Forum
u197872
u197872
Haii : (

Sorry brišm se mogoče ampak sam zarad tega kr me nubedn ne mara sploh pa 3 osebe sam jih rajš nebom povedla če ne dobim do četrtka 20 podpisov se brišem + tut zarad šole
PODPISI :

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
15. avgust 2015
u197745
u197745
podpis
15. avgust 2015
u197872
u197872
PODPISI :

..ℱυтυrє.*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
15. avgust 2015
dej podpiš me,nooo ne smeš tega nardit,si posebna oseba pa še temo mave skupi
15. avgust 2015
u197872
u197872
PODPISI :

..ℱυтυrє.*
.мαlιĸ lαdy
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
15. avgust 2015
podpis
15. avgust 2015
u152581
u152581
ne se brisat nika<33333
15. avgust 2015
js te mam resnično rada c:
15. avgust 2015
u152581
u152581
js tt nika<33 pa pusti tisto ki ti teži pa k ti uničuje teme-.-<3
15. avgust 2015
u197872
u197872
PODPISI :

..ℱυтυrє.*
.мαlιĸ lαdy
.ℂʟıcκ .
.Bαпαпαcнıпσ.♡
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

+ ali se lahko na vas zanesem ?
15. avgust 2015
u152581
u152581
jaaaa<333
15. avgust 2015
u197872
u197872
PODPISI :

..ℱυтυrє.*
.мαlιĸ lαdy
.ℂʟıcκ .
.Bαпαпαcнıпσ.♡ jaaaa <333
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

+ ali se lahko na vas zanesem ?
15. avgust 2015
u197872
u197872
lahka vam pa pošlem zakaj se mislm zbrisat
15. avgust 2015
u197872
u197872
cancer~desu☆ a me dodas med "sovraznice ki jo naj pozrejo morski psi" plissss te bom js dodala med hrano

Cяαηвєяяу.* zaka?

cancer~desu☆ ker hocem bit tvoja specialna brusnica

Cяαηвєяяу.* to je za tiste ko sm skregana ?

cancer~desu☆ ;( kako nesramno, pa tako sem si zelela biti velika lepa brusnica... zamerim ti... skregani sva.... hocm da me pozre morski pes ((daj me na profil ali pa se pojdi cukrat))

Cяαηвєяяу.* sorry sam to ni za tiste lepe ampak za nazgravžne .... + sm se cukrala loool Če bi ble dobre bi te dodala pod moje brusnice

cancer~desu☆ :'( zaj bom pa jokala ker sem hotla bit brusnica. sramota za brusnice, ker se jim ne morem pridruzit
Cяαηвєяяу.* A smo slučajn dobre Bff '?
cancer~desu☆ Bff = NI brusnica
jaz = SEM brusnica in to je pomembno

Cяαηвєяяу.* Če si bff greš med brusnice Mmg ?
cancer~desu☆ zakaj pa prave brusnice nimamo dost pravic da nas drugi sadezi klicejo BRUSNICA? tf bish
Cяαηвєяяу.* Wtf .. ? + kdo sploh si pa še prjatelce nismo pod 123 Omg kdo je use dans dans na 123 kolk si sploh stara ?

cancer~desu☆ 8 sem stara ! kaj mi govoris da nisem dovolj zrela za internet ne stekam teh petletnic danes na igrah pojdite nazaj v vrtec kamor spadate
Cяαηвєяяу.* Resno sorry sam kwa bo 8letni froc delu tle + nism stara 5 če si pa ti pa ni moj problem + komu sploh govoriš da nej grem v vrtec nemorm it ker sm preveč pametna ti pa kr vrata so ofjena sploh pa če ti kej ne paše o****

cancer~desu☆ umm kaj te starsi niso ucili da pred tako malimi otroci kot sem jaz ne.uporablas grdih besed? potem pa bo moja mami kriva ko mi bo kaksna iz ust usla ! kako bom potem uciteljem dokazala da je bila za to kriva 11 letna brusnica?
Cяαηвєяяу.* čawči ne mislim se ukvarjat s tabo
cancer~desu☆ amm a je bil moj odgovor tako dober da nisi mogla s cim drugim odgovorit? ceprav si prevec pametna kot si mi pvoedala? poslusi mene, 8 letnico, ki ti iskreno govori, da niti nisi toliko pametna kot se sama sebi zdis

Cяαηвєяяу.* + zakwa si pol na 123 ?

Cяαηвєяяу.* Okey lej sorči sam u čem je fora ... js vem da sm fuul dobra kr mam u šoli sam 5 tko da .. poki
cancer~desu☆ v osnovni soli, hja :/ kateri razred pa si?5.? 6.? tudi jaz sem tej imena petke---
oh se opravicujem, sem 8 letna brusnica ki more poslusat 11 letno brusnico, ki naj bi bila prevec pametna. uh oh
Cяαηвєяяу.* sm 7. r sam tko ....
cancer~desu☆ a sele.. .-.

Cяαηвєяяу.* kir razred si pa ti ko si 8. let stara OMG ?

cancer~desu☆
jaz mam koncano osnovno solo in ne nevem kolko je 63763 : 65 ker dvomim da bi to kdo znal napamet zracunat.. oh, razen tebe seveda ker ti si prevec pametna kolikor si mi povedala. kako rada zafrkavan male 11 letnice ki use verjamejo in se pol sama sebi tukaj smejim kaksne pisejo.... se opravicujem, zajbavanje 11 in 12 letnic je jobij te 8 letne brusnice s katero se pogovarjas. ta 8 letna brusnica more ze med pocitnicami hoditi v salon delat poskusno.. ah, ceprav bi bilo pametno poslusat punco ki gre ze v sedmi razred in je prevec pametna, ne... lmao
cancer~desu☆ sem sla seenkrat brat tvoj koment
35748 : 65 = 99% ljudi s tabo vred bo pac moralo utihnit ker tega nemores zracunat napamet
btw kak to da si mi verjela da sm osem stara? mislis da bi bil osemletnik dost pametn da si nrdi racun tukaj pa da bi mu sploh pustli? ah se opravicujem, siprevec pametna da bise z mano obremenjevala ne ... prepametna za osemletnico... im lmaoing
Cяαηвєяяу.* Dej utihn b**** pa poki iz 123 sorry sam če nardim skupino jih bo več na moji strani kot na tvoji

cancer~desu☆ zakaj uporablja ena mala sedmosolka grde besede? :/ oh kam gre ta svet, prepametna sedmosolka ki rabi celo skupino ljudi da znaga proti 8 letni brusnici..

Cяαηвєяяу.* js sej tut bi zmagala

Cяαηвєяяу.* jp *
Cяαηвєяяу.* + a jih nebi mogoče smela ?

cancer~desu☆ zmagaj sama, fight fair razen ce hocs zmagat na taksen nacin da zberes se ene par deset in enajstletnic ki se bojo tak kregale z mano da mi bojo dajale matenaticna uprasanja in na podlagi tega govorile da sem naj tiho fak

cancer~desu☆ ljudje tvoje starosti niso prevec pametji... in ne nr govorim da sm bla js kej boljsa ko sm bla 11
cancer~desu☆ pametni*

Cяαηвєяяу.* a nardim temo ?

cancer~desu☆ naredi jebe se meni
Cяαηвєяяу.* ok
Cяαηвєяяу.* ona ko dobi več glasov zmaga

Cяαηвєяяу.* + 11 letnice in 11 letniki bojo vedl več ku ti mislm haloo ??? sej ni vazn ce si tuk stara da vse veš mogoče se manj tko da .... že delam temo
cancer~desu☆ ce primerjas 11 letnike z 15 letnico k ze dela poskusno delo... ja....seveda ja... 11 letniki bodo seveda vedeli vec kot jaz,kaj pa se grem da se imam za malo panetbejso od vas... tako je tocno tako oni so pametni tocno tako.... totalno

Cяαηвєяяу.* jap ... hhh

cancer~desu☆ tocno tako aneda. zalosti me da se tako precenjujes in se imas za prepametno, ma a si si prisla gor da te jebem u glavo za lastno zabavo?
Cяαηвєяяу.* Jp hhh kok se ti da hhh + enako nis3m vidla bol smesnga clovka na 123 phahahah

cancer~desu☆ no, me veseli da sem ti polepsala dan ker sem smesna

Cяαηвєяяу.* Jap hhh

Cяαηвєяяу.* + nisi mo ga ti hhhh ampak tvoje besede

cancer~desu☆ umm.. besede sem napisala JAZ torej sem ti ga polepsala JAZ. logika besede se same nebi napisale

Cяαηвєяяу.* nism te še vidla u živo loool

cancer~desu☆ tvoja logika je.... zelo nelogicna. ti je ze kdo reko to?

Cяαηвєяяу.* ja ti ? hhh mal prej a si tulk pozabliva da se nespomnešal ka ?
::::::::::::::::::::::::::::::::::::

pa še celo forum temo so mi uničli (((((((((((((((((((((
15. avgust 2015
u197872
u197872
ewo preberte si ;(
15. avgust 2015
pusti jih me te mamo rade
15. avgust 2015
u198404
u198404
jaa! podpis
15. avgust 2015
ja,se strinjam!!pust jih,name se lahk zaneseš,ker te mam rada in si zloo dobra oseba
15. avgust 2015
u197872
u197872
Ooo hwala use bom zbrisala pod prjatle razn vas ....
15. avgust 2015

cancer is not amused ker se se kar nisi zbrisala. a morem cakat
15. avgust 2015
PODPIŠEM <33 Dej nehi ti!! Pusti na mir tiste ki te ne marajo <3
15. avgust 2015
Danes je ze sobota.. *here only for KuroKaga pic*
15. avgust 2015
JAZ SEM RAZLOG ZAKAJ JE TA TEMA USTVARJENA in ti ukazujem da se zbrises :/ mislim glede na to da sem tako pomembna da mam prov temo seb namenjeno bi me ja mogla poslusat ta brusnica
15. avgust 2015
pusti človeka namir
mislim kaj je vseem
vem kako se pučuti ker sm že bla na njjenem mestu zakaj kr naprej žalite ljudi zakaj niste prjatli in zakaj jih podpirate pr kakšnih stvareh zakaj se morte vedno keregat
15. avgust 2015
ker človeka užalte ma stem lahko slab dan nwm vse se mu lahko podre cilji vse :c
15. avgust 2015
oh joj kako nesamozavestno in otrocje :'c to je tako hudo ko ti en rece da nisi perfektn :'c gremo si rezat roke in jih ubjavljat na tumblr in gremo usem pravim kak smo bogi :'c naj ve ves svet ker totalno drugim negre se slabse :'c
15. avgust 2015
in,ja kdo si ti da bi ji lahk ukazovala???!! si mogoče kraljica ??I don"t think so
in ona je ress dobra osebica,prijateljica,in je prijazna,kar ti za razliko nisi
15. avgust 2015
Ja kaj imate od tega, da žalite ljudi, jim uničujete teme? -.- dejte mir!
15. avgust 2015
vsi smo dobri ljudje in znamo tut to pokazat ne bit zdej lubusumna sej si lahko preprosto dobra osebca brez kreganja
15. avgust 2015
da njim unicimo cilje da se bojo sami sebi smilili, jokali, rezali in delali samomore ker imajo uniceno temo in ker se je starejsa punca delala jorca iz nje :'c le kaj je hujsega od tega?
15. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg