Forum
hello vsem,samo povedala bi,da mi je bilo izredno dolgčas in sem začela pisat eno zgodbo

»Kaj pa če ne?«
»kako to misliš?«
»kaj pa,če deklica brez imena sploh ni to kar misliš,ampak je nekaj zelo nevarnega?«
Z mojo prijateljico Sophie sva se pogovarjale o novi knjigi,ki je napolnila skoraj vse knjigarne.
Knjiga govori o deklici brez imena in o njeni življenski zgodbi,v kateri nastopa prečudovit lik imenovan Issac. Issac naj bi bil dekletov princ na belem konju,njen rešitelj bla bla bla. Jaz mojega Issaca iščem že celo večnost. No,mogoče malo pretiravam.
Knjigo sem prebrala že tri krat,pa še vedno ne razumem stavka,ki jo je pisatelj postavil na koncu knjige.
»Mogoče pa je vse le modra barva«
Ta stavek se mi zdi tako butast,pa še z knjigo se ne ujema.
Z deklico brez imena imava veliko skupnega. Jaz sem prav tako stara 14,no čez 10 dni bom. Še vseeno se že počutim da sem 14. Bolj odrasla,razumete? Danes sem celo pospravila mojo bedno,pusto sobo.
Deklica brez imena živi pri mami,ker je njen oče poročen z drugo žensko. Tako kot moj. Le,da se je poročil z neko coprnico z oranžnimi lasmi. Oranžne barve nikoli nisem marala.
Mami pa se dobiva z njenim tako rekoč »fantom«,ki ima zelo čudno ime. No,vsaj meni je čudno.
Ime mu je Lemus. Njegovo polno ime pa je Lemus Peter Mendin. Mami in jaz ga kličeva Peter.
Ko smo že pri Petru,danes mi je prinesel še eno knjigo o problemih punc. Resno? Take knjige mi grejo na bruhanje.
Pripravljam se na večerjo z celotno družino. Proslavljali naj bi vrnitev moje sestre Ellie,ki je ravnokar prispela iz Italije. Nisem je videla celo leto,ker je bila zaposlena z njeno službo in pisanjem dolgih,dolgočasnih romanov(ampak zasluži pa mastno).
Mogoče bom tudi jaz nekega dne postala pisateljica,ampak za to bi si morala dati kakšno bolj profesionalno ime,kot naprimer Lauren ali nekaj podobnega. Za zdaj je moje ime še dosti normalno. Druge punce na moji šoli govorijo,da bi si rade spremenile imena v Kitty in take bedarije. Zakaj bi se negdo hotel imenovati po živali?
Moje ime je Charlote,vsi me kličejo Charlie. Ime mi je všeč samo zato,ker me Chace(moja simpatija že od 7 razreda osnovne šole) kliče tako.
»Charlie! Večerja!«
Ja,to je glas moje mame.
Večerja se je vlekla,glavna tema je bila Ellie in njen zaročenec. Mami je nekajkrat celo jokala,češ da Ellie zelo hitro odrašča in se oddaljuje. Prekuhan grah na mojem krožniku je bil moja edina distrakcija od čvekanja o poroki in uspehu Ellie.
Moje buljenje v grah je prekinil glasen zvonec. DIIIIIING
Nekdo je pri vratih.
Odhlačala sem do vrat in pogledala čez majhno lupo.
Kaj? To je bil Chace. Ne morem verjeti! kaj počne Chace Adrian pri meni doma? Pogledala sem njegove roke,v upanju da najdem šop rož,po možnosti vrtnice. Pričakovala sem romantično sceno; fant pozvoni,dekle odpre vrata in mu pade v objem,nakar jo fant poljubi ji da rože itd. Ampak to ni pocukran film,niti romantična knjiga.
Odprem vrata in se mu čudno nasmehnem. Najbrž izgledam kot lama.
»živijo Charlote«
Osupnem. Chace Adrian me je ravnokar poklical po mojem pravem imenu.
Zardim do ušes in se mu še enkrat nasmehnem in zamomljam »živijochacekajpatitu«
Še sama sebe nisem razumela. Na srečo je pokimal in začel govoriti o neki zabavi,ki bo naslednji vikend pri njegovem prijatelju Jayu.
»…mogoče bi lahko prišla zraven? Kaj praviš?« oblizne si ustnice in me pozorno opazujem.
Charlote Fields bo šla na zabavo. Kdo bi si mislil? Mogoče pa moje življenje sploh ni tako bedno na vsezadnje.
Kaj bom oblekla!?
21. julij 2014
nadaljujem or naw?
21. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3

omg this is perf *0*
nadaljuj mi v sekundi
24. julij 2014
thank you heh prva ki je napisala next wooh i have to fucking celebrate this yay
24. julij 2014
hahaahaha ... no problem <3 ,... malo oglašuj
24. julij 2014
haha če me bodo usi tko: wtf ka je s tabo narobe gtfo u bitch hahaha
24. julij 2014
ahhahhaahahaaaha .... ne bojo ahaha ... samo spremen naslov zgodbe
24. julij 2014
eh sej jo bom zbrisala kr nevem kaj nej naprej napišm
24. julij 2014
ahahaahhahah okej ... jao ... kako zbrišeš zgodbe????
24. julij 2014
a ni tko da neki adminu pošlš?
24. julij 2014
aja haahahahahh nism vedla?! o.O
24. julij 2014
fak nevem kako se zbriše hahaha
24. julij 2014
ahhaaaha
24. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg