Forum
Mhja ... no zčel se je tko ... dans sm bla u celjuu .. na PKŠ-ju s prjatlco .. mislim ful sme se mele .. in sme lepe 2 ure ble tm in pol sme šlee .. ups Nisem se predstaula sm tinaa in sm staraa 16 let ..

Uglaunem use se je Dogajal u celju ... tle je ful cute tipou .. kt vete .. in ja ful jih je blo ...mi2 sme se sprehajale po Citiju ... čez par ur nama je že blo prou bedn .. pa sme šle na glauno postajo mislim d je bla ura 13.10 ... in ja tam se je dogajal glauno .....Nextam?

a boš Braau ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. avgust 2012
u105967
u105967
neeext a bi brala http://www.igre123.com/forum/tema/belive/41301/
31. avgust 2012
Universe ♡ bom nextala pa tut prebrala bom <3!
31. avgust 2012
hja .. lahko si mislte kaj sm pol tm .. vidla res je biu najlepši človek na svetu ... seveda v družbi .. samo ne ženski na srečo .. ampak je biu z bratom .. in jaa...non stop sta z bratom gledala u naju in ja midve seveda nazaj ... čez čas pa ... ja telefon mu je zazvoniu.. in jst sm preprost bla čisto u obupu češ d je punca a kaj ne Mama je Bla ... in jst jes jes .. pol smo se lepo začel pogovarjat in to .....pa smo že kr frendi ratal počas je use skup zratal več kot prjatlstvo sj zastopte ne bom govorila... naslednič dam slike gor....
31. avgust 2012
u105967
u105967
to si ti
31. avgust 2012
in pol smo tm sedel ... pa ja no ura je minevala ful hitro in use se mi je zdelo prekratko ..... ful prekratko ... ja počas me je ... kdo kej poklicau Mami Valda.--... jao pa je rekla če še ne mislim domou pa sm rekla da še kako urco ni busa pa je ubistvu glih šou haha ... in ja ura je bla pol sedem ko sva šle na busa ... ja itak sta onadva počakala zraven .. naju .. blee.. nakoncu sm itk mela fonsko .. in fb ime.. sam ko nisem vedla če se še bomo vidl kdaaj .. in pol sm bla okoli 9 doma .. pr prjatlci sm pol še bla malo ... no sm priišla domou usi so bli u dneuni pa tv gledaal .... in jst sm ... iskala izgovore d bi šla u mojo sobo jaa Šola -ZVezkii.. Pa sm matki rekla d grem zveskee rihtat pa je rekla ok tii krr .. in sm šla .. fak.. baterija je bla prazna ja sm dala filat pa sm šla iskaat nekj za jest .....
Pridem gor pa vijim novo sporočilo in 16 neodgovorjenih kliceu .... kKAJ MISLTE KDO JE BIU???Naj nextam?'
01. september 2012
ok pa ne bom nadeljevala ..če ne bo enga nexta!
01. september 2012
ja pa bom ker hočeem .. in ja klicauu je valdaa on anee.. pa pisau tudi on.. povabu me je na fešto k je bla naaa šmarjaku in jst nism vedla ka nj mu rečm prvo mamo prašam reče d lhko in sm valdaa šla anee samo nisem vedla ka nj oblečm .. fak faak kr mrzlo je blo no pa sm poklicala frendico k je bla z mano u celju pa sm prašala če gre zraven in je rekla d tkoj samo kak bova pršle do tja ... pa valda sj lahko on pride po naju pa sm ga poklicala in smo se zmenli čez10 min je biu na msetu se pravi tamko smo se zmenli da se dobimo ... jst sm sedela uspredih valda njegou prat in moja prjatlca pa uzadd ... hm.. pred šmarjakom smo blii.... mene pa je zeblo .. (KAO) objeu me je in svaaa hodlaa .....pa sm srečala ....njo k jo najolj sovražim k mi gre dobesedno na jetra .. tisto kurbo .. ki mi je skoreej lajf zajebala kot ponavadi najmanj oblečeno ......
01. september 2012
Pa Story je napou resnična ...
01. september 2012
Mhjaa.. gledala sm jo kot da je niče sploh sm pozabla kaj je ona meni naredila.... gledala sm samo njega on je biu ceu svet okrog njega se je vrtelo use .. mhja pa valda da nismo bli tam zarat muske.. ampak zarat družbee.. mhja pili smo .. po parih kozarcih rdečga se mi je že lepo vrtelo .. a sm kr naprej pila naenkrat se že ful nism zavedala kje sm pa sm se zjutri zbudila pri....
02. september 2012
u105967
u105967
neeext
03. september 2012
njemu. sm bla ka sm jst tam počela kaj se je zgodlo .. sama sm bla v postelji nikogar doma... kje sem sem si mislila ... pa sm pogledala sebe .. Brez ničesar na sebi .. KAJ?
In prišell je on ... Pa sm rekla Kaj se je zgodilo .? Je rekel ne skrbi samo noč sva skupaj prebila nič posebnega..! Ja pa ja Nič Posebnega Jst Pa naga u postljii"!! Potem sem šla domou pa sm se stuširala .. in zdela se mi je kot da sanjam .. use skupaj je bila ena moraa!!!!!!!!!!! KA NJ ZAKLJUČUJEM*
03. september 2012
??????
08. september 2012
jas nebom več lahko kdo drug
08. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg