Forum
Obležala sem na hladnih tleh. Leden mraz, ki ga v resnici sploh nisem čutila mi je rezal v kosti. Tiho sem ležala v črni praznini. Vdihnila bi, če bi lahko. Zajokala bi, če bi lahko. Klicala bi na pomoč, če bi lahko. Ampak nisem mogla. Bilo je konec. Za vedno bom ostala v tej prazni črnini. Do konca neskončnosti. Nikogar ni bilo ki bi mi lahko pomagal. Vsega se sploh nisem dobro zavedala, gotovo pa sem vedela samo eno; zame je prepozno...
Zbuidla sem se cela prepotena. Hitro sem dihala in potrebovala še kakšno minuto, da so bile samo sanje. Sanje, ki se pojavljajo že vse moje življenje. Sanje, ki vsakič trajajo malo dlje, iz katerih se vsakič težje prebudim. Končno sem se umirila. Nisem vedela, ali naj nazaj zaspim, ali naj vstanem. Ura je bila štiri zjutraj. Prezgodaj za šolo. A, če bi nazaj zaspala, bi tvegala, da se sanje ponovijo. Ne. Šla sem v kopalnico in se spačila, ko sem na obrazu videla odtis blazine. Umila sem si zobe. Saj vem, da nisem zajtrkovala, si jih bom pa še enkrat. Zdaj imam čas...

A nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. maj 2011
u50157
u50157
next
29. maj 2011
u46504
u46504
NEXT
29. maj 2011
u42431
u42431
next
29. maj 2011
Ko sem prišla v kuhinjo sem ugotovila, da sploh nisem lačna. Spotaknila sem se čez pručko in kmalu bi pognila po tleh. "Prekleto!" sem tiho zaklela. In moja mama seveda, ki ima neverjetno dober sluh se je prebudila. "Ljubica? Te je spet tlačila mora?" zavzdihnila sem, ko se jo videla, kako se mi je v svoji spalni srajci počasi približala. "Pojdi nazaj spat," rečem in pogledam na nogo- a itak nič ne vidim, ker je tema (daahhh). "Bi mi že povedala za kaj gre? Vse kar rečeš je, da je vedno ista in nič drugega! Morda bi morali k psihiatru," zavzdihnem. "Mami pojdi nazaj spat. Tokrat je bilo drugače. Prevroče je, da bi spala." se zlažem. "Res?" me nezaupljivo vpraša. "Ja," odgovorim. "Okej," počasi reče. "Ampak oči pride jutri! Glej, da ne boš izgledala, kakor da sem nate povsem pozabila," se je nasmehnila. Vrnila sem ji neprepričljiv nasme. "Noč mami," sem rekla. "Kaj pa boš do..." odkimala sem. "Poklicala bom Ginny, ona je vedno budna že ob pol štirih," sem jo potolažila. Tokrat sem govorila resnico. "Čudna ta tvoja Ginny," je tiho rekla mama in se odpravila nazaj v spalnico. Vsedal sem se na kavč in vzela mobitel. "Pa poglejmo, Ginny," sem rekla sama pri sebi in v imeniku poiskala njeno številko...
NEXT???
30. maj 2011
Nexti
30. maj 2011
še 2 komenta....
31. maj 2011
u42431
u42431
next
01. junij 2011
next
01. junij 2011
"Joga!" se takoj zadere, ko dvigne slušalko. "Ampak ne morem spati," sem rekla in se gledala v ogledalo. Vame je bolščal par žadasto zelenih oči, moji do pasu segajoči ognjeno rdeči lasje so bili razmršeni. "Slabe sanje," zavzdihnem. "Ne, prevroče mi je," se zlažem še nji. "Le kaj bo s tabo.... Pa delaj nekaj kar te pomirja," reče. Nasmehnem se. "Saj bi igrala na klavir ali kitaro, a bi zbudila mamo," slišim njen smeh. "Te sprošča še kaj drugega?" me vpraša. Spomnim se teka. Zunaj pada dež.... Ehh, bo pa bolj osvežujoče. "Hvala," rečem in prekinem. Oblečem kratko majco in kratke hlače, ter si las spnem v visok čop. Obujem si telovadne copate in si v ušesa potisnem slušalke. Odprem vrata stanovanja ter se takoj poženem v tek. 'So parka,' pomislim in zajamem sapo. Na svoji ročni uri prižgem štoparico. 'Bog ve, če lahko svoj čas izboljšam,' pomislim in pospešim...
NEXT???
01. junij 2011
nextiii
02. junij 2011
še 2 komenta....
02. junij 2011
še 2 komenta....
04. junij 2011
nexxt!!
05. junij 2011
NEXT!!!
05. junij 2011
na-a xDD
06. junij 2011
next!
11. junij 2011
še 1 koment...
11. junij 2011
neeeeeext
17. junij 2011
next
17. junij 2011
neeext!!
17. junij 2011
u39380
u39380
NEEEEEEXT !!!!!!!!!!!!!!!
07. december 2011
hmmm zakaj jez ne vem za to zgodbco?????
17. december 2011
zato ker ne obstaja..... je samo tvoja bolna fantazija D hahahahahahha JK
17. december 2011
bahahahahahahahaha
17. december 2011
next !!!!!
23. februar 2012
next
01. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg