Forum
u152125
u152125
ok... no odločla sem se da napišem zgodbico.... vem da jih ježe miljon ampak naj bo ta milijon prva....
ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ^^^^^^^^^^^ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ^^^^^^^^^^^ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ^^^^^^^^^^^^
Aria Marie Hurt
~
"Never again!" sem se zadrla in vdarila v ogledalo pri tem pa sem si prerezala kožo na členku. to kar sem zdaj naredla je za mene normalno. to delam redno. stara sem 15 let in živim sama v veliki vili. "all i need in this life of sin is me and my girlfriend!" je pel moj telefon. nekdo me kliče. hitro sem se javila "yes?!" sem siknila. "Ari! can we come to your house? we have new things! and the police..." je želela razložit moja najboljša prijateljica Aiisha vendar sem jo prekinila "yes... just... come fast!" sem rekla nato pa prekinila. da se vam predstavim. sem Aria Marie Hurt, jutri bom 16 let stara, živim sama saj so mi staršu lani umrli zaradi prometne nesreče. naj bi imela brata vendar ga ne poznam. živim pa v Holmes Chapel-u.. da vam povem kako sta moja starša umrla...
flashback~
bili smo malo pred našo hišo. sedeli smo v avtu in se pogovarjali. ko je naenkrat po avtu začelo smrdeti po dimu. hitro sem skočila iz avta saj nisem bila pripasana za razliko od očeta in mame. tudi na dva ta to hotela narediti vendar sta se jima pasa zataknila in se nista morala premikai. ko sem prišla pred hišo sem se ozrla nazaj in videla da je avto v plamenih. na oknu sem videla očetov obraz. cel avto je gorel. tudi oče in mama. tedaj sem se zavedla da jima ni pomoči. umrla sta...
end of flashback~
pozvonilo je pri vratih in ko sem jih odprla sem zagledala Aiisho, Harryja in ostale. povabila sem jih v hišo ter za njimi zaprla vrata. odpravili smo se na podstrešje kjer smo raztovorili velik paket drog, cigaret in alkohola. ja hrogiram se, režem in tako dalje. zašeli smo se drogirati, kaditi ter peti potem pa smo se kot ponavadi šli flašo resnice.
ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ^^^^^^^^^^ˇˇˇˇˇ^ˇ^ˇ^ˇˇˇˇˇˇˇ^
to je to.
kak se vam zdi?
next?
10. oktober 2013
u152125
u152125
Aria Marie Hurt

10. oktober 2013
nnnneeeeexxtttt
love it!
10. oktober 2013
Neeeeeeeeeeeexxxxxttttt