Forum
Heey! Nwm zakaj skoz pišem nove zgodbe.....sam zdej me res mika to napisat. Govorila bo o bradavičarki in to.
nexte bom pisala ko bom imela čas.
upam, d vas to ne moti.
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
UVOD:
Ashley je mlada čarovnica. Je čistokrvna in v Gringottu ima veliko denarja. Njeni starši so bunkelnji, njena babica pa je bila čarovnica. Ne bom opisala, kako je izvedela, da je čarovnica. Začelo se bo tam, ko gre z prijateljicami na prečno ulico....
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Stala sem pri počenem kotlu in čakala na Kelly in Rose. Tudi Des je bila nestrpna.
" Ash! Des! Tukaj sva!" Končno sta prišli! Objele smo se in se odločile, da bomo najprej odšle po čarovniške palice. Odšle smo h Olchenbatu in najprej je izbiral palico za Kelly.
"Hmm..poskusi tole. 26 cm dolga, tesovina, rahlo ukrivljena, jedro kita zmajevega srca, primerna za obrambo." Komaj jo je Kelly prijela, že je palica izstrelila soj rdečih isker in tudi modro se je zasvetila.
" Čudovito! Ta je ta prava," je vzkliknil Olchenbat. Naslednja je bila Des, ki je dobila palico: 24 cm dolga, hrast, jedro las envyline, primerna za napad. Potem je dobila palico Rose. Njena palica je bila: 31 cm, jedro krempelj rdeče dvoglavke, primerna za uroke. Pri meni je trajalo dalj časa, nato sem dobila palico, ki je bila: 29 cm dolga, jedro prah samoroga in njegova dlaka, primerna za skoraj vse. Bila mi je všeč, saj se je rahlo svetila zaradi samoroga. Nato smo odšle še po otale stvari in po žival. Jaz sem vzela sovo Moggie oz. Moggy. Bila je belo sive barve. Nato smo šle h Rose domov, kler bomo preživele konec poletnih počitnic. Pa še nekaj: jaz si lahko spreminjam barvo las. To mi je ful všeč. Zdaj imam rdeče lase. Za ta dar vejo samo moje bff. Odšle smo v svojo sobo, kjer smo čarale. Kelly je povedala za urok Plebiscitius mongarus, ki je lažja verzija nezaznavnega razteza. Pozabila sem omeniti, da lahko čaramo med počitnicami, kar je super. Malo smo vadile in kmalu sem lahko spravila učbenik za uroke v majhno vrečko. Na Prečni smo si kupile majhne torbice, kasneje smo šle v Gringott. Šle smo do mojega trezorja, kjer se skriva pravo bogastvo. Sve tri so osupnile in odšle smo raziskovati, kaj vseje notri poleg denarja. V kotu je bila omara z starimi knjigami. Nekaj smo jih dale v svoje razširjene torbice. Zraven je bila še ena omara z sestavinami za napoje. Vzele smo nekaj stekleničk z feniksovimi solzami in preh samoroga, ki ti izpolni eno željo v zvezi z drugimi, rog dvoroga v prahu, ki ti pomaga narediti napoj utekočinjene sreče, in seveda stekleničko že narejene utekočinjene sreče. Kajti nikoli neveš, kdaj boš potreboval srečo. Našle smo še veliko zlatih posod, srebrnega nakita. Našla sem srebrno broško, ki mi je bila zelo všeč. Vrnile smo se domov in spremenila sem si barvo las v vijolično. Punce so bile očarane in kmalu sem tudi drugim spreminjala barve las. Ko smo končale, smo odšle na večerjo. Komaj em čakala na naslednji dan, dan odhoda na bradavičarko.
20. september 2014
umm...ni čistokrvna
20. september 2014
nexxxxxxxxxxxxxtt
20. september 2014
nujno next
20. september 2014
hvala prosim oglašuj
20. september 2014
next
20. september 2014
u165577
u165577
http://www.igre123.com/forum/tema/pisaaaanje-na-slepoooo/69602/114
PA KAJ PREKLETO JE NAROBE S TABO??NEHI MI OGLAŠVAT NA MOJI TEMI!!A JE TO RAZUMLJIVO AL, NE! NEEEEHIII -.-
20. september 2014
Čarovniška palica od:
Rose

Des

Kelly

Jaz

20. september 2014
next
23. september 2014
next
23. september 2014
Ko smo prispeli na Bradavičarko, smo vse prišle v Gryfondom. Bila sem vesela za to in hitro smo po pojedinji odšle v sobe in razpakirale. Malo sem hotela čarati, a je prepovedano, razen, če od učitelja dobiš potrdilo, da boš vadil urok za pouk. Škoda, saj tistih urokov, ki smo se jih naučile, nismo še vadili pri pouku. Nenadoma pa je prišla profesorica McHudura, ki je rekla, da smo čarale. Rekla sem, da smo doma začarale svoje torbice z lažjo različico nezaznavnega razteza. Ni mi verjela in v dokaz sem dala v zelo majhno torbico svojo nočno omarico. Ker je bila težka, sem jo dvignila z urokom za lebdenje, kar je profesorico čisto očaralo.
" Ti si brez dvoma zelo nadarjena čarovnica. Ta dar moraš izkoristiti." Hotela me je celo dati v višji letnik! Rekla sem, da bom kar ostala v 1. vsaj zaenkrat.
Naslednji dan sem odšla po zajtrku skupaj z Kelly Rose in Des h zgodovini čarovništva. Bilo je zelo dolgočasno, dokler nisem zasledila stavka: ...Takrat so izumili prvo palico, ki ima za jedro samorogov prah in njegovo dlako...
To je vendar moja palica!
Dvignila sem roko in ko se je profesor po slučaju ozrl okrog, je opazil mojo reko in se začudil.
" Gospodična..am..O' Bently?"
" Finningar, profesor. Ashley Finningar. Zanima me, kdo naj bi izumil to palico?"
" Amm..to palico sta izumila Daniela Drznvraan in Godic Gryfondom, ustanovitelja..."
" Ja, saj vem, kaj sta ustanovila. Hvala za odgovor."
Prijateljice so me razburjeno gledale, rekle pa niso nič. O moj bog! Malo je čudno, da nisem v Drznvraanu. Ko je bilo konec ure, so me kar napadle z vprašanji. Jaz pa nisem ničesar vedela. Zato sem malo prej odšla do učilnice za Spreminjanje oblike, kjer je že bila profesorica McHudura. Povedala sem ji o palici in kar sapo je zajela. Nato je rekla, da je ponosna, da ima tako učenko v domu. Rekla je, da mi bo več povedala po pouku. Ko smo začeli s poukom, je rekla, da bomo danes spreminjali barvo las. Jaz sem se pogovarjala s prijateljicami, saj smo že vse znale. To je opazila tudi profesorica in je rekla, da moramo za kazen pred razredom spremeniti barvo las za oceno. To sploh ni bilo težko. Punce so si spremenile v vijolično, rdečo, rumeno in celo v belo-črno! Jaz pa sem si v vijolično-oranžno z modrimi prameni, rumeno z rdečimi prameni, celo zlato z srebrnimi prameni in spremenila sem si obliko las! Naredila sem si ribjo kost, kito, čop, visoki čop, skodrane lase, kratke lase in lase, i so bili speti tako, kot da grem na poroko. V razredu so vsi osupnili, Kelly pa je rekla:" Oh, Ash! Poglej svojo palico!"
Pogledala sem jo in bilo je neverjetno; na vrhu so se ji izrezljale vijuge in še zlato je žarela! Bila je res prelepa. Zvonilo je in vsi so se pognali k meni in moji palici. Res mi ni bilo všeč in izmuznila sem se. Naslednjo uro pa smo imeli...
23. september 2014
Ashley in njena barva las:

zdaj pa še Ash( vem, da je to slika od Emme Watson )

23. september 2014
u105006
u105006
Neeeeeext nujn
24. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttt
24. september 2014
evo bom nextala sori k še nism sam nimam časa
28. september 2014
Naslednjo uro smo imeli obrambo pred mračnimi silami. Vadili smo ščite in jaz sem ga kar dobro pričarala. Ampak potem...k meni je prišla neka deklica ki je priklicala neko žival. Jaz sem pričarala ščit, ampak potem...žival je šla skozi ščit in me napadla. Nekaj sem zaklicala in iz moje palice je prišel varuh..neverjetno..kako je to mogoče? Nato me je zagrnila tema.
Zbudila sem se v ambulanti.
28. september 2014
u105006
u105006
Neeeext
28. september 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nujno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. september 2014
Kelly,Rose in Des so me opazovale. Vprašala sem jih, kaj se je zgodilo.
" No...tista spolgadovka je proti tebi pričarala smaragdno kačo z ostrimi zobmi ki te ubijejo. Njo so poslali domov. Ti pa si pričarala varuha! Ni ti pomagal in si omedlela."
" kakšen pa je moj varuh?"
" ja mislm d je fenix."
Odšle smo v svojo sobo. Tam pa je Kelly zakričala. Stekla sem do nje in videla napis:
SPOLZGAD SE VRAČA, POZOR
MRTVI BODO ŠTEVILNI
POZOR
ZAČENJA SE!!!
TI KI TO BEREŠ BOŠ MED MRTVIMI...
28. september 2014
OMG! nujno nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
next! next! next! next! next!...
28. september 2014
u105006
u105006
Next,next,neeeeext
28. september 2014
še kakšen next?
30. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttt

jz bom bl malkrat nextal zaradi šole
30. september 2014
amm js bom najbrž jutr nextala sory ni cajta