Forum
Klečala sem na tleh pokopališča.Bila sem tako sama nisem vedela kaj moram storiti noge me enostavno niso ubogale. Hotela sem bežati a sem samo ležala na prijateljičinem grobu. Karkoli je že to bilo je moralo biti močnejše hitrejše boljše...Nisem mogla dojeti.Zgodilo se je prehitro. Kar naenkrat se mi je nekdo približal od odzadaj. V obupu sem se obrnila a za mano ni bilo nikogar.Obračala sem se na vse strani bila sem histerična. Začela sem kričati ter se otepati nevidne sile. Začela sem teči kolikor hitro sem lahko a sem se spotaknila in z glavo udarila ob nagrobnik. Spet sem začela kričati v obupu sem se poskusila postaviti na noge.Slišala sem korake ki so odmevali po gozdu.Nekdo se mi je približeval.Vedela sem da nebom mogla pobegniti a sem se vseeno zapodila naprej...Enostavno sem punca ki se nepreda kar tako. Spet sem kričala in tekla mimo cerkve. Vstopila sem skozi vrata ter se pognala pre oltar. Neka hladna roka me je prijela skozi pas ter me začela vlečti skozi vrata. Upirala se ji a je bila premočna...veliko premočna zame. Kar naenkrat me je izpustila in začela sem teči domov. Ko sem prišla domov pa me je pričakalo novo presenečenje...
17. marec 2012
3nexte da nexstam
17. marec 2012
Moj bratranec in sestrična najbolj znafnana fant in punca celega sveta sta prišla v našo staro malo vasico.Hahaha presenečenje..Mama mi je kot vedno naročila naj jih peljem in jima razkažem vas.Naredila sem dolg obhod nakoncu pa me je pot spet pripeljala na pokopališče. Ko smo prišle do babičinega groba.Zraven je bil fant.Čeden prečudovit lahko rečemo poplen.Za trenutek sem ju zapustila sama in se sprehodila mimo fanta v gozd.Sledil mi je.Nerabim povdarjat da sem stara 16 let in na fante gledam malo drugače. Sledil mi je. Ko sem se ustavila me je nagovoril:včeraj zvečer si bila tu sama.Se ne bojiš sama potikati po pokopališču ob pozni uri?Saj nemoreš vedeti da sem bila tu!Seveda lahko saj sem te videl''zasmejal se je. Pogledala sem ga z besopm v očeh. Je bil on tisti ki me je hotel oprestrašiti. Ravno ko sem ga hotela vprašati sta se za mano pritihotapila bratranec in sestričn(Leona in Roxano od zdaj naprej jih bom klicala tako).Roxana je začela tečnariti, da je lačna zato smo se odpravili domov.Ko smo pojedli večerjo sem se odpravila v posteljo. Ponoči pa sem sanjala čudne sanje ki so se zdele tako resnične... next
18. marec 2012
pardon zaradi napake mislila sem popolen.
18. marec 2012
in še ena napakica Leon ne Leona in Roxana ne Roxano pardon tridila sem se pisati hitr
18. marec 2012
ne bom več pisala ka vidim da nč ne berete
19. marec 2012
še zaden nextanjala sem da sem plezala na streho neke stavbe zelo zelo visoke stavbe.Ko sem stopila na streho sem pred sabo zagledala prečudovitega fanta. Tistega iz pokopališča. Stal je obrjen stran od mene. Poklicala sem ga Denis?!. Od kje vem njegovo ime. Obrnil se je in takrat mi je vsa kri odtekla z obraza. Namazan je bil s krvjo,v rokah pa je imel mrtvo telo vrana. Ko sem se ozrla po tleh sem zagledala polno trupel. V obupu sem se obrnila k njemu.saj mi neboš nič naredil? Denis se je zasmejal če si pametna se me boš izogibala. In tako sem se zapodila nazaj dol samo stran od njega in začela sem padati.Padala sem in padala dokler...
19. marec 2012
no dejte next no
26. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg