Forum
Hej!
Sem Ariana John.Stara sem 15 let, in obiskujem 9. razred.Prihajam iz New Yorka.
Imam 2 najboljse prijateljice in sicer AnnaBello(Anna ali Bella) ter Lauren.
Stare so tako kot jaz.
Vse smo samske ja haha =D
Neznansko velikefanice 1D so Bella pa Lauren...Jaz jih ne prenašam sorii! =D
No pejmo h bistvu.Nedolgo nazaj me je Lauren povabila na potovanje za 1 mesec v London seveda z Bello.Zanikala nisem ampak sem rekla da nocem videti 1D =P

Jaz :

Lauren :
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRec06B7r7Pd3l8JK0lqdbf2DnlfyoV_UJy_fuBhupiQgmMnLY2[/img]

AnnaBella :

Nemorem pa tudi verjeti da sem sprejela ponudbo za v London ko gremo s Bello pa Lauren.
Suree one dve gresta zaradi skupine One Direkšon ali neki??????????
Mah uglaunem da bom jaz čakala v vili ko bodo one na koncertu in gledala film ter se basala s hrano in pila coca colo z ledom.
Danes sedim v razredu in se s listki obmetavamo.
Jaz,Mike,Lau(Lauren),Bella,Kevin in Mark.
Učiteljica nas opozaja glede kazni haha ja ja =D
tedaj smo se umirili in Lauren je po zvezku začela pisat 1D-ONE DIRECTION,..
Skor me je pobesnela jeza ker je to delala v pričo mene in dobro ve da so One Direškon ali neki bedasti =S

Končno je bilo konec ure slovenščine in že smo se zbrali s Mikom,Lau,Bello,Markom in Kevinom pred šolo.
Ja Kevin in Lu skupaj plešeta Bella in Mark pa skupaj =D
Zmenili smo se da se jutri zjutraj pred šolo dobimo ob 8:50 saj imamo vaje za valeto ob 10h.
Vsi smo odkorakali v svojo smer in šli domov.
Ko sem prišla domov sem šolsko torbo vrgla v kot in si rekla:Ko bi vsaj Lau nehala govoriti non stop o 1D in bi mi dala božji mir!!!!!!!!!Preveč je nora na Zayn,Bella pa je preveč zatreskana v Louisa...
Malo so otročje =D

________________________________NEXT DAY___________________________
Jej končno je napočil četrtek dan na valeto.
zjutraj sem se hitro oblekla v preprosto oblekico si naredila rahlo kodrane lase in si naredila make-up ter si poiskala ene primerne pete za plesat.

Hitro sem odhitela v šolo.Tam so bili že vsi.
Hitro sem pritekla do njih in usedli smo se na klopco pred šolo.
Lau je mela spet neke zapestnice ki sem jih HEJTALA!

Bella pa neko bedno mapco

Ja verjetno sem edina ki ne poslusam nekih irish-british ali neki boy benda =D
___________________čez dobro urco__________________
Razredničarka nas je klicala naj pridemo ves naš razred k njej.Z njo smo odšli v dvorano.
Tam smo se zmenili kako in kaj.
Aja upss nemorem pa pozabit da plešem na eno butasto pesem !!!!!!
To je od 1D-I Want.
Ja plešemo jo ne ne ne!!!!!!!!!!!!!!!!

Seveda ples je moja strast zato sem jo normalno z nasmeškom odplesala.

Plesali smo 4 pesmi.Ja use so bile vsaj normalne proti tejle =D
Baje pa bo na šolo prišlo nepričakovano presenečenje ki se ga skoraj vsak veseli...
Me prav zanima kaj =D

NEXT?
10. september 2013
next!!!
11. september 2013
next
12. september 2013
Heii punce<3
Se opravičujem ker nisem nextala sam nisem bla nč na kompu tak da danes pričakujte next<3
hvala za 2 nexta pa malo mi oglašujte pliiiiis zgodbico<3
15. september 2013
Plesali smo in plesali,vadili in vadili za večerno valeto.Zopet smo se učili korake da jih ja nebi zamešali.
Čez nekaj časa smo z vajami končali in čakali večer v katerem bo presenečenje.
Jaz sklepam da bo kaka pojedina tukaj potem pa še tam v restavraciji no nevem haha =D

____________________________ZUNAJ PRED ŠOLO________________________
Dajte no fakk ste neučakani kaj bo...se je zadrl Mark
dej fakk Mark kak si neučakan kaj boš rekel iz tvojih naumnih ust... sem se zadrla
Ariannaaa!!! poln kufer te mam res! se je zadrl Mark
Dajta mir Ariana ne se tepst hahaha...se je zasmejal Mike.
Okej bom mirna sam če ti boš dal mirr! sem rekla v mirnem tonu
Seveda bom tiho hahaha...je rekel Mark
No jaz grem zdajle domov..Ammm Lau,Bella gremo k nam pa se bomo pri nas zrihtale? sem vprašala punci
Okej,sevedaaa! so se zadrle
No gremo zdejle me... sem rekla fantom
Objemček? hahaha ..so se zadrli fantje
O fak no hahaha okej =D sem rekla

Ne rabiš me zadavit hahaha...se je zadrl Mike
Sej si hotel objem ..sem rekla

_______________________PRI MENI DOMA_________________________________
Mike je sigurno vate ...mi pove Bella
Daj daj ne nakladej ...se zaderem
Punce,puncee pridite dol!! se zadere mami
Ja pridemo..!!!!se zaderem

_________________________KO PRIDEMO DOL V KUHINJO_______________
No punce jaz sem se odločila da vas peljem ven jest,sicer pa ja danes je vaš poseben dan in bom vam še frizerja častila..(ja pri nas smo zelooo bogati) je rekla mami in vse smo se spogledale in poskočile.
O hvalaa ga. John!so se zadrle Bella in Lau
Hvalaa mamiii!sem se zadrla in jo objela
Ni za kaj punce mimogrede pa kar Mia.Aja kam pa gremo jest v MC'donalds? vpraša mami
Jaaa! smo se zadrle punce

__________________V MC'donalds_______________________________
Po 1 mesecu končno spet v mc'donaldu haha ...sem rekla
Jaz pa po 4 mesecih haha...pove Bella

______________________V FRIZERSKEM SALONOM_________________________
Jaz bi frizuro malo zdalšala s podaljški in da bi imela kodre...In bi si dala samo priliv čez mogoče črne barve...je rekla Lau
Jaz pa bi mela skodrane lase mogoče spete ampak jih dajte vi po vaši zamisli spet..je rekla Bella frizerki
Jaz pa bi imela tapravo barvo in sicer blond potem pa lahko kodrate...sem rekla frizerju
Seveda dekleta vsaka naj se usede na svoj stol...reče frizerka

__________________________ČEZ 3 URE___________________________
Evo punce poglejte se v ogledala..... reče frizer
mimogrede pa oblekice so vam prinesli sem in tudi čevlje..doda frizerka
Woww ares omg!!...smo se zadrle v en glas

Lau :

Bella :

Jaz :

____________________KO PRIDEMO K NAM DOMOV_____________________
Jojj hvala ti Ariana ko si nam to zrihtala!se zapodita Lau in Bella proti meni in me objamejo
Hahah pa nizakj ceprav nisem to jaz omogočila =D...sem rekla

______________________________ČEZ 2 URE_____________________________
Bella a si kje vidla Mika? vprašam Bello
Ja tam je bil s Kevinom pa Markom no sej je še =) odgovori Bella
Hvala ti ..se zahvalim Belli

_____________________ČEZ POL URE-ZAČELO SE JE____________________
Naj povabimo vse devetošolce na plesišče da zaplešejo vse naučene plese..je povedala napovedovalka
Vsi smo odšli gor in plesali..
Potem smo imeli neki govor...
Pri koncu pa so rekli da bo na oder prišlo presenečenje.
Vsi smo napeli ušesa..
In na oder prihajajo fantje ki so obnoreli svet....TO SO One Direction! reče napovedovalka
WTF????????????????sem zavpila na ušesa od Mika.
Omg,omg,omg,omgg! so upile in kričale Lau in Bella
Ariana pomir se no... mi govori Mike in me drži da ne bom šla ob prilki ubit napovedovalko
Omg,a vidiš a vidiš Arianaa ozri se naravnost pa še v prvi vrsti smo omgg! se zadere Lauren
Mike greš z mano ven jaz tega brezveznega govora nemorem poslušat!? sem vprašala Mika
Okej? je rekel in že sva ostala in naju kreten iz 1D ustavi in to preko mikrofona in to ravno oni blondinec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ustavita se no..Punca,ja sem slišal ker si v prvi vrsti da nas ravno ne prenašaš ampak lahko ti zapojemo pesem od tvojega naj izvajalca. reče blondinec in sem premišljevala in rekla: okej okej !Justin Bieber BOYFRIEND!!
Okej..Zayn si pripravljen da zapoješ Boyfriend? smeje reče blondinec in črnolasec mu pokima

Pesem mi je zapel PERFECT.
Ploskala sem sicer priznam =D
Nato pa so zapeli še par pesmi sam kaj ko jih nisem poznala oz sem jih poznala samo nisem znala besedila razen od Best Song Ever pa What Makes You Beautiful=DD
Lau in Bella so non stop upile in jokale zraven pa še veliko punc.
Ko je bilo konec vsega lepega so mene povabili na oder zraven pa Mika.
Gledala sva kaj nameravajo ampak Mike-ju se ni zdelo prav nič sumljivo ampak nisem hotela nič spraševat.
Nato pa se oglasi uni kodrasti : No pač presenečenje večera na vaši valeti...Za našo "sovražno fanico " ali kako naj povem haha ji podarjam eno darilo da nas bo malo bolj vzljubila ker si ena redkih na šoli ki nas sovražiš.
Zato ti podarjamo majico s podpisi pa slikali se bomo =)
Aja seveda na glavno presenečenje pa ne bom pozabil...Liam kar ti povej haha..reče kodrolas
Nato pa reče Liam : No draga Ariana in dragi Mike... Mike je nam poslal eno prošnjo in sicer ti jo bo kar sam povedal...
Nato pa Mike začne okoli naju dva no pol krog se postavijo fantje 1D : No Ariana se veš kako sva se pred leti sovražla res je da sem jaz sosednji razred samo kaj potem ane? No pač bistvo tega je da sva se lani nekako začela zeloo menit in sva postala kar dobra prijatelja in ja trdila si da sem med popularnimi v šoli ubistvu med puncami in ja..Pač že velikat sem dobil opisek ko si me opisala da naj malo manj razlagam o One Direction haha pač boy directioner lej aja pa da sem luškan hah...No pač in ker priznam pred celo šolo in starši da si mi zelo ušeč in že kar nekaj časa sem nor nate sam si tega nisem priznal.
Ampak sedaj te vprašam v pričo vseh : Bi hodila z mano ??
Omg,kako si lepo povedal nemorem verjet.. Omg seveda bi hodila s tabo<3 ...!! sem rekla in me je poljubil ter objel vsi so ploskali

Nato sem se vsem fantom iz 1D zahvalila in jih CELO objela ampak niso napačni fantje sploh ne nevem zakaj sem jih tako sovražila.
This Is US (V restavraciji po valeti):

In pa še majica :
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=64131275[/img]

NEXT?
15. september 2013
u150732
u150732
neeeeext
15. september 2013
neeext
25. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani