Forum
oj odločila sem se da napišem zgodbico (do konca ) naslov je broken heart. in upam da vam bo všeč. in nekaj: ta zgodba ne govori o one direction, ali še manj o justinu bieberju! samo povem če koga zanima

chapter 1
Emma's POV
Bil je normalen dan v šoli: matematika, geografija, angleščina, slovenščina...... pogovarjanje s prijateljicami, kreganje z učiteljico matematike.......
Ampak ko sem prišla domov sem odšla v dnevno sobo kjer sem doživela šok: bila je moja mama z kovčkom in letalskimi kartami!! »mama zakaj imaš letalske karte?!« sem jo vprašala. »ker se bomo preselili v London!« je odgovorila navdušeno, a jaz sem jo le gledala kakor da bi padla iz marsa. Ko sem prišla k sebi sem zakričala »KAJ!!!!!? ZAKAJ??!« ona pa je le rekla »ker je oče dobil službo v Londonu«jaz sem jo pa še zmeraj gledala kot da je padla z marsa. »a niso to čudovite novice?!« je rekla veselo, kot da ni videla mojega obraza! »ne!! To niso čudovite novice« sem zakričala in stekla v svojo sobo. V mislih sem si govorila » zakaj se to mora dogajati prav meni zakaj ne učiteljici matematike??? Ne morem oditi!! Tukaj imam vse prijatelje! Kaj bom naredila!! Ne smem se preseliti!«
A na žalost nič nisem mogla narediti da bi preprečilo mamino in očetovo mišljenje
To sem pač jaz, nimam sreče pri ničemer. Zdaj pa naj se predstavim, sem Emma Olivia Hudston. Stara sem 17 let.
jaz:

Naslednji dan smo odšli na letalo. Prespala sem skoraj vso pot. Ko smo prišli smo se vselili v veliko oz. zelo veliko vilo. Ko sem prišla notri sem le stala z odprtimi usti. Takoj sem se zagrebla za svojo sobo in takoj sem se razpakirala in odšla malo po mestu. Nato sem se zaletela v nekoga. Ko sem pogledala gor je tam stal lep fant in v normalnih okoliščinah bi mu rekla da naj gleda kje hodi in se začela dreti nanj, ampak nisem mogla saj se mi je srce ustavilo. »a si vredu zelo mi je žal, moral bi gledati kje hodim in potem se ne bi zaletel v tako lepotičko« mi je rekel in mi pomižiknil. Ko je to rekel mi je zastal dih. »ime mi je Jack« mi je rekel in me pogledal. Ko sem se zazrla v njegove modre oči sem se skoraj stopila. »um jaz sem Emma« sem mu rekla in se nasmehnila. »videti si izgubljena« je rekel. »malo pa sem« sem rekla. »saj smo se s starši danes preselili sem« on me je pa še kar gledal v oči. »potem boš hodila na Marino high school!« je rekel veselo. »da!« sem rekla. »jaz sem šel letos v zadnji letnik. Ti?« me je vprašal. »jaz tudi!« sem rekla.

ali boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. julij 2015
next <3<3<3<3<3
16. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg