Forum
u88990
u88990
Hey! Moje zgodbice še nikol niso ble uspešne, no razen kšne izpred 100 let, in bi res prosila da ma tale mal več bralcev. Ne bom nextala dokler ne bo vsaj 5 nextov. Začetek je pa tukaj:
"Kaj??" sem vprašala in se sunkovito obrnila. "Po šoli se govori, da si z Justinom" je rekla moja najboljša prijateljica Samantha, na krajše Sam. "Seveda da ne hodim z njim" sem rekla. "Vsi govorijo da" je skomignila z rameni in mi v roke potisnila njen telefon. Videla sem sporočilo: "Si vedela da Isabella hodi z Justinom? fsm Clara". "Kako se lahko pogovarjaš z Claro?" sem vprašala. "Saj je prijazna" mi je odgovorila in vzela njen telefon iz mojih rok.
Njen telefon:

Potem je zazvonil šolski zvonec. "Ajde, grem js v razred," je rekla Samantha in že je ni bilo več.
Ojoj! Jaz se pa še niti predstavila nisem! Sem Isabella Swift in stara sem 16 let. Imam dolge temno rjave lase in rjave oči. Hmmm... kaj naj še povem? Imam starejšo sestro in mlajšo sestro, ter mami in očija
Drugače pa to je vse. Samo še slikce. Js:

https://weheartit.com/entry/36343787/via/gokidrauhl
Sam:

Lily(ni še v zgodbi, ampak bo)

Clara:

Starejša sestra Molly:

Mlajša sestra Joey:

Justin:

a boste bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. september 2012
u88990
u88990
Pa kaj mi " skos piše?
17. september 2012
u88990
u88990
Nextala bom ampak pol res vsaj 5 nextov!
S Sam pri matematiki nisva bili skupaj in pouk zato vedno poteka zeloooo počasi. Ravno sem premagala Miley v križcih in krožcih ko je v mene priletel listek. " Kaj je bilo to?!? " se je zadrla učiteljica z svojim levjim glasom, in iz tal pobrala listek. " No pa poglejmo..., " je rekla. " Isabella, bi se z mano dobila v parku z mano? p.s._zelo si lepa xxxxxx ". Cel razred se je začel smejat, jaz pa bi se najraje pogreznila v tla. Daj no zemlja odpri se in me posrkaj!, sem si mislila. V obraz sem bila rdeča kot paradižnik. Potem sem se vsedla v klop in se delala kot da ne obstajam. Po koncu ure sem stekla k Sam. Povedala sem ji celo zgodbo potem pa sva stekli v učilnico za Angleščino(***To je pač pr njih kt pr nas Slovenščina***). Pouk je minil kar hitro in ko smo z Sam, Miley in Nayo sedele na kosilu sem od neznane številke dobila sporočilo. Hey, sorry za tisto danes pri Mati... A prideš pol?, je pisalo jaz pa sem pokazala sporočilo puncam. " A boš šla? " se je oglasila Naya. " Ja itak " sem ji rekla.
Naya:

Miley:

17. september 2012
u88990
u88990
če nebo nexta ne bo nč
20. september 2012
u88990
u88990
"Ok, pridem, kdaj pa?" sem odpisala. Čez nekaj sekund sem dobila sms. "Ob 4ih če ti je ok" je napisal. "Ok mi je, se vidva!" sem mu napisala on pa "ja dijo". Ko sem prišla domov sem naredila domačo nalogo in se šla učit. Nič mi ni šlo. Pa ej koga briga, sem si rekla ter se ulegla na posteljo.

Razmišljala sem kdo mi je poslal sporočilo. Razmišljala sem, me je povabil le za zabavo, ali je zaljubljen vame? Nevem. Upala sem da je kakšen uredu fant. Vsaj Josh ali Jake... O Justinu pa si še sanjati nisem upala. Mislim ej, vse punce v razredu so v njega, mal bi blo čudno če bi si za zmenek izbral mene! Potem sem se šla preoblečt oblekla sem:

In se odpravila. Čakala sem potem pa mi nekdo pokrije oči. "Kdo je?" vprašam. "Js", odgovori znan glas, bil je...
21. september 2012
u90711
u90711
next
21. september 2012
u88990
u88990
Justin?!?! "Justin?" nezaupljivo vprašam. "Je to resno ali samo sanjam?" vprašam. Že dolgo mi je všeč Justin. Ampak nikoli si nočem tega priznati, kaj šele komu drugemu kot sebi! "Res je ne sanjaš" odgovori in se zasmeje. Vsede se na klopco zraven mene. "Ž-živjo" izjavim."Hei, kko si? odgovori. "Gre" rečem čeprav sem bila boljše kot to. V meni je kar poskakovalo, tako sem bila vesela saj sem bila na zmenku z Justinom! Potem sva se gledala in bila tiho. Potem pa je iz žepa vzel telefon in začel tipkat. Sem vedela, eden tistih je, ki imajo milijon punc. Potem mi je zazvonil telefon. Dobila sem sms. No, se grem ša še jst to igro sem rekla in is torbice potegnila telefon. Čakaj malo, sms od Justina! Odprla sem. Pisalo je Ugani kaj? in jaz napišem kaj. In dobim odgovor...... You're everything I could ever wish for.

in še potem en sms:

Bila sem na robu joka. Od veselja seveda. Pogledala sem ga in se mu približala in poljubila.

Poljub mi je vrnil
21. september 2012
u88990
u88990
Thanks ful samsung12345 !!
21. september 2012
u90711
u90711
next
21. september 2012
u88990
u88990
Potem ko sem se končno odlepila od njega sem ga na hitro pogledala potem pogledala dol. Oprosti, moram it, sem rekla in šla.
19. oktober 2012
u88990
u88990
pol vsaj nexti če si kle
20. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg