Forum
Živijo!
Sem Jane, stara sem 18 let. Obožujem 1D, ker so najboljši.. Najčlan z skupine mi je Zayn, ker je preprosto popoln. Nenehno rabi svoje ogledalo ne glede na to kje se nahaja <3 Imam mlajšo sestro Diano, ki mi zmeraj pomaga ob velikih težavah. Diana je stara 16 let, tudi obožuje 1D in njen naljubši član je tudi Zayn.
12. oktober 2013
Z mano bo zgodbo pisala tudi miniyamaha: https://www.igre123.com/miniyamaha. Ona bo predstavljala Diano jaz pa bom Jane Za začetek zgodbe bi rabli 5+ nextov ^_^

Jane (that's me):

12. oktober 2013
u138043
u138043
Diana:

12. oktober 2013
next
12. oktober 2013
next
12. oktober 2013
next
12. oktober 2013
neext
12. oktober 2013
next
12. oktober 2013
u138043
u138043
*Jane*
Ko sva z Diano po šoli prišle domov so se zelo čudno obnašali.Prisedle sva h mizi in pojedli kosilo.Ravno sem hotela vstati ko me je zaustavla mama.V rokah je držala kuverto in zanimalo me je kaj je."Kaj je v tej kuverti?" je vprašala Diana."Boste hmalu ugotovile" je rekla in šla stran.Diana je prijela kuverto in jo odprla.Ven je povlekla dve karti in eno backstage vstopnico za koncert od ONE DIRECTION!!!!"AHHH!" sve zakričale ampak potem je Diana naredila žalosten obraz."Samo ena karta je za backstage.Katera bo šla?" je rekla."Grem lahko jaz?" sem vprašala ker sem bila starejša."Lahko greš ampak te bom počakala pred areno.In vse boš povedala." je rekla in se zasmejala.Šla je v svojo sobo in jaz sem še ostala spodaj da sem pospravila posodo.Karte sem pospravila na mojo nočno omarico in se spravila učit.Nekaj časa sem se učila in pozabila sem pogledat kdaj je koncert.Pogledala sem in skoraj me je kap.Koncert je na moj rojstni dan!!!Zvrnila sem se na posteljo in nekaj časa sem gledala v strop.Potem sem ustala in šla v Dian-ino sobo."Ugani kdaj je koncert!!" sem rekla."AMM en dan pred tvojim rojstnim dnevom?" je ugibala."NEE na moj rojstni dan!!" sem zakričala."To bo pa res neko darilo!!!" je rekla."Čez dva dni je tvoj rojstni dan tako da je..." je skoraj končala stavek ko sem jo prekinila."...koncert takrat!!!" sem rekla."In kaj boš počela pred koncertom?" me je vprašala."OH ti res nimaš pojma!!" sem rekla v jezi."Hahaha kok padeš na foro.Vem kaj bove delalale." je rekla in se skrivnostno nasmehnila.Ojoj to ni dobro.Ehh pa kaj."In kaj delaš?" sem jo vprašala."Delam plakat za koncert." je mirno odgovorila."No ti bom pomagala." sem rekla in šla po barvice.Končno sem jih našla v omari pod kovčkom.Povlekla sem jih ven in jih odnesla v Diani-no sobo.Spravile sve se h delu.Nazadnje ko sem pogledala na uro je bila pol teh.Zdaj je pa ura pet.Omg kako čas hitro mine.Ker nisve končale je Diana pospravila plakat na mizo.Šla sem v dnevno in naredila kokice.Šla sem po Diano in jo vprašala če bo z mano gledala film."Lahko ja.Katerega?" mi je rekla."Mislila sem da bi gledale Somrak." sem rekla."Pridem takoj." je rekla in zaprla sem vrata sobe.Šla sem po kokice in v tem času je dol prišla Diana.Vsedla sem se na tla ker najraje sedim na tleh.CD sem dala v predvajalnik.Film se je začel.Skledo sem dala na kavč in namestila sem se.Ta film sem gledala že tisočkrat ampak ga Diana ni.Ko se je film končal sem pospravila in dala CD iz predvajalnika.Pospravila sem ga v predal.Diana je šla ven na vrt.Tam se ona najbolj sprošča in tam ima svoj mir.Ne vem kaj ji je ampak vse bolj pogosto je tam.Ko sem končala sem šla za njo.Vsedla sem se na travo zraven nje."Povej kaj ti je?" sem vprašala"Nič samo v šoli me vsi nekaj zajebavajo ker sem edina brez fanta."mi je rekla."Ja in če ga nimaš.Sej je tvoj problem ne njihov." sem ji odgovorila."Tudi jaz ga nimam pa ga tudi nočem.Vsaj na naši šoli ne." sem ji rekla."Jaz pa vem koga hočeš.Z-a-y-n M-a-l-i-k." mi je rekla po črkah."Ja in saj ga hočeš tudi ti." sem ji rekla in takrat je zardela."Ne pa ga ne." je še rekla in vstala in šla noter.Sobo je imela na strani kjer je bil vrt.Pomahala sem ji in pokazala mi je jezik.Hahaha.Vstala sem in šla gor.V svoji sobi sem se vsedla na tla.Vzela sem laptop in šla na FB.Dobila sem sporočilo od neke punce iz naše šole."Jaz grem pa na koncert od 1D!!!Losers!!" je napisala."Nisi edina.Jaz in moja sestra greve.Pomisli preden kaj napišeš brez da kej prej vprašaš.Lahko bi vprašala *Gre kdo na koncert od 1D?*" sem ji napisala in poslala.Šla sem dol in poklicala me je Diana."Ugani kdo me je na Twitter-ju follow-av!!!" je govorila kot majhen otrok."Harry Styles?" sem jo vprašala."Nee si pa bila zelo blizu.Nekdo iz skupine je."mi je rekla."Zayn Malik?" sem jo vprašala."JAAA!!"
12. oktober 2013
u153581
u153581
neeex!!! full dobr pišeš
who wants to read my story....sorry :

https://www.igre123.com/forum/tema/angel/62798/
12. oktober 2013
neext
13. oktober 2013
next
13. oktober 2013
u138043
u138043
Ta next namenjen nniikkaa,●ƒαℓℓιηgѕтαяѕ● in<3YOLO<3 --------------------------------------- *Diana*
Naslednji dan ko sem se vrnila iz šole sem se spravila delat plakat.Ko sem končala je plakat izgledal nekako tako

Pokazala sem ga Jane in pohvalila me je.Bila je zelo vesela saj ima jutri rojstni dan.Imela sem pripravljeno škatlo v kateri sem imela darilo za njo.V škatli je bila zložena oblekica in čevlji in na škatlo sem zavezala še modro vrtnico.Oblekica:

čevlji:

in vrtnica:

Škatlo sem imela pospravljeno pod posteljo.Upam da bo zadovoljna.Bila je doma v svoji sobi.Iz sobe se je slišalo One Thing.Ahh.Komaj čakam jutri.Gledala sem v omaro kaj bi oblekla.Izbrala sem

in

Položila sem si na stol in šla v njeno sobo.Plesala je po sobi in pela.Gledala sem jo nekaj minut in potem sem se začela smejati."Kaj delaš ti tukaj?"je rekla in zardela."Nič samo hotela sem pogledaati kaj delaš."sem rekla in zaprla vrata.Šla sem v dnevno sobo in pogledala koliko je ura.Komaj pet.Prižgala sem televizijo in gledala Hotel Transilvanya.(ne vem kuk se prov napiše)Čeprav sem jo že velikrat gledala mi je še zmeraj smešna.Dol je prišla Jane vsa nasmejana."Kaj je bilo?"sem vprašala."Nič.Samo smejim se."mi je odgovorila.Šla je v kuhinjo in prišla z sokom.Meni je dala jagodnega sama je pila pa breskovega.Ko sem popila sem odnesla kozarec v pomivalno korito.Šla sem nazaj v dnevno in Jane je visela na telefonu.Bila je na Twitterju."Kaj delaš?"sem vprašala."Na Twitterju sem."mi je odgovorila.Gledala sem naprej in potem je Jane vstala.Šla je gor in zaprla vrata.Poklicala sem jo in jo vprašala če bo prišla ven iz sobe."NE NE BOM!!"mi je zarkičala dol.Dobro imam čas da uredim stanovanje.V garderobi sem imela okraske in začela sem okraševati.Čez dve uri je bilo vse z modro in belo ker ste to njene najljubše barve.Naredila sem ji še torto

To sem posravila v hladilnik in videla da je ura že deset.Spravila sem se v posteljo in si naštimala budilko ob šestih zjutraj.Zaspala sem.Zjutraj sem se zbudila pet minut prehitro.Ugasnila sem budilko in vzela škatlo dol.Prištimala sem torto in kmaule je prišla dol.Zapela sem "Happy birthday to you,you live in a zoo,you look like a monkey and smell like one to!!"Začela se je smejati in objela me je.Prinesla sem ji torto in darilo.Bila je zelo srečna in še enkrat me je objela.Dol sta prilezla moja starša.Dala sta ji

in bila je zelo srečna.Ostala sta še dva koščka torte in rekla sem da ju bom pospravila v hladilnik.Kmalu sve se mogle odpraviti in šla sem si narediti make-up.

ona pa

27. oktober 2013
neeext
27. oktober 2013
next
29. oktober 2013
*Jane*

Sestra Diana me je zelo presenetila z torto in darilom. mpaš še vedno sem čakala na koncert. Ker sta starša šla na počitnice, sta mi poslala telegram. Tako potrka nekdo na vrata."tok-tok". Odprla sem in vidim, da mi fant da v roke telegram. Podpisala sem se nanj in ga odprla. Zagledla sem Jopico, takšno rdečo kot nosi Zayn. Zakričala sem "waaaaaa, kaj pa jaz mam". "Kaj pa imaš?" vpraša Diana. "Jopico, ki sem si jo že zmeraj želela. Valda da jo bom imela danes na koncert." "A potem si neboš oblekla obleke, ki sem ti jo dala za rojstni dan?" je rekla. "Jooj trapa ti. Seveda, da jo bom imela. SAm pač Obleko od zgoraj pa jopico, da mi ne bo hladno." Ura je hitro tiktakala. In prišla je ura ko sva se z Diano uredile, za koncert in jaz še posebaj za V.I.P (backstage). "OMG ura je že toliko, greva se uredit Diana" sem rekla. Hitro sva se uredile, šle na avtobus in NA KONCERT. Na koncertu pridrvijo skupina fant. Kdo? Ja One Direction. Tam zagledam Zayna in kar na jok mi je šlo. On me je tak nazaj pogledal, in mi pomahal. "Zaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyynnnnnnnnnn!" sem zavpila, ko me vsi fantje pogledajo tako. On se samo nasmehne in poje dalje. Koncert je prehito minil. "Diana me bo počakala pred areno in jaz pa grem na backstage" si mislim. "No pa me pač tukaj počaki." sem cela v joku. "Seveda" je rekla. Stekla sem v kolono, a sem na žalost bila zadnja. Kolona se je naglo zmanjševala. In prišla sem na vrsto. "Živjo!" rečejo fantje. "Ljubim vas, še posebej Zayna.." rečem v joku. Vsi se podpišejo. "Počakaj pred vrati" reče Zayn. Ko grem od njih počakam pred vrati in maham Diani, naj me čaka tam. Pokličem jo in ji rečem, da mi je Zayn reku naj počakam pred vrati. "OK." je odvrnila jezno. In. Zayn pride do mene in mi v roke da njegovo tel. št. Jaz tako " joooj ne, jooj nemorem veččč..." Tukaj me imaš kadar imam tudi jaz čas, sedaj pa te vabim na pijačo." odvrne. " Ja nemorem pustit čakati moje mlajše sestre tam, ker me čaka pred areno." "Potem pa jo vzemi s seboj," In prišli sva na pijačo v Londonu. Vseh pet se vsede tam polek naju. Diana se začne jokat. Naročimo tam kaj pač bomo pili. Vse se je dobro končalo. Ko Diana me pogleda in se zadere, da imam rojstni dan danes in da praznujem 19. Res nama se je že mudilo, zato sem rekla: "Hvala, da ste naju povabili na pijačo. Še skos ne morem verjeti, da sem šla na pijačo z mojimi idoli." Zayn se vstane in mi da poljub. Res sem dobila rdeča lička. Fantje pa: "opaaaaaaaaa.." Zayn pa: "No sej imaš mojo številko, pokliči, če hočeš da se spet dobiva." "Hvala še enkrat." rečem in greva z Diano počasi lepo domov. Res je to moj nepozaben dan, kar sem jih kdaj imela. Najboljši dan EVERRR!
05. november 2013
u123685
u123685
neeext
05. november 2013
next
05. november 2013
next
05. november 2013
next
06. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani