Forum
u37607
u37607
sem zala in pisala vam bom neresnično zgodbo kako mi je brat pokvaril rojstni dan.Pa zacnimo. HEY MOJE IME JE ANA.IMAM BRATA GREGORA,KI JE STAR 15LET.IMELA SE ZELO LEPO DOKLER MI NI BRAT POKVARIL ROJ.DAN. MAMA IN OČESTA MI UMRLAVPROMETNI,KO SEM IMELA 5 LET.Z SVOJIM BRATOM ŽIVIVA V NEW YORKU.IMAM BFF MAŠO.IMAM FANTA TIMA.MOJA BFF MAŠA PA IMAFANTA,KI MU JE IME TOMA.NO BILO JE LEPO SONČNO JUTRO,KO SEM SE ZBUDILA.NA SVOJI POSTELJI SEM VIDELA DARILO.NA NJEM JE PISALO TAKO:VSE NAJ NAJ ZA TVOJ 18 ROJ.DAN.
20. januar 2012
u37607
u37607
VSAJ 3 NEXTE PA NEXTAM
20. januar 2012
okej kot prvo če si mlajši od 18 let nemoreš sam žvet kot drugo je zelo veliko pravopisnih napak npr. imam brata gregora ( a nebi moglo tu biti gregorja) , ki je star 15let ( 15 let se piše narazen ) mama in očesta ( ni presledka ) mi umrlavprometni ( brez presledkov ni napisano nesreči. če si bla ti stara takrat 5 let je bil tvoj brat 2 leti tako da je nemogoče da bi živela sama )ko sem imela 5 let. moja bff maša pa imafanta, ki mu je ime toma. ( okej bolje da napak ne pišem ker jih je več kot preveč )
in pa še nekaj. če pišeš z velikimi črkami je to kakor da bi vpil
20. januar 2012
sam neki kok si ti stara???
20. januar 2012
u37607
u37607
ok
vem da je dosti napak ker sem jih spregledala in vem,da ce si star manjkot 18 let ne mores ziveti sam ampak to je samo imisljena zgodba ampak zdaj vidim da jaz neznam pisati zgodbic zato te zgodbe tudi ne bom nadaljevala
21. januar 2012
u37607
u37607
21. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg