Forum
no naj se na hitro predstavim ime mi je Abby prjatli me kličejo Abbsters, stara sm 15, treniram hip-hop tko k moj brt starejši Michael, starša pa tko al tko delata cele dneve tko da ju ni vredn omenjat. zgodba se je odvijala zandi tedn šole.
Plesala sm in plesala po tem k so že usi šli iz dvorane, ker sm vedno mogla čakat na Michaela da je pršu pome na trening. Usakič sm vadla nek ples ki mi ga je učitelj pokazu za vajo pa da bi mal več znanja prdobila in nkol mi en deu ni šu, deu kjer si mogu skočt u zrk se zavrtet in prstt na kolenih zmeri se mi je ponesreču in dons ni blo čist nč drgač. U dvorano je že stopu Michael uzel torbo in moje stvari in reku da nj pridem dol ker že čaka z avtom. zgrabila sm jakno in stekla po stopnicah in šla do avta. na sprendem sedežu kjer ponavad sedim jst je sedeu nek fan nism ga še nkol prej nism vidla. enostavno sem odprla zadna vrata in se dobesedno vrgla v avto se razkomotla čez sedeže in gledala naokrok ko smo se pelal. Michael se je končnu spomnu da bi mi lahko predstavu kdo je ta tip in je reku ''ABBY TO JE JEYDON. JEYDON TO JE ABBY.'' normalno sm rekla živjo in se nims kj dost zmenila zanga, med tem ko sta se Michael in Jeydon pogovarjala sem zvedla da Jeydon trenira z Michaelom in da se zato poznata. No ja sj ni biu tok zlo grozn ni mi biu ušeč sm grd pa tud ni biu. in na razcepu med neki ulico in poti do našega doma smo odložil Jeydona in tako naj bi se od zdaj naprej dogajalo skoraj vsak dan. Z michaelom sva prišla domou in ko sem vstopila s sobo...

jst (Abby):

Michael:

Jeydon:

24. januar 2012
next??
24. januar 2012
u42692
u42692
neext!!
24. januar 2012
next!!
25. januar 2012