Forum
u103270
u103270
1.SUNshine.DIZZie.ODDie.
Pruzdignila sem skejt in dahnila. ``Ti bom že pokazala, Dizz.´´
Pokazal mi je bel nasmešek. ``Oh, se te že bojim Sunshine.x'd´´ Namerno sem ga nežno klofnila in se zasmejala. ``Ti še nisem povedala da me ne kliči ѕυηѕнιηє?´´ Nasmešek na njegovih ustnicah je kmalu zbledel saj sem ga premagala. ``Zavidam ti ta skejt, Sunshine.c:´´ Osorno sem ga pogledala, a mu nisem zamerila - klical me je SUNSHINE.s:

Nama z Dizziem se je kmalu pridružil Odd. oz. Oddie.

Dizzie.

Oddmi je namenil očetovski pogled, ki me je vedno osrečil. Odd je vseznalec usega. Med nama je posebna vez. Obožujem njegove ustnice, čeprau jih še nisem preizkusila, saj je le moj prijatelj.
Dizz pa ima barbikasto sestro, katero sovraži na smrt. Kar mi skupaj sovražimo so barbikaste babe.
Ashley je torej neizmerno zabita, za Dizza pa nebi rekla tako. On je profesionalec, ampak ne kaj c zvezi s šolo. Dizz sovraži šolo, v tem sva si zeloo podobna. Oddie pa je odličnjak tudi v šoli.s:
Zaradi njega nikoli ne špricam pouka, ker ga rada osrečujem tudi na tem področju, tudi če je men neizmerno dougocajtono.x'd
Oddie in Dizzie sta kot moja brata. Dizz je eno leto starejši od naju z Oddiem.
Dovolj o nas. Dovolj ste izvedeli.c:
``Velika S. gremo na kolo'?´´ je nenadoma izdavil Dizz in spet so se zalesketali njegovi beli zobje. Odd se je zarežal in zavil v Biki bar.
Usedl smo se in naročil kolo. ``No, ju3 je tekmovanje za punce. Boš šla, Sunshine?´´
Zasmejala sem se, ker Dizz vedno pristavi kako neumno. ``Jah, boš prišel gledat Odd.?´´ sem se obrnila proti Oddieju.``Itaak.x'd´´
Namsehnila sem se. Bila sem vesela da obstajata. ``No, če smo že v Bikini baru... Bi šli v Bikini, fanta'?´´ Zasmejala sta se. ``menda ne mislš naju v bikiniju?!´´ je dahnil Dizz.
``If you want'? - Y.O.L.O´´ sem se na široko nasmehnila. ``Itak da ne.´´ je z gravžom izdavil Odd.
Dizz je še zadnji poširek na šluk popil in stekel v bližnjo trgovino. Oddie mu je sledil. Okej, nism mela pojma kaj se gresta. Šla sta v 'Biki' trgovino. - za kopalke uglaunem. Po kakih 10 min. sta se vrnila. Vsak s šopom kopal v roki. ``Bikiniji?!´´ sem se zarežala ko sta prišla do mene. ``Ah, ne za naju, Sun.´´ mi je v roke vrgel nekaj kopalk Dizz. ``Zate.´´ je dokončal Odd. Pred usta sem si porinla roko. Močno sem ju objela in usakemu na lice pritisnila poljub.

24. avgust 2012
u91970
u91970
haha next :3
DIZZ mi je bl ušeč:3
24. avgust 2012
u103270
u103270
2. PARTY BREAKERS.
Preoblekla sem se v kopalke, ki mi je kupil Odd. Dizzie mi zaradi tega nikakor ni zameril, saj mi Oddie tudi nebi, a itak bom mogla use enkrat ponost. S skakalnice sem skočila na glavo, ko sem zagledala Billa. Bill je moj starejši brat. Moj uzornik - poleg Dizza in Odda.
``Bill, pridi!´´ sem zaklicala skozi množico turistov na plaži, ko sem prišla iz vode.

Bill se je v daljevi nasmehnil in sestopil s rolke. Ma, najnovejšo verzijo. Ljubim jo. Seveda sem si jo še sama kupila.
...
Bill se nam je v vodi kmalu pridružil in skupaj smo preživljali nepozabne trnutke.
Oddie me je velikokrat pogledal, saj sem ujela njegov pogled. ``Js bi sladoled, Sunshine..´´ je od vročine zbit Bill zatarnal. ``Amm..?´´ sem se naredila neumno. ``Tebe prosm.´´ je na hitro pristavil. ``Okej, Odd. Ti greš s mano.c:´´ Oddu to ni bilo problem narediti. Kot pes mi je sledil me še naprej občudoval. ``Okej. Odd. katerega boš?´´ sem se ustavila pred trgovino, ko je on še vedno hodil naprej in se zabil v osemdeset letno babico, ki se je zvrnla po tleh. Pomagala sem mu jo prevzdigniti in se zasmejala. ``Oprosti, tisti pes tamle.. Velik je kajne?´´ je zmedeno iskal izgovore. Preslišala sem ga in kupila sladoled.
[img]https://data.whicdn.com/images/25649692/d9731e09002728064f731388_thumb.[/img]
Ko sva se vrnila je Dizz. Oddieja odpeljal na samo, da sem se kar čudila. Odšla s praznimi rokami in brez nasmeška, nazaj pa s širokim nasmeškom in s barvnimi vodnimi balončki. Zasmejala sem se in polizala sladoled.

24. avgust 2012
šorry za oglasvanje..
bi kera mogoc prebrala tole faino revijco ;
http://www.igre123.com/forum/tema/l/40703/
24. avgust 2012
u91970
u91970
next
24. avgust 2012
u103270
u103270
3. FAIRYTALE
Fanta sta usak po svoje stekla do našega bazena in se vrgla notr. Bill se je zgledoval po njima in skočil tudi sam. Ko sem prišla za njimi so s praznim pogledom zrli v tla. ``Amm.?´´
sem previdno zmotila njihove poglede. Naenkrat so se prebudil iz njihovga transa in me začel obmetavat s baloni. Zarežala sm se in jim vrnila milo da drago. Stekla sem v hišo in pržgala muziko. ``I've been everywhere,man...´´ sm začela pet. (Rihanna-Where Have You Been.) Dizz in Odd sta presenečeno otrpnila, Bill, že naveličan njunih obrazov pa jima je primazal eno da sta se zbudila. ``Uh, havala.. Bill´´ je odrezal Odd. Še vedno sta zrla vame, dokler ju nisem vrgla v bazen. Še vedno sem pela. ``Sunshine, let's dance baby.´´ je brez potrebe rekel Dizzie. Oddie je nekaj časa samo plaval. Nisem vedela zakaj, a fanta se še nekaj časa nista niti pogledala. A Bill je to pretrgal. Vrgel nas je use tri v vodo, ko smo komaj prišli ven. Mesečina se je že kazala na nebu, bilo je prijetno toplo, mi pa ševedno v kopalkah. Odd in Dizz sta že pozabila kar sta delala. Skupaj smo sedeli ob ognju, ki smo si ga pripravili ob plaži. Oddie je popriel za kitaro in zaigral One Direction - What Makes You Beautiful. To pesem sem obvladala. ``I have surprise, guys.c:´´ sem naenkrat ustala in odšla v hišo. Fantje so od slastnega prizora skoraj zaslinila svoje majice.

Ker se niso imeli časa niti zahvaliti sem se sama sebi. ``Havala, Bear. - Nizakaj, fantje.´´
Ja, usak od nas ima tudi vzdevek. Jas sem Bear. Bill je Mastercandie. Dizzie - Lovebird.
Oddie - Bullred. Oddie obožuje Redbull.x'd
Bullred se je odločil za film Harry Potter. Enostavno, jas se obsedena z harryjem in temi pač - igralci. In zato, me fantje spoštujejo in vejo kaj mi je ušeč.:'D
Bill in Dizzie sta grickala čips, ki sem ga kupila pred nekaj urami, jas in Oddie pa sva se pripravljala, oz. pomagal mi je za jutrajšni nastop. Veliko mi je pomenilo da ne gleda filma in se baše. Okej, Dizzie se nekaterim rečem ne more odreči nikol. In med temi je tudi čips.Odd me je držal za roko ko sva hodila na skejt place. Prepustila sem se mu.c:

Nekaj časa sva vadila skoke. Odd je rekel da jih delam perfektno, kar je tudi res. A včasih sam sebi ne moreš priznati, še posebej zraven nekoga... No, saj Oddie je moj najboljši prijatelj oz. Nekaj več...
Sedel je an rolko, ki se rahlo podrajsala po tleh, potem pa se umirila. Sedla sem nasproti njega na svojo. Bila sva si zelo blizu.

Njegova kapa se je dotaknila mojega čela. Rahlo zarila v moje lase. Približal mi je ustnice. ``Bulled.c:´´ sem zašepetala in ga poljubila. ``Ju3 je tekma. Prespati boš morala današnjo žurko, Bear.´´ me je pobožal po glavi. Šumenje morja je bil edini vir glasov, poleg njegovega dihanja. Še enkrat sva se objela in zaskejtala domov...
.......................................................................................
3.HOMER SKATE.
Zjutraj me je zbudila Billova podgana, ki je kar naprej rila v mojo omaro. In vedno znova sem ustajala in jo zaklepala. A podgana ni bila neumna. Res ne. ``Bill, bi lahko svojo 'lepotico' odgnal stran!?´´ sem zakričala, kot da nebi bil b isti sobi. na vikendu imamo skupne sobe. jas in Bill - Bill ni dovolil da bi Dizz ali Odd spala v isti sobi, ker naj bi bila še premlada - Odd in Dizzie pa v drugi. Jezno sem ga ošinila in podgano dokončno zaprla v škatlo. ``'Olla.´´ sem pozdravila Dizzia,ki je že na vse zgodaj skakal v vodo. Pomela sem si oči in si pripravila zajtrk. ``In jas?´´ sem zaslišala znani glas. ``Happy B-day, Beaaar.c'x´´ me je okoli ramen objel moj ljubi bratec Bill. `Oh, Bill. Nisem premlada da me objemaš?´´ Zakrohotal se je. ``Z Oddiem sva ti kupila darilo. za Dizza nevem..´´ zazehal je. ``Pikotaa.c:´´ sem ju objela in naredila zajtr še Oddu, ki je prišel minuto kasneje in mi izročil darilo. Moje zenice so postale ogromne. ``Omc. Guys...´´ Solzne oči sem si obrisala v Oddijevi majici, ko sem ga objela. ``To...´´ Besede sem kar požla. ``Je najboljša rolka kar jih je?´´ je dokončal Bill. ``Yeah.´´ sem se nasmehnila. Usedla sem se za mizo in jo pogledala. ``HOMEEEEER!´´ sem zakričala od veselja. ``Kako sta vedela?´´
Bill je ponovno zavil z očmi in pokazal na hladilnik, na katerem je bila slika Homer Skate in nekaj besed, napisanih z mojo pisavo; Pred tekmo jo nujno rabim.c:

``In, ni čudno. Svoje rolke use ohraniš kot nove in jih imaš v sobi.´´ se je zarežal Bill.
``Ja, nad tvojo glavo.´´ sem dodala in se zasmejala. Ko sem pojedla sem odšla na doživetje po moji skromni omari. Oblekla sem si preproste kratke hlače in za zgornji del dodala kopalke in dala kot 'top' - prikazano na spodnji sliki.:'D
Pripravila sem se na tekmo, ki bo vse prej kot dolgočasna.c:
24. avgust 2012
u103270
u103270

24. avgust 2012
u89666
u89666
neext : 3 ti tak jaće pišeš miška < 3
24. avgust 2012
u103270
u103270
omfg. ni res.< 3
moja darling.c:
ni panike.:$
24. avgust 2012
u89666
u89666
valda da je < 3
24. avgust 2012
u35654
u35654
neeeeext
24. avgust 2012
u103270
u103270
delam next.c:
anisa teb se blede.x'd
24. avgust 2012
u103270
u103270
5. COFFEE OR TEA?
Lase sem si spela v nemarno figo in odšla. Dizzie in Oddie sta kmalu prišla za mano, Billa pa je šel v trgovino. Tudi sam se je hitro vrnil, saj ni hotel da bi ga nahrulila kot vedno.
Ko smo prišli je blo dokaj lepo, a bolj malo punc je bilo. Večinoma so bili tam fantje, ki so bili v precejšnih skupinah. Verjetno jih je zanimalo če so punce tut tko dobre. Itak. Usem puncam so se najprej smejal, ampak use razen ene jim je pokazal hudiča.c:
Ko je punca, kateri se je ponesrečel končala je šla naravnost proti nam. Sedeli smo v možici. Dizz je vstal da bi se zabila vanj ne vame ali v koga drugega. Dvignila je pogled še preden se je zaletela. ``Ne, ne bom se zaletela.´´ je še preden je kdo kaj zinil spregovorila.``Kako ti je ime?´´ je vstal Bill in takoj sem vedela da mu je všeč. Dizzie se je usedel nazaj, zraven mene. ``Ariela.´´ je v joku izdavila. Bill jo je objel in jo rahlo potrepljal po hrbtu. Grozno fajn se ji je zdel da jo je nekdo objel.

Ariela ni bila pretirano neumna. Znala je vse kar sem jas. No, ja. Bila je prijateljica, ki bi si jo želela. ``Zdaj si ti.´´ je potihem rekla in se mi nasmehnila. Prijela sem rolko. Z široko odprtimi očmi je pobulila nč drugače kot drugi. Zasmejala sem se in na lice pritisnila poljub Oddieju.c: Dizzie je rahlo pobesnel a se je kmalu umiril, saj je vedel da se ni treba kregat z mano.
Naredila sem nekaj zakompliciranih trikov, zakatere so mi kot nori ploskali. Da ne omenjam Ariele, ki je skala okrog. ``Hitro se je navezala name.´´ sem si zašepetala pri zadnjem triku. pomislila sem na mamo. Uspel mi je. Najzakomplicirani trik useh časou.c:
Na svetu je uspel to samo nekaterim. In sicer naši skupini - ja, mi smo ga ustavrili in postal je kar popularen.:'D Vrnila sem se k naši trati kjer so me Bullred,Ariela,Lovebird in Mastercandie objeli.< 3
S Arielo smo se šli namakat v morje. Tokrat sem nosila Dizzijeve kopalke.s:
Bile so 'Waw.:3'

Arielo sem še parkrat potunkala in si nadela masko. ``Dvomom da maš dost zraka, Sunshine.´´ se je režau Bill in se potopil. Pokazala sem mu sredinca in se še sama potopila.
24. avgust 2012
u91970
u91970
next.:3
24. avgust 2012
u89666
u89666
meni se nikol ne blede lubica < 3
nextii mi hitro
24. avgust 2012
u103270
u103270
6. HOTPIE.
Sedeli smo na zofi in čakali na rezultate tekmovanja. Sma sem bila prepričana da sem se dobro odrezala, Ariela pa bolj malo. ``Bo kdo čips? Bear? Bullred? Kdorkoli?´´ se je oglasil Dizzie. ``Amm...? Kdo je Bullred ali Bear?´´ je Ariela nestrpno čakala na odgovor.``Oh,ja. Pozabili smo ti povedati. Usak od nas ima vzedevek. Zate sem že premišljevala im mislm da ti paše.c: Ariela mi je namenila topel nasmešek. ``In to je?´´ se je oglasil Oddie. ``Hotpie.´´ sem odrezala. ``Suppa',´´ se je zasmejal. Namenila sem mu ljubeč pogled. ``Men je ušeč.´´ je hitro dodal in pomagal Dizzu izprazniti vrečko čipsa. Ariela pa je tiho čakala. ``Je tebi ušeč Ariela?´´ Na njenih licih je bilo opazno kar nekaj solz. ``Whythehell jokaš? o;´´ je sedel k njej Bill. ``Nikoli me ni nihče maral. Niti starša. Vedno sem bila prepametna za vse. Čeprau se nisem zmenila za šolo sem bila odlična peuka.´´
``O, tukaj so izvidi.´´ je jok pretrgal mlad možak in glavo usmeril v Arielo. ``No, adijo..´´ se je nazadnje poslovil in izginil.

24. avgust 2012
u89666
u89666
neext < 3
bill and ariela are šoo cute
24. avgust 2012
u89666
u89666
http://www.igre123.com/forum/tema/r-r/40746/
bi brala? pa sori ker ti oglašujem. < 3
24. avgust 2012
u103270
u103270
haha.c:
ju3.
in ja, bi< 33
24. avgust 2012
u89666
u89666
nevem če bom zdržala < 3 ob 00:00 te bom zbudla samo da nextaš < 3
hvala miška^^
24. avgust 2012
u103270
u103270
okeeeej.x'd evo grem next delat.x'd < 33333
mucicaaa.^^
25. avgust 2012
u103270
u103270
7. PARADISE.
Bill mi je podal izvide in mi še zadnjič zaželel srečo. Arieline izvide sem ji podala in pogledala še svoje. Ariela ni bila kaj dosti vesela, a ni jokala,kričala ali tulila da je kej narobe. Poškilila je k meni. ``Useh 390 točk?!´´ je zazjala. ``KAJ?!´´ je otrdelo sedel k nama Dizz. ``Aha.´´ sm zmedeno zamomljala. A nekje daleč v meni sem bila presreča. Saj nisem vedela zakaj se ne smejim ali proslavljam. ``Hej, si uredu?´´ sem začutila roko na moji rami. ``Uh, ja. Vesela sem.´´ sem rekla in še vedno buljila v izvide.
``No...´´ je začel Oddie. ``Bi se šli kopat? Proslavljat? In...´´ vedela sem da je pogled usmeril vame. ``Bi se lahko pogovorila. Bear?´´ nasmehnil se je.
``Ja.´´ sem tiho odvrnila, a nasmejano. ``Zakaj nisi vesela z rezultatom?´´ je na stopnicah dejal in me objel. ``Saj sem, a ne morem in nemorem verjet da mi je uspelo.´´ sem dahnila in mu objem vrnila. ``Jah, tebi lahko use uspe, Sunshine. Saj te lahko tako kličem?´´ zavila sem z očmi in se zasmejala. ``Ne. Drgač boš ti moj lojze.c:´´ Zarežau se je in me poljubil. Dvignil me je v svoje naročje in pricmoknil še en poljub. Vrnila sem mu ga.< 3

Zaslišala sem korake in hitro skočila z Oddievih rok. Bil je Bill. Nič takega. Saj je moj brat, a učasih zatežen. ``Ariela se je spravila skupaj.´´ se je zasmejal. ``Haha. Še sreča. Saj ni jokica.-.-'´´ sem se narejeno zasmejala. ``Ne morem imeti prostega teritorija? Nisi nikoli pomislil da bi tudi sama rada ljubezen?´´ sem se razjezila nanj kot vedno. ``Saj imeš ljubezen. Kakor vidim.´´ se je nasmehnil. Ni mi zameril. Nikoli mi ne.s:
Oddie se mi je nasmehnil in dodal poljub.
Na bazenu smo se dobili in pili kolo, ki jo je kupil Bill. Moram reči da je priden.c:
Mislim da je Dizzie izvedel za najino zvezo z Oddiem saj ni več govoril z mano. Kar težko. No. Ubistvu se mi ni zdelo da ve. Verjetno je samo zaspal. Noja, na zabavi ga kar nekaj časa ni bilo. In mislim da tudi Ariele ne. ``Bill, kje sta Ariela in Lovebird?´´ sem zaskrbljeno uprašala starejšega brata. ``Ah, sigurno...´´ njegove besede so potonila v nič...

25. avgust 2012
u89666
u89666
neext : 3
dizzie pa ariela? jaz sem pa navijaa za billa haha pol pa dizzie < 3
25. avgust 2012
u103270
u103270
Haha.x'd
nothin' last forever.c:
leej, še zdaleč ni konc, mucaaa.:*
grem next delat
25. avgust 2012
u89666
u89666
uff, daj nexti že ker bom umrla od radovednosti
25. avgust 2012
u103270
u103270
8. NEW DAY.
``Bill...´´ potrepljala sem ga po hrbtu. Oči si je zakrival s njegovimi suhimi sladmi. Videlo se mu je da je precej žalosten. ``Pridi. Nekaj ti moram pokazati.´´ sem odločno zatrdila in mu pomagala po stopnicah gor. Sploh nisem vedela kaj narest. Use sm improvizirala, a za Billa bi naredila vse. ``V to sobo,´´ sem ga vodila. A ne. Bila je polna. Ariela in Dizzie sta sedela drug ob drugem. Na srečo še nista dosegla poljuba. ``Greva sem.´´ sem nakazala na sobo. Prikimal je in šel pred mano. ``Mogoče bi bilo bolje če bi tole malo prespal. Ju3 bo nov dan. Tudi če se zbudiš ob polnoči lahko prideš in mi poveš. Lahko ti nrdim nekaj za pod zob.´´ nasmehnila sem se mu. Kmalu je zaspal, saj sva pogovor nadaljevala kar nekaj ur. Dizzie in Ariela še nista prišla iz sobe, kar me je razočaralo.
Billovega psa Queena sem spustila k njemu. Mislm da se hitro ujameta in skupaj zasmrčita.c:

Z Oddiem sva šla na sladoled. ``Veš, nisem si mislila da bosta Ariela in Dizzie kdaj tako zbližana. Usaj Billa je to potrlo.´´ je začel Oddie. Všeč mi je bilo da se lahko o tem pogovorim. ``Ja. Res. Tudi jas si nisem mislila. ´´ sem odvrnila.

click.*
9.QUEEN ATTACK.
Zjutraj sem se zbudila že zgodaj. No, vbistu že ponoči. Billu sem obljubila da naj me kar zbudi in me tudi je. Naredila sem mu jummy zajtr za katerega ej bil neskončno haveležen. ``Najboljša sestra na svetu si. Če bom še kdaj nesramen ali tečen...´´
je blebetal. ``Boš spet normalen.´´ sem se zasmejala. Na hitro sem se oblekla v kratke hlače in komplet kopalk, zgoraj pa majico.

Oddie se je zbudil malo kasneje kot jas, Dizzie in Ariele pa niti ni bilo. Cel dan smo ju iskali. Bill je še nekajkrat potočil solze in se kmalu spet zbrihtal.
``Bill, saj veš da nista šla daleč.Mislm, ona ni šla daleč.´´ sem ga mirila...
Našli smo ju.
25. avgust 2012
u89666
u89666
neeeeext < 3
25. avgust 2012
u91970
u91970
next :3 ful si hitra, komi sledim.
25. avgust 2012
u103270
u103270