Forum
hei sm eva in sm stara 13 napisala bom zgodbico ki pa vam še ne povem o čem bo govorila

za zacetek neki pravil
-se ne kregamo pejte drugam
-modri linkci na zs če bo kej dobrga bom sem obesla
-če mate kej nesramenga za povedat mi na zs pošelte al pa če vas kej moti
in na koncu :
ⓗⓐⓥⓔ ⓕⓤⓝ

aja zgodba je izmisljena in pisem kot druga oseba
zdej bom pa rabila vsaj 2 nexta da nadaljujem bye

15. oktober 2015
cool
15. oktober 2015
ok to stejem kot next
se en
pa plz oglašuj
15. oktober 2015
next
15. oktober 2015
next
15. oktober 2015
ok 2 nexta ze pisem
__________________________________________________________________________________
Hi sm Chelsea kličejo me Chels sicer sem slovenka ampak je moja mama američanka tok da nimam slovenskega imena.Stara sm 14 let in itak da sovražm svoj lajf.

Mam nadležnga malga bratca po imenu Miha star je 9 let.
haha od njega nimam slike nikol se noce slikat niti za njegov rd.
Potem je tu moja mami Jessica prjatli jo kličejo Jess .Je stara 35 let.
https://secure.static.tumblr.com/21625da6d6f97a823418416e7ddad1b6/jhc1jns/9Nimvacz7/tumblr_static_3055.kecso.jpg
model je tok da ma zmeri tok make-upa gor da nwm je za tono tezja haha
Potem je tu moj oči Žan in je star 36 let.

dela v neki banki šef je zato pride domov bol zvecer
In se Pikooooooooooooo ! in Pikaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
:3 :3

No zdej pa grem bye !
________________________________________________________________________________
komentirejte kak se vam zdi
aja next bo vsaki dan razen ce enbom mela casa
in rabim 3 nexte za nadaljevanje
15. oktober 2015
u198892
u198892
Super
Next
15. oktober 2015
se 2 nexta
plzzzzzzzzz oglašujte
16. oktober 2015
next
30. oktober 2015
next <3
30. oktober 2015
sorry ka nism prej dala
__________________________________________________________________________________
no zjutri se zbudim ob zvoku budilke .najraje bi jo vrgla ob tla . nato grem v kopalinco si umijem zobe obraz in grem nazaj v sobo.tam pogledam v omaro kaj naj oblečem glede na to da je 1. pomladni dan dejmo kej tazga bol cute in pomladnega.ko se do konca oblecem grem dol po stopnicah na zajtrk.ko pridem dol po stopnicah pridrvi miha z tisto njegovo sluzjo.joj mihec jst te bom ubila če mi boš še z to tvojo sluzjo težil.mu zabrusi nato pa mama : gospodična chels prosim nehajte.nato nazaj odgovorim njemu to reč.mama misamo odvrne grozljiv pogled in na mizo postavi palačinke. mmm kako je dišalo.ko se najemo naju z mihcem mama zapelje v šolo.ko pridemo do mene pritece moja BFF monikamislim poznava se že odkar pomnim ker smo sosede že od malega.ko ze hocem oditi mi mama pove .chels brez bedarij.jaz samo zavijem z očmi in grem.ko z moniko prideva do našega razreda odpreva vrata in pricapljava notri vsi so gledali v naju ko naenkrat reče učitelj al bi se lahko usednli ? me pa v smrtni tišini samo stečemo v zadnjo vrsto klopi in se usedemo ena zraven druge.nato pa pride v razred neki fant bil je tako...
monika :

________________________________________________________________________________
no upam da je dobr next ce imate kake pripombe al pa kej tazga lahk probam spremenit pa mnenje
pa zaenkrat dam da sta potrebna sam 2 nexta
upam da vm bo usec
31. oktober 2015
u201541
u201541
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
31. oktober 2015
se 1 next
:3
31. oktober 2015
next
31. oktober 2015
nwm ce bom lahk dala next dons ce bom lahk bom napisala
31. oktober 2015
ok<3
31. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeext!!!! nova bralka
31. oktober 2015
sorry kr nism mogla prej napisat sam se moram ucit ka 3 teste pisemo zdej v teh 2-eh tednih
nato pa pride v razred neki fant bil je tako skrivnosten .imel je modre oči ter črne lase prisel je v razred in pogledal naokoli. njegov pogled se je ustavil na naju z moniko.jaz ga pogledam in se zazrem v njegove oči nato pa učitelj reče janja ti razkaži teu razkazala šolo saj je novi na tej šoli.jaz zašepetam moniki ravno nalepki ga da.brrrrrrrrrrrr zazvoni in končno malica z moniko tečeva ven iz razreda nato pa hitro v jedilnico .danes jej bilo tako ogabno da bi skoraj bruhala zato sva vzeli nekaj sadaja in odšli malo ven .
03. november 2015
u199774
u199774
neeeeext!!!!
03. november 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttt(nova bralka)
zanimivo pišeš
03. november 2015
sorry sam nwm ce bom lahk zdej v teh 2-eh tednih dolge nexte pisala in naj bo se 1 next
04. november 2015
u201541
u201541
Neeeeexxtt
04. november 2015
next
04. november 2015
ok zdle sm glih gor ka sm lahk in bom napisala pa tnx za nexte
za nama pride ven teo joj spet se zgodi tisti magičen trenutek ko ga naenkrat pokvari nalepka.ughhhhhhh nardim proti moniki in odidem noter . preden sem zaprla vrata slišim nalepkin glas "luzerka" tok mi gre že na živce najraj bi jo zadavla.medtem ko gledam nazaj hodim in se zaletim v jana (dvojček od nalepke)."oo smetarka dj prosm te da se ne zaletujes vame kr smrdis da nom pol se jaz".takrat mi je dobesedno prekipelo in jaz samo en udarec z roko v jajca pa je blo od njega je bilo samo še slišat prelepi zvok "auuuuuuuuuu". z dvignjeno glavo ponosno hodim naprej ko naenkrat za mano prileti monika in mi samo da pet zaupije "to chels" in skupaj ododeva do najinih torb ter jih odneseva do klasa.jes likovna koncn dons delamo projekt v dvojicah neki plakat.ko pride ucitelj odklene razred in zletimo vanjga tam se ze usedemo po mizah ko učitelj reče teo ti delaš z chelseao in moniko.oči so se mu zasvetile kot da bi bil vesel da ni bil vec z janojo kar je bilo prav cudno vsi fantje tekajo za nalepko.ko je nalpka to slisala ...
kaj je nardila ?
3 nexte rabm
04. november 2015
aja
janja:

teo:

04. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
04. november 2015
se 2 nexta
04. november 2015
u193093
u193093
nnnnnneeexxxxxxxxxxxxttttttttttttt
04. november 2015
u193093
u193093
kaj je naredila?
zardela pol pa se začela dret da to nifer ter ga zvlekla k drugi skupini
04. november 2015