Forum
Torej, začela sm prevajat en ff, ki sm ga zasledila na wattpadu in upam da vam bo ušeč c: ne prevejam glih najbl dobr ampk upam da boste razumel x'D Hope you like it<3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Broken [Dark Zayn Malik Fanfic]✝

Prolog:

Ste že kdaj bili del nečesa, za kar ste mislili, da se nikoli ne bo končalo, na koncu pa se je?
Zayn je mislil, da je Perrie prava zanj. Da bo 'Zerrie' trajal/trajala (wtf, ker spol je to? :'D) večno.
Vendar le en dan je bil dovolj za uničenje njegovih sanj, njegovega upanja, njegovih načrtov za prihodnost. Le en stavek je bil dovolj, da ga zlomi.
'Moja ljubezen do tebe je končana…'
Teh šest besed je bilo dovolj, da se je počutil šibko in ničvredno, kakršen je zdaj.
-
»Ljudje pridejo in odidejo iz naših življenj, Zayn.« je rekel Liam. »Ampak ostati moramo močni in se boriti.« je še dodal in me pobožal po hrbtu. »Kako si se počutil, ko te je Dani pustila?« pogledal sem ga. Pogled je usmeril v tla. »Prazno? Zlomljeno? Izgubljeno?« povzdignil sem glas. »Ker natančno tako se počutim jaz!« »Potrebuješ le čas…« je zamomljal, ne da bi odvrnil pogled od tal. »Ne!« stresel sem z glavo. »Jaz ne potrebujem časa! Potrebujem njo!« vstal sem in pograbil mojo jakno. »In kar me ubija, je misel na to, da nikoli več ne bo moja! Nikoli!« stekel sem iz Liamove hiše in zaloputnil vrata za sabo. Pogledal sem v sivo nebo. Kapljica vode je padla ravno na moje lice. Vreme se je popolnoma prilagajalo mojemu počutju. Odšel sem do najbližjega parka in se usedel na klopco. Njen obraz, njen smeh, trenutki, ko sva bila skupaj so se odvijali v moji glavi. Šibak ukrivljen nasmeh se je pojavil na mojih ustnicah, nato pa so njene zadnje besede zadonele v moji glavi.
'Ne počutim se dobro v tej zvezi Zayn! Ne počutim se več enako. Moja ljubezen do tebe je končana…'
Sedaj so kaplje drle po mojem obrazu. Nekajkrat se je zabliskalo in prišla je nevihta. Ljudje so tekali po parku v različne smeri, jaz pa sem le sedel. Tako vsaj nihče ne bo opazil mojih solz.
Osamljen sem.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tko, tole je prvi del c: Upam, da vam je ušeč kko prevajam, če ne mi pa napište, da popravim heh:'D
24. maj 2014
neeeeeeeeeext ful dobro prevajaš *O*
24. maj 2014
u165821
u165821
o moj bog *O* to bo še tko perfektno *w*
super prevajaš res ;p
neeeeeext
24. maj 2014

Broken | 1✝

Odprl sem oči in druga stran postelje je bila prazna. »Perrie?« sem jo poklical in si pomel oči. Nič. »Perrie?« poklical sem jo glasneje. Vstal sem in šel dol po stopnicah. Sedela je v kuhinji in jedla zajtrk. »Dobro jutro!« sem rekel in ji na lice pritisnil majhen poljub. »Jutro.« je rekla mirno. »Prosim ne reci, da si še vedno jezna zaradi tistega včeraj! Saj veš, da to ne pomeni nič! Bila je le oboževalka..« sem rekel in si nalil skodelico kave. Nekaj časa ni rekla nič, nato pa je spregovorila. »Mislim, da bi morala končati.« pogledala me je. Roke so mi otrpnile in skodelica je padla na tla. Kava in črepinje so bile povsod. »Kaj?« sem rekel in zajokal. »Slišal si me.« je rekla hladno in skrnila požirek kave.«To je neumno!« naredil sem korak bližje. »Saj veš kakšne so oboževalke!« »Ne govorim o oboževalkah, Zayn!« povzdignila je glas. »Govorim o meni! Tega ne prenešam!« »Koga ne prenašaš? Mene?!« sem se zadrl nanjo. »Te cele stvari. Ne počutim se dobro v tej zvezi Zayn! Ne počutim se več enako. Moja ljubezen do tebe je končana…« je zamomljala. Zadnje besede, ki jih je izgovorila so me zadele naravnost v srce. Začutil sem težo na mojem prsnem košu in v glavi mi je razbijalo. Želel sem zakričati, vendar besed ni bilo od nikjer. »Oprosti Zayn..« je začela govoriti, ne da bi me pogledala. »Tako je najbolje za naju oba.« »Ampak, jaz te ljubim..« sem zamomljal. Solze so se začele prikazovati v mojih očeh. Vstala je in za rokama me je nežno prijela za lica. Pogledala me je in pustila mehak poljub v kotičku moji ustnic. »Oprosti, tako je najbolje..« je zašepetala in položila svoje čelo na moje. Najina nosova sta se dotikala. »Oprosti mi..« je rekla. »Ne!« odrinil sem jo od sebe. »Ni ti žal!« sem se zadrl. »Zayn, prosim ne obnašaj se tako..« dlani je položila na svoj prsni koš. »Aha. In kako naj bi se drugače obnašal?!« sem oponašal njen glas. »Ko se boš sprostil, boš razumel, zakaj delam vse to.« je rekla pomirljivo. »Prihrani si besede, ker vem zakaj delaš to! Tvoja ljubezen do mene je končana!« sem rekel in zadrževal solze. Rekla ni nič. Odšla je iz kuhinje, po stopnicah v spalnico. Odšel sem do dnevne sobe in se usedel na kavč. Obraz sem zakopal v dlani in ihtel. Nekaj minut kasneje sem na ramenu začutil dlan. Odmaknil sem jo s tistega mesta in zadrževal solze. »Spakirala sem moje stvari.« je rekla. »In ponovno, Zayn. Tako je najbolje za naju oba.« Rekel nisem nič. Pogled sem usmeril na zid in poskušal potlačiti solze. Odšla je do vrat in jih odprla. Malce je postala med podboji vrat in čakala na moje besede. Mehak vzdih je prišel iz njenih ust in nekaj sekund pozneje je zaprla vrata. Tišina je napolnila prazno hišo. Ulegel sem se na kavč. Začel sem jokati. Nekaj časa sem ostal tako, nato pa sem odšel v kuhinjo, da bi pospravi nered, ki sem da napravil prej. Videl sem skodelico njenega čaja in krožnik palačink, ki jih je jedla. Brez pomisleka sem prijel krožnik in ga zarinil v zid, da se je zaslišal glasen pok. Moja stopala so obstala na črepinjah in kri je začel liti izpod kože. Padel sem na tla in ponovno začel ihteti. Zlomljen sem.

Niall's POV

Prijel sem Jasminino dlan in skupaj sva odšla do Zaynove hiše. Pritisnil sem na zvonec in čakala sva Zayna, da ama pride odpret. Minilo je nekaj minut in pogledal sem Jasmine. »Misliš, da ga ni tukaj?« sem jo vprašal in ponovno pritisnil na zvonec. »Meni se ne zdi tako. Mislim, da spi. Rekla sem, da bi morala priti kasneje!« je rekla, medtem ko je držala plastično torbico z zajtrkom. (krneki haah x'D) »Zayn, odpri vrata kolega! Samo jaz in Jasmine sva!« sem vpil. Kmalu zatem so se vrata odprla in za njimi sva zagledala jokajočega Zayna. Njegove oči so bile rdeče in zabuhle, bil je le v njegovih boksericah in njegovo levo stopalo je krvavelo. »O moj Bog! Zayn, kaj se je zgodilo?« sem rekel in stopil v hišo. Jasmine mi je sledila. Zagledal sem razmetano kuhinjo z zlomljenim steklom, hrano in kavo vsepovsod. Krvava sled se je vila do mesta, kjer je stal Zayn. »O Bog!« Jasmine si je z roko prekrila usta. »Pridi kolega, usedi se.« sem rekel in Zayna posadil na kavč. »Jasmin, prosim počisti nered.« »Dobro.« je rekla in odšla v kuhinjo. »Ostani tukaj! To mora biti očiščeno, preden postane okuženo!« sem rekel in iz kopalnice vzel prvo pomoč. Odšel sem nazaj v dnevno sobo in prevzel skrb za Zaynovo stopalo. Ni imel čustev. Ni imel občutkov. Le strmel je nekam v neznano. »Zayn, kaj se je zgodilo?« stresel sem njegovo roko in ga povrnil v resničnost. »Odšla je.« je rekel in stresel njegovo glavo. »Odšla je.« je ponovil še enkrat. »Kdo je odšle?« sem vprašal. »Perrie?« »Ne drzni si še kdaj izgovoriti njenega imena!« se je zadrl in vstal. »Nikoli!« »Dobro, dobro. Pomiri se! Povej mi kaj se je zgodilo. Zakaj je odšla?« »Ne ljubi me več. 'Moja ljubezen do tebe je končana.' Tako je rekla.« je rekel in si podrgnil čelo. Bil sem tiho. Nisem vedel, kaj naj rečem. Najraje bi rekel 'Ne skrbi. Vse bo še v redu.' Vendar to ne bi odgnalo njegove bolečine. Nato se je usedel nazaj in začel ihteti. Jasmine je prišla iz kuhinje. »Vse je pospravljeno!« je rekla in se usedla poleg Zayna. »Hvala.« je zamomljal Zayn. »Mislim, da bi moral do Liama in ostati pri njem. Bolje se boš počutil, če boš od sebi imel vsaj enega prijatelja.« je rekla in pobožala Zaynov hrbet. »Hvala Jas, ampak msilim, da to ni preveč dobra ideja..« je rekel Zayn. Njegov glas je bil hripav. »Mislim da ima prav, Zayn! Daj, odpeljala te bova do Liama.« sem rekel in ustal.

Zayn's POV

Ko sta me Niall in Jasmine pripeljala do Liamovega stanovanja, sem vstopil. Liam ni rekel ni, le objel me je. »V redu je.« je zašepetal na moje uho. »Vem, kako se počutiš.« Usedel sem se na kavč in Liam se mi je pridružil. Po nekaj minutah čudne tišine je Liam končno spregovoril. »Ljudje pridejo in odidejo iz naših življenj, Zayn.« je rekel Liam. »Ampak ostati moramo močni in se boriti.« je še dodal in me pobožal po hrbtu. »Kako si se počutil, ko te je Dani pustila?« pogledal sem ga. Pogled je usmeril v tla. »Prazno? Zlomljeno? Izgubljeno?« povzdignil sem glas. »Ker natančno tako se počutim jaz!« »Potrebuješ le čas…« je zamomljal, ne da bi odvrnil pogled od tal. »Ne!« stresel sem z glavo. »Jaz ne potrebujem časa! Potrebujem njo!« vstal sem in pograbil mojo jakno. »In kar me ubija, je misel na to, da nikoli več ne bo moja! Nikoli!« stekel sem iz Liamove hiše in zaloputnil vrata za sabo. Pogledal sem v sivo nebo. Kapljica vode je padla ravno na moje lice. Vreme se je popolnoma prilagajalo mojemu počutju. Odšel sem do najbližjega parka in se usedel na klopco. Njen obraz, njen smeh, trenutki, ko sva bila skupaj so se odvijali v moji glavi. Šibak ukrivljen nasmeh se je pojavil na mojih ustnicah, nato pa so njene zadnje besede zadonele v moji glavi.
'Ne počutim se dobro v tej zvezi Zayn! Ne počutim se več enako. Moja ljubezen do tebe je končana…'
Sedaj so kaplje drle po mojem obrazu. Nekajkrat se je zabliskalo in prišla je nevihta. Ljudje so tekali po parku v različne smeri, jaz pa sem le sedel. Tako vsaj nihče ne bo opazil mojih solz. Osamljen sem.
24. maj 2014
Omg jokaaam
NEEEEEEEEEEXT *00*
ful dobro prevajaš!
24. maj 2014
u165821
u165821
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeextt
24. maj 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. maj 2014
omg hvala vamm*0*
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Broken | 2✝

Po nekaj urah je nevihta postala močnejša in odločil sem se, da odidem domov. Fantje so me klicali po telefonu, vendar jaz sem zavračal klice. Ko sem stopil v hišo, se je nekaj zlomilo v meni. Spustil sem glasen izdih in odšel po stopnicah, do moje sobe. Bil sem premočen, zato sem se slekel in šel pod tuš. Samo stal sem tam. Brez življenja. Vzel sem šampon in neka majhna stvar je padla na tla. Britev. Pobral sem jo in jo malce preučil. Veliko vprašanj je bilo v moji glavi. 'Naj naredim to?' 'Kakšen je občutek?' 'Ali boli?' Slišal sem, da se veliko ljudi reže, da bi odgnali bolečino, ampak, ali je to odgovor? Za nekaj sekund sem zaprl oči in si poskušal zbistriti misli. Britev sem pridržal ob svojem levem zapestju in zajel sem globok dih. Železna britev se je dotaknila moje kože in.. Zarezal sem. Grizel sem si ustnico, da ne bi zakričal. Boleče je. Kri je lila iz mojega zapestja in ni se je dalo ustaviti. Solze so se pojavljale v mojih očeh in bolečina je bila neznosna. Za hipec sem nehal misliti nanjo. Majhna zareza ki sem jo napravil me je zmedla. Te solze niso bile namenjene njej. Namenjene so bile bolečini. Zareza ni bil globoka, zato je krvavitev kmalu ponehala. Stopil sem izpod prhe in zarezo sem prekril z gazo. Brisačo sem si zavezal okoli pasu in odšel nazaj v svojo sobo. Telefon je še vedno zvonil in takrat sem se oglasil. »Ja?« sem vprašal. »Zayn! Hvala Bogu! Kje si bil, prijatelj? Zelo nas je skrbelo zate.« je name zakričal razburjen in jezen Harry. »Harry! Pomiri se.« sem zavzdihnil. »Si dobro? Niall in Liam sta nam povedala kaj se je zgodilo.« je rekel bolj mirno. »Ja.. D-dobro sem.« sem poskušal zveneti čim bolj močno, vendar mi ni uspevalo. Glas se mi je prelomil. Poskušal sem pozabiti, vendar nihče mi ni pomagal. »Želiš, da jaz in Lou prideva in ti delava družbo?« »Ne, saj je v redu, Harry. Želim.. Želim biti sam, nekaj časa.« sem rekel in se usedel na rob moje postelje. »Dobro kolega. Ampak če si boš premislil, samo pokliči, prav?« »Dobro. Adijo Harry.« »Adijo.« Telefon sem vrgel na posteljo in se oblekel. Odšel sem v kuhinjo. Zgrabil sem nekaj pločevink piva in odšel v dnevno sobo. Vžgal sem televizijo, vendar ji nisem posvečal pozornosti. Vzel sem škatlico trave, katero sem skrbno skrival pred fanti. Prižgal sem si eno cigareto in dim je napolnil moja pljuča. Zapr sem oči in glavo naslonil nazaj. Začelo se mi je vrteti. Nisem bil navajen kaditi take stvari. Enkrat sem poskusil na neki zabavi, ampak takrat sem bil totalno pijan. V glavi mi je razbijalo in alkohol je tekel po mojih žilah. Na to stvar nisem bil ponosen.

3 tedne pozneje✝

»Prihajam!« sem zastokal in odšel odpret vrata. »Dobro jut- Daj no, obleci se nekaj!« je zavpil Louis. »Oh!« sem zavpil tudi jaz.(to je defektno hahaah x'D) »Ali si spal?« me je vprašal, nato pa so se njegove oči razširile. Rjavolaska ja prišla po stopnicah in začela hoditi proti meni. Na usta mi je pritisnila poljub nato pa odšla mimo Louisa in za seboj zaprla vrata. »Kaj. Je. Bilo. To!?«je zavpil Louis. »Nič!« sem rekel gladko in se počil na kavč. Resnica je, da sem sinoči odšel na zabavo, postal pijan in naslednja stvar, ki se je spomnim je bila ta punca na drugi strani postelje. »Kolega, to moraš končati!« je rekel Louis in se usedel poleg mene. »Končati kaj?« »To! Zabavanje, popivanje in kajenje!« Končno sem pozabil Perrie.. Želiš, da sem ponovno nesrečen?« sem vprašal. »Nehaj Zayn! Vem, da je nisi še pozabil. In želim ti pomagati, ampak ti sam sebi ne boš pomagal, če boš živel tako!« je rekel Louis in zavil z očmi. »In kaj predlagaš?« sem takoj odgovoril. »Zaradi tega sem tukaj!« »Zaradi česa?« sem ga pogledal. »Šel boš na dvojni zmenek z mano, El in El-ino prijateljico Jenno!« je rekel. »Jaz grem na.. Kaj!?« sem zavpil in se oprl na komolce. »Na dvojni zmenek!« je rekel Louis navihano. »In ti misliš, da bom prišel?« sem sarkastično rekel. »No, nimaš izbire.« je rekel in vstal. »Jutri zvečer te poberem ob sedmih!« »Počakaj Lou-» »Adijo Zayn!« je še rekel nato pa stekel ven in za seboj zaloputnil vrata. No, mislim, da bom šel na zmenek…
---------------------------------------------------------------------------------------------------
men je dc pa kr nextam hahaha :'D
24. maj 2014
u171835
u171835
omgggg,js jokam,nexttt
24. maj 2014
neeeeeeeeeext
24. maj 2014
u171835
u171835
js sm za prej hotla napisat,da jokam,sorry.Drugače pa next
24. maj 2014
Nextttttttt
24. maj 2014
neeeeeext
25. maj 2014
omgg

NEEEEEEEXT
25. maj 2014
u165821
u165821
neeeeeextt :c
25. maj 2014

Broken | 3✝

Britev sem odložil na omarico in smuknil pod prho. Vroča voda je tekla po mojem telesu in ponovno je tekla kri. Ampak bolečina ni bila tako huda. To sem počel zadnje tri tedne in vsakič je bolečina manjša. Ko sem se stuširal, sem stopil iz banje in se zazrl v ogledalo. Moj obraz je bil dostojen, ampak moji lasje so bili mokra polomija. Pogledal sem svoje zapestje, kjer se je poznala še sveža zareza. Bilo je preveč vidno, zato sem poiskal nekaj zapestnic in uro, da bi prekril ureznino. 'Popolno.' Sem si rekel in začel urejati svojo pričesko. Po eni uri sem bil urejen. Odšel sem do moje sobe. Stal sem nasproti omare in nisem vedel kaj naj oblečem. Po dobrih dvajsetih minutah sem se odločil, da oblečem tesne kavbojke in belo majico na kratke rokave z v izrezom. Obul sem si čevlje in si mojo usnjeno jakno posadil na ramena. Našprical sem se s svojo najboljšo kolonjsko in odšel po stopnicah. Vzel sem škatlico cigaret in si eno prižgal. Ko sem čakal Louisa, da pride, se je le eno vprašanje motalo po moji glavi; 'Kako izgleda tale Jena?'

Jenna's POV

»Si pripravljena?« me je vprašala Eleanor. »Ja.. Mislim, da sem..« sem rekla in se še enkrat na hitro pogledala v ogledalo. »Popolna si!« je rekla El in zardela sem. »Zayn te bo požiral z očmi, poznam ga!« »Ne vem..« sem globoko vzdihnila in se usedla na kavč. »Daj no! Nisi vznemirjena?« me je vprašala Eleanor in me igrivo boksnila v ramo. »Seveda sem, ampak on je Zayn Malik iz One direction, jaz pa sem le navadna študentka, nič posebnega!« »No, tudi jaz sem študentka!« je rekla in preverila nekaj na njenem telefonu. »Poglej! Louis in Zayn sta že v restavraciji in naju čakata! Morava iti.« »Dobro, samo še torbico vzamem.« zaklenila sem vrata in skočila na sovoznikov sedež. Cela pot do restavracije je bila nora. Na radiu se je predvajala 'Call me maybe' od Carly Rae Jepsen. Na glas sva peli in čudno plesali, dobili sva tudi nekaj začudenih pogledov drugih voznikov. Čez nekaj trenutkov sem zavila na parkirišče restavracije. Zagledali sva Louisa in Zayna, ki sta sedela za mizo, in odpravili sva se proti nijma.

Zayn's POV

Pogovarjal sem se z Louisom, ko sta vstopili El in njena prijateljica Jenna. »Končno.« sem rekel in zavil z očmi. »Utihni!« je potihoma zakričal Louis in me brcnil v nogo. »Bodi prijazen z njo! Neverjetno dekle je.« »Dobro.« sem rekel in srknil požirek vina. »In ne napij se!« je Louis jezno pogledal vame. »Kakorkoli!« sem rekel in pogledal navzgor, da bi videl dekleta. »Pozdravljene dame!« je rekel Louis in navihano vstal. »Pozdravljen Louis!« je rekla Jenna in ga objela. »Pozdravljen ljubček!« je rekla Eleanor in Louisa poljubila na usta. »Torej, Jena, to je moj najboljši prijatelj in soigralec v bendu Zayn. Zayn, to je El-ina najboljša prijateljica Jenna.« naju je Louis predstavil. »Lepo te je bilo spoznati!« je prijazno rekla in mi podala roko. Topel prikupen nasmeh se je pojavil na njenem obrazu. Bila je prelepa! »Lepo je bilo spoznati tudi tebe!« stresel sem njeno roko in izpod mize potegnil stol, da bi se lahko usedla. »Hvala!« je rekla in se usedla poleg mene. Tudi jaz sem se usedel in kar nekaj časa strmel vanjo, dokler me ni Louis brcnil pod mizo in me vrnil v resničnost. »Au! Kaj za-« »Mislim, da bi morali naročiti.« me je prekinil Louis. »Kaj vam lahko prinesem?« je vprašal natakar in se nam vljudno nasmehnil. »Jaz bom piščanca z limonino omako in zelenjavno solato.« je rekla Jenna in se nasmehnila. »Jaz bom enako.« sem rekel. »Piščanec je moje življenje!« obrnil sem se k Jenni. »Vem kako se počutiš!« se je nasmejala in me narahlo boksnila v ramo. »Jaz bom mediteransko solato in zrezek s pekočo omako.« je naročil Louis. »Am.. Mislim, da bom kar gobovo juho. Nisem preveč lačna.« je naročila še Eleanor in natakar je odšel. Louis in Eleanor sta se cel čas pogovarjala, zato sem zgrabil priložnosti in začel govoriti z Jenno. »Nikoli prej te nisem srečal. Koliko časa sta že prijateljici z El?« se jo vprašal in naredil požirek vina. »Umm.. skoraj 2 leti!« je rekla in se nasmehnila. Njene prelepe oči so žarele in njen nasmeh je bil iskren. Bila je srečna, jaz pa sem bil zlomljen. Prebudil sem se iz misli, ko se je natakar vrnil s hrano. »Na zdravje!« je rekel Louis in dvignil kozarec. »Na zdravje!« smo enoglasno rekli. Čez nekaj ur se je led med menoj in Jenno razpočil in nenehno sve se smejala. Pila sva, si pripovedovala zgodbe in zafrkavala drug drugega. Pravzaprav sem se imel lepo. Bil sem srečen. To dekle me je naredilo srečnega. Ljudje, ko so sedeli za drugimi mizami so naju čudno gledali, tudi Louis in Eleanor sta bila malce zmedena. »Oprostite, moram na stranišče.« je rekla Jenna in vstala. »Dobro Jen!« sem se nasmehnil. Louis in Eleanor sta še vedno strmela vame. »Kaj?!« sem rekel in dvignil obrv. »Tukaj smo šele dobri 2 uri, ti pa ji že daješ vzdevke?« me je vprašala El. »Pa kaj? Imela sta prav. Res je neverjetno dekle!« sem rekel in naredil požirek vina. »Vesel sem zate kolega!« se je nasmehnil Louis. »No, to še ne pomeni, da bova par!« sem rekel nekoliko resnejše. »Dobro, lahko sta prijatelja.« je rekla Eleanor. Prej, kot bi lahko odgovoril, se je Jenna vrnila. »Oprostite, ampak moram iti!« se je opravičila in vzela svojo torbico. »Tako hitro?« sem začudeno vprašal. »Jutri imam pouk. Oprosti!« »Dobro. Mislim, da bom tudi jaz šel domov.« sem rekel in vstal. »Ampak prišel si z mano!« je rekel Louis. »Jaz te lahko peljem domov, če želiš!« je rekla Jenna in položila roko na mojo ramo. Ob njenem dotiku sem začutil čuden občutek. Nekaj, česar nisem čutil še nikoli. Nasmehnil sem se in prikimal. »Dobro. Nasvidenje, imejta se lepo!« je rekla Jenna in pomahala Louisu in Eleanor in jaz sem storil enako. Položil sem svojo roko na njen hrbet in odšla sva ven. Odšla sva v avto. Vžgala ga je in iz radia se je zaslišala glasba. Poskušal sem se spomniti, katera pesem je to, potem pa sem zaslišal njen glas. »Does he tell you he loves you when you least expect it? Does he flutter your heart when he kisses your neck?« moje telo je postalo čudno in nisem vedel kako naj odreagiram. Jenna je najbrž pozabila, da sva jaz in Perrie končala, saj je še naprej vozila in s prsti leve roke udarjala po armaturi v ritmu glasbe. »Ali lahko zamenjaš pesem?« sem poskušal biti čim bolj prijazen. Nekaj se je prelomilo v meni, ko sem zaslišal njen glas. Potreboval sem zrak. Hitro sem odprl okno in hladen veter je udaril v moj obraz. »Ja, seveda.. Oprosti!« je rekla Jenna in ugasnila radio. Glasni zvoki iz okolice so napolnili avto. Glavo sem naslonil nazaj na sedež in pogled usmeril izven okna. »Torej.. Kje je tvoja hiša?« me je vprašala Jenna in se ustavila ob rdeči luči na semaforju. »Zaviješ desno, mimo dveh blokov in nato zaviješ levo.« sem rekel hitro, ne da bi jo pogledal. »Oh, se opravičujem! Čisto sem pozabila….« njen glas se je prelomil in osredotočila se je na cesto. »Saj ni tvoja krivda, Jen. Moja je.« »Tukaj sva!« sem rekel in s prstom pokazal na mojo hišo. Jenna je parkirala in ugasnila avto. Odpel sem si varnostni pas in jo objel. »Imel sem se odlično!« sem zamomljal v njen vrat. »Jaz tudi!« je zašepetala. Če nekaj hipov sva se 'odtrgala' drug od drugega. Pogledala me je globok v oči in se mi nasmehnila. »To bi morala še enkrat ponoviti!« sem rekel in iz žepa potegnil moj telefon. »Napiši mi svojo številko! Obljubim, da te bom poklical.« sem rekel in ji podal telefon. Vzela je telefon in rahlo zardela. Podala mi ga je nazaj, jaz pa sem se malce dvignil in jo poljubil na lice. Bilo ji je všeč, vendar nekaj v meni mi je govorilo, naj ne delam tega. Nerodno sem se odmaknil in se ji trapasto nasmehnil. Z roko sem si šel skozi lase. Stopil sem iz avta in se odpravil proti moji hiši.
---------------------------------------------------------------------------------------
so?;3
25. maj 2014
Nexttt
25. maj 2014
u165821
u165821
awhhhhhhh omg onadva sta taka pikijaa :33333 iiii
neeeeeeeeext
25. maj 2014
*OOO*
neeeeeeeeeeeeeeeext
25. maj 2014
u171835
u171835
awwwwwwwwwwkak perfectnexttttt
25. maj 2014
neeeeeeeeeeext *____*
27. maj 2014
Next+nova bralka
05. junij 2014
oprostite kr ni tolk časa nexta sam je res ful za šolo zdej :c
05. junij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
nova bralka
10. junij 2014
u160233
u160233
Omg, ta zgodba je fenomenalna.
Odlično prevajaš. *_*
Prosim, čimprej nadaljuj.
NEEEEXT!
26. julij 2014
omfg čist sm pozabla na to zgodbooooo o.O bom nextala enkrat nasledn tedn, jutr nemorm k grem gledat olimpija-stožice oujeaaaaaaaaaaaaaaah x'đ lofja<3
27. julij 2014
u160233
u160233
Na srečo maš mene, da te spomnim. Ok, ti le hitro nextaj. Pa, da ne boš novi bralki pozabila posvetit next.
27. julij 2014
neeext!
27. julij 2014
Tjašyy ja hvala aneee?:'D nextala bom popoldne vrjetn, ucer nism mogla k sm bla na tekmi olimpija-chelsea*0*
28. julij 2014
u160233
u160233
Kdaj bo next? (:
14. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg