Forum
to bo moja druga zgodba. upam da vam bo všeč.
za začetek potrebujem 2 nexta

ali boste brali

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. november 2014
next
15. november 2014
next
15. november 2014
hvala
mogoče jutri nextam
15. november 2014
Next
15. november 2014
oprostite ker tako dolgo ni bilo nexxta

1. nova zamisel
Poglej tole! Pop je strmela v šolska obvestila na oglasni deski, ki je bila postavljena na hodniku pred jedilnico Rockley Parka. Pop ponavadi ni brala teh obvestil. ponavadi so bila zelo dolgočasne vesti o pozabljenih predmetih ali pa so le opozarjala učence, naj bodo tiho, medtem ko drugi pišejo izpite. Toda tole obvestilo je pritegnilo njeno pozornost. Kaj pa je? je vprašala Chloe, ki si je delila sobo s Pop in njeno sestro dvojčico Lolly.
Gre za božični koncert, je rekla Pop in pri tem zvenela zelo navdušeno.
Okoli božiča je bilo na šoli zmeraj zelo zabavno, saj je takrat potekalo veliko nastopov. Rockley Park je bila šola, kamor so prišli učenci, ki so se želeli naučiti, kako uspeti v glasbeni industriji, in bilo je popolnoma normalno, da so imeli veliko koncertov. Chloe ni mogla ugotoviti, le kaj je tako presenetilo Pop, zato se ji je z Lolly pridružila pri branju.
Vau! je izjavila, ko je prebrala prvo vrstico. Jim Henson očitno pričakuje, da bomo ta semester delali še trše!
Izziv božičnega koncerta! je pisalo. Namesto običajnega božičnega koncerta želim, da se učenci v vsakem razredu združijo in da nastopijo skupaj v božični glasbeni predstavi. Želim, da sodelujemo, da se zabavamo in da doživimo to leto pravo božično koncertno vzdušje. Prosim, da mi do konca tedna oddate zamisli o svojem tematskem nastopu. Najboljšemu razredu bomo podarili nagrado!
Nimamo veliko časa, je rekla Lolly. Zvenela je zaskrbljeno. In kaj natanko misli Jim s tem? Kaj misli s tematskim nastopom?
Saj imamo ogromno časa! je rekla Pop. In več kot očitno je. Poglej! S prstom je pokazala na obvestilo. Vsak razred se mora spomniti ene teme. Stavim, da se jih lahko domislimo še več. Pa še nagrada nas čaka! Le kakšna bo, se sprašujem. Dregnila je sestro. Stavim, da lahko zmagava, če se dovolj potrudiva. Dajva! Pop je pogledala Chloe in se nasmehnila. Naslednjo uro imamo skupne pevske vaje, je rekla. Prepričana sem, da ne bo imel gospod Player nič proti, če se med njegovo uro pogovarjamo o koncertu. Stavim, da bomo do konca dneva imeli vse urejeno.
21. november 2014
2 nexta prosim
21. november 2014
next + nova bralka
21. november 2014
hvala
še en next
21. november 2014
Next
21. november 2014
hvala
mogoce dam jutri next ker sem zdaj na finu
fonu
21. november 2014
u178079
u178079
Next
21. november 2014
oprostite ker že spet dolgo časa ni bilo nexta

Le kakšne teme bi se lahko domislili? je vprašala chloe. V tem trenutku mi ne pade nič na pamet.
Resno mislim! je rekla Pop, ko so se odpravile k uri petja in zavila z očmi od obupa. Kaj, ko bi uprizorili muzikal Twelve days of Christmas ali... Jingle bells... ali pa pravljico, recimo, Pepelko? Chloe, ti bi lahko zapela nekaj kot Pepelka, midve pa bi bili tvoji grdi polsestri.
Chloe je planila v smeh. Pop in Lolly Lowther sta bili slavni dvojčici manekenki že od majhnega. S tem prelepim videzom bi bilo neumno zaigrati v vlogi grdih polsester!
Ko so prispele v učilnico gospoda Playerja, je bilo več kot očitno, da so tudi drugi prebrali obvestilo na oglasni deski.
Kaj menite o tem? je Ed vprašal dekleta in dodal: Meni to ni najbolj všeč. Vse kar si želim, je igrati na svojo kitaro. Nočem igrati v nekakšni predstavi. Navsezadnje nismo v gledališki šoli, kajne?
Saj menda ne misli, da bomo igrali, ali pač? je vprašala Tara Fitzgerald, tretja sostanovalka deklet. Če bomo, ne bom nastopala. Sklenila je roke in trmasto pogledala druge.
Mene pa ne moti! je rekel Marmelada, ki se je smehljal čez ves obraz. Vzdevek je dobil zaradi svojih vihravih oranžnih las. Bil je zelo nadarjen in zelo rad je igral razrednega klovna. Mogoče bi lahko v plesnih škornjih zaplesal balet Hrestač. Mislite, da bi si s tem prislužil nagrado?
Dvomim, se je zasmejala Pop. Se ti ne zdi malce ponesrečena ideja? Bilo bi pa vsekakor zelo smešno.
V obvestilu ni omenjeno igranje, je izpostavila Chloe. Mislim, da učitelj Jim želi narediti božični koncert samo zanimivejši.
Dobro povedano Chloe! Od zadaj se jim je pridružil gospod Player in se jim smehljal. Slišim, da razpravljate o koncertu. Ste vsi prebrali obvestilo? je vprašal. Večina učencev je pokimala.
Le kako naj izberemo temo za koncert, ki bi bila všeč celemu razredu? je vprašal Danny James, Marmeladin najboljši prijatelj.
Mislim, da to ni tako težko, je rekel gospod Player. Izbrati morate nekaj, kar vam bo všeč, in svoj talent vključiti v nastop. Ali ima že kdorkoli kakšno idejo?
Razmišljala sem o muzikalu Twelve days of Christmas, je rekla Pop.
Toda imamo samo dva bobnarja, se je uprla tara. Kaj pa kaj splošnega in zimskega, recimo sneg? je predlagal Ben.
Predolgočasno, je izjavila Tara.
Potem pa se ti domisli česa boljšega! je rekel Marmelada.
Pri tem ne mislim sodelovati, je rekla Tara. Sem glasbenica, ne pa komedijantka.
Aaah, jo je podražil Marmelada.
Nehajta, no! je hitro rekel gospod Player, preden bi Tara spet vzkipela zaradi Marmeladinega izzivanja. Za koncertom stoji ideja, da bi sodelovali skupaj. Razmislimo!
Pop je predlagala, da bi uporabili sceno iz pravljice Pepelka, je rekla Chloe.
Ja! je rekel Ed. To je zelo dobra ideja. Grdi polsestri! To sva lahko midva z Benom! Ed in Ben sta bila Marmeladina druga sostanovalca in vse so počeli skupaj.
Super! se je strinjal Ben. Zmeraj sem si želel biti kitarist-grda polsestra!
Za lanski božič sem videla predstavo Lepotica in zver, je rekla Lolly. Zelo mi je bila všeč.
Medtem ko jih je Chloe poslušala, se ji je posvetilo. Nimamo dovolj časa, da bi naredili celo predstavo, jim je rekla. Poleg tega so nam všeč različne tematike in bi zelo težko izbrali eno, ki bi bila všeč vsem. Mogoče bi lahko naredili novo predstavo, v katero bi združili različne like pravljic.
Ja! se je strinjal Marmelada. Kaj, če bi začeli s svojo zgodbo, kako hodimo in zagledamo plakat za koncert na Rockley Parku?
In bi si zaželeli, da bi bili glasbeniki, ki nastopajo tam! je v smehu dodala Chloe.
Briljantno! je rekla Lolly. V pravljicah je ponavadi pridih magije in junakom se zmeraj izpolnijo želje. Vsak lik v predstavi bi si torej zaželel, da postane glasbenik na šoli Rockley Park, in želja bi se mu preprosto uresničila.
Sijajno! je rekel Ben.
To je res dobra zamisel, je rekel gospod Player. Poleg tega boste morali veliko sodelovati med seboj. Zelo dobro! Zdaj pa mislim, če nimate nič proti, da bi morali nadaljevati pouk. Svoje zamisli lahko razvijete med kosilom, če želite, zdaj pa je čas za petje!

kako se vam zdi?
25. november 2014
oprostite ker že spet dolgo časa ni bilo nexta

Le kakšne teme bi se lahko domislili? je vprašala chloe. V tem trenutku mi ne pade nič na pamet.
Resno mislim! je rekla Pop, ko so se odpravile k uri petja in zavila z očmi od obupa. Kaj, ko bi uprizorili muzikal Twelve days of Christmas ali... Jingle bells... ali pa pravljico, recimo, Pepelko? Chloe, ti bi lahko zapela nekaj kot Pepelka, midve pa bi bili tvoji grdi polsestri.
Chloe je planila v smeh. Pop in Lolly Lowther sta bili slavni dvojčici manekenki že od majhnega. S tem prelepim videzom bi bilo neumno zaigrati v vlogi grdih polsester!
Ko so prispele v učilnico gospoda Playerja, je bilo več kot očitno, da so tudi drugi prebrali obvestilo na oglasni deski.
Kaj menite o tem? je Ed vprašal dekleta in dodal: Meni to ni najbolj všeč. Vse kar si želim, je igrati na svojo kitaro. Nočem igrati v nekakšni predstavi. Navsezadnje nismo v gledališki šoli, kajne?
Saj menda ne misli, da bomo igrali, ali pač? je vprašala Tara Fitzgerald, tretja sostanovalka deklet. Če bomo, ne bom nastopala. Sklenila je roke in trmasto pogledala druge.
Mene pa ne moti! je rekel Marmelada, ki se je smehljal čez ves obraz. Vzdevek je dobil zaradi svojih vihravih oranžnih las. Bil je zelo nadarjen in zelo rad je igral razrednega klovna. Mogoče bi lahko v plesnih škornjih zaplesal balet Hrestač. Mislite, da bi si s tem prislužil nagrado?
Dvomim, se je zasmejala Pop. Se ti ne zdi malce ponesrečena ideja? Bilo bi pa vsekakor zelo smešno.
V obvestilu ni omenjeno igranje, je izpostavila Chloe. Mislim, da učitelj Jim želi narediti božični koncert samo zanimivejši.
Dobro povedano Chloe! Od zadaj se jim je pridružil gospod Player in se jim smehljal. Slišim, da razpravljate o koncertu. Ste vsi prebrali obvestilo? je vprašal. Večina učencev je pokimala.
Le kako naj izberemo temo za koncert, ki bi bila všeč celemu razredu? je vprašal Danny James, Marmeladin najboljši prijatelj.
Mislim, da to ni tako težko, je rekel gospod Player. Izbrati morate nekaj, kar vam bo všeč, in svoj talent vključiti v nastop. Ali ima že kdorkoli kakšno idejo?
Razmišljala sem o muzikalu Twelve days of Christmas, je rekla Pop.
Toda imamo samo dva bobnarja, se je uprla tara. Kaj pa kaj splošnega in zimskega, recimo sneg? je predlagal Ben.
Predolgočasno, je izjavila Tara.
Potem pa se ti domisli česa boljšega! je rekel Marmelada.
Pri tem ne mislim sodelovati, je rekla Tara. Sem glasbenica, ne pa komedijantka.
Aaah, jo je podražil Marmelada.
Nehajta, no! je hitro rekel gospod Player, preden bi Tara spet vzkipela zaradi Marmeladinega izzivanja. Za koncertom stoji ideja, da bi sodelovali skupaj. Razmislimo!
Pop je predlagala, da bi uporabili sceno iz pravljice Pepelka, je rekla Chloe.
Ja! je rekel Ed. To je zelo dobra ideja. Grdi polsestri! To sva lahko midva z Benom! Ed in Ben sta bila Marmeladina druga sostanovalca in vse so počeli skupaj.
Super! se je strinjal Ben. Zmeraj sem si želel biti kitarist-grda polsestra!
Za lanski božič sem videla predstavo Lepotica in zver, je rekla Lolly. Zelo mi je bila všeč.
Medtem ko jih je Chloe poslušala, se ji je posvetilo. Nimamo dovolj časa, da bi naredili celo predstavo, jim je rekla. Poleg tega so nam všeč različne tematike in bi zelo težko izbrali eno, ki bi bila všeč vsem. Mogoče bi lahko naredili novo predstavo, v katero bi združili različne like pravljic.
Ja! se je strinjal Marmelada. Kaj, če bi začeli s svojo zgodbo, kako hodimo in zagledamo plakat za koncert na Rockley Parku?
In bi si zaželeli, da bi bili glasbeniki, ki nastopajo tam! je v smehu dodala Chloe.
Briljantno! je rekla Lolly. V pravljicah je ponavadi pridih magije in junakom se zmeraj izpolnijo želje. Vsak lik v predstavi bi si torej zaželel, da postane glasbenik na šoli Rockley Park, in želja bi se mu preprosto uresničila.
Sijajno! je rekel Ben.
To je res dobra zamisel, je rekel gospod Player. Poleg tega boste morali veliko sodelovati med seboj. Zelo dobro! Zdaj pa mislim, če nimate nič proti, da bi morali nadaljevati pouk. Svoje zamisli lahko razvijete med kosilom, če želite, zdaj pa je čas za petje!

kako se vam zdi?
25. november 2014
ups oboje je enako
25. november 2014
u178079
u178079
Next!
25. november 2014
hvala
se en next
25. november 2014
Neext
26. november 2014
2. pomemben sestanek

Po uri matematike so vsi odhiteli v šolsko jedilnico, kjer je že nekaj skupin načrtovalo svoj nastop.
Organizirajmo se! je predlagala Pop. Potrebujemo še nekaj stolov in nekoga, ki bo stopil v vrsto za hrano.
To bom jaz, se je ponudila Chloe.
S tabo grem, je rekla Lolly.
Tudi jaz vama bom pomagal, je rekel Danny. Kaj želite jesti?
Prinesi nekaj različne hrane in solate! je rekla Pop. Tako bo najlaže in prepričana sem, da bo vsak našel nekaj za svoj okus.
Ko so pojedli, so vsi hoteli govoriti drug čez drugega in pogovor je postajal čedalje bolj kaotičen. Toda Pop je temu kmalu naredila konec. Bolj se moramo organizirati, drugače ne bomo nikoli prišli do konca, se je pritožila. Potrebujemo nekoga, ki nas bo usmerjal.
Pop, ti bi bila dobra organizatorka, je rekla Chloe. Zakaj nas ne bi ti vodila?
Pop je bila v dvomih. S tem bi se morali strinjati vsi v razredu, je rekla.
No, potem pa glasujmo! je rekel Ben.
Dobra ideja, se je strinjal Marmelada. Ali želi biti organizator še kdo drug?
Tam, kjer je sedel Charlie Owen, se je zaslišalo neko momljanje, toda nihče se ni izpostavil.
V redu, je rekel Marmelada. Potem pa dvignimo roke! Kdo je za to, da je Pop naša organizatorka?
Večina jih je takoj dvignila roke. Tara je najprej skomignila, potem pa tudi ona dvignila roko.
Ste vsi glasovali? je vprašala Chloe. Pogledala je Charlieja, ki je počasi dvignil roko. Zdi se, da si izglasovana, je Chloe rekla Pop. Veliko sreče!
Pop je bila zadovoljna. Hvala, je rekla. Zdaj pa vsi razmislimo, kateri lik bi najraje uprizorili, in naredimo seznam! To bi bil dober začetek.
Grdi polsestri! sta zavpila Ed in Ben.
Jaz bom igral Dicka Whittingtona z njegovo mačko, je rekel Marmelada. Svoji mlajši sestri bom naročil, naj mi pošlje svojo igračko mačke.
Ti bi lahko bila Lepotica, je Chloe predlagala Lolly.
Jaaaa! se je strinjalo nekaj drugih učencev in Lolly je zardela.
Kaj pa ti, Pop? je vprašala Chloe.
Pop je bila zaposlena z zapisovanjem imen na list papirja. Oh, ne vem, mislim, da bom samo neke vrste producent, je rekla.
Naši liki naj predstavljajo brezupno skupino igralcev, se je zasmejal Ed. Navsezadnje nihče od nas ne zna zares igrati, kajne?
To je zelo dobra ideja, se je strinjala Pop in jo hitro zapisala na list papirja. Kaj menite? je vprašala vso skupino.
Mislim, da bi morala ti igrati učitelja Jima, je rekla Tara.
Chloe je strmela v Taro. Ni vedela, ali je mislila resno ali ne, toda ideja, da bi se Pop preoblekla v starejšega moškega z dredi, se ji je zazdela fenomenalna. Jim je organiziral večino koncertov in zdaj je bila Pop v vlogi, da organizira njihovo predstavo. Chloe je pomislila, kako smešno jo bo videti, preoblečeno v Jima.
27. november 2014
u178079
u178079
Next (:
27. november 2014
hvala
se en next
27. november 2014
Next
27. november 2014
u110484
u110484
Next ka lah zaprosim za neke znake oac pred tem k gdo govori( oprosti pozabla sem kk se jim ze rece)
29. november 2014
ja ne znam jih dat drgac bi jih dajal
hvala za next bom probal ga jutri napisati
29. november 2014
Neeeeeext
30. november 2014
Ali ne bi bilo bolje, da bi izbrali kakšnega fanta? je bila v dvomih Pop.
Nikakor ne! se jih je nekaj glasno odzvalo.
Blazno zabavno bo, če boš to storila ti, je rekel Ed. In prepričan sem, da mu bo všeč. Ima dober smisel za humor. Dobra ideja, Tara!
Svojih las ne bom spreminjala v drede! jim je rekla Pop in si začela zvijati šop las.
Ne skrbi! je rekla Lolly. Lahko ti jih samo spletemo v kite.
In jih pobarvamo v sivo s peno za lase, je predlagal Danny.
Pop ni bila najbolj navdušena nad njihovimi idejami. Potem pa se je začela smejati. Smešna bom! je rekla.
Saj v tem je bistvo! ji je navdušeno rekla Chloe. Stavim, da bo naša točka ena izmed boljših. Vsem bomo pokazali, da smo lahko tudi zabavni.
Kaj pa tvoj lik? je Pop vprašala Chloe. Si se že odločila, kaj bi bila rada?
Nisem prepričana, je rekla Chloe.
No, Pepelke še nimamo, je rekla Pop, ko je preletela seznam. Imam lepo obleko, ki bi ti jo lahko posodila. Je bele barve, posuta z bleščicami, lahko bi ti pa tudi posodila svetleče srebrne čevlje.
Prav! je rekla Chloe. Obleko je že videla v njeni omari in bila je zares prelepa. V njej se bo počutila enkratno. Najlepša ti hvala! Kaj pa ti, Tara? je še dodala.
Tara je skomignila z rameni. Nisem najbolj navdušena nad tem, je rekla.
Saj vendar moraš sodelovati! je rekel Marmelada. Ne moreš biti edina, ki ne bo sodelovala!
No ... ne bi mi bilo odveč, če bi bila Sneguljičičina zlobna mačeha, jim je rekla.
Ampak to je tako grozljiv lik, se je uprla Lolly.
Tudi zlobni polsestri sta grozljivi, je poudarila Tara. Poleg tega je ponavadi uprizorjena v črni in vijolični barvi, torej je za garderobo že poskrbljeno.
V redu, je rekla Pop in pogledala Tarina oblačila. Saj res vedno nosiš črno. Zapisal je še Tarin lik in pod njim narisala črto. Mislim, da smo naredili več kot dovolj, je rekla. Zdaj moramo najti kostume in se odločiti, kakšen glasbeni nastop bo imel vsak lik. Glasba je kljub vsemu še zmeraj najpomembnejši del nastopa. Takoj ko boste vedeli, kako bi se lotili zadeve, bomo imeli nov sestanek, na katerem bomo združili like med seboj. Ali bi rad še kdo kaj povedal?
Predlog imam, je rekel Ben. Vem, da moramo Jimu povedati, s katerimi liki bomo nastopili, toda zakaj ne bi Popijinega lika zatajili? Tako bi ga lahko presenetili!
Briljantno! se je strinjal Ed. To bi mu bilo zelo všeč.

evo končno next. mogoče jih bom dajal bolj redko zaradi šole in obveznosti
3 nexte prosim
02. december 2014
Ok next
02. december 2014
u178079
u178079
Next
02. december 2014
hvala
se en
02. december 2014