Forum
Napisala bom zgodbico in upam,da mi bo tokrat uspel napisat :'D
Osebe: Tina (jst) 14 let BFF: Špela (14 let) Simpatija: Tilen(14 let)
''Tina,Tina'' me je budil 5 letni bratec Lan.''Kaj je?'' sem mu zaspano odgovorila in nazaj zaprla oči.''Zbudi se Tina,prvi šolski dan je!'' Saj res!Pozabila sem -.- Hitro sm stekla do omare in vanjo gledala kot tele v nova vrata ;D Ups,nism se še predstavla.Moje ime je Tina,uradno Martina ampak sovražim to ime.Dans grem v 9 razred :3 Mam mlajšega bratca Lana,očija Tomaža in BFF Špelo.Mame nima,umrla je v prometni nesreči,ko sem imela 12 let.Ja,tut simpatijo mam.Tilna.''Tina,pridi zajtrk je na mizi'' se je drl iz kuhinje oči.''Že grem,že grem'' Stekla sm po stopnicah navzdol in skoraj padla čez svojo psičko Bello.''Hej Bella,premakni svojo rit no!'' sem zavpila in stekla v kuhinjo.Pojedla sem zajtrk in se šla pripravit za 1. šolski dan.''Oči,bom res mogla vsak preljubi dan hodit po Lana?'' sem ga vprašala.''Ja miška,vsak dan.Pojdita v avto zdaj,da vaju odpeljem'' Next?
26. september 2011
Nadaljujem,ker je dougčas :3
Oči naju je pripeljal do šole.Od daleč sm zagledala Špelo.Stekla sm k njej in jo močno objela saj se nisve vidli že em...2 tedna? ;$ ''Špela si mogoče vidla kje Lana?'' sem zaskrbljeno vprašala.''Ne,zakaj?'' je biu njen odgovor.''Fak najdt ga morm,ker je prvošolec?'' ''Aja,sej res'' je rekla in že me je odvlekla k učiteljici prvim razredom.''Dober dan učiteljica,ste vi razredničarka 1.a razreda? sem vprašala in upala,da je.''Ja,jaz sem.Želiš? mi je prijazno odgovorila.''Je mogoče Lan Javornik tukaj? ''Je,si njegova sestra? ''Em...ja'' Z očmi sm poiskala Lana in ga najdla.Stekla sm do njega ga poljubila na lička in šla s Špelo do razredničarke.Končno smo stopili v šolo kjer so bili na oglasni deski listi...Zvedla sem,da sem v razredu z...Next?Usaj 1,prosim
26. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg