Forum
Jo je poljubil...
Next!
07. marec 2016
Next
08. marec 2016
pa hitro
08. marec 2016
Next
08. marec 2016
10.del:
Michael me je poljubil. Bilo je tako čarobno in moram priznati da še lepše kot pri Luko. Poljube sem mu tudi sama vračala in ni mi bilo žal. Michael je bil ob meni vedno ko sem ga potrebovala in v teh nekaj tednih od kar sva se z Luko razšla in sva z Michaelom preživela veliko časa skupaj sem začela nekaj čutiti do njega. Ko sva se nehala poljubljati sva bila nekaj časa v tišini in se le smejala drug drugemu. Nato pa sva odšla naprej gledati televizijo. Čez nekaj ur je prišel nazaj Cal. Bil je pijan to se je videlo že od daleč. Prišel je do mene in začel "ti si za vse kriva,če nebi bilo tebe bi bila mama in oče še tukaj. Zakaj si sploh moja sestra bolje bi bilo če te sploh nebi bilo. In veš kaj " "dovolj je bilo Cal. Pijan si pojdi v sobo in premisli kaj si pravkar rekel svoji sestri. Nebom dovolil da tako govoriš z njo dobro veš da ni ona nič kriva sedaj pa pojdi v sobo in da se ne prikažeš tu zunaj dokler da se ne boš zavedal kaj si ravnokar rekel!!! " ga je prekinil Mikey. Solze so mi tekle po licih,Cal pa je šel v svojo sobo. Mikey je prišel k meni in me objel in mi zraven rekel "Lotty ne poslušaj ga to je rekel samo zato ker je pijan veš da tega ni mislil resno. Tega nebi mogel reči saj te ima najraje na svetu. Ko se je pridružil naši skupini mu je bilo zelo težko saj je moral oditi od doma. Ni mu bilo najtežje zaradi tega ker je moral oditi od mame in očeta ampak ker je moral oditi od tebe. Vsak dan nam je pripovedoval o tebi kako te ima rad in kako te pogreša. Prvih nekaj tednov sploh ni spal,ker je cele noči jokal ker te je pogrešal. Cal te ima rad Lotty saj si njegova mala sestrica in to se ne bo nikoli spremenilo ". ampak zakaj me potem ni klical sem si mislila sama pri sebi. Vedno sem mislila da je pozabil name in da mu je vseeno zame sedaj pa ugotovim da ni pozabil name in da me je pogrešal. Tako sva ostala objeta dokler nisem zaspala v njegovem naročju. Spomnim se še le kako me je vzdignil in nesel v mojo sobo. "ostani prosim " sem še rekla preden da bi lahko zapustil sobo. Michael se je le nasmehnil in se ulegel zraven mene. Svojo glavo sem položila na njegove prsi in tako sva objeta zaspala.
09. marec 2016
omg Next
09. marec 2016
Next
09. marec 2016
Next
09. marec 2016
Next
10. marec 2016
Next
10. marec 2016
11.del:
Zjutraj ko sem se zbudila Mikeya ni bilo več v sobi. V roke sem vzela telefon in hotela pogledati malo instagram. Kar na enkrat sem zaslišala kako Mikey kriči na Cala ampak nisem dobro razumela o čem se pravzaprav kregata. Vendar se mi je zdelo da se kregata o tistem kar se je zgodilo včeraj. Nisem hotela več misliti na tisti dogodek zato sem začela poslušati glasbo. Po nekaj minutah je v sobo prišel Michael. "Hej si že budna" je začel in me poljubil. "ja že kakšno uro" sem mu odgovorila. "potem pa si najverjetneje slišala najin prepir z Calumom" je rekel. Nisem vedela kaj naj rečem samo prikimala sem in še dodala da nisem slišala o čem se je šel prepir. Michael se je ulegel poleg mene in me objel. Njegovi objemi so nekaj posebnega,nekaj tako lepega. "Michael ali lahko grem danes obiskat Dannya? " sem ga vprašala. "seveda lahko greš zakaj sploh sprašuješ. Ali hočeš da grem s tabo? " je rekel. Rekla sem da ne da bom odšla sama. Čez kakšno uro sem se odpravila proti Dannyevi hiši. Bila sem zelo vesela da bom videla svojega najboljšega prijatelja po tolikih mescih. Ko sem prišla do hiše sem pozvonila in vrata mi je odprl Danny. Ni mogel verjeti da res stojim pred njemu. Močno me je objel in lahko sem začutila da joka. Tudi sama sem imela solzne oči saj sem ga močno pogrešala. Odšla sva v njegovo sobo. Tam sem bila kar nekaj ur. Pogovarjala sva se o vsem mogočem. Zvečer sem se počasi poslovila in mo obljubila da ga pridem kmalu zopet obiskat. Še zadnjič me je objel nato pa sem se počasi odpravila proti hotelu. Ko sem prišla v sobo je Cal gledal televizijo,Michaela pa nisem videla nikjer. Odšla sem v sobo brez da bi Cala sploh pozdravila. Ko sem prišla v sobo je bil tam Michael in poslušal glasbo. Vlegla sem se zraven njega in ga vprašala "ali misliš da je Calum resno mislil tisto kar je rekel? " Michael me je pogledal in začel "Lotty veš da ni mislil tega res bil je pijan zato je rekel to,sedaj pa mu je žal in neve kako se ti naj opraviči " odločila sem se da se bom z njim pogovorila jutri ko bomo prišli nazaj domov v Avstralijo. Vendar vse ni šlo tako kot sem si želela. Čez nekaj časa je nekdo potrkal na vrata in v sobo je vstopil Calum. "Michael naju lahko prosim pustiš malo sama" je začel Cal. Mikey me je pogledal jaz pa sem mu samo prikimala in nato je odšel iz sobe. Nekaj časa je bila v sobi tišina nato pa je Calum prekinil to tišino. "Lotty vse kar sem rekel nisem mislil resno in to tudi sama veš. Bil sem pijan. Nevem kaj mi je bilo da sem govoril takšne stvari. Sploh nevem kako se ti naj opravičim. Ti nisi za nič kriva,najboljša sestra si in za nič na svetu te nebi zamenjal. Svojega življenja si sploh ne znam več predstavljati brez tebe saj si moja mala sestrica. Najraje na svetu te imam in upam da bi boš lahko nekega dne oprostila za vse kar sem ti storil. Sedaj pa grem ne bom te več motil ampak vedi da te imam najraje na svetu. " "Cal počakaj" sem rekla in Cal se je obrnil nazaj k meni in me pogledal. "vem da nisi mislil resno ampak je vseeno bolelo. Tudi jaz te imam rada in ti oprostim vse ampak ne naredi tega nikoli več" sem rekla in stekla v njegov objem. Bila sem vesela da nisva več skregana. Odšla sva v dnevno k Michaelu ki je ravno gledal film. Skupaj smo gledali film ko je naenkrat pozvonilo. Cal je odšel odpret in pri vratih je stal...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
hej! kako se vam zdi zgodba? upam da vam je všeč in hvala vsem ki berete
13. marec 2016
Next
Next Next
Next Next Next
Next Next Next Next
Next Next Next Next Next
Next Next Next Next Next Next
Next Next Next Next Next Next Next
13. marec 2016
Next
13. marec 2016
Next! Mislim da je popolnoma zanc. jk
mislim da je neki najboljsega do zdaj!!
zej pa hitr napis nou deu!
13. marec 2016
Next
14. marec 2016
Next
15. marec 2016
12.del:
Cal je odšel odpret in pri vratih je stal...Paul? kaj počne on tu kako me je našel. Naj vam najprej povem kdo sploh je Paul. Paul je moj bivši fant. Skupaj sva bila 4 leta ampak to zelo obžalujem. Paul me je vsakič ko sva se dobila pretepel in zaradi njega sem se tudi kar nekaj krat porezala. Edini razlog da ga nisem pustila je bil ta da sem se ga bala saj mi je grozil da me bo ubil. Doma ni nihče opazil kaj se dogaja in so vsi mislili da sva srečna skupaj. No vsi razen Cal. Cal je opazil že po nekaj tednih da nekaj ni vredu ampak sem mu vedno rekla da je vse vredu in da ga naj ne skrbi. Nekega dne pa so bili starši na potovanju in zato sva bila z Calom sama doma. Cal je odšel z prijatelji na pijačo in jaz sem ostala sama doma. K meni je prišel Paul in nekaj časa je bilo vse lepo in prav. Skupaj sva gledala film in bila objeta. Nikoli nisem vedela zakaj me Paul še nikoli ni poljubil a sem mislila da pač še ni pripravljen ali pa da si tega preprosto ne želi. Ko je bilo filma konec sem hotela iti v kuhinjo po kozarec vode vendar me je Paul ustavil. Nekaj v njegovih očeh je bilo drugačno in takrat sem se zavedala da je imam še le nekaj časa da se zaklenem v neko sobo če nočem da me spet pretepe ali naredi še kaj hujšega. Odletela sem k stopnicam in takrat me je prijel za roko in me nekajkrat močno udaril v rebro. Padla sem na tla in jokala on pa ni odnehal. Udarci so bili vedno močnejši in vse me je zelo bolelo. Prosila sem ga naj odneha a on ni odnehal. Vedno manj sem videla pred mano je postajalo že vse črno,spomnim se še le kako so se odprla vrata in v hišo je stopil Cal in Paula potisnil ob steno in ga nekaj krat močno udaril. Nato mu je še nekaj rekel a nisem razumela kaj in ga nato potisnil iz hiše in zaklenil vrata. Nato je priletel k meni in me hitro dvignil in nesel v sobo in nato je bilo vse črno. Ko sem se zjutraj zbudila me je vse grozno bolelo in ob sebi sem videla Cala. Ko je videl da sem se zbudila me je objel in rekel "vedel sem da je nekaj narobe. Zakaj mi nisi povedala Lotty? Kaj če nebi prišel včeraj pravi čas domov. Lahko bi bilo veliko huje kot pa je. Veš da sem tukaj in lahko bi mi povedala. " bila sem tiho in le jokala. Čez nekaj dni sem ga pustila in on mi je zagrozil da se bo vrnil in da bom to odločitev obžalovala. In sedaj je tu. Stoji pred vrati. Kako me je sploh lahko našel. Dobila sem solzne oči Michael pa je to opazil in le začudeno gledal in me nato objel. Počutila sem se varno vendar me je bilo še vedno na smrt strah. "Lotty umiri se tu sem nebom dovolil da bi ti kaj naredil " sem slišala Michaela in malo sem se umirila. "KAJ DELAŠ TU IZGINI! TU NIMAŠ KAJ ISKAT LOTTY SI ŽE DOVOLJ PRIZADEL IN NEBOM DOVOLIL DA JI ZOPET KAJ STORIŠ! " sem slišala Cala kako je kričal pri vratih. "samo nekaj sem ji prišel sporočiti sedaj ko je ravno v Sloveniji in če dovoliš bi vstopil da bi se lažje pogovoril z njo. Na samem seveda. " je rekel Paul čisto umerjeno in kot da se ni nikoli nič zgodilo. Vedela sem da ga Cal nebo spustil noter ampak me je bilo vseeno strah. "NA TO PA LAHKO KAR POZABIŠ. NE BOŠ GOVORIL Z NJO SPLOH PA NE NA SAMEM. IZGINI IN DA TE NE VIDIM NIKOLI VEČ!! " Paul je Cala le grdo pogledal nato pa pogled usmeril k meni. "ni še konec Lotty še se bova srečala " je rekel in nato odšel. Calum je zaklenil vrata in hitro prišel k nama z Michaelom. Vsa prestrašena sem sedala v Michaelovem objemu in nisem vedela kaj naj naredim. Te njegove zadnje besede so me še bolj prestrašile. Kaj namera storiti? "Lotty nebom pustil da ti zopet stori kaj groznega in to tudi sama veš. Z fanti ne bomo dovolili da se ti kaj zgodi. Ne skrbi vse bo vredu " je rekel Cal,Michael pa prikimal. Malo sem se umirila vendar me je bilo še vedno strah. Po nekaj urah sem zaspala v Michaelovem naročju. Zjutraj ko sem se zbudila sem v svoji sobi zagledala Cala kako pakira. Hvaležno sem se mu nasmehnila saj mi res ni bilo do pakiranja. Čez kakšno uro smo počasi odšli do letališča. Vkrcali smo se na letalo in sedela sem poleg Michaela. Leta se ne spomnim prav dobro saj sem večino prespala. Ko smo prišli nazaj v Avstralijo sta nas na letališču že čakala Luke in Ash. Ko smo prišli v hišo sem odšla v sobo in nisem iz nje odšla do večera. Slišala sem tudi da sta Cal in Mikey povedala Ashtonu in Luku kaj se je zgodilo v Sloveniji. Zvečer sem odšla v dnevno sobo k fantom. Gledali so film in se smejali. usedla sem se na kavč zraven Luka in Michaela. Nekaj časa smo še gledali film ko je pri vratih pozvonilo. Seveda sem se prestrašila kako se nebi ko sem nazadnje gledala film in je pri vratih pozvonilo je nato pred vrati stal Paul kaj če se spet to zgodi. Luke je opazil moj prestrašen obraz zato me je prijel za roko in rekel "ne skrbi le dostavljalec pic je " umirila sem se in se malo nasmehnila. Ash je odšel odpret vrata in nazaj prišel z pico. Ko smo pojedli pico sem se počasi odpravila nazaj proti sobi. Odločila sem se da bom oblačila pospravila v omaro saj kaj drugega ni bilo za početi. Ko sem že skoraj končala se mi je zazdelo da me iz sosednje hiše nekdo opazuje zato sem se obrnila toda pri oknu ni bilo ničesar. Pomislila sem da se mi je le zazdelo in zato sem se počasi odpravila spat.
20. marec 2016
neeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxt
20. marec 2016
Next!!
20. marec 2016
Next
21. marec 2016
Next
21. marec 2016
13.del:
Naslednjo jutro smo se z fanti odpravili v trgovino po hrano. ko smo kupili vse kar smo potrebovali smo počasi odšli domov. Ashton je skuhal kosilo mi pa smo odšli v dnevno igrati igrice. Po kosilo sem se odločila da bom odšla malo na sprehod. Preden da sem odšla so mi fantje še naročili da naj bom previdna nato pa sem odšla. Ko sem prišla do parka sem se usedla na klop in gledala kako so neki fantje igrali nogomet. Čez kakšno uro se je nekdo usedel poleg mene in me pozdravil. Pozdravila sem ga nazaj in zopet posvetila svojo pozornost k tistim fantom ki so igrali nogomet. "moje ime je Dylan" je po nekaj minutah zopet spregovoril. "Lotty" sem mu le na kratko povedala. Nisem rada govorila z ljudmi ki jih ne poznam. Ponavadi jim nisem povedala niti svojega imena. Sploh ne vem zakaj sem mu povedala svoje ime. Čez kakšno uro sem se odločila da se odpravim domov. Ko sem tako hodila proti domu se mi je zdelo da nekdo hodi za mano. Obrnila sem se vendar za mano ni bil nihče. Mislila sem da se mi je le zazdelo zato sem odšla na prej. Po nekaj korakih sem zopet zaslišala korake za mano zato sem začela hitreje hoditi. Tudi oseba za mano je začela hitreje hoditi in postajalo me je vedno bol strah. Bila sem že skoraj doma ko me je nekdo prijel za roko in me obrnil k sebi. Hotela sem zakričati vendar nisem mogla saj sem na ustih že imela njegovo roko. Odnesel me je v nekakšen avto in takrat je postalo vse temno.
Pripoveduje Calum:
Minili sta že dve uri Lotty pa še vedno ni bilo domov. Začelo me je skrbeti in to sem lahko opazil tudi pri ostalih fantih. V roke sem vzel telefon in začel klicati Lotty. Poskusil sem velikokrat vendar vsakič je bilo neuspešno. Lotty se ni oglašala in sedaj nas je že pošteno skrbelo. Michael je bil na robu solz in začel "Cal kaj pa če je srečala Paula in ji je kaj storil" je prestrašeno rekel. "tudi sam sem na to pomislil,najti jo moramo in to čimprej" sem rekel vsem in takoj smo se odpravili. Michael se je spomnil da bi lahko bila v parku na klopci na kateri sta preživela z Michaelom veliko lepih trenutkov. Odšli smo tja vendar nje tam ni bilo. Na klopci je sedel le fant z rjavimi lasmi. Ashton je odšel do njega in ga vprašal če je mogoče videl kakšno dekle z rjavimi očmi in lasmi. Fant je odgovoril da je sedela pred kakšno uro zraven njega potem pa je odšla. Sedaj smo bili še bolj zaskrbljeni. Zagotovo je potem šla domov. Ampak kje je če je ni doma? Odšli smo domov da bi še enkrat pogledali če je morda le doma,vendar tam ni bilo nikogar le nekakšno pismo. Odprl sem pismo in prebral. Solze so mi začele teči po licih in fantje so me le prestrašeno gledali. Obrnil sem se proti njim in rekel "od njega je. Ugrabil jo je"
27. marec 2016
neeeexxxxtttt
27. marec 2016
my gods :23
Next hitr!!!!!!!
28. marec 2016
Next!
28. marec 2016
Next
Boga
29. marec 2016
js se ful opravičujem ko tk dolgo ni blo nexta sm nisem mela časa da bi ga napisala zarad šole. zaj sem končno našla malo časa da sem napisala Next pa upam da vam bo všeč pa hvala vsem ko berete
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14.del:
Zbudila sem se v nekakšni sobi,ki je ne poznam. Vsa prestrašena sem pogledala okoli sebe in počasi vstala ter odšla do vrat. Poskušala sem jih odpreti vendar so bila zaklenjena. Pogledala sem če imam v žepu mogoče telefon ampak ga ni bilo. Usedla sem se nazaj na posteljo in jokala. Nekdo je začel odklepati vrata in postalo me je še bolj strah. Le upala sem lahko da ni Paul. Vendar se moje želje niso uresničile. Paul je vstopil v sobo in postalo me je še bolj strah. Nikoli si nisem želela bolj da bi bil moj brat zraven mene kot pa si to želim sedaj. Upam da me bodo fantje našli in da bom lahko čimprej v objemu Michaela in Caluma. Paul je bil vedno bližje meni. "Pa se spet vidiva. Obljubil sem ti Lotty da se bova še srečala. Sedaj ni nikogar tu da bi te rešil. " je rekel Paul. Ostala sem tiho. Usedel se je poleg mene na posteljo. Solze so mi tekle po licih in ravno sem hotela vstati in zbežati stran ko me je prijel za roko. Potisnil me je ob steno in me nekajkrat močno udaril v trebuh. Solze so mi tekle po licih in pred očmi se mi je meglilo. Zadnja stvar ki se jo spomnim je kako je Calum potisnil Paula stran od mene in nato je v sobo pritekel še Michael in me vzel v naročje nato pa je vse postalo temno.
Zbudila sem se v svoji sobi. Spomnila sem se kaj se je zgodilo in solze so mi stekle po licih. Hotela sem vstati vendar zaradi bolečine v trebuhu nisem mogla. V sobo je vstopil Michael in ko je videl da sem budna me je objel. Počutila sem se varno ampak še vedno je bilo nekaj česar me je bilo strah. Spomnila sem se kako je Calum potisnil Paula stran od mene in sedaj se mi je postalo jasno česa me je pravzaprav strah. "kje je Cal? " sem vprašala Mika. Pogledal je v tla rekel pa ni nič. Vedela sem da nekaj ni vredo ampak nisem si mogla tega priznati. Ne morem izgubiti še enega člana družine sploh pa ne Cala ki ga imam najraje. "Michael kje je Calum? Prosim reči da je vse vredo z njim. Prosim Michael ne morem izgubiti še njega" sem z solzami v očeh rekla Michaelu. Michael me je objel in rekel "hej saj ga nisi izgubila. Cal je v bolnici vendar bo z njim vse vredu. Fantje so pri njem jaz pa sem ostal tukaj z tabo. Ko bodo prišli domov bodo nama povedali kaj je Calu. " Pomirila sem se ob teh besedah. Samo misel da bi izgubila še njega je bila preveč zame. Čez kakšno uro so fantje prišli nazaj domov. Prišli so v mojo sobo in se usedli na posteljo. "kako je calum? " je prvi spregovoril Michael. "vredo bo,izgubil je zavest zaradi udarca drugače pa je z njim vse vredo. Jutri lahko pride domov. Oh in Paul je v zaporu" je povedal Ashton. Nisem vedela česa sem bila ta trenutek bolj vesela tega da je z Calumo vse vredo ali tega da je Paul v zaporu. Z fanti smo tako ostali v moji sobi cel dan in gledali filme. Ravno ko smo gledali deadpool je Ashu zazvonil telefon. Oglasil se je in nasmeh iz njegovega obraza je zbledel. Vsi smo ga prestrašeno pogledali. Ko je končal klic se je obrnil proti meni. Prvo kar sem pomislila je bilo ali je Cal vredo. "Ash ali je Cal vredo? " sem ga vprašala. "ja Cal je vredo ampak Paul je pobegnil iz zapora" je odgovoril Ash.
12. april 2016
nexxxt nujno
12. april 2016
Next o faaaak *.*
12. april 2016
15.del:
Minevali so dnevi in Cal je bil sedaj že popolnoma zdrav. Paula ni nihče več videl in policisti so obupali nad njim in so rekli da če ga ponovno srečamo naj jim sporočimo. Seveda nam ni bilo všeč da so policisti kar tako obupali,ampak kaj več kot jih upoštevati tako nismo mogli narediti. Z fanti smo skupaj sedeli v kuhinji in pili kavo. Fantje so se pogovarjali o novi pesmi jaz pa sem premišljevala o meni in Michaelo. Če pomislim me sploh ni vprašal če bi bila njegova punca. Torej nisva par. ampak kako si želim da bi bila. Z njim je vse tako lepo njegovi objemi,poljubi vse je tako čarobno ampak boli to da ni moj in da mogoče dela takšne stvari in še kaj več tudi z kakšno drugo punco. Ta misel me je zabolela in dobila sem solzne oči. » hej sestrica si vredo?« me je vprašal Cal. Le pokimala sem in naredila požirek kave. Nisem hotela več razmišljati o takšnih stvareh zato sem prisluhnila fantom o čem so se pogovarjali. Ni bilo zanimivo zato sem nehala poslušati ampak čez čas je Ashtonovo vprašanje zopet zavzelo moje zanimanje. » Kaj pa turneja? Tudi letos jo moremo imeti.« je rekel Ash. »Vem ja zato se moremo pogovoriti o imenu turneje« je rekel Cal. Bodo fantje res odšli na turnejo. Kaj pa jaz? Bom morala ostati sama tukaj? Ne morejo me kar tako zapustiti. Odšla sem v svojo sobo saj nisem več zdržala da bi poslušala ta pogovor. Samo misel da bodo fantje odšli in me pustili tu samo je bila preveč zame. Kaj pa če se Paul vrne? Kaj naj potem naredim? Fantov nebo tukaj sama bom sama pa se ne zmorem braniti proti njemu in to je tisto kar je najhuje. Nekdo je potrkal na vrata in počasi odprl vrata. V sobo je vstopil Calum. Vsedel se je poleg mene na posteljo in me pogledal. »o čem danes toliko premišljuješ sestrica?« nisem vedela kaj naj mu rečem zato sem se le nasmehnila in pogledala v tla. »mislim da si slišala da bomo morali oditi na turnejo« je nadaljeval in le pokimala sem in še vedno gledala v tla,ki so bile ta trenutek tako zelo zanimive. »turneja se nam bo začela čez 2 meseca tako da moramo uživati ta 2 meseca ker potem...« ni mogel dokončati stavka saj sem ga prekinila »kar pustili me boste tu samo?! Kako moreš Cal! Veš da se lahko Paul vrne in mi spet kaj naredi ampak ne ti me boš znova zapustil kot si enkrat že storil. Ampak veš kaj če sedaj greš in me pustiš samo se ne vračaj nazaj k meni. Jaz se bom že znašla ampak vedi da ko boš prišel nazaj me ne bo več v tej hiši!« Calum me je le gledal nato pa spregovoril »si končala? Lahko sedaj jaz dokončam svojo poved?« le prikimala sem. »z fanti te ne bomo pustili tukaj same. to nebi mogli narediti še posebaj sedaj ne. Z nami boš šla na turnejo.« je rekel jaz pa sem ga le gledala in se nasmejala in ga od veselja močno objela. Z njimi bom odšla na turnejo. Waw to bo še zanimivo....
23. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg