Forum
To je tema za ♥♡《BRADAVIČARKA》♡♥. Temo lahko komentirajo samo učenci, ki so prijavljeni k temu predmetu. Strogo prepovedano je oglaševanje, spamanje in verižci.

V učilnici bomo spoznavali najrazličnejša bitja in grozote čarovniškega sveta. Ste pripravljeni na izziv?

04. januar 2014
u151895
u151895
ja
05. januar 2014
Jp
05. januar 2014
ja
05. januar 2014
wma
ja
05. januar 2014
Ok... 1. lekcija bo v sredo, četrtek al petek. mogoče pa tudi prej. z njo pride tudi 1. domača naloga
05. januar 2014
Prijavljene k predmetu:
Alison Pieterse
Christie Chriss
Hermiona Granger
Sara Granger
Pixy Love
Alisha Hatway
Mia Violin
Abby Isacaire
Vesna Emma Stypayhorlikson
05. januar 2014
tudi jaz bi se prijavila k predmetu c:
05. januar 2014
Sem vidla ja...
Prijavljene k predmetu:

Alison Pieterse
Christie Chriss
Hermiona Granger
Sara Granger
Pixy Love
Alisha Hatway
Mia Violin
Abby Isacaire
Lucia Flew
05. januar 2014
Prijavljene k predmetu:

Alison Pieterse
Christie Chriss
Hermiona Granger
Sara Granger
Pixy Love
Alisha Hatway
Mia Violin
Abby Isacaire
Lucia Flew
Manca Bass
05. januar 2014
u157801
u157801
A lahko jaz tudi? Nisem še prepozna?
05. januar 2014
u148900
u148900
oi, jst sm se tud sm prjavla
05. januar 2014
obe seveda celo leto se lahko še prijavljate
05. januar 2014
Prijavljene k predmetu:

Alison Pieterse
Christie Chriss
Hermiona Granger
Sara Granger
Pixy Love
Alisha Hatway
Mia Violin
Abby Isacaire
Lucia Flew
Manca Bass
Nina Smith
Sara Potter
Tory Star
Harriet Potter
Alina Special

pa še nekaj... prosim, da tisti, ki še niste, komentirate temo, da vidim, če ste aktivni. prosim
05. januar 2014
u100749
u100749
evo js sm tle. c:
06. januar 2014
hvala
06. januar 2014
aja pa še to: danes pride lekcija. pri mojih lekcijah ne rabite biti prisotni. preberete si jo in naredite domačo nalogo
06. januar 2014
Pozdravljeni!

Danes bomo v lekciji spoznali že prvo čarobno bitje. To bo volkodlak.
Volkodlak se od navadnega volka razlikuje po obliki gobca, ki je pri magičnih bitjih bolj oster in ozek. Volkodlak se v zver spremeni le ob polni luni. Po spreminjanju so popolnoma izčrpani in oboleli.
Njihov bavkar je ponavadi polna luna, saj se zelo neradi spreminjajo v volkove. Kadar se spremenijo, sploh nimajo več oblasti nad seboj. Če v bližini nimajo ljudi, da bi jih ubili in raztrgali, se spravijo kar na svoje telo. Grizejo se in praskajo, v tem pa hudo trpijo. Kljub bolečinam to MORAJO početi še naprej in naprej.
Ko se čarovnik spremeni v zver je tako: še vedno ima svoje misli, telo pa je prepuščeno mislim zverine. Ta zver v njih ima potrebo po grizenju, praskanju, trganju mesa… Toda, saj mo v čarovniškem svetu! Za to so izumili napoj Volkomir. Ko ga volkodlak pred polno luno spije, ukroti zver v sebi. Kot miroljuben volk počaka, da luna izgubi svojo moč. To je celo rekel eden izmed volkodlakov. Seveda pa ima tudi Volkomir svojo šibko točko. Če je kateri od volkodlakov sladkosned, mu okus napoja najbrž ne bo všeč. Zato mu bo dodal tisto kar obožuje: sladkor. Toda tukaj je zanka. Če napoju Volkomir dodaš sladkor, izgubi svojo moč. Tako bo tisti sladkosnedi volkodlak spet podivjal. (Ampak ne verjamem, da ima kakšen volkodlak rad sladkor. Večina jih obožuje zrezke, krače, bedra – skratka meso.)

To je bila prva lekcija. Zdaj pa kar k nalogi!
DN: (POŠLJITE MI JO NA ZS!!!) + poskusite odgovarjati brez da bi gledali v lekcijo)

1. Kaj bi naredil sovražnik volkodlaka, ki hoče, da bi odkrili kaj v resnici je?

2. Predstavljajte si, da ste volkodlak. Napišite VSAJ 10 povedi o tem, kaj bi počeli ob polni luni in, ali bi vzeli napoj Volkomir.

3. Kaj imajo radi volkodlaki (hrana)?

4. Predstavljajte si, da ste volkodlak. Odpravite se na Bradavičarko. Ali mislite, da bi tam dobili kakšne prijatelje? Zakaj?

5. Ali bi radi postali volkodlaki? Zakaj?

Upam da vam z nalogo nisem preveč zagrenila 1. lekcije . Sej bojo vse lažje od te naloge
06. januar 2014
u160936
u160936
heyy a se še lahko prijavim ali je že prepozno?
06. januar 2014
Ne ni še prepozno tu se prijaviš: https://www.igre123.com/forum/tema/bradavicarka/66128/1
06. januar 2014
u160936
u160936
ja ja saj tam sem se!! k temu pedmetu mislim!! a nalogo je treba poslat na ZS? do kdaj mamo čas ker danes nemorem?
06. januar 2014
ajaa... ja na predmet se lahko, ja. ja, na ZS. Nalogo imate pa časa do 13. 1. 2014
06. januar 2014
jaz sem tudi tukaj(: hahahaha pač, da boš vedla, da sem aktivna :'p
07. januar 2014
u152860
u152860
hej a naj lahko že kar naredim nalogo?
10. januar 2014
jst bi se prijavl k temu predmetu.
14. januar 2014
Jst tut
20. januar 2014
ok...