Forum
okj..lets start. xD

Zgodbica je o eni punci poimenu Nika,njena best frendica je pa Jana.Ma brata Aljaža(Aljo) in žvi z fotrom k sta se starša ločla...Ma ful rada musko pa rada riše..
Pol kaj se bo dogajal boste sprot zwedl xD Bo dobr,napet in žalostn...

boste brall.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. januar 2011
ewooo Nikaa.:

Janna.:

http://www.shrani.si/f/38/Jh/17B5Emij/emoahiowahqmr.jpg

Aljoo.:

http://www.shrani.si/f/2O/lS/189BZkPV/untitled.png
28. januar 2011
pomotaa..ewoo

Aljoo.:

28. januar 2011
Janna.:

28. januar 2011
u35603
u35603
Piššii!!
28. januar 2011
:O Naapiiš.^^
28. januar 2011
okeii.! ukol šestih,sedmih napišmm. ^.^
28. januar 2011
okej..ne,ne,ne in NE.!!! nebom mela Lukata klele cele pučitnce.!!!!!!aja no vi vrjetn neveste o čem govorim..Luka je moj bratranc usi misljo da nej bi se midva ful nekki štekala p to..pa se sploh ne..če lohk tko rečm jst ga SPLOH ne maram.učasih sva se razumela ampak odkar je powedu mojmu biušmu da sm ga skor prevarala in me je pol pustu, ga sploh ne maram weč...okj no boste sprot zwedl weč..
drla sm se na očija... J-jst O-oči

J-NEEEE nočm da pride luka sm za počitnce!!
O-jaa ampak Nika zmenil smo se že..prepozn je za ugovarjanje
J-Pa zakaj noben mene NIKOL nč ne upraša če je men prou.!!

sam zlaufala sm u sobo in si dala liziko u usta-ja wem čudna sm ampak lizike mene pomirijo. xD
pol mi pa fon zwoni..številke nism mela u imeniku..oglasim se
J-jst O-oseba

j-halo
o-ja ej jst sm Nejc
J- j-j-ja.? zkaj m-me kličš.?
n-ja ej dej premišlevou sm pa ti morm neki puwedat..se lohk dobiwa dons u kavarni zrawn šole.?
j- ja lohk..kdaj pa.?
n- mislu sm tm ukol štirih
j- okej se widva

omg,omg,omg!! to morm puwedat Jani.!šla sm kr skos okn k je moja soseda xD
pogledala me je ful začudn k sm kr prletela z nasmeškom na obrazu notr u njeno sobo...
n-jst j-jana

n-omg,omg,omg nauš nikol uganla kdo me je prosu če se dobiva u kavarni!!!!!(se tm dem napou)
j-KDO.!?!?!?!
n-NEJC
j-OMGG kaj je reku?
n-da mi more neki powedatt
(obedve tm skačeva po njeni sobi xD

Aja Nejc Njemu je luka powedu da sm skor druzga kušnla..

29. januar 2011
u32590
u32590
ja
02. februar 2011
u32590
u32590
pa še next
02. februar 2011
u32590
u32590
next
02. februar 2011
next
02. februar 2011
okj ewo slikco..nextam pa dons al pa jutr D

02. februar 2011
ura je bla šele 2 tko da sva se še mal drle pa skakale po njeni sobi..končn sva se pomirile pa sm se spomnla d morm neki lepga ublečt..k zdej sm mela na seb trenerko pa jopco..
n-jst j-jana

n-aja ej dej jst se morm preoblečt
j-no dej prejva pugledat kaj maš v umari.
n-okj

pa sva šle nazaj h men..premetale sva skor celo umaro k mam večinoma sam modre,črne,bele pa vijolčne stvari..k so moje najljubše barve..pa sva najdle dobro kombinacijo..bl hiphop kaubojke,belo majčko z enim napisom,črn brezrokaunic pa najkice..naličla sm se nč kj preveč..mau barvice pa maskare..pa pirs sm zamenala..dala sm notr črno kuglco..k ponavad mam srebrno..
pa je bla ura pol štirih k sm se odpraula k mam peš 10 min do šole..pa umes sm šla še u trgovine mau pogledat..tko d sm lih ob štirih pršla tja..
k pa pridm tja pa šok..
u32590
next
03. februar 2011
še en next rabm pol pa nextam =)
05. februar 2011
bom kr nextala..

Tm je blo ful folka pa nejc pa njegovi frendi so bli tut tm...Pol k me vid pride nejc do mene pa mi reče nej se usedm za taprvo mizo,čudn ga gledam ampak ga ubogam.pol pa on zlaufa gor na odr in začne muska špilat.Tkoj sm jo prepoznala,bla je od moje najljubše skupine JLS pesm je bla pa Beat Again(pejte na youtube pogledat).Kr samo od sebe se mi je nasmehnl ker sm poznala refren: Lets just get back together,we should never broke up,you're telling me that my heart won't beat again. Widu je da se smejim zto je pustu frende gor na odru d so odpel do konca on pa pršu k men.Ustala sm in prjeu me je za roko pa swa šla mau na sprehod.
26. februar 2011
Okej sej je useen jst bom pisala k bo glawa hmau počla od idej x)

Ubadwa swa se smejala in zgledala wrjetn ful srečn.Usedla swa se na klopco in se neki časa sam gledala..Mim sta tut Janna pa Aljo pršla da bi pugledala kko swa. Usedla sta se na klopco nasprot in Jana me je gledala z malimi iskrcami u učeh.Res nebi si mogla želet bolše prjatlce.Ona mi pumen use(dobr razn Aljota,Nejca pa očija).
Neki cajta smo se pugovarjal pol je pa Jana mogla it pa je še Aljo šou...Nejc me pogleda pa reče:
n-Nared mi eno uslugo
j-Puwej
Pa se mi z obrazom prbliža da swa bla komi par cm oddaljeno en od druzga...Pol pa men fon zazwoni pa pugledam pa piše gor da me kliče 'Lukiii' Nejc me itak da takoj upraša kdo je to.Pugledam ga kukr da je smotan pa rečm "Moj prfuknn bratranc"
Grem stran pa se odglasim:
j-Kaj težiš?
l-Nč no joj,sam hotu sm ti puwedat da sm pršu pa bom čez 5 min pr teb
j-ni me duma zdele
l-aja ja kdo mi bo pa pol odpru
j-Ja fotr kdo pa..
l-A neveš da je on šou z mojima dwema tastarima pojma nimam kam,Filipini al nekam
j-...Okej men se bo zmešal! Pridm zdele dam

Grem nazaj do Nejca pa mu rečm da morm dam k je Luka pršu...Ga kušnm na lic pa grem.
In tko pridm pred hišo pa spustim Lukata notr.Me zanima kje je Aljo k bi mogu bit že duma..Luka bo spau u spalnci od očija al pa pr Aljotu kukr si bo zbrou.Gre on razpakirat jst se pa usedm na kauč pa pokličm Janno.Zwem da sta šla z Aljotom u burgerkinga in ju wrjetn še 10 al pa 20 minut nau duma...pol pa šlišm da se Luka premika neki po stnwanju in slišm klučawnco...
20. marec 2011
Ker sm se še zmer pugowarjala z Jano pa ji rekla d morm sam neki Lukata pugledat kaj on tm gor dela...In grem po stopnicah gor pa widm da ga ni u njegowi sobi,in itak sm wedla kje je.U moji sobi ker we kje mam kluč od sobe sprauln.
In grem notr in le kaj je delu brsku po mojmu predalu kjer mam jst najbl ossebne stwari spraulene.
j-Pa jebe*ti kaj delaš?!?
l-(zardi mau) pa neki sm gledu..
j-aja.?kaj pa.?
l-...lej neki ti morm puwedat..
j-pejwa dol..pa drugič praši predn začneš brskat po moji sobi!

Pridewa dol pa nama grem po leden čaj.Pa se usedewa na tla:

l-A widwa z Nejcem ne hodta weč ane?
j-no ubistwu swa spet skp
l-...
20. marec 2011
Next Tkoj
20. marec 2011
bom nextala dons ukol dveh,pol treh
21. marec 2011
l-Lej to bi ti mogu že prej puwedat...(sad face)
j-....?
l-On ti je reku da mu je blo slabo takrt ane?
j-aha
l-Lej,amm...Njemu ubistwu ni blo slabo.Biu je..
j-kje?!?
l-...Joj lej a bi šla ti plis plis do njega pa da ti on puwe...Jst newem če bi lohk to puwedu
j-okej grem..Aja pa nč ne razbit k me nau jasn? xD
l-itak :I

Pa grem wn on pa za mano k je se je odloču da gre z mano do parka kjer so Nejcpa njegowi frendi.K swa pršla tja sm Nejca že takoj zagledala,Luka se je pa odloču da me bo pred uhodom počaku.
Okej sm si misnla...Pa pridm do Nejca pa frendov:

n-Hej bejb
j-Jaja sej je uredu Nejc
n in frendi-..???
j-Lej dej mi ti neki puwej
n-karkol
j-Kje si biu takrt za Markou brzdej(pač takrt se je zgodil)
n-Slabo mi je blo pa sm šou dam
j-Nenene Kje si res biu
frendi-Ja no dej puwej kje si res biu(pa se usi mau odmaknejo od njega prot men pa ga gledamo)
n-...pa..am..jst...soba
j-Kaj si reku nism te dobr slišala
n-Joj lej ni mi blo slabo,biu sm gor u sobi z eno
j-(se mi uči že souzijo,frendi ga mau grdo gledajo)...k..kaj..?
n-Full sorri nism biu trezn res ne..(me prime za roko)
j-(mu strgam roko iz prijema pa ga udarm po licu) Trezn al pa ne..Lohk bi wedu da bom prej al slej zwedla!!!

Pa odhitim prot izhodu pa primm Lukata za roko pa ga wlečm dumou..No ubistwu je mogu za mano tečt x)
Pridewa dumou pa gre on notr jst pa najdm en pism za Aljota na tleh...Grem notr pa zaloputnem z wrati pol pa sam zdrsim po vratih do tal...
21. marec 2011
next
21. marec 2011
še en next pa bom )
21. marec 2011
nexti plišš.!
21. marec 2011
in jokam,souze kr lijejo iz mene..Pa prideta Luka pa Aljo do mene pa me ubadwa začneta tolažt pa sprašwt kaj je blo(no mislm sej Luka je že wedu sam me je tolažu)..Jokala sm in nism mogla nehat pa sm sam Aljotu dala uno pismo,oddpru ga je pa se je sam nasmehnu pa šou nekoga klicat..Jst sm se medtem mau pomirila in Lukatu powedala kaj točn je blo,k sm dokončala je zgledu ful jezn pa hkrati žalostn k mi ni prej powedu.
Pol pa pride Aljo nazaj pa ga ubadwa uprašawa:
l in j-kdo je biu??
a-punca
j-twoja.?
a-ja ne od suseda xD
j-kdo pa?
l-ja a ni logično....
j-amm..pa ne Jana no.!
a-lej sorri(pa smile do nebes)
l-ej Nika pejt ti do Janne da se mau pomiriš
j-okej..pa da mi nikol weč ne hodš u sobo(pa ga za hec udarm)
22. marec 2011
Jst se grem gor zrihtat k sm zgledala k zombi...In pridm dol pa ni blo weč nubenga duma,pa grem h Janni in k me zagleda se kr zgrozi,ja wem uči sm mela ful rdeče p to..
j-jst J-jana

J-kaj se je pa teb zgudil.?
j-a ti ni nč Aljo puwedu.?Nejc me je takrt prewaru na brzdeju od Marka(spez začnem jokat pa se sam usedm na tla)
J-(pustane ful jezna)Kje je ta prasc.?!?! Dej da ga razbijm(pa že ustane pa jo jst zadržim)
j-dej sej je ok
J-pa kako ok,a si se ti widla.?!?!
j-lej brezweze je no
J-si sure.?
j-itak
J-okej ampak pol niti ene souze weč za unga kretena
j-...

Pa se odločwa da grewa mau u šoping pa meybi u kino,pa se je Jana preoblekla pa swa šle še h men.Pa pridewa notr pa Luka sedi za mizo zrawn njega pa Aljo pa Alex(pač en frend od Lukaata,k mi je že fuuulll doug ušeč sam ga skor nikol ne widm).Pa pridm tko do njih pa widm da ma Luka prebito ustnco pa mu kri iz nosa teče,in tkoj prtečm do njega pa mu rečm:

j-pa kaj si ti spet delu.??
l-ah nč
a(aljo)-stepu se je z Nejcem
j-pa a si ti normaln al kaj?!?!?!?!?!
A(alex)-ja weš d je lihk on normaln... =D
J-(sedi Aljotu u naročju) ampak ti si res prfunknen ane?
...........
Nexštt.??? PLIŠŠ
29. marec 2011
še pixe:
Alexx
29. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg