To zgodbico pišem skupi z Klara♥Styles. Upava, da vam bo ušeč.
Ariana
"Mamiiiiiiiiiiii!" sem se zadrla. Z Rose sva ji stekli v objem. Končno je spet prišla domov, ves čas hodi po službenih potovanjih. Namreč, v lasti ima hotel s petimi zvezdicami in ves čas samo dela in dela in dela. "Oh, ljubici, kako sem vaju pogrešala!" reče in nama objem vrne. "Z Rose sva mislili, da prideš šele jutri," sem rekla. Rose in Lily. To je ubistvu ena osebe. Lily ima ubistvu srednje ime, Rose. Moje srednje ime je Lissa. Jaz sem verjetno edin človek na svetu, ki Lily kliče Rose. In hej! To mi je všeč! Posedli smo se za mizo, Rose pa je hitro vsem natočila sok. "Torej, imam eno dobro, slabo, ter ukazovalno novico," je rekla mami.
To sem jaz, Ariana Lissa Ryan:

To je moja najboljša prijateljica in najboljša sestra na svetu:

Imava pa tudi mlajšega bratca, star je 4 leta in ime mu je Michael:

"Ukazovalne novice obstajajo?" sva presenečno vprašali v en glas, ko je Michael v Supermanovem kostumu pritekel v sobo. "Supel...mami!!!" je rekel in ji skočil v objem. Michael še vedno ni znal dobro reči r, zato sva se z Rose pritajeno zasmejali. "Miki," ga je pozdravila mami in poljubila na obe lici. Vsi smo ga klicali Miki. Miki Miška, se razume. "No, torej. Slaba novica najprej. Spet bom mogla iti na neko potovanje..." "Neee, mami, plosim ne iti, spet. Onedve hudobne k plauta, da jst molm jest kolenje!!!" je začel napol vekariti Miki. "Toda, mami mora iti. Ukazovalna novica pa je, da bosta morali paziti na račune hotela. Vem, da vama lahko zaupam, namreč mojemu asistentu nikakor ne zaupam. Čas bo, da ga odpustim. Ter seveda še dobra......imamo posebne goste ta mesec in razmišljajo, da bi si kupili hišo v okolici in živeli tu. Do takrat bodo v hotelu." Z Rose sva se spogledali. Vstala sem od mize in ponesreči prekucnila stol. Ko sem ga pobrala sem rekla:"Ampak premladi sva. Saj imava šele 18 let! Pa še u šolo bova hodili ceu mesec! Zaključni izpiti, maturantski ples,...." Skoraj sem odlebdela nekam v nebesa, ko sem pomislila, da me bo mogoče, celo mogoče, Taylor povabil, da bi bila njegov zmenek. Oh, jaaaaaa. "Oh, bosta že nekako. Prosim, prosim, prosim," je mami začela, kot, da smo najboljše prijateljice. "Se razume," je rekla Rose, nato pa še sama vstala. "Ampak se bomo o tem pogovorili jutri po šoli, midve morava še k Tammy, da dokončamo plakat do jutri. "Prav, prav, prav. Ampak do večerje bodita nazaj!" je zaklicala, ko sva že smuknili skozi vrata ven. V svet....k Tammy?
Tammy, najina najboljša prijateljica:

-komentarji, naj sploh piševa?
-pa veseli bi bili, če bi oglaševali
20. julij 2012
neeeeeext,pišta,kulj je
20. julij 2012
za začetek bi rable saj še 4 nexte...
tak da uglašujte!!!
20. julij 2012
u84763
u84763
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttt! =3
20. julij 2012
u63958
u63958
ful dobr pišeta
neeeeext
20. julij 2012
hwala
(s Saro se strinam sam delno...Sam Klarči dobr piše < 33333333 )
Še 2 nexta pol an
20. julij 2012
next.!!!
20. julij 2012
next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next nextnext next next next next next next next next nexz next next next next next nextnext next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next nextnext next next next next next next next next nexz next next next next next nextnext next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next nextnext next next next next next next next next nexz next next next next next nextnext next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next
20. julij 2012
ti bolš pišeš (:
20. julij 2012
Ne, pa ne.
Okj, zdj bo pa Klara nextala < 3333333333
Pa Nika♥Malik bo tut pisala pol Ona bo mela Tammy
20. julij 2012
u94182
u94182
neeext
20. julij 2012
u14318
u14318
zlo dobr piššeš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. julij 2012
neeext
20. julij 2012
u84763
u84763
a bo next al ne? =3
20. julij 2012
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeext ful dobr začetek
20. julij 2012
neeeext!!!!
20. julij 2012
ok... in šva šle. Po ulici sva hodile počas, ker se nami ni dalo pa še dost časa sva mele.
šle sva mim hiše v kateri je učesih živel Zayn Malik... tukej je žved do 6 leta potem pa so se preselili. Bili smo dobri prijatelji (kolikor se jz spovnm). Šle sva še nekaj hiš naprej in pozvonile pri Tammy. Kmalu je odprla in vstopile sva. Šle smo v njeno sobo si dale do konca muzko - Up all night in začele delati plakat o naši naj skupini One Direction. Kmalu smo končale. Vsaka je predstavila svojega najljubšega člana, ostale pa smo popisale skupaj. napisale smo še nekaj naslovov pesmi. In narisale:

kar na enkrat se je moji sestri zmešal:
"OMG OMG!!! Ljubim ga... res ga ljubim" Z Tamm sva jo začele čudno gledat.
"Kaj??? Ljubim Nialla in hočem, da to ve ceu svet!!!" skočila je na posteljo in zalea skakati v ritmu muzke. Še midve sva skočile na posteljo in začele smo plesati po celi sobi.
"Wooowww.... Ari... ura... večerja... mami" rečem. hitro sva pobrale svoje stvari se poslovile od Tammy in odšle.
20. julij 2012
u63958
u63958
neeeeext
20. julij 2012
neeeeeeeext!!!!
20. julij 2012
hihi
nasledna pa nexta Nika < 33333333333333333333

upam, da vam bo zgodbica ušeč < 3333333333
20. julij 2012
neeext
20. julij 2012
tammy:
potem ko sta ari in rose odšli sem malo klepetala po fb-ju.kmalu me je na skypu nekdo klical.bil je moj brat zack.ja on živi v ameriki.
J-hejjla!!
Z-kako je kaj?
J-ja bo.pa tam?a se kaj dogaja?
Z-po pravici povedano.ne.
J-škoda.akej veš če so že 1D mel konc turneje?
Z-veš kdaj že.kot jaz vem so v hotelu.mislim da tam kjer dela mami od...
J-od ari in rose?
Z-ja.
J-zack.oprosti sam morm it.bayy!
Z-okej.bay.
bila sem navdušena.komaj sem našla telefon da bi poklicala ari.končno po petih sekundah se je javila.
J-arii!!!nikol nemoreš uganit kaj sem ravno slišala!!!
A-alo!potem pa mene gledate kokr da sm nora.kaj je?
J-1D je že zdavni meu konc turneje in možn je da so u vašmu hotelu!!!
A-že da nama je mami rekla da so posebni gosti tam.bova jutri šle pogledat.v redu?
A-jaja.no morm it.baay!!
J-okej čaw!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
nexta ari.!
20. julij 2012
u84763
u84763
omojbooooooooog! dejteeeeeeee neeeeeexxxxxxxxxxtttttttttttttt! *.*
20. julij 2012
neeeext!!!
20. julij 2012
u63958