Forum
To je že moja ne vem kera zgodbica upam da bo bolj brana kot druge, mogoče pišem tak obupno da ni nextov ,ampak sem dobila nov navdih in ga moram nekje razrkiti .Nastopajoči bodo imeli angleška imena.

Broken->

Se spomniš,tistega malega fantka,ki te je v parku potisnil iz gugalnice?
In potem ti je mama povedala,da je to naredil ker si mu všeč

Se spomniš,ko te je v vrtcu fant poklical grdo ime in ti si se začela jokati?
In potem ti je dal njegov zadnji keks in rekel "Oprosti".

Se spomniš, ko je tvoj fant šel narazen s tabo,zaradi ene druge punce?
In se spomniš tistega fanta, ki se je po telefonu menil s teboj dokler nisi zaspala?
In že ko si mislila,da bosta bila najboljša prijatelja za vedno...Pride tvoj prvi srednješolski dan,in se vse spremeni.

Abbi : Jas se spomnim

Abbi in Jake se sprva nista razumela,ampak ko so leta šla mimo je njuna vez postajala bolj in bolj močna.Ampak prvi dan srednje šole lahko to spremeni.

Ko vstopiš v svet drog,spolnosti,alkohola,zabav in pritiska.Lahko spremeni osebo.
In tista oseba...

Abbi : Je Jake

Pameten

Bil je prijazen.

Bil je...

Abbi : Moj najboljši prijatelj, zdaj...

Dela neumne napake.

Zanima ga samo sex in zabave.

Zdaj je baraba

Abbi : Spremenil se je...

Ni samo težko izgubljati najboljšega prijatelja.

Ampak težko je...Ko tvoja mama postane alkoholičarka.

Abbi : In ti in tvoj brat morata v sirotišnico.
Lahko rečemo,da je Abbieno življenje,kar....
Pripravite se ...

-Za dramo
-Solze
In seveda
-Ljubezen

Nastopajoči :
-Abbi Rae
-Jake Conners
-Justin Rae
-Kayla Jones
-Bailey Black
-Jade Johnson
-Owen Thomas
-Chris Matthews
12. april 2011
I.del

Abbi je sedela na postelji in gledala sliko nje in njenega očeta,solza ji je stekla navzdol po licu in rahlo se je nasmehnila.Justin je vstopil v sobo in jo vprašal " Yo si pripravljena z šolo? Chris je reko , da naju bo zapelal"."Sem ja" je odgovorila in si obrisala solzo. Justin je videl,da se je jokala in jo vprašal "Abbi je vse okej?" Usedel se je na stol in vprašal " Je kaj narobe?" . Abbi ga je pogledala in končno vprašala " Justin ali kdaj pomisliš na mamo in očeta?" Justin je zavzdihnil "Vsak dan". Abbi ga je vprašala " Ju pogrešaš?" "Seveda jih" je rekel Justin. Abbi je pogledala nazaj na sliko in rekla " Jas jih tudi" v očeh so se ji spet začele nabirati solze.Justin se je vstal in odšel do nje " Vse bo vreju , ne joči" . " Ne morem si pomagati" mu je rekla. " Jas tud ne , ampak nisi vesela ,da je ati nekje na bolšem in da ne trpi?" "Seveda sem, ampak zakaj glih on? . Justin je skomignil z rameni " Vse se zgodi z razlogom, v tem primeru je bil ati" . "Prav imaš, ampak kaj pa mama?" je vprašala. Justin je rekel " Ona.....Se samo bori,ne moreš je krivit". "Ja" zavzdihne Abbi. "Priji grema v šolo" se ustane.

V šoli ->
Abbi stoji pri svoji omarici. Kayla se po pomoti zaleti v njo "O moj bog,sori,nisem te vidla in zgublena sem in... " Vreju je" se Abbi zasmeji . " Bila je samo nesreča,a si nova? " jo vpraša Abbi. "Ja moj prvi dan, Kayla sem" " Jas pa Abbi,ti pokažem naokoli?". Kayla se nasmeji "Ja to bi bilo super" . " Pokaži mi tvoj urnik" ji reče Abby. " Isto razredno učilnco mama " ji reče Abbi. "Res? O hvala bogu " ji reče Kayla. "Pridi pokazala ti bom kje je"ji reče Abbi.

Nekaj minut pozneje. ( * Sori,da vas motim ampak se mi neda tak na dolgo pisat in je zelo dolgočasno zato bo rajši pisala ko se menijo ,zdaj pa nazaj k zgobici*)

Abbi : Iz kod si se preselila?
Kayla : Hodila sem v šolo kjer so same punce v Miamiju
Abbi : Samo punce?! Kako si lahko zdržala bre fantov?
Kayla : No ko obiskuješ šolo za punce se bolj osredotočiš na ocene ko pa na fante,vsaj tako mi je moja sestra rekla.
Abbi : Ne vem če bi zdržala v šoli brez fantov * se nasmeji *
Kayla : *zasliši hihitanje* Am , ali čuješ da se nekdo non-stop hihita?
Abbi : * se obrne * Ugh Bailey in Jade prijeta.
Kayla : Bailey? Jade? * se obrne*

Bailey : * hodi z Jade in se hihita*

Abbi : Ja , verjemi z njo nočeš nič met
Kayla : Zakaj?

OKEJ vem da je to zelo dolgočasna zgodbica sam ka češ, in kolko vidite se mi ni dalo več pisat .haha no upam da nextate
12. april 2011
haha se mi je zdelo da neo noben nextal, tako kot tudi mojih drugih zgodbic ne ...vsaj probala sem
13. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg