Forum
Upam, da vam bo ta zgodbica ušeč

Sem Teddy Eriksen in sem star 17 let.Z starši sem veliko hodil v gozd, kjer imamo hišo.Vse se je začelo takrat, ko smo ene počitnice odšli v našo kočo.Zraven koče je bilo močvirje.Zelo me je bilo strah hoditi okoli tega močvirja, ker sem vedno mislil, da nekakšno bitje živi tam spodaj.Nekega večera, ko je bila polna luna smo z starši šli na pohoh okoli jezera.Kar naenkrat...

Pišem dalje?
23. junij 2012
neext!!
23. junij 2012
nadaljevanje
__________________________________________________________________________________

Kar naenkrat se je v gozdu začelo nekaj premikati.Bilo me je strah in sem se stisnil k staršema.Kar naenkrat je to bitje skočilo iz gozda in v močvirje.Zelo sem biu prestrašen, zraven pa tudi ponosem, ker je bila moja teorija o tem, da nekaj živi v močvirju prav.S staršema smo začeli gledati v močvirje, če bi to skrivnostno bitje prišlo ven.A zaman smo se trudili.Odšli smo nazaj v našo kočo in jst sem biu čist iz sebe.Nisem vedel kaj bi rekel al ka bi naredu.

J-jst M-mama A-ati

M-sej je use uredu mogoč se nam je vse to sam zdelo
J-od kdaj so pa mele tri osebe isto domišlijo hm
A-morda je bila samo nekakša neškodliva žival
J-kaj ko bi lahko na vse to pozabili in grem spat
M-ja prav imaš

Pišem dalje?
23. junij 2012
nexti!
23. junij 2012
še en next pa nadaljujem
23. junij 2012
next
24. junij 2012
nadaljevanje
________________________________________________________________________________

Naslednje jutro sm šeu malo pogledat ob močvirje, če bi se to skrivnostno bitje spet pojavilo.Biu sem malo manj prestrašen kot pa prejšni dan.Ta skrivnost me je tako matrala, da sem hoteu iti preiskati celo močvirje.Šeu sem nazaj u kočo na zajtrk.

J-jst M-mama A-ati

M-kaj je narobe Teddy
J-ma nč
A-neki je že, a te je še strah od tistga, ko se je zgodl učeri
M-brez skrbi sam ena majhna živalca je to bla
J-nevem ka bi verjel vama ali svojim očem
A-to se morš pa ti odločit
J-premišlujem

Ta sem hotel razčistit.Zato sem svojga atija uprašu, če lahko pokliče raziskovalno službo.Ta mi je ustregel, ker sem se mu smilil(naredu sm ubogo faco ).Raziskovalna služba je odšla raziskovat, a ničniso našli v močvirju.Zvečer sem starša prosil, če lahko gremo še na en sprehod okoli močvirja.Odšli smo in tokrat ni bilo polne lune.S seboj smo imeli svetilke in malo raziskovali.Odšli smo na isti kraj kot učeri a se nič ni zgodilo.

Pišem dalje?
24. junij 2012
nextiii! (ubogo faco?!? hehehe)
24. junij 2012
pa nism najdu druge besede
24. junij 2012
cuty face drugač Liam
24. junij 2012
aja pa next!
24. junij 2012
nadaljevanje
________________________________________________________________________________

Razočarano smo šli domu in jst sem še pol ure razmišlu o tem ka se je zgodlo tisto noč.Ko je bila naslednja polna luno smo zopet odšli na sprehod okoli močvirja in takrat se je to skrivnostno bitje spet pojailo.A mi smo bili korak spredaj s seboj smo imeli svetilke.

Zelo smo se ustrašili in smo zbežali.Sedaj vsaj vem kaj je to bitje.Nekaj je bilo čudno.Ta pošast se je pojavila samo na polno luno.Morda je pou močvirska pošast pol volkodlak.

Pišem dalje
24. junij 2012
neeeext!
24. junij 2012
še en next pa pišem dalje
24. junij 2012
next
24. junij 2012
nadaljevanje

Naslednje jutro sm še kr razmišlu o tisti močvirski pošasti.Prepričujem se, da sem si to samo domišlu, ampak ne kar sem videl je bilo pravo.Hotel sem še enkrat iti okoli močvirja malo raziskovat, a si nisem upal.Zato sem šeu malo na internet in malo raziskoval kaj o močvirskih pošastih.Na internetu je pisala nekakšna legenda o njih.

LEGENDA:

Legenda pravi, da so močvirske pošasti nastale iz povodnih mož.Naj bi volkodlak ugriznil povodnega moža in naj bi ta povodni mož spremenil še druge.Te pošasti naj bi se ubudile le na polno luno in odšle v močvirje.Iščejo tudi ljudi, ki bi jih lahko spremenili.Bojijo se samo sonca in svetlobe.Ko se začne pojavljati sonce zbežijo v rudnike, ali pa v kakšne jame.Da se ti stvori spremenijo nazaj v svojo originalno obliko, moraš poiskati knjigo urokov, ki leži v enem izmed močvirji na celonem svetu.Ta knjiga je v jeziku indijancev.Legenda tudi pravi, da je indijanski šaman naredil urok, da te pošasti sežge sonce.Ta urok lahko samo uničijo, če najdejo lunin kamen in nekoga iz krvne linje tega šamana.Lunin kamen bi odvrgli v močvirje človeka pa spremenili in nato požrli.

Ko sem to prebral sem se čisto zavedal, zakaj je ta stvor biu čisto prestrašen in je zbežal, ko je videl svetlobo.Zelo me je zanimalo kdo ima krvno linjo tega šamana.Zaradi tega sem šeu na internet in še malo raziskoval.Ko sem odkril njegovo krvno linjo sem biu čisto iz sebe.V njegovi krvni linji...

Pišem dalje
24. junij 2012
next
24. junij 2012
še en next pa nadaljujem
24. junij 2012
u57082
u57082
neext.!!
01. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike