Forum
še ena zgodbica! *love,horny story*

,,Inaa! Zbudi se, ura je sedem!'' mi je rekla mamo, ko je prišla v mojo sobo. počasi in zaspano sem odprla oči in pogledala na uro. res je bila ura sedem, kar je pomenilo, da moram ustati in se urediti za v šolo. odšla sem v kopalnico kjer sem se umila. Poklicala sem svoje ga najbolšega prijatelja Nejca. Bil mi je kot brat in največ časa sva preživela skupaj. oglasil se mi je in mi rekel, da pride čez pol ure pred mojo hišo. Oblekla sem črne kratke hlače in pulover z Ameriško zastavo. Svoje dolge rjave lase sem spela v figo in odšla dol po stopnicah. V kuhinji ni bilo nikogar saj je oče verjetno že odšel v službo, mlajši brat Nik pa je verjetno še spal. Popila sem skodelico čaja in prelistala časopis. Spet vse samo o Justinu Bieberju. Sploh ga ne prenesm!
Pred hišo sem zašlišala avto. Bil je Nejc. Prišel je pome v svojem črnem ferrariju. Nasmehnil se mi je in mi pomahal. Sedla sem v avto in se mu nasmehnila. Nejc je imel 19 let, bil je dve leti starejši od mene. Večina punc na šoli mi je zavidalo ker sem se toliko družila z njim, saj je bil najlepši tip na šoli. ,,Kesi sister from amnother mister?'' mi je rekel in se mi nasmehnil. ,,tuki brother from another mother''sem mu odgovorila. Odpeljala sva se v šolo. Parkiral je svoj avto in skupaj sva se odpravilča proti vhodu. Vsi so naju občudovali. moram priznati, da bi bila kot par zelo srčkana skupaj a si noben od naju tega ni želel, saj bi tako pokvarila najin bratsko-sestrski odnos. Zazvonil je zvonec. Začetek pouka. Z Nejcem sva se poslovila in se dogovorila da se dobiva po pouku v šolski telovadnice, ker mi mora nekaj povedati. nasmehnila sem se in reklaogovorjeno!

*3 nexti in nadaljujem!
19. avgust 2013
neext!
19. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg