Forum
Zgodba ni resnična.pač kot da je to Brookelle..sam to se njej ne dogaja res.
Hej sem Brookelle Bones.Živim v Avstraliji. Veliko ljudi me pozna preko MySpace.tam so me proglasili za najbol znano osebnost.zdaj me velio ljudi pozna in se hoče slikat z menoj.znana sem po mojem emo stilu in po mojih dolgih črnih laseh.vse punce si želijo biti kot jaz.toda moje življenje še zdaleč ni popolno.imam velike težave......
se vam zdi zanimivo? naj nextam?

nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. december 2010
Brookelle Bones:
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://cdn.sheclick.com/wp-content/uploads/2010/10/Brookelle-Bones-Long-Scene-Hairstyle-Trend.jpg&imgrefurl=http://www.sheclick.com/hairstyles/brookelle-bones-hot-hairstyles-for-girls-trendy-haircut-fashion/&usg=__42ZBLd_u1ZOBZMxRwqsJEe6dYAs=&h=354&w=266&sz=76&hl=sl&start=0&sig2=vuPkocGFnkGN7OyTb_dh3g&zoom=1&tbnid=QAVYaqoUgaky0M:&tbnh=187&tbnw=133&ei=UjQXTcKRE4-v8QO8-uWDBw&prev=/images%3Fq%3Dbrookelle%2Bbones%26hl%3Dsl%26biw%3D1362%26bih%3D553%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=861&vpy=107&dur=1423&hovh=259&hovw=195&tx=100&ty=171&oei=UjQXTcKRE4-v8QO8-uWDBw&esq=1&page=1&ndsp=16&ved=1t:429,r:5,s:0
26. december 2010
u30378
u30378
Neeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
26. december 2010
bil je božič.z sestro in mamo smo se odpravile na sprehod po mestu.neke najstnice so že priletele in se hotele slikat z menoj.ko smo prišle domov sem šla na facebook.imela sem 15 prošenj za prijateljstvo in 3 objave na zid.nek cute fant pa je komentiral mojo sliko.napisal je tole: Hej Brookelle.zelo si hot in lepa.vem da nimam šans pri tebi ker te vsak fant hoče.mwa. odgovorila sem mu na zasebno sporočilo: hej Alex. vidim da sem ti všeč.pogledala sem tvoje pixe in tut ti si men všeč.bay.
zjutraj sem šla v šolo in me je že čakala Emily.povedala mi je da se bo preselila v drugo mesto.postala sem jezna ker mi je ona bila edina frendica.vsi drugi so mi zavidali ker so me proglasili za najlepšo punco na šoli.moja največja tekmica je bila Marissa.sovražila je emo stil.oblačila se je kot barbika...............
26. december 2010
Marissa:
https://www.google.si/imgres?imgurl=https://3.bp.blogspot.com/_EkntO5USdAU/Sh2z4cBeyaI/AAAAAAAABPQ/hvc8o_V3Ro8/s400/mirandakerr.jpeg&imgrefurl=https://cuzimcrazy.blogspot.com/2009/05/im-barbie-girl-in-barbie-worldddd.html&usg=__4ozBRCOr9P-wQbPy0yhALtFcDP8=&h=400&w=299&sz=26&hl=sl&start=49&zoom=1&tbnid=rb0ATAxP6PVISM:&tbnh=122&tbnw=90&prev=/images%3Fq%3Dbarbie%2Bcute%2Bgirls%26hl%3Dsl%26biw%3D1362%26bih%3D544%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=536&ei=U1oXTcmxFpSSjAeCi7nwDQ&oei=Q1oXTfWeLNO48gPd5tWDBw&esq=5&page=3&ndsp=25&ved=1t:429,r:8,9&tx=46&ty=64
26. december 2010
ker je videla da jo z Emily opazujema je prišla do naju.
M: o Brookelle. Vidim da se nisi niti malo spremenila. Še vedno si taka emo kurba.
J: Bolš je bit emo kurba kot pa Barbie prostitutka.
M: Moj stil je bolši od tvojega! Priznaj že to enkrat!
J: Umiri se baba. Zavidaš mi ker sem jaz popularna, ti pa nisi.
M: Tebi ne bi nikoli zavidala. Nevem kaj drugi vidijo na tebi.
E: Nehita vidve že enkrat.
M: Ooh saj res. Emily odhaja. Brookelle bo ostala brez frendic haha.
J: Ja in? Raje sem brez frendic kot pa da se s teboj družim.
M: Jebi se.
J: Ti tut.
Šla je nazaj k svojim frendicam. Še vedno me je ljubosumno gledala. Ko je zazvonilo smo šli v razred. Še zadnjič sma z Emily sedeli skupaj. V razred je stopila razredničarka z nekim novim učencem. Bil je kjut. Razredničarka je določila da pride sedet k meni.
R: Emily ti jutri odhajaš?
E: Ja.
R: Torej bo tu prosto. Alex kr tuki se usedi. Emily ti pa sedi tam zadaj.
E: Ok.
Presenečeni smo izvedeli da bo profesor 15 minut zamujal. Zato sem se z tem Alexom lahko pogovarjala.
J: Torej ti si ta nov..
A: Ja..Jaz sem Alex.
J: Me veseli. Jaz sem Brookelle.
A: Brookelle? O saj res..Brookelle Bones.
J: Ja..A vidim da me že poznaš..
A: Ja jaz sem ti napisal komentar da si mi zelo všeč na fb.
J: Joooj saj res.
A: Ne morem verjet da zraven tebe sedim.
J: Tudi jaz ne..
A: A je mžno da mi po pouku pokažeš snov ki ste jo delali ko me še ni blo tu?
J: Ja..Kje pa?
A: K men lahk prideš.. Pridi na tale naslov.
J: Ok.
Potem je prišel v razred profesor...............
27. december 2010
nadaljuj.bo kaj od s****?
27. december 2010
haha bom pol nextala al pa ju3..bo tut neki ja xD
27. december 2010
u18082
u18082
NUJNOO NEXT....=)))))))))
27. december 2010
nexxtyyy full je carskoo
27. december 2010
ok zele nextam
27. december 2010
Začel je težit da bo naslednji teden začel spraševat. Vseeno mi je bilo zato ker sem mela še čas se učit. Po tej uri smo meli odmor. Z Emily sma šle na sprehod po šoli. Pridružil se nama je še Alex. Ko smo se vrnili v razred je na tabli pisalo: Brookelle je emo kurba! Razjezila sem se in napisala: Marissa je barbie prostitutka! Ko je Marissa to opazila je jezna prišla do mene in me hotela udarit. Uprla sem se ji in v razred je vstopila profesorca. Prišla nam je povedat da naj hitro gremo iz šole ker je požar v garderobi. Mislili smo da je šala, zato smo profesorco ignorirali. Šele ko je požar prišel do naše učilnice smo se zavedali da je to res. Celi panični smo odhiteli na hodnik. Ni več bilo izhoda. Šli smo nazaj v učilnico in odprli smo okno. Najprej se je ven vrgla Marissa. Potem so šli vsi ostali. Ostali sma še samo jaz in Emily.
E: Idi ti prva.
J: Ne idi ti.
E: Glej vse bo vredu z menoj. Ti samo idi.
Nisem je hotela pustit a me je zagrabil sošolec. Ko sem prišla dol je Emily kričala............
27. december 2010
u30378
u30378
Neeext!!!!
27. december 2010
Hotela sem tečt v šolo in jo rešit a mi gasilci niso pustili. Emily je nehala kričat. Gasilci so pogasili. Celo šolo so pregledali. Emily ni bilo več v šoli. Ko se je eden gasilec vrnil ven mi je rekel: Brookelle..Morem ti sporočit da v šoli ni več nobenega. Emily je mrtva.
Zakričala sem: Neeeeeeee! To ne more bit reeees!!!!!!! Emily!!!!! Tekla sem v šolo in me še gasilci niso mogli ustaviti. Šla sem v učilnico v kateri sem jo nazadnje vidla. Vse je bilo temno. Po celi šoli sem kričala: Emily!!!!!!!! Do mene je prišel Alex. Objela sem ga in odnesel me je iz šole........
27. december 2010
u18082
u18082
Nexttttm plssss..!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. december 2010
Tam me je čakala mama. Cela objokana sem jo objela. Alex me je odnesel do avta in z mamo sma se odpeljali domov. Ko sma prišli v hišo sem šla takoj v svojo sobo. V roke sem vzela sliko od mene in Emily. Poskušala sem zaspati a ni šlo. Za vse sem bila kriva jaz. Nisem ji pomagala da še pride ven. Ker nisem mogla več zdržat se hotela poklicat Alexa a je mel nedosegljivo št. Odločila sem se da grem ven. Izmuznila sem se mami in stekla v mesto. Šla sem mimo Emilyine najljubše trgovine. Vsi so me gledali ker sem jokala. Nato pa sem srečala Marisso.
M: O glej glej Brookelle je tu haha.
J: Daj mi mir.
M: Kaj a si žalostna ker je tista koza umrla? Vidiš da ni zajebancij z menoj. Vedno se rešim tistega ki mi gre na živce.
J: Nehaj..Čakaj malo..Ti si kriva da je šola zgorela!!
M: Po čem sklepaš?
J: Sama si mi to povedala.
M: Ahh daj nehii..Grem js..Adijo.
Torej je Marissa kriva za to. Še naprej sem hodila po mestu in nenadoma sem zagledala neko punco zelo podobno Emily..........
28. december 2010
nexxtttyyyy
28. december 2010
aja pa pošlji mi link ko boš nadeljevala
28. december 2010
Mislila sem da je Emily zato sem šla k njej in me je samo debelo pogledala. Opravičila sem se ji in šla naprej. Bila sem čisto izmučena. Komaj sem hodila a še vseeno se nisem umirila. Nenadoma pa sem padla Alexu pod noge. Nič več nisem mogla. Prijel me je in me odnesel domov. Mama me je takoj odpeljala v bolnico. Takrat sem zaspala in zbudila sem se v bolniški sobi. Mama je bila ob meni. Povedala mi je da sem doživela živčni zlom. Začudila sem se. Poskušala sem še zaspati a mi ni uspelo............
28. december 2010
next
28. december 2010
bom pol zvečer nextala..
28. december 2010
Ves čas sem razmišljala o tem da je Marissa kriva za ta požar. Hotela sem jo prijavit na policijo a nisem mogla it iz bolnice. K meni je prišel Alex. Objel me je in mi prinesel rože. Vesela sem bila in ga poljubila. Pogovarjala sma se........
bol mal se napisala.bom naslednič več.
28. december 2010
nexxxt
29. december 2010
A: Kako si?
J: Zdaj se bolše počutim ampak še vedno jo pogrešam.
A: Vem kako se počutiš. Tudi jaz sem se tako počutil ko mi je oče umrl.
J: Umrl ti je?
A: Ja pred 3 leti. Kje je pa tvoj oče?
J: Sploh nevem kje je. Že od rojstva ga ne poznam. Zapustil je mamo še preden je izvedel da je noseča.
A: Aja. Ej Brookelle res sem vesel da je vse vredu s tabo. Če bi se tebi kaj zgodilo bi se u zemlo pogreznil.
J: Zakaj?
A: Brookelle zaljubljen sem v tebe od prvega trenutka ko sem te videl.
J: Ampak saj si me komaj danes spoznal.
A: Ja res je. Probaj zdaj zaspat ker je že večer. Se slišima jutri.
J: Ok.
Zaspala sem in se zjutraj zbudila. Opazila sem da sem dobila novo sosedo v sobi. Bila je čisto preprosta. Ni bila emo in ni bila barbika. Prišla je do mene in se mi predstavila.
H: Hej. Sem Hilary. In očitno boma cimre.
J: Ja res je. Jaz sem Brookelle.
H: Brookelle? Bones? Omg obožujem te. Že od nekdaj hočem imeti tako frizuro kot ti.
J: Hvala..Ampak tudi meni v življenju nikoli ni lahko. Včeraj mi je umrla BFF.
H: Ojej. Moje sožalje. In kakšno bolezen imaš?
J: Včeraj sem doživela živčni zlom in morem ostat še nekaj časa v bolnici da ne doživim še enega. Pa ti?
H: Jaz pa imam poškodovano nogo kot vidiš. Jutri imam operacijo.
Potem mi je zazvonil telefon. Bila je Emilyina mama.
M: Zdravo Brookelle. Kako si?
J: Zdravo. Zdaj sem boljše. Pa vi?
M: Nisem glih najbolše. Veš klical me je policaj. Izvedeli so da niso našli v šoli nobenih ostankov od Emily.
J: Kaj? A potem obstaja možnost da je še živa?
M: Ja. Ne morem verjet.
J: Tudi jaz ne......................
29. december 2010
u30378
u30378
Nexxt!!!!
01. januar 2011
ju3 nextam
01. januar 2011
zele nextam
01. januar 2011
Naslednji dan se je zdravnik odločil da me spusti domov. Želela sem si da bi bila Emily ob meni. Upala sem da je še živa. V tistem trenutku mi je zazvonil telefon.....
J: Halo.
E: Haloo Brookelle
J: Kaaj? Em? Neee ti si mrtva to ni res....
Takrat je odložila slušalko. Mislila sem da se je kdo pošalil.. Ampak kdo bi se pošalil s tem..
01. januar 2011
nexxt !!
03. januar 2011
nextii
11. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg