Forum
u210820
u210820
Zdravo,sem Kate Kity in to je moja druga zgodbica.
Idejo sem dobila na zakon temi: https://www.igre123.com/forum/tema/ideas-covers-and-more-.../186154/1
Nekaj pravil:
NE SMETITI NA MOJI TEMI(razen če vam dovolim)
NE SE PREPIRATI

Andy Biersack as himself
Jennifer Lawrence as Bella Grey

PROLOG:

Svoboda,vse življenje sem hrepenela po svobodi,bila sem sužnja.Zdaj ne več .Bila sem sužnja pošasti.Zdaj ne več.Bala sem se.Zdaj ne več.Bila sem človek.Zdaj ne več.
Next?
13. julij 2016
Next
13. julij 2016
NEEEEEEEEEEXTTTT<3
13. julij 2016
Next
13. julij 2016
nexttt
14. julij 2016
Next
14. julij 2016
u210820
u210820
Kdo bi želel posvečen Next?
14. julij 2016
u193768
u193768
Js in Next
14. julij 2016
u210820
u210820
Ta Next je posvečen Lii E. Potter
Sem Bella Grey imam rumene lase in moder oči stara sem pa sedemnajst let.A še zdaleč nisem navadna najstnica.Namreč že od desetega leta naprej sem sužnja vampirjev.Takrat so ubili moja starša mene pa ugrabili.Zdaj sem pri petem lastniku.Vse druge vampirje je pač napadla neka druga sila in jih ubila.Kot da mi je žal.Bo vsaj svet malo lepši če jih iztrebimo.Ta gospodar pa je najhujši od vseh.Kar naprej mi grozi da me bo prebičal(ja,biče imajo) in tako moram vsak dan drgniti celo hišo.Seveda v šolo moram hoditi a to spet ni navadna šola.Šola za sužnje vampirjev.Pa ne mislite da nas je malo.Na celi šoli je devet razredov za vsak letnik.V vsakem razredu je pa po trideset učencev.Vsi učenci smo sužnji,učitelji pa so vampirji.No vsaj ure so dokaj normalne.Če učitelji ne bi grozili bi bilo malo bolje kot je v peklu.Moja najboljša prijateljica je Amanda Black,najboljši prijatelj pa Jasper Cast.
Po navadi ko pridem domov Omillian začne kričati naj mu pripravim kopel,danes pa ni tako.Ko vstopim v hišo od strahu zatrepetam.Na kavču namreč vidim sedeti mladega vampirja.Mislim da me zadane šok,saj me nekdo polije z vodo,Pogledam kdo me je in si oddahnem.Bila je Anita,še ena sužnja tukaj in njo imam rada kot mamo.Vedno se seli z mano in mi pomaga.Ponavadi se smeji...tokrat pa ne."Kaj je?"jo vprašam."Gospodar pravi da boš morala iti in mene ne bo spustil naprej,"zahlipa in jaz z njo.Anita ima rjave lase in rjave oči.Je bolj debelušne postave."Bella,pripravi prtljago!"zakriči Omillian.Hitro odhitim v sobo pod stopnicami in vzamem vseh mojih pet oblek,ter skoraj uničene teniske.Po stopnicah prideta Angel in Angelina,dvojčici vampirki,ki sta najbolj kruti na svetu."Adijo,budal,"mi v obraz vrže Angel,jaz pa od strahu zlezem vase.
Na srečo odideta ven,jaz pa se poslovim od Anite.Vsa trepetam,ko mi Omillian predstavi Andy-ja,mojega novega lastnika,ki pa s pogledom potuje po meni in me ocenjujoče gleda.Jaz pa sama v sebi upam na smrt...
Mnenje,Next?
14. julij 2016
u210820
u210820
Kdo bi posvečen Next?
14. julij 2016
Next
15. julij 2016
u212052
u212052
Next
15. julij 2016
Next
15. julij 2016
Next
15. julij 2016
Next
15. julij 2016
NEEEEXTT<3
jaz bi ga,hah
16. julij 2016
Next
16. julij 2016
u210820
u210820
Next posvečen Emperor's Echo
...Z Andy-jem se odpraviva do avta,ko začne deževati.Andy zakolne in me pogleda."Raje pojdi v avto,"reče jezno.Jaz se pa odpravim v avto.Če bi bil človek bi ga napadla.Kovček vrže v prtljažnik in pride za volan.Ter se že peljeva.Sredi poti zaspim in se zbudim saj me nekdo dregne v ramo.Ko vidim da je Andy se tako ustrašim da skočim iz avta.Razumevajoče me pogleda in reče:"Sobo imaš v tretjem nadstropju."In šele takrat pogledam njegovo hišo in res je ogromna.Tako ogromna da pozabim zapreti usta od občudovanja,nato pa moj imenitni trenutek pokvari lažno kašljanje s praga hiše.Tam sedi vampirka.Nato se spomnim da sem med vampirji spet se me postane na smrt strah."Andy,kdo je ta človek?"vpraša zaničljivo."To je Bella,mama,"ji odgovori."Pa naj prestopi prag,no,"pove vampirka.Dobro ve da kadar sužnji prestopimo prag hiše ne moremo pobegniti(taki so uroki).In počasi se premaknem proti pragu.Vampirka pa odide po stopnicah gor.Ko pridem v hišo od občudovanja hiše skoraj izgubim zavest.Hitro se zberem in sledim Andy-ju.Kovček pa je izjemno težek.Tako da se spotaknem in padem po stopnicah.Padem na zapestje in dobim buško na glavo.Vampirji imajo izreden sluh in so zeloooo hitri tako da je Andy v hipu pri meni.Ne,ne sme biti tako blizu."Mislim da moram k zdravniku,"rečem tiho.Mislim da imam zlomljeno zapestje.Nato postaja bolečina lažja in skoraj izgine,ko ugotovim da uporablja magijo."Ne,nehaj,"začnem sopsti...
29. julij 2016
NEEEEXTTT<3
full dobr,samo če bi lahka dala še kšno sliko...drgač pa ful dobr<3
29. julij 2016
u210820
u210820
ok,sam se mi jih zdej ne da iskt sm zzzzzzzzzzzzzzzzz
29. julij 2016
Next
29. julij 2016
Next
31. julij 2016
nexttt
13. avgust 2016
Nexttt nujnooo
14. avgust 2016
Next
14. avgust 2016
Next
30. avgust 2016
u210820
u210820
Next bo zvečer
10. september 2016
u210820
u210820

"Če imaš pa zlomljeno zapestje!"zakriči.O,moj bog.Kadar vampir uporablja magijo se mi vrnejo spomini.
FLASHBACK
Danes so bile za zajtrk palačinke.Izgleda kot da ima očka veselo jutro.Hitro se odpravim v šolo in tam počakam svojo najboljšo prijateljico Lano."Booom!"zakriči Lana.
Nikoli nisem popolnoma razumela smisla te igre.
"Hey!"
"OMFG,pozabila sem napisati nalogo!Mi jo posodiš za prepisat?"pozabila sem že kako preklinja Lana.
"Itak,"rečem in iz torbe vzamem nalogo.Pred nosom ji pomolim list.
"Hvalahvalahvala,najboljša si!"
"Ni problema!"
Lepo sva odšli v učilnico.
Ko se je končal pouk,sva šli domov na kosilo,ko mi zazvoni telefon.
Klicala je mama.
"Bella,ne hodi domov!Pa naj bo karkoli,samo ne hodi domov!"
Klic se je prekinil in jaz sem vseeno stela domov.Kakšna trapa sem bila.
END OF FLASHBACK
16. oktober 2016
Nextt
16. oktober 2016
Nxt
16. oktober 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg