Forum
Ok ta zgodba bo o dekletu katere starši se ločujejo in ona se tut spopada z najstniški problemi...večina stvari bom črpala iz mojga življenja.Začne se pa tko...
Jaz kot vedno spim do 12.00 ... verjetno sem se to od atija pobrala. V rumeni kratki pižami sem šla v kuhinja, se vsedla za mizo. Videla sem Maksa kako si je pripravil žitarice z mlekom, zato sem še njega prosila naj mi pripravi kosmiče, saj sem jaz verjetno prelena...on me je, kot vedno ubogal. V kuhinjo pride ati in spet pametuje kako se ne je tik pred kosilom, medtem ko on ni nič drugačen. V kuhinjo je prišla mami in iz tega se je izcimil še en prepirček. Ah, nič novega ... ko sem pojedla sem pospravila za sabo in mirno odcepetala v sobo. Z Maksom sva tekmovala kdo bo prej pograbil dalinec. Prižgala sem TV ter sanjarila. Iz kuhinje sem prinesla čips in kozarec koka-kole, medtem ko sta se starša prepirala. Ati je začel razbijat kozarce in pograbil je par novih porcelanastih krožnikov, ki smo jih nedavno dobili od njegove tete ter jih zalučal v steno ... hm, še zdaj se vidijo razpoke na ploščicah. Ko sem se naveličala TV-ja sem se zaprla v svojo majhno a prijetno sobico. Usedla sem se na na svojo posteljo s svežo posteljnino ter pograbila telefon in slušalke s svoje prašne pisalne mize. Prižgala sem ga in šla na yt poslušat musko. Hmmm ... Lady Gaga, kot vedno. Zapiram se v svoj svet in sanjarim o lepšem življenju ... kako bedno je vse skupaj, sovražim vse! Sovražim sebe! Nekateri se režejo ampak jaz si raje grizem ustnice. Nekaj v tem je, da na vse skupaj pozabim in si jih podzavestno začnem gristi. Nevem, res nevem ampak bolečina mi kar prija. Ampak ta notri ... v mojem srcu pa ni prijetna.

V zgodbi so bli do zdej mami, ati, Maks(en let mlajši bratc) pa jst(15 let)
Za začetk rabm 3 nexte pls...
05. avgust 2016
anamarija klara
anamarija klara
Next
05. avgust 2016
Next
05. avgust 2016
nextttt
05. avgust 2016
wolf13
wolf13
Next
05. avgust 2016
jutr nadaljujm al pa bl poj...prsežm
05. avgust 2016
No kje smo ostali...saj res ... poslušala sem musko in sanjala in sanjala ter sanjala. Potem sem šla še malo na računalnik in poslušala musko še bolj naglas ter skušala pozabiti na vse. Zraven sem igrala igrice in tako mini moj dan. Občutek imam da se oddaljujem od realnega svetta, občutek imam, kot da se zapiram vase. Ja če pa nevem kaj naj počnem ko tako ali tako nimam prijateljev. Mami in ati pa tudi ponavadi delata po skoraj cel dan, ko pa prideta domov se pa kregata in me sploh ne opazita. Edini, ki me SKORAJ razume je Maks ampak z njemu se ne morem pogovarjat saj je vedno na fonu in gleda yt-erje. Kadar pa jih ne gleda pa mi krade pozornost! Če pa mami želim kaj povedati pa me tudi sploh ne posluša. Nimam nobenega, ki bi me razumel. Zato pa imam glasbo Lady Gage ... me vsaj spravi v dobro voljo in ponavadi ima pomembna sporočila v sebi pa tudi veliko me nauči. A kaj, ko tega ne morem nobenemu pokazati...Kar vdrla bi se v tla...želim si da ne bi imela take zoprne družine. Ah...naj človek kar sanja ampak to se mu ne bo nikoli uresničilo. Moja sestra Alice je 6 mesecev nazaj spoznala fanta in bo prišla k nam živet skupaj z njemu. Alice je 10 let starejša od mene in pri 17. letih je dobila sina Alexa...škoda da je Alex v rejništvu. 3 leta ga že nisem videla in zelo ga pogrešam. Waw to sanjarenje mi prav škodi...saj se mi bodo možgani prekurli od vsega tega premišljevanja. Musko sem dala še bolj naglas in zaspala...
05. avgust 2016
3 nexte pliis
05. avgust 2016
wolf13
wolf13
Next
06. avgust 2016
Next
Next
09. avgust 2016
ok bom haha
09. avgust 2016
No ja, en teden je minil normalno ... kreganje, moja lenoba, muska, bratovo teženje itd. Moja sestra Lily se je preselila k nam skupaj z njenim fantom Nickom. Nick je imel presenečenje za Lily. Ko sta prišla sta se zaročila in mesec pozneje že poročila ampak kreganje med atijem in mami so se stopnjevali. Nick se pa hitro razburi in tega ni prenašal, par krat se je skregal tudi z Lily... Ohhh!! Zdej moram pa še te dva prenašat!! In kadar je Nick jezen nima primerjave z atijem saj je ta še 30x hujši!! Še en razlog da se bomo preselili stran. In tudi smo se... preselili smo se, wooow, nikoli si nisem mislila. Jaz, Max in mami smo se odselili ati in Nick sta pa pomagala. Jaz sem se zaprla v sobo, ki jo tokrat delim z Maxom in poslušala musko ter lenarila. Zakaj se o dogaja prav meni? Haaa... ne verjamem več v Boga! Soba je bila sveža saj sta jo Lily in mami ravnokar presesali medtem pa sta mi ukazali naj pomagam... vendar jaz sem se kot vedno vrgla na posteljo in vtaknila slušalke v ušesa ter dala glasnost na "ful". Življenje tam je zdaj dokaj mirno. Razen tega, da se Max spreminja v fanta(ne bo več fantič) in začne razbijat če zmanjka hrane . Jahh... Jabolko ne pade daleč od drevesa. Medtem, ko imam pa jaz občutek, da ne spadam nikamor. Resda je zdaj mirnejše ampak mami hodi ponoči k prijatelju ter mu pomaga merkat otroke. Zjutraj gre delat, potem pride domov, skuha kosilo, gre ven, pride domov zjutraj... Najbolj me jezi, da včasih pride domov pijana. Cela kuhinj smrdi po vinu in cigaretih . Še svežega raka se ne moram nadihati, ven se mi pa tako ali tako ne ljubi. Ta družina me uničuje!! In Nick se mi včasih zlaže v moje oči, kadar sprašujem kje je mojih 20 evrov... 5 minutk nazaj pa se je hvalil da je dobil 20$ od "moje mami". Sovražim prav vseee!! Samo okoli me obračajo! Me ne marajo!? Sem kaj narobe naredila!? Res sem zmedena... Nikoli več ne bom govorila z njimi!!! Ahh, samo musko lahko razumem ona pa mene nazaj...

09. avgust 2016
Heiii prebrala sm te tvoje spise in se pocutm k da bi bla ti mal depresivna... no ja WhAtEvEr sam hotla sm ti povedat da sm tut js u depresiji in te fejk smajli pa težk lajf.. razumem te pa tut js se tko počutm k da bi me sam muska razumela js pa njo nazaj...in hvala da si to delila tle ker zdej se js bolš počutm ker vidm da nism edina... pa k si napisala da si names da bi se rezala grizeš ustnco... če bi šla js loh u preteklost bi tut izbrala grizenje ustnce ker sm si iz self harm-om velik škode na rokah nrdila... pa jebeš tak lajf al kaj nej rečm... sej booo
09. avgust 2016
Omg tenks jst se dobesedno jokam... Zdj tut jst vem da nism edina
09. avgust 2016
uglavnem Next ti dam hihi pa sori k sm tist ob treh zutri pisala... ponoč nemorm spat pa sm tle na igrah... uglavnem Next
09. avgust 2016
Haha nč hudga pa tenks za Next
09. avgust 2016
Next
Omg... prou razumm te. Pr nm je isto, zaj.folk. Js tut k se piz**** poslusam musko, in me popelje v moj svet. Tut js di grizm ustnce, sam zdej sm si že nohte zacela... groza.. pc lajf jr dobesedno zajeban. Brez zamere, za besede ampak je true...
09. avgust 2016
Maya_123
Maya_123
Neext <33
09. avgust 2016
мєямαι∂.вιтcн jp sej je res
09. avgust 2016
Hhh... na zalost res ja
09. avgust 2016
To je lajf... ceprov je zajeban je treba prezvet
09. avgust 2016
Hhh... jp
09. avgust 2016
mhm
09. avgust 2016
OOO Next
09. avgust 2016
wolf13
wolf13
Neext
10. avgust 2016
Next
12. avgust 2016
Včasih dnevi prav lepo minijo, ko vse steče kot je treba, ampak včasih pa bi svojo družino najraje zapustila. Včasih uživam z njimi ... včasih pa mi gredo res na živce. Zdaj sem prespala pri atijo mene pa vidiš cel dan za kompjuterjem. Saj sem tudi šla ven ampak je brezveze ... saj ni nič takega. Ponoči tudi kdaj ne moram zaspati saj se jokam brez razloga ... morda se vam to zdi nesmiselno ampak kdaj jokam tudi zaradi določene muske. Kakšne me kar v jok spravijo Ohh bojim se zdaj, ko bom mogla jit v prvi letnik, bohvet kako bo bilo. Ahh lačna sem*pogledam v napol prazen hladilnik in si pripravim kruh z margarino in cukrom (enostavno morte probat)* Ko pojem popijem še malo mleka (mleko pijejo mami, ati, sestra ter njen mož in potrebujejo jo za kavo). Pa kaj sploh potrebujejo kavo? Ko so bili otroci pa je niso pili.. kako se kar naenkrat tako navadiš? Odvisniki . Ja jaz sem pa odvisnica na fon, igrce pa lady gago itak . Res bi jo kdaj rada videla v živo a kaj, ko ne bom nikoli dobila te prilžnosti. But she is not my obsession...did i wrote this correctly? Obsedena sem sam z njeno musko. I do not love Lady Gaga but I love her music, crazy style, voice, I love her everything... so yeah, shut up. Woow I realy like to talk in english lol Pa sploh nevem če je kdo odprl glasbo k sem jo dala gor lol. And I love her memes ... check them on google pictures

pa še jih je...
14. avgust 2016
Nexttt... pa tut js grem zdele u sredno šolo in me je mal strah ker nism dobra v spoznavanju novih ljudi
14. avgust 2016
Enako
14. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg