Forum
u43468
u43468
Ime mi je Britney.
Vse se je začelo ko sem bila stara 17 let. Skoraj nikoli nisem hodila ven ker sem imela zelo strogo mamo. Očeta nisem imela. Moja najboljša prijateljica Winnie me je komaj nagovorila da grema ven ker je bil petek. Mama mi je tokrat pustila it. Šli sma v neko diskoteko in Winnie je odhitela k svojemu fantu da sem ostala sama. Hodila sem po diskoteki, dokler nisem iz neke mize zaslišala: ''Hej mala pridi nekaj spit.'' Bili so neki fanti. Odločila sem se da grem. Eden izmed njih mi je bil zelo všeč. Ves čas sma se gledala. Dal mi je nekaj za pit in takoj sem se začela zabavat in plesat. Ker sem bila zdrogirana sem mu pustila da me odvleče v sobo in tam sma.....saj veste kaj. Zjutraj sem se zbudila čisto gola in obleke so mi ležale na tleh poleg postelje. Tistega fanta ni bilo od nikoder. Oblekla sem se in šla domov. Zelo me je bolela glava. Ko sem prišla domov me je mama že gnjavila.
Mama: Kje si bila celo noč?
Js: Mami saj ni nič. Malo preveč smo se utrudili od plesa in nisem hotela it sama peš domov pa sem ostala tam v hotelu.
Mama: Da ti je to bilo zadnje da si to naredila!!
Js: Vredu.
Stekla sem v sobo in razmišljala o mami da je pregroba. Sklenila sem da ko bom stara 19 let grem iz hiše in tega bednega New Yerseya. Šla bom v Los Angeles in postala slavna igralka če mi bo le uspelo. V ponedeljek sem šla v šolo in vse kaj se mi je zgodilo opisala Winnie.
W: Kaj pa če si noseča?
J: ne ne to pa ne.
W: Med glavnim odmorom grema kupit test nosečnosti in potem lahko prideš k meni da boš videla.
J: Ok no ampak boš vidla da ni res.
Med odmorom sma šli v lekarno po test nosečnosti. Po pouku sem šla k Winnie in si v kopalnici zmerila. Prišla je tudi Winnie in ugotovili sma da sem noseča.
21. april 2011
u43468
u43468
Britney & Winnie

21. april 2011
next
21. april 2011
u43468
u43468
J: Omg ne ne to ni res! Ne more bit!!
W: Kaj boš pa zdaj?
J: Nevem. Nočem naredit splav. Nočem pa mami povedat za nosečnost.
W: Mislim da bi tvoja mama mogla zvedet.
J: Sej maš prav ampak nevem. Grem zdaj. Čaw.
Stekla sem domov in se vrgla na posteljo ter začela jokat. Prišla je mama in mi težila da morem pomit posodo. Nisem hotela zato me je hotela udarit ko sem se zadrla: Noseča sem! Najprej je samo pogledala potem pa me spet hotela udarit.
M: Kaj si ti nora? Torej zato te celo noč ni bilo ker si bila z nekim neznancem!!
J: Oprosti mi.
M: Naj ti oprostim? Naredila boš splav. Jutri zjutraj ne greš v šolo in odpeljala te bom v bolnico.
J: Ampak nočem!
M: Boš! Ali pa greš iz hiše. Čez 1 teden boš stara 18 let zato ti ne bom branila!
Jezna je šla iz sobe in zaloputnila vrata za seboj. Jokala sem in jokala. Naslednji dan me je odpeljala v bolnico. Nisem hotela narediti splava, zato sem mami zjutraj vkradla nekaj denarja ker sma bili bogati in še nekaj oblek. Stlačila sem v torbo in v bolnici rekla mami da morem nujno na wc. Šla je z menoj do vrat od wcja in nisem vedela kaj naj naredim. Opazila sem majhno okno in se splazila skozi njega. To je bilo v pritličju zato mi ni bilo treba skočit. Tekla sem kolikor so me noge nosile in prišla do železniške postaje.
21. april 2011
nextii
pa prjavi se na Hočeš biti najboljši/a pisatelj/ica?
link:
http://www.igre123.com/forum/tema/hoces-biti-najboljsi-a-pisatelj-ica/17046/
21. april 2011
u43468
u43468
Kupila sem vozovnico za New York City in poklicala Winnie ter ji vse povedala. Potem je že prišel vlak in odhitela sem gor. Bila je gužva zato sem sedla zraven nekega fanta. Šele ko je vlak speljal sem opazila da je to tisti fant s katerim imam otroka. Bil mi je zelo všeč a najraje bi ga ubila. Čez nekaj časa me pogleda in se mi predstavi.
Justin: Hej jaz sem Justin.
B: Kaj bi rad?
J: Omg ti si tista?
B: Ja.
J: Oooo kaj če bi še kdaj ponovila?
B: Ni šans idiot. A veš nekaj ti morem povedat. Noseča sem!
J: Kaj?
B: In ti si oče! Ravno zaradi tega bežim od doma!!
J: Ampak bila je samo ena avantura. Kako je to mogoče?
B: Nevem! Odločila sem se da otroka obdržim. Ampak tebe nočem več nikoli videt.
J: Če bežiš v New York City bo težko da se ne vidima ker živim tam.
B: Ti budala! Ti si kriv za to da bežim!
Ko smo prispeli v New York sem šla v hotel in povedala da bom čez 1 teden stara 18 let. Dali so mi sobo da sem lahko prespala. Naslednji dan sem si našla krasno stanovanje v visoki zgradbi. Nažalost pa je v sosednjem stanovanju živel Justin. Ko je zvedel da sem se preselila tja mi je pozvonil na vratih.
B: Kaj je?
J: Oprosti. Tudi jaz nisem vedel kaj delam. Če si res noseča lahko skupaj skrbima za otroka. Tudi jaz sem sam.
B: Pa kaj še. A se zavedaš da si mi uničil življenje?
J: Vem ampak jaz...... Bi rad spoznal otroka.
B: Nočem te v bližini mojega otroka.
Tako sma se kregala 9 mesecev potem pa je prišel čas poroda.
21. april 2011
neeeeeexxxxt
23. april 2011
u43468
u43468
Ležala sem v svoji sobi na postelji in kričala. Justin me je slišal in prišel noter ter me odpeljal v bolnico. Kričala sem in kričala. Prekleto me je bolelo. Končno so mi povedali da sem rodila zdravo punčko. Justin je prišel k meni v sobo. Skupaj sma imela najino hčerko. Pogovarjala sma se.
J: Kako je lepa.
B: Ja zelo.
J: Kako ji boma dala ime?
B: Nevem. Meni je všeč ime Kim. Pa tebi?
J: Veš da sem tudi jaz razmišljal o tem imenu? Naj bo Kim.
B: Vredu. Joooj kako je prelepa.
J: Britney vem da ni pravi trenutek a rad bi se pogovoril s teboj.
B: Reči..
J: Naredil sem napako ko sem te tam pustil kar samo. Šele zdaj sem spoznal da si ti idealna punca. Rad bi da postanemo družina. Rad bi videl hčerko odraščat.
B: Jooj Justin nevem kaj naj ti rečem. Preseli se k nama..
J: Ti to resno?
B: ja čisto resno. Kim te bo potrebovala.
Poljubil me je. Čez par dni sem lahko šla domov. Z Justinom sma Kim uredila sobo in čisto navdušena je spala v njej. Čez 1 teden je prišla k meni na obisk Winnie.
23. april 2011
u43468
u43468
Kim:

23. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg