Forum
No, jst bi pa začela eno zgodbico...imam pa 2 uprašajni:

A se vam breakdance dopade?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. oktober 2010
In še:
A NAJ SPLOH PIŠEM???????
11. oktober 2010
u28764
u28764
Hmmm, ne glih precej. Mam frendico, kije na breakdance usekana, škoda, da jo ne poznaš....Lohk nextaš.
11. oktober 2010
u27744
u27744
ja ful hud je ta breakdance!
in ja hitro začniiiii!
11. oktober 2010
Sej, če ne marate breakanja, vas tolažm: zgodba gotovo NE bo veliko o breakdancu.....
V bistvu čist malo!
11. oktober 2010
Wel, here we go!
Ime mi je Nika. Pišem se Logič. Čuden priimek, ne?! Nimam v mojih možganih niti trohice občutka za logiko. Imam pa sestro. Ime ji je Koleraba.
11. oktober 2010
u28764
u28764
Koleraba????HAHAHA, next!
12. oktober 2010
OK. Priznam- ni ji ime koleraba: jaz ji pravim koleraba, ker je ne mara.....Takšne pač smo mlajše sestre . No, imam 2 best frendici: Barbaro in Katjo. Katja je suha kot trska in ima lase pobarvane na zeleno.... njena babica pa je.....nora! Vsak večer gre v bar NOR(I) BODI(MO) in tam se napije. Domov jo moramo privleči me tri: da, tudi jaz! Vedno jo najdemo s telefonom v roki- kliče na dormeo in zahteva whiskey....pufff...težavna je, a je edina Katjina skrbnica: Katja ni poznala očeta, saj je umrl peden se je rodila- v neki prometni nesreči....a Katja ima rada babi' (tako ji pravimo), saj ji vse dovoli: je najbogatejša babica na svetu in si vse lahko privošči: po poklicu pa je, čeprav ima 95 let, ocenjevalka hotelov. Pravi, da ne bo šla v penzjon pred smrtjo! Je izjemno gibčna in pleše breakdance!
Malo smo zatavali, kajne? No, zdaj pa Barbara: ona je mali vragec: če ji kdo teži, se po koncu 'spopada' pobožno umakne na WC in se zjoka (ne Barbara, ampak 'žrtev' ) ;-P. Oblači se v majice živih barv z napisi, kot so npr.: OF COURSE I LOVE YOU, NOW BRING ME A BEER! ali I LOVE MEN, le da je N prečrtan. To sta moji BF in rada ju imam, ker sta taki!
Imata vsaka svojega fanta: Katjinemu je ime Matej in on ima lase pobarvane po vrhu rdeče, potem pa se proti konicam iz oranžne prelije v rumeno...kul, ane? Barbarinemu pa je ime Gal in ji je podoben, kot da bi bil njen brat: je 'zloben' do vseh, ki ga le postrani pogledajo: enkrat je dobil špon za naravoslovje in je učiteljici nastavil olupek v torbico: kako smo se režali! Nosi podobne majice kot Bar (barbarin vzdevek) in ima črne lase, iz katerih ima oblikovano POŠTENO rokezo in ne grebenček laskov! Pleše breakdance in je, tako kot matej, simpatičen! Pa ne da bi mi bil všeč, ampak le super frenda sta!
12. oktober 2010
Ups, to pa je sveto pismo ... v nadaljevanju začnem pisati zgodbo v dogajanju!
12. oktober 2010
nexty . !
pŁiskoo =P
12. oktober 2010
Prov .. sam bom pisala v sedanjiku!
12. oktober 2010
Ležim v postelji in buljim v strop, prebarvan z oranžno, ko slišim: ''NIKAAAA!!!!!'' Šit! A je že petnajst do sedmih? Jaz nimam budilke, kot večina najstnikov, ampak fotra: ta me zbudi. Nase navlečem preveliko majico od IRON MAIDEN (kratko) in kavbojke. ''NIIIIIKAAA!'' se še naprej dere ata. ''JAAA, NOO'' zakričim in stečem po stopnicah. Ko pridem v kuhinjo, mi mama zašepeta: ''telefon''.''Aha'' zamrmram in primem slušalko:''Halo?''. ''Niki, žio!'' Prepoznam glas Katje. Živčna je, se ji vidi oz. sliši. ''Am, a bi lohk pršla h men?'' ''zakva?'' jo nejevoljno vprašam ''TO NI BILO VPRAŠANJE!!!!'' se zadere in jaz se vdam: ''Seveda, gospa! A bi lahko vsaj povedali razlog?'' ''babi...'' zamrmra Kati in odloži. Še jaz odložim. ''Kaj je?'' vpraša mama. ''Ammmm, Katja me je povabila, če pridem k njej,'' se zlažem. ''Lepo, toda zakaj? Saj greš že tretjič ta teden!'' mi teži mama med oblačenjem termoflisa. ''BYE!'' bleknem in zaloputnem vrata. Ti starši so pa res sitni!
Drgač, mama in ata mislita, da je babi' izjemna ženska, ki neprestano dela in je marljiva , zato jima ne morem povedati resnice, ker bi babi' zaprli!
12. oktober 2010
no dajmo naprej:-)
KOLERABAAAA!!!!!!!!!!!
12. oktober 2010
ok (;
15. oktober 2010
katja. :ĐĐĐ

Next. :Đ
15. oktober 2010
Ko pridem k Katji, je Barbara že tam. Obe me naveličano gledata. ''Kva dugaja?'' vprašam.
''Kot da ne veš!'' sikne Barbi, ki je očitno slabe volje. Odpravimo se. Ko Prehodimo četrt poti, slišimo brnenje motorja. ''Žio, Barbika!'' reče Gal in se izmakne klofuti, ki mu je bila namenjena. ''ZAVEŽI!!!'' pihne Barbara in se mu spači. '' Saj veš, da mi gre na jetra ta vzdevek!''. ''Saj v tem je frka!'' se zareži Gal. ''Nehajta!'' rečem in ju spravim narazen za 2 metra. ''A nas pelješ?'' ga vpraša Kati. ''Joj, no, mogoše za Barbiko ne bo placa!'' se posmehne Gal in se izogne že drugemu udarcu. ''BASTA!!!!!'' se zaderem in butnem Gala po glavi. Čez 5 minut smo bili že pred barom. Tam nas je čakal Matej. Nisem vam še povedala 2 reči: Galu je motor podarila babi', ker ji je častil en pir in da je Matej počesan na emo: lase ima čez eno oko. Samo tisti čop ima pobarvan.
Vstopili smo v bar.
15. oktober 2010
Ko bo 5 nextov, bom nextala. Nič prej in nič kasneje (da vidim, če se splača pisat)!
15. oktober 2010
next!!!!!!!!!
15. oktober 2010
aja jst plešem hip hop in naš učitelj pleše tut break dance in še marsikaj in je res dobr tko da mi je zelo ušeč!!!
15. oktober 2010
Thanxs za pohvale sam nimam še cajta nextat!
16. oktober 2010
ja pol pa nexti k boš mela cajt (sam pohit)!!!!!!!!
16. oktober 2010
OK, bom, čeprav ni 5 nextov
18. oktober 2010
???
18. oktober 2010
OK.
18. oktober 2010
Vstopili smo v bar, kjer nismo videli babi'. Gal je vprašal natakarja: ''A ste kje videli kakšno starejšo žensko, ki bi bila malo pijana?''. Natakar ga je debelo pogledal :''Pijana babica. Zelo smešno.'' .Ugovarjam: ''gospod, ne zafrkavamo se! Prosim, ste jo kje videli?''. Ugotovim, da me je začel poslušati - ''Ne, nisem, no ja,v bistvu sem, le da ne tu notri, mimo je šla in kadila.........'' se je zapletal. ''Nekaj prikriva'' rečem Galu in pomežiknem frendicama, ki vesta, kaj imam v mislih. ''Kje je?'' vpraša Barbara. ''Kdo?'' reče zmedenček in 'zmedeno' pogleda vse nas. ''BABI!!!!!!!!!'' se zaderemo in Matej doda: ''Povejte resnico. Vemo, da babi ne kadi!'' ''Gllllb'' je izdavil kelnar in zamomljal: ''na wc- ju''
Stekli smo na wc in zagledali babi, kako bruha. CELO v WC! ''Ojoj, babi....'' je zajamrala Kati in jo prijela pod ramo. ''O, živijo, tamala, kk si!?'' je bleknila babi, a Katja je bila tiho. ''Kot prijateljica vnukinje vam nekaj svetujem,'' rečem, ''nehajte piti.'' ''KAJ!!!??? Ni govora!!!'' zavpije babi in se otrese Katjine roke. ''Prav,'' rečem in dodam: ''Zdaj pa domov!'' Toda s prijatelji je nikakor nismo hoteli peljati domov....
18. oktober 2010
next. fajna zgodba jee. sam tale babica je pa res čist odštekana. Ka ji pr 95-ih ne odpovejo ledvice ps srce zarat tulk alkohola no če se ti da lahk prebreš mojo zgodbo: http://www.igre123.com/forum/tema/spet-sola/8077/1 če se ti daaaaaaaa : )
18. oktober 2010
u25689
u25689
nexti plisssssssss
19. oktober 2010
Odpeljali smo jo nekam drugam. Nekam, kamor ni za nobeno ceno hotela iti. Toda sedaj ni bila niti najmanj pri sebi, saj je Gala spraševala, kje je kupil tako lep motor. Hitro smo jo zvlekli v veliko sivo-zeleno zgradbo, ki je bila povsem podobna zaporu. Babi se je nevede znašla v Odvisennisiveč zgradbo. To je njeno pravo ime. Za pultom smo videli nenehno smehljajočega se tipčka, ki nas je pričakujoče gledal: ''Želite?'' ''Ja, za tole poskrbite,'' je rekel Matej in z glavo pomignil proti babi. ''Ena stranka? Okej!'' je veselo rekel tipček in prijel babi za komolec in jo poskušal zvleči skozi vrata. ''Ej, počaki, stari, ta tamau mi more pavidat, ki je kupu motor!!!'' je rekla babi in se mu iztrgala iz prijema.
''SAJ SEM TI ŽE POVEDAL!!! TI SI MIGA DALA!!! ZDAJ PA ZGINI SE ODVAJAT!" se je zadrl
Gal. "Odvajat? O-0- 0dvaaajat???'' je zjecljala babi in že je ni bilo več. Zginila je.
19. oktober 2010
Neeeext?
19. oktober 2010
jaaaaaaaaa
19. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg