Forum
JAZ BO NAPISALA ENO ZGODBICO O BRANKI ?

BOŠ BRALA/L?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. oktober 2013
OK ..
URA JE BLA 7.00 "JOJ TA BUDILKA " SEM SE ZADRLA IN HITRO OBLEKLA KAVBOJKE IN ČRNO MAJCO
18. oktober 2013
odhitela sem v kuhinjo in vzele banano sama pri sebi sme rekla "oh kako dobro "
18. oktober 2013
potem sem šla še v kopalnico se naličila in odhitela na avtobusno postajo...tam je bil BORUT..moja simpatija je že 3 leta..
18. oktober 2013
Poslušal je eno pesem..... Bila je zelo lepa... In neboste verjeli... Bila je od One Direction!! Sem DIREČTIONARKA, ampak sem vseeno pozabla naslov.
Rekla sem... Ammm borut? Borut mi je odgovoru: kaj je mala?? Jaz pa sem spet rekla čisto osramočena: poslušaš 1d??
18. oktober 2013
poglal me je in se nasmejal..naglin se je k meni in mi zašepetal "ja....ampak nobenemu nepovej ker se bojo norca delali z mene" ...zardela sem in rekla "Oki nebom " in šla na avtobuskaa ....sedela sme čisto odzadi in gledala skos okno naenkrat sem začutila da je negdo zravem mene obrnila sem se in bil je.............BORUT..nasmejal se mi je..potem sem se jez nasmejala njemu ! začela sma se pogovarjati
j-jas
b-brut
b-vredu tu?..nekaj ti morem povedat..hehe
j-kaj ?
b- ti si men-n-n-i-i-i..všeččč hehe !
j- emm ti pa meni he-he.
b-bi hodla z mano?
j - seveda.
18. oktober 2013
ja
18. oktober 2013
ok
18. oktober 2013
pol pa sma šla dol z avtobusa pa sma se za roke držala pa so vsi v šoli tak gledali pa ko sma šla mimo koga se je čulo "kaj ona dva sta skupej" pa sma se obrnila pa sma rekla da "ja,sma skupaj" pol pa je bla bvša od boruta -MATEJA ljubusumna pa ko sme šla pol v garderobo sama mi je začela govorit da me vara..samo ji nisem vrjela..pol pa sme šla domol pa ni blo boruta polek..pa šal sem kr peš.........
pol pa sem šal čez gozn pa sem čula da se dva pogovarjata pa sem pogledala pa je bil borut z mojo BFF Bredo pa sta se lupčaka in pol seem rekla "OMG RES ME VARA" ..hitro sme tekala domol pa sem šla v sobo mama je rekla "kaj je narobe " pa nisme nič rekla pa sem se zklenla v sobo..bila sem žalostna vzela smebritvico pa se rezat začela
18. oktober 2013

18. oktober 2013
borut
18. oktober 2013
nextam?!
26. oktober 2013
oki
28. oktober 2013
pol pa me je klical borut čez nekaj časa pa se mu nisem javla ker sem bla jezna pol pa meje čez 18 minut še enkrat poklical pa sem se mu javla pa sem rekla
j-jas
b-borut
b-kaj? ne pa nisem bil jaz !!
j-ja pa si bil ti pa sem te vidla!!!!!!
b-ne pa nisem pa nehaj !
j-adijo sovražim te !
b-oki
pa sem bla ful vesela pa sem odpisala "okii ljubim te mwaaaaaaaaaaaaaaa"
28. oktober 2013
pol pa mi je napisal "pridi k meni" pol sem pa se hitro problekla. oblekla sem si črno majco z kratkimi rokavi pa kavbojke. Hitro sem se še naličila !

POl sem hitro stekala dol po stopnicah pa sem se obula v črne OLL STRAKE pa sem šla ven pa sem poklicala taksi
j-jas
t-taxastek
Pol pa sme šla pozvonit pa je prišla vun mama od Boruta pa mi je rekla "GOD TE TI SI?" pa sem bla ful predstrašena "ammm..jazz semm.." pol pa je borut prišo "mami to je moja punca Branka pa sma zaj skupiii oki?" pa je rekla "oki,dobrodošla v družini" Pol pa sma šla not pa sma šla v njegovo sobo pa sma se objemala : DDDDDD
POl pa je kr naenkrat v sobo vdru njeguo brata
b-bratec
j-jas
br-brout
br-pa nene vdiraj več not pa pojdi vun adijo !
b-okiii no
_________________________________________________________-
POl pa sma bla spet sama
04. november 2013
pol pa ko sma bla sama pa sma se lupčaka pa to ne.......................Ehh tak sedima pa se poljubljama pa me je skoraj z prsti razdevico zadni cajt sem ga ustavla !haha samo ga sevedno ljubim lajbol SHE IS MY EVERYYTHINK AN I LOVE HIM FOREVER ANd EVER !
pol pa sme bla tampa sm pol šle čez neki časaa
07. november 2013
PA čeprav sma skupaj 1 dan sma že mela vzpone in padce ampak je zdaj spet vse vredu...jubim ga
pol pa sme šla fomu čez nekej cajta pa sma bla čist hapi pa v 9 nebesih:$$$$$$$$$pol pa ko sem hodla domov pa je prišo en aljosa do mene pa mi je reko kak sem? pa sem mu rekla "adijooo" pa sme šla hitro domov. doma sem se stuširala pa šal spat
07. november 2013
zjutraj me je zbudla neka čudna muzika "hello,helo,helo how low?" omg ka je te to je ? sem se zadrlapo celi hiši !
pa sem si zaprla vrata pa dala muziko od one direction. pol sem se hitlro oblekla črne hlače pa majco roza pa sem se naličla pa šla na asvtobusno postajo. Tam me j eže čakal borut pa me je objel. pol sma šla skupi na asvtobuska.
pol pa sme v šolo prišla pa je prišla do mene moja bff breda
j-jas
b-breda
j-vredu ti?
b-kaj sta skup z borutom?
j-jaa itakkkkkkkkkkkkkkkk
b-oki lepo to. stejjj!
j-oki boma no !
b-oki. joj zvnii.
j-joj pojdima v razred.

jaz pa borut
07. november 2013
POL Pa smo bli v šoli ne pa sem šla ob pol dveh domuu z borotom skupi JEJ sem rekla sama pri sebi.
POl pa me je pospremil domov pa ko sem bla domov me je klical ap reko če pridem k njemu!
pol sem pa šla pa me je na vraatih njegova mama pričakala
"hej ti" je rekla
15. december 2013
jaz pa sn rekla "dober dan!" pa je prišo borut pa poravnal predpražnik pa reko "halo mama ! nea predpražnika mrdaj pa to je muja BRanka! BRanka ljubim te !"
pol pa je rekla "sej pa vem no sorčyy borčyy!" pol pa sma šla notr pa sma šla v njegovo sobe
POl sem pa sem šla do računalnika pa sem dala gor van didečtin pa sma obdva plesala. pol pa me je potegno za roko pa mi dal lupčka! joj anj prvi poljub sem rekla sama pri sebi!
17. december 2013
POl sma se pa še malo lupčaka pol pa mi je teleofn zazvonil pa se nisme javla hihi! pol pa me je spet zazvonilo pa sem rekla glasno !
j-jas
o-oni drugi
o-sej te mam rada ,saj si moaj hčerka!
j-oki. kaj pa je?
o-nič kdaj prideš domu?
j-lahko prespim tuk?
o-oki lahko. adijo pa pazi ...
j-ja oki baj.
potem jr pa bortova mamnoter stopla pa rekla čaz za spanje ! pa sma rekla OKi pa šla spat. Samo nisma zapapa pa sma se še menla pa objemala! pol pa sma lačna postala pa je borut reko da gre pogledat če spijo drugi pa so spali pa sma šla jest kekec pašeto in kumarce.
30. december 2013
Pol pa sma se čez čaz zbudla pa sem se pogledla v špegl na omari pa sem dol z postle padla pa je borut reko kaj te je pa sem mu rekla da mam pašteto na obrazo pa je reko da on pa na roki pa sma se hititala pol pa sem si šla na wc pa umit zobe pol pa je jeguva brat prištel noter pa sem rekla wtf idi ven pa je šel ven pol pa je prišo borut pa reko naj neham rečt bratu wtf naj grem ven ker mu ni lepo pa sem rekla oki,pol pa je muja mama prišla pomene pa sem šla z njo domov samo nisma šle domov ker sma se na poti šle ustavit v neki trgovini jooj mamaaaaaAA sem rekla pa me je pogledla
23. januar 2014
u151962
u151962
Sorry ampak sploh en pišeš dobr.
23. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg