Forum
Živio ! Pisala bom zgodbico in upam da vam bo ušeč... Probala bom pisat književno... Za vsako nadeljevanje potrebujem usej 3 nexte...!
***************************************************************************************************************************
Sem Mia in nimam prijateljic ampak samo prijatelje moškega spola,ker me zelooooo zanima nogomet.Rada bi postala nogometašica hkrati pa tudi navijačica... Zelo rada jem sladkarije
in živim v Londonu.Sem edinka in smo premožna družina.Moja mama in oči sta igralca in od tod tudi toliko denarja in tako sta se tudi spoznala...

Jaz:

Moja soba:

Mama:

in oči:

A je zgodba v redu? A nextam???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. maj 2012
a nextam ? a vam je ušeč??
13. maj 2012
next
13. maj 2012
u68138
u68138
next!!!!
13. maj 2012
u68138
u68138
daj next-i že 1x kr-ena plissss
13. maj 2012
Nextiiiii plissss!!!!
13. maj 2012
sorry ampak dons nimam cajta zato bom jutri nextala in takrat bo next doug čez celo stran,če pride še 1 next od tiste osebe ki še ni nextala...! drugače bo normalen! OGLAŠUJTE KEEEJ LOOOOVE US!
13. maj 2012
13. maj 2012
o.k. bom kar nextat šla! ampk bo normaln next!!!
********************************************************************************************************
DRINN DRINNN! Mi zazvoni budilka.''Pa saj je sobota!'' Sem zakričala in tako prebudila mami.Ja,kaj je že spet Mia,da se dereš že od 6.oo? zakriči mami.Odgovorim ji: Pa ta hudičeva budilka me budi že ob 6.oo.
''Aja!'' še zakriči mami in več kot očitno je zadremala nazaj.Nato se spomnim: San danes imamo ob 7.3o trening.In odhitim proti kopalnici (imam svojo kopalnico saj smo zelooo bogati).Tam se počešem in spnem lase v čop,saj imam zelo dolge lase...Nato se preoblečem:

in odhitim na zajtrk.Verjetno se vam zdi čudno zakaj se nisem naličila,ampak jaz se ne ličim nikoli,saj vendar igram nogomet...!Ko pojem je ura že 7.oo,zato hitro odhitim proti igrišču.Tam sem bila že 35 minut prej.Ampak,saj nisem bila sama...Z mano je bil Max.Joooj! V njega sem tako zaljubljena.Nima punce,ampak vem,da je v Andrejo v eno iz 1.letnika.Jaz in on hodiva v 2.letnik.Sva zelo dobra frenda in najboljša igralca nogometa.Nogomet imamo pomešan: FANT-PUNCA.Pri nogometu igrajo tudi: Andreja (v katero je Max zaljubljen),Kaja,Nina,Maja in Urška.Z njimi se še dokaj razumem.No preidimo k bistvu...Torej šla sem k Maxu in ga pozdravila.Pogledala sem te njegove lepe učke *___* AWWWW kako je lep...

MAX
Pogovarjala sva se nekaj časa o Andreji,spet o novi slaščičarni...Medtem me je še povabil na sladoled!? KAJ??? Na sladoled? ne morem verjeti.Seveda sem pritrdila.Trening se je začel.Trenirali smo 3 ure,saj imamo v ponedeljek tekmo z NK Sladoled (ime je izmišljeno).Ko smo končali s treningom sva z Maxom odšla na sladoled.Ko sva prispela sva naročila in pogovarjala sva se. Vprašal me je...

**********************************************************************************************************
4 nexti ud različnih oseb
UPRAŠANJA:
a) Kaj je Max vprašal Mio?
b) Vam je zgodbica ušeč?
c) Pišem zadostii dolge nexte ali moram dalše?
d) Naj dajem toliko slikc kot jih zdej,naj jih sploh ne deuam ali naj jih dam še več?
P.S. LOVE US ! Oglašujte kej,odgovorite na moje vprašanja in aja ta zgodbica je izmišlena...
13. maj 2012
Next
13. maj 2012
u68138
u68138
A) vprašo jo je bi bla moja punca!
B) ja zeloooo
C) ja zadost dolgi,...
C) vredu je tko kot imaš;...
pa seveda najpomembnejše: Nexyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
13. maj 2012
a) To se boš sama odločla... /si se...
b) Ja, zgodba mi je ušeč
c) Ne nexti so mi ušeč taki in pliis ne dalših kr pol to berem pou ure... (ne sj ne)
d) slikce so mi čis uredu... mislm ful uredu!
Nexti
14. maj 2012
tisti ki odgovorite pravilno,tisti dobite presenečenje...! Tisti,ki ugotovi se bom že zmenla po ZS...!
14. maj 2012
aja še 1 next !!! OGLAŠUJTE KEEEJ! LOVE U!
14. maj 2012
no evo... A bi kdo brebral?
http://www.igre123.com/forum/tema/dear-dairy/33125/
15. maj 2012
huala nike nika... ! bom prebrala....
še i next !
16. maj 2012
a) vprašal jo je če bi hodla
b) ja fuull mi je všeč
c) nexti so dovolj dolgi
d) slikice so uredu

nexti!!!!!!!!!!
19. maj 2012
o.k. nextam...! oglašujte kej!!!
?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?*?

Ko sva prispela sva naročila in pogovarjala sva se. Vprašal me je,kakšna je Andrejina najljubša barva in roža. GRRRRRRRRRRR! Skoraj bi me razneslo.Saj vem.Ljubosumna sem.Ampak,kaj morem? Kaj morem ko je Max tako lep. Odgovorila sem: ''Am... Ne vem.''
Že sem tekla tekla daleč vstran,boljše povedano sem tekla v park,ki je bil oddaljen 750 metrov približno. Iz daljave sem slišala glas in podobo,ki je tekla. Ta podoba je bil Max,ki je kričal: ''Zakaj si jezna?'' Odgovorila mu nisem nič.Bila sem jezna.Jezna nanj.Nanj in na Andrejo.Kako more? Kako? Zakaj mu je Andreja tako všeč? Moje razmišljanje pa je prekinil Max.
Rekel je: ''Zakaj si tako jezna?''
Jaz: ''Ker se vedno,čisto vedno zanimaš samo za Andrejo. Ti sploh ne veš kako mi je hudo,ko poslušam stavke kot so: Veš kako je lepa.Njeni lasje so se danes bleščali... Veš kako mi je hudo? NE! Ne veš! Ne veš,kako mi je hudo,ko poslušam tebe,kako sanjariš o njej.''
Max: '' Oprosti.Nisem vedel,da je tako hudo.Ampak,to sem delal samo zaradi tega,ker si mi všeč. Všeč bolj kot...Kot...Hm...Ni primerjave.''
Jaz: ''Res?'' Sem ti res tako všeč?''
Max: ''JAAAAAA! Bi postala moja punca?''
Vprašal me je,če bi postala njegova punca in mi podaril ogrlico ter izgovoril te besede: ''Če boš moja punca,ti podarjam to ogrlico v znak najine ljubezni.''
Jaz sem samo odgovorila: ''Seveda bom tvoja punca.Ampak kaj pa Andreja...?''
Max: ''KRINKA! Hehe!"
Jaz: ''Hehe potem pa drži. Fant in punca sva."

Potem sem mogla oditi domov in za kosilo smo imeli špagete po bolonjsko.
Mmmmm! Bili so okusni.Ampak še zdaleč ne tako kot je bil poljub.
19. maj 2012
nnnnnnnext. awh noo..
19. maj 2012
next........pa če bi lahko pri vsakem nextu dala kakšno slikco?
19. maj 2012
нollywood☯вιтcн dala bi,samo ne grejo ene slikce dat k so že uporablene... Drgač pa še 3 nexte !!!
Łove U !!!!!!!!!
19. maj 2012
me too
19. maj 2012
19. maj 2012
nextt!
19. maj 2012
neeeeeeext
19. maj 2012
še 1 next ! pa če bo zdejle dobite ju3 next !
Łove Us!
19. maj 2012
NeKšT
19. maj 2012
next!!!!!!!!!!!
19. maj 2012
next...
19. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg