Forum
Vsak sanja o čudovitem življenju,o družini ki bi te imela rada,o prijateljih ki bi jim bilo mar zate a jaz nimam ničesar od tega. Staršem je vseeno zame,prijateljev nimam sploh pa nimam čudovitega življenja. Od kar sem se razšla z Niallom so me vsi začeli žalit in mi obračat hrbet. Seveda je on kriv za vse to kdo pa nebi obogal fanta ki je v najbolj znanem bendu na svetu. Od kar je postal slaven se je čisto spremenil. Punce govorijo še samo o njem in njegovem bendu One Direction. "Evelin" je nekdo zakričal iz druge strani šole. Da to sem jaz pa naj se vam najprej predstavim. Moje ime je Evelin Mendes stara sem 17 let in moje življenje je bilo prelepo do lanskega leta. Imela sem fanta kateri mi je pomenil največ na svetu,bila sem priljubljena v šoli in imela sem veliko prijateljev,družina me je imela rada in smo se zelo razumeli a vse se je spremenilo ko sva se z Niallom razšla. Vsi so se začeli delati kot da me ne poznajo in se me začeli izogibat. Vsi prijatelji če jim sploh lahko tako rečem so odšli in me pustili samo. Starša sta začela kričati name in mi kar naprej govoriti da sem napaka in da jima je žal da sta me sploh obdržala ko sem se rodila in tako se je vse v mojem življenju spremenilo. Ni minil dan da v šoli nebi slišala žalitev in počasi sem že skoraj obupala nad svojim življenjem. Edina stvar ki me je še držala po konci da nisem obupala je bil moj bratranec ki je bil še edini ki mu ni bilo vseeno zame. Ampak ga ne vidim ravno pogosto saj ima bend in hodi z njim po svetu in z svojo glasbo resuje življenja mnogih ljudi tudi mojega. "Evelin" je nekdo še enkrat zakričal in tokrat sem se obrnila da bi pogledala kdo je in tam je stav on. Edini razlog da ne obupam nad življenjem. Tam je stav...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
Kako se vam zdi?
27. julij 2016
neeeeexttt<3
waww full dobra ideja<3
27. julij 2016
zanimivo, nextt
27. julij 2016
Next
28. julij 2016
u193768
u193768
Next
01. avgust 2016
Tam je stav Luke. Najprej sem mislila da se mi samo zdi ker bi moral biti na turneji ampak sedaj stoji pred mano. Pred mano stoji moj razlog za življenje. Pred mano stoji moj bratranec Luke Robert Hemmings. "Luke? Kaj delaš tukaj?" sem ga začudeno vprašala. "Tvoja mami me je klicala in me prosila če bi te lahko za nekaj časa z fanti vzeli z sabo na turnejo in tako smo tu." Čakaj kaj? Z Lukovim bendom bom odšla na turnejo? Ampak saj jih sploh ne poznam. No vseeno bo bolje kot pa tukaj z temi kreteni bom saj z Lukom. "Aja in kaj delaš na moji šoli?" sem ga še vprašala. "Prišel sem po tebe da te odpeljem domov po stvari ki jih potrebuješ potem pa gremo ker imamo nocoj z fanti koncert in do tja je kar dovga pot" pokimam in mu sledim iz šole. Nisem se ozirala ze vsemi pogledi ki so mi bili namenjeni ampak vedela sem da če nebi zraven mene bil Luke sploh nebi vedeli da sem tam. Z Lukom sva odšla k meni da sem si spakirala stvari in ko sem prišla v dnevno sobo z dvema kovčkoma so poled Luka sedeli še trije fantje. Ustavila sem se za trenutek. Kaj če jim ne bom všeč in se bodo tudi oni norčevali iz mene. Ampak Luke jim tega nebi dovolil ne? Vedno sem se počutila kot da je on moj starejši brat ne pa bratranec. Od mene je starejši le eno leto in vedno me je branil ko je bilo potrebno. Upam da me bo tudi sedaj sem pomislila nato pa odšla proti dnevni. "O tukaj si naj ti predstavim še ostale fante" je rekel Luke
"To je Michael " je rekel in pokazal na fanta z rdečimi lasmi. Nato je pokazal na fanta z temno rjavimi lasmi in rekel da mu je ime Calum. In nato je pokazal na fanta z prečudovitimi svetlo rjavimi lasmi in najlepšimi očmi kar sem jih kdaj videla. Še Niall ni imel tako lepih oči. "Zemlja kliče Evelin"je rekel Luke in z fanti so se začeli smejati. "Oprosti kaj si rekel?" ga vprašam saj ga sploh nisem poslušala ker sem gledala tistega fanta. Mislim da mu je ime Ashton ampak nisem prepričana saj se nikoli nisem preveč ozirala in zanimala za ostale člane Lukovega benda. "Rekel sem da je to Ashton in da bomo morali oditi če ne bomo zamudili naš koncert" reče Luke še vedno v smehu. Nasmehnem se in pokimam. Fantje mi pomagajo z prtljago in ko smo vsi v avtu njihov šofer spelje. "Koliko pa si sploh stara?" me kar naenkrat vpraša Michael. "17" odgovorim nakratko in znova pogledam skozi okno. Fantje se še nekaj pogovarjajo ampak jih ne poslušam saj sem z mislimi nekje drugje. Ne morem nehati razmišljati o Ashtonovih očeh ki so nekaj posebnega. Čez nekaj časa postanem utrujena in ker je pot še dovga naslonim glavo na Lukovo ramo in zaspim
....................................................................................….....…....................
Next?
01. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg