MAS ZGLEDA SVOJ LAJF TOK ZABASAN U DREKU DA SE OBREMENJUJES S TEM KASNA JE NIZI! no kar hocm povedat je da se nehite ukvarjat z drugimi ljudeki kr vam bodo zivcki pocl ze pred 20 leton in me zanimabkako boste poj zivel k se sele zacne real life.. pa adijos amigos js grem nazaj spat
24. avgust 2017
u214799
u214799
briga me in veste ki ste vsi dokazal, ko ste komentiral to forum temo. Da je nizi budala.
24. avgust 2017
Branimo jo IN ZMERAJ JO BOMO.
24. avgust 2017
To pa zagotovo ne drži.NIZI JE ENA IZMED NAJBOLJŠIH OSEB NA IGRAH!INES,MISLILA SEM DA SI PRIJAZNA IN DA DRUGE NE ŽALIŠ TAKO!KAKO BI BILO TEBI ČE BI TI NEKDO REKEL: ONA JE NAJSLABŠA OSEBA NA SVETU,IN VSI JO BLOKIRAJTE?! BI TI BILO ZELO VŠEČ NE?SAJ TI ŠE BO ČEZ 1 DAN ALI 2 KO TE BOMO VSI BLOKIRALI.NEBOŠ IMELA FRENDOV NA IGRAH,KER TE BOJO VSI ENOSTAVNO BLOKIRALI.IN ŠE TOLEEVEDA SE STRINJAM Z OSTALIMI KI SO KOT:I LOVE MOONLIGHT,LOVEANIMALS IN MEMYSELFI (NEBOM DODALA ZNAKCOV).VSI KI SEM JIH NAŠTELA SO ČISTO PRIJAZNI IN NI TI JIH TREBA ŽALITI.NAJBOLJ PA TA TEMA PRIZADANE KOGA?NIZI!
24. avgust 2017
Strinjam se še z:
LeithAmstrong
24. avgust 2017
Jaz se strinjam z prav vsemi prijaznimi tukaj! Kako si ti nesramna! Hvala boga da si se izbrisala prasica smrdljiva!
24. avgust 2017
Ne se nisem, samo prestopila sem na nov profil
24. avgust 2017
hay
rabiš kakšen quote,profilko ,profil ali naslovnico ? potem je moja tema popolna zate. naredim vse kar želiš http://www.igre123.com/forum/tema/quotes-for-profiles/194702/
hvala <33
25. avgust 2017
LoveAnimals, bom prišla pogledat. Vsi ostali pa bejšte nekam v tri PM
27. avgust 2017
ej Ines skje pa si ti sploh???
27. avgust 2017
Z Marsa je veš oziroma z ene druge galaksije kjer živijo sami taki bebci in podobno
27. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg